Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

kubaka
5. dec 2009

andy - no nevím přesně co je simplexní, 😅 ale souhlasím - Bendig je dot jednoduchý, neví, která bije a myslím, že mu víc funguje emocionální půlka mozku než ta racionální. To je průšvih - muzikální je , hlas má, ale zbytek chybí - bohužel ten neméně podstatný. ten dospěje možná ve 30 . Kamenovat tě nejspíš nikdo nebude, je to pravda. 😒

harmi
5. dec 2009

ja zase naopak dufam ze Bendig vyhra 😉 prajem mu to lebo sa mi z tych co ostali paci najviac.

lussy, tie predosle pesnicky s tou Pretty Woman asi nesedia.

harmi
5. dec 2009

penny asi si myslela swing, nie?

ikarkulka
6. dec 2009

spiderer • Dnes ve 00:51
Zdravim, rad bych Vas pozval na novy web o soutezi Cesko Slovenska superstar, kde najdete informace o soutezi, finalistech, porote, videa ze souteze i spoustu zajimavych veci, vcetne informace ohledne toho co budou soutezici zpivat ve finalovych vecerech.

Diky za navstevu pripadne podnety co by se dalo zlepsit, diky 🙂

http://cesko-slovenska-superstar.spiderer.net/

lenkavano • 4d • Dnes v 01:11
spiderer stranky jsou prima líbí se mi ,hlasovala jsem,vše je hezky přehledné.nemám co vytknout. 😉

spiderer
6. dec 2009

Diky 🙂

arleta
6. dec 2009

Tak aj ja by som osobne obetovala tiež Bendiga, ale typujem, že vypadne Dominika ☹ ☹ ☹ . Ale uvidíme, ako zaspievajú. Môže to dopadnúť úplne ináč....
Ale Michal David, šmánkote, no, možno to nakoniec nebude také od veci...

lussy23
6. dec 2009

Tak tá Mária v podaní Martina by mohla byť Pecka. Aj Janko by mohol zvládnuť ten Diskopribeh,.

penny13
6. dec 2009

Ahojte. tak práve som sa dozvedela, že včera na autogramiade hodil ktosi do Mira Šmadu sklenenú flašu. Do hlavy ☹ 😔 😕

arleta
6. dec 2009

Fíha, aj sa niečo mu stalo? Dúfam, že vystúpi, lebo bez neho by to bolo o h...Ako, som si pozerala znovu to jeho posledné rockové vystúpenie, tak to hodnotím, že super, podľa mňa má najlepší javiskový prejav!!!

arleta
6. dec 2009

Ja sa tak vždy teším na nedeľu večer, aj vy? No neviem, čo budem robiť, keď Superstar skončí ☹ ☹ ...A tak , zase bude Let´s Dance alebo čo...Mám rada takéto programy, také odreagovanie a ešte aj americké ľahké komédie a ramantické filmy, teda zase nie moc. 😵
Iné ja ani nepozerám v telke, ešte tak Panelík občas a Rádio fresh ma chytilo, ale vraj končí od Nového roka. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

miska002
6. dec 2009

ahojte.....a co vlastne dnes spievaju ???.......uz ste to tu mozno pisali ale nekuk som..... 😝 tak dajte este raz.... 😉

penny13
6. dec 2009

arleta - nič sa mu nestalo. Informovala ma o tom Lucka, lebo ona aj číta aj iné fóra o superstar. Písal tam aj Miro. A je to naozaj milý rocker. Vraj ho už hlava nebolí, ta flaša ho netrafila tou ostrejšou stranou, našťastie. 😔
Ešte že o tom nevie katka.

majacska
6. dec 2009

super zaciatok ta spolocna pesmicka 🙂

majacska
6. dec 2009

nadhera ako to povedala aj Adela 🙂

kristi
6. dec 2009

Dara vypada jak Marfusa

kristi
6. dec 2009

Miro dobrej

jajdaelda
6. dec 2009

ahoj holky...tak jdeme na to...

ukana
6. dec 2009

miro pekne 🙂 .......porota zasa blbe hodnotenia 🙄 .........Miro je prvy? nestihla som zaciatok

jajdaelda
6. dec 2009

ta společná písnička je super..mám ji jako vyzvánění pro moji mamku 😉 ...jen ta image Honzíka je dost zvláštní...vypadá jak trpaslík ze Sněhurky 🙂

osobně se mi Dominika líbí,ale viděla bych to na finále o třech chlapech 😔

ukana, ano,Miro byl první

vitty
6. dec 2009

Ahoj eldo 😉

Miro byl dobrej. Ale teď ten medailonek Bendigův, proč on se stále tak tlemí??? 😀

laaala
6. dec 2009

vadí mi, jak si Bendig šlape na jazyk ...

lucaska
6. dec 2009

ahojte, nejako som nestihala zaciatok...............miro som kuk len jednym ockom ale zdalo sa mi ze celkom ook...a bendig no neviem, som zvyknuta na michala.... 😝

jabber
6. dec 2009

laaala - jo, jak řekl Habera - má divnou češtinu 😀

jituskak
6. dec 2009

ahojky, tak samo koukám. no bendig to byla malá hrůza, teda... doufám, že vypadne...

majacska
6. dec 2009

Jan mal postavenu polohu pesnicky velmi nizko..skoda

laaala
6. dec 2009

jabber ... hezky řečeno 😅 😀

harmi
6. dec 2009

vobec to nebolo podla mna hrozne, len Marta mala pravdu ze to mal dat vyssie.

jajdaelda, image ma Honzik podla filmu Discopribeh. preto ta ciapka. 😉

jituskak
6. dec 2009

hej, proč se pořád tak nemožně tlemí....už mě se.e.