Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

olivova
23. nov 2009

booozinku, mne sa desis paaaaaaaacil aj jeho vcielka maja. Na taku pesnicku sa uzasne povzniesol a nahodou, mne sa od neho pacila 😅 . A uspieval podla mna lepsie ako monika. Jeho farba hlasu je nahodou super, ale je pravda, ze tie pesnicky ku koncu dost dokaslal (bon jovi mu nesadol) - ale vedela by som si ho predstavit v dakej chlapcenskej skupine 😉
Aj tak mala ist prva monika...aj ked spolu boli uzasny (podla mna)

ikarkulka
23. nov 2009

teda bylo mi dneska denise líto. sice je fakt, že to poslední dobou nebyla žádná sláva, no ale myslim, že min. z poloviny za to mohl blbý výběr písniček, který fakt kluk v jeho věku moc neovlivní. navíc on nevypadá na týpka, co by se s někým dokázal dohadovat.
jinak musim říct, že dneska to aspoň nebylo trapné, moderátoři při zemi, celkem příjemný.
až na to vyřazování, fakt mi jich bylo líto, všech třech, ať už vypadli nebo zůstali.

a nemyslim si, že by denis neuměl zpívat, třeba tu poslední rozlučkovou zazpíval hezky. až na ten začátek 😀 ale to nebyla jeho chyba.

aurecon
24. nov 2009

Teď se dívám na Snídani s novou a byl tam Denis a ptali se ho na výběr těch písniček a on říkal, že si je ale on nevybíral, že mu byly udělovány. Takže je snad všem spekulacím konec. Ale udivuje mě, proč to neví aspoň porota.

A čeští moderátoři teď říkají, že mu včelku Máju vybrala třeba ségra, babička ... Hm, asi to nepochopili ☹

Škoda, že to není jak na začátku. Tam si přece soutěžící napsali pět písniček a pak jim z toho vybrali jednu, ale teď to asi tak není.

No i když mi bylo Denise líto, tak myslím, že měl vypadnout a v dalším kole by měla jít Monika.

aurecon
24. nov 2009

http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36152-...

Já zírám, tak že se někomu nelíbí výběr písničky, tak ho okamžitě považují za primadonu, jo?

monik76
24. nov 2009

ahoj holky, tak ja jsem s vyrazovanim spokojena, tipovala jsem Denise nebo Moniku, priste by mohla jit Monika. Jinak Bendig je fakt kopa emoci a pokud priste Monika vypadne, tak on tam zkolabuje, myslim, si ze kdyby vyhral Superstar tak to neustoji ani omylem.

bobisek
24. nov 2009

Já mám stejnej názor, že by to Bendig neustál. Všechno to kolem dění. Právě jsem přemýšlela, že kdyby skončil ve finále třeba s Chodurem, tak bych to spíš přála Martinovi, protože Jenda by se složil. I když teda Jenda zpívá super

titkovamiriam
24. nov 2009

ahojte tiez si myslim ze denis si to vyspieval 😠 a uvidime ako na buduce .ak by vyhral superstar bendig tak by to bolo ako ked vo vyvolenych vyhral erik 😀 😀 😀 😀

leniciatko
24. nov 2009

bambusko, tie pesničky sú hrozné! to bola divná doba,to by som nespievala ani keby čo. 😝

vitty
24. nov 2009

Mě se naopak hrozně moc líbí. Mívalo to krásnou atmošku. Hned bych si takhle černobíle na Štědrý den zazpívala, kdyby mi k tomu gentleman zahrál na klavír. 😎
Dnes už mě ty Vánoce nějak neberou, když slyšíme koledy v každým obchodě už od října. 😀

bambusko
24. nov 2009

leniciatko 😒 ked su take hrozne, preco ich stale prespievavaju sucasni umelci? je to klasika, aranzmany dobove, aj zvuk. kukni si toto 😉

https://www.youtube.com/watch?v=hyk0b0cOogkhttps://www.youtube.com/watch?v=prBhqOkdpEEhttps://www.youtube.com/watch?v=iSgEDKjmT5ohttps://www.youtube.com/watch?v=XaVtSHrP888
lussy23
24. nov 2009

Tak. Od Bena ide superstar podľa mojich predstáv. 🙂 Nabudúce vypadnú naši dvaja blonďaví reprezentanti, potom Janko.(hoci je Janko omnoho lepší ako jeho kamarátka skončí druhá. jej veliká rodina ju podporí.)
Včera sa mi moderátori aj páčili, v nedeľu mali asi trému z Mistra. nepači sa mi, že tam už nedávajú také dokrútky ako pri tretej sérií. A strašne by ma zaujímalo, č sa stalo z účastnikmi tretj slovenskej série 😲
Vierka odišla kdesi do nemecka, naozaj to mohla vyhrať Domča alebo Robo. Je vlastne o niekom z nich ešt epočuť, alebo sa na to vykašlali. ☹ Najviac ma mrzí Robo. On bol ako Leona. Výzorom roker, ale zaspieval i baldy. Len ho vtedy ešte neopustila puberta.
A vtedy porota nemala svojich miláčikov. Však aj tam boli 15roční benjamínci a hodnotili ich normálne. Jedného dokonca stále kritizovali.

lussy23
24. nov 2009

Ja už prestávam chápať to s tým vyberaním pesničiek. Tak vyberajú si to sami, alebo si to myslí len porota. 🙂 ☹
A ešte jedna otázka. Moderátori vedia kto so súťažiacich sa s kým kamaráti? Ako Janková fanynka je jasné, prečo sa to pýtam 😠
Teda ja tých favoritov mením. Najprv to bol Thomas a teraz Janko. 😎 A odkiaľ viete, že hymna je spievaná na playback?

duska1122
24. nov 2009

bambusko tie pesnicky su pekne, ja mam tieto stare rada lebo vtedy clovek fakt musel vediet spievat, mali melodiu rytmus, cit, proste vsetko.

lussy23
24. nov 2009

Na 185 strane sa sa narážali do Janka, že plakal. Ale však s Deniosom bol od začiatku na izbe a s Monikou sa kamaráti už od divadla. tak preto. To sa stáva, keď vypadne kamarát, Šmajdík, tiež plakal, keď vypadla Leonka.
Súhlasím s abbi. Myslela som, že na týchto stránkach sú rozumnejší ľudia. Al vy sa tu navažujete do Janka ako pubertiačky. ☹ Prečo vždy keď mám niečo alebo niekoho rada, všetci na to/ na neho nadávajú? 😕 😔

penny13
24. nov 2009

Ahojte. Ktorási z vás tu písala, že jej dcéra oplakávala Denisa. Žeby Aadula? No u nás to nastane, keď vypadne Miro.
Som zvedáva, čo sa bude spievať nabudúce.
Denis spieval zo začiatku dobre, potom to s ním šlo dole vodou. Ako s Monikou. neviem, ako vám, ale mne s apáči tá slovenská verzia Včielky Maji. A ja len dúfam, aby Monika nedopadla ako Vierka. Prosím nie! 😠 😔

kacir
24. nov 2009

LUSSY 23- i já fandím Jankovi a naopak se mi ty emoce u něj líbí, chtěla bych tam vidět sebe v patnácti, určitě je lepší nějaký mít, třeba Chodur je naprosto bez emocí a to se mi taky nelíbí

kacir
24. nov 2009

Lussy- do finále pujde Janko a Chodur- vzpomen si na mě, až to přijde 😉

lussy23
24. nov 2009

Kacir - Som rada. Ale tým, čo som napísala som nemyslela Vás. však vy ste na tú stranu ani neprispeli. 🙂
Ja by som bola o mnoho radšej, keby bol vo finále s Jankom, ale bude tam proste Monika. Mám také tušenie. 😠

leniciatko
24. nov 2009

lussy- my sme rozumní ľudia,a ke ď sa tu popíše hocičo, tak sa popíše. ja tiež zastávam názor,že je emocionálny.janko.

kolko ľudí,toľko chutí...

kacir
24. nov 2009

ne, ne Monika muž mít rodinu jakou chce, já myslím, že ted pujde ona nebo Dominika, já vím, žes nemyslela mě, i kdyby, každá má jinej názor, jinýho favorita, u mně prostě vede Honzík, at si šlape na jazyk, jak chce, on někdy ani ten logoped nemusí pomoct a taky se mi nelí´bí, že píšou, že je gay, jako je takovej afektovanej, ale každej je nějakej 🙂, je to ještě kuřátko nevyzrálí...

kacir
24. nov 2009

i když právě proto bych nechtěla být savná a viditelná, oni si pa u každýho něco najdou, at je to Bendík nebo Miro nebo chudák Denis s tou včelkou Májou...

kacir
24. nov 2009

pardon za chyby- nějak mi ta klávesnice některý písmeno nevezme, píšu rychle 😒

jevel
24. nov 2009

hymna je playback , to je počuť - stále to spievajú rovnako 😉 (keď si lussy všimneš, tak sem tam sa netrafia v rovnakom čase do slov piesne, poprípade vzdychnú o čosi skôr, neskôr 😉 )

zelmirka1
24. nov 2009

lussy ved to nie je navazanie, ja napr. Janovi fandim ze spieva super a ma krasny hlas, ale jednoducho si myslim ze je dost labilny na tuto sutaz a uz v divadle to tazko prezival a teraz keby vypadol alebo nebodaj to vyhral tak si mysim ze sa moze aj zlozit. Mne sa nepaci ze dali hranicu do 15, ved to su deticky...

vitty
24. nov 2009

Tak Ti mladší jsou pespektivnější. Když už do nich vrazí peníze, tak se jim musí vyplatit. Náctiletý se víceméně podřídí, ten starší už má představu o životě a jde si svou cestou. Možná má Bendig větší šanci, než Chodúr.
Mě ten Chodúr nějak nebere a to už jsem ve věku, kdy by měl 😀 Asi bude chyba ve mně. 😎

harmi
24. nov 2009

mne sa Bendig velmi paci. zaspieva takmer vsetko a ze trochu susle mi vobec nevadi. skor mi vadi ze niektore nase moderatorky suslu a pritom zastavaju taku funkciu. 😝

bambusko, tie vianocne pesnicky milujem. to je absolutna klasika, bez nich si ani vianoce neviem predstavit. a prespievali ich aj cesky spevaci, napr.

https://www.youtube.com/watch?v=M_IrvhFa1eA

tak ako si neviem vianoce predstavit bez Wham Last Christmas, M. Carey - All i want for Christmas, Jingle bells/ rolnicky, rolnicky....

a som zvedava ake vianocne pesnicky budu spievat superstaristi na uplne finale. ak to teda urobia ako minuly rok.

zelmirka1
24. nov 2009

no ja neviem ci je dobre ze su taki mladi, ano mozu ich viac ovplyvnovat ale to je predsa zle aby im nanutil niekto svoj nazor, oni este dospievaju a potrebuju si tak trochu sami najst svoju cestu aj v spievani, ak je to o vrazani penazi ktore sa vrati spat tak je to des, kam to spejeme ☹

jabber
24. nov 2009

Tak jsem to včera neviděla, musím se mrknout na netu 😅 Ale si myslím, že je Denis rád a je to pro něj vysvobození, přišlo mi, že už si to poslední dobou nějak neužíval 😅 Příště Monča.

lussy23
25. nov 2009

Takže hymna je na playback? 😕 Načo potom chudák Thomas lieta svetom sem i tam? 😠 😎
češky- Kto sa okram Anety ešte uplatnil z vašich Superstar?
Slovenky- nevie niektorá z vás, či tí z trojky vlastne spievajú?