Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

monkula
4. okt 2009

mne sa nepáči Láncošová.... presne, ako povedala Marta J., bez skromnosti..... 😝

petruna
4. okt 2009

suki : vcera jsem videla ukazku z kluku a taky jsem nepochopila, proc se ten blondak u srdceryvny pisnicky od Nirvany smeje jak zfetlej 😀

aponchie
4. okt 2009

me se nelibi ty pisnicky co zpivaji 😝

zanetka82
4. okt 2009

Moje favoritka je Monika..... je to takové malé sluníčko 😵 😵 😵 Má nádherný hlas 😉

marinka
4. okt 2009

zanetka, přesně tak, Monika mě dostala, to jsem seděla a běhal mi mráz po zádech,hlas má na 15 let opravdu neuvěřitelný! A je to taková normální, moc milá holka 😵

Láncošová se mi nelíbila vůbec 😅 Jak tu někdo psal, že jí vybrali blbou písničku, tak to byl přece její problém, že si ji dala do výběru 😕 A škoda té Pavlíny (nebo Paulíny, teď nevím 😀 ), té ta písnička taky vůbec nesedla, jinak se mi vždycky hodně líbila, tak snad nevyletí..

lucaska
4. okt 2009

tak som zvedava na zajtra kto vypadne....suhlasim s vami monika je take male zlate slniecko........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a paci sa mi aj marketa.............. 😉 😉 😉 😉

petruna
4. okt 2009

tak jsem videla rekapitulaci a u me jednoznacne Deborah a Monika....dalsi romka, ktera vyrazi dech....fakt maji ten talent v krvi...uzasny !!! takova mladicka a ma takhle krasnej hlas.

bubadlo27
4. okt 2009

ahojte,
ani mne sa nepacila Lancosova/ som zvedava vdaka comu zostala ona jedina v semifinale, ktora uz ucinkovala aj inych show? 😕 /
ani Adriana sa mi moc nepacila, sice ma krasny feeling, ale baby tam spievaju omnoho lepsie 😉
no a nakoniec moja skoro suseda 😉 , vybrala si blbu pesnicku, J.Lopez k nej absolutne nesadla 🤐 , no uvidime, ci ju ludia posunu aj dalej 😕

bibula
4. okt 2009

lancoska spievala krasne vzdy predtym ,no co predviedla dnes fuj...ale to ta piesen-preco nedala mercy 😅

michelka12
4. okt 2009

Moniku aj s jej superstarovskym kamasom zeriem o zaciatku :D
Dnes sa mi este velmi pacila Marketa, Deborah a aj dievca, ktore spievalo Whitney🙂.

tomasek06
5. okt 2009

Mě se teda vůbec nelíbila Kopecká 😠 už to přehání. A ještě Ištvancová, ta si vybrala hodně špatně.

ellise
5. okt 2009

k těm klukům, přečtete si poslední Plus 7 dní, a uvidíte kde zpíval martin Chodúr.
Za mně, včera nejlepší byla Konvičková

aurecon
5. okt 2009

ellise: Napiš to sem, protože já nevím, co je to ten Plus.

nellie_
5. okt 2009

aj mne sa velmi pacila ta marketa a deborah a monika...boli uplne super... 😉
Lancosova mi vadila uz v Slovensko ma talent - je prehnane sebavedoma... Inak nebola zla ani ta posledna so Sway - mne sa to pacilo a aj Whitney bola super... 😉
a nepomozem si ale ta Adriana by tam nemala byt.. ved ona vôbec nevie spievat..nepaci sa mi od zaciatku.... 😅

suki
5. okt 2009

Ahojky holky, tak mě se strašně líbily první čtyři, nejvíc Markéta, ta překvapila jaký má krásný hlas a ta, co šla po ní, myslím zpívala Rihannu...nádhera a potom Monika 😵 😵 taky krásné.Jako celkově holky o 100% lepší než kluci 😉

macka01
5. okt 2009

až na tu poslednu sa mi páčili všetke,ale možno jej tiež nesadla pesnička,môj názor,ale rozhodovanie bude ťažké,šikovné sú všetké

nobody
5. okt 2009

byly super a profi
no se k těm klukům nedá srovnat (doslova hvězdná rota krom dvou lidí)

ellise
5. okt 2009

aurecon, cituji z časopisu:
" za rozpačitým úsmevom sa napokon neskrýval len suverrény hlas Toma Jonesa, ale aj rokmi vydretá profikariéra. Dokonca vydal aj album, o ktorý súťažili superstaristi v minulých ročníkoch......stránky ostravskej skupiny Robson, s ktorou účinkuje, je síce dočasně mimo prevádzky sú dočasně mimo prevádzky, ale ľuďom znalým veci neušlo, že vlani krstil album Who is Martin!......naživo spieval v kultovnej relácii Českej televízie Noc s andělom..."

Karolína Majerníkova naszpívala vokály Tweens, Mojsejovi a účinkovala v muzikáli Fontána pre Zuzanu.

Thomas Puskailer doteraz účinkuje v několika muzikálech v Anglii, např. v Pomáde, kde zpívá hlavní roli.

macka01
5. okt 2009

podľa mna by to mala byť súťaž len pre amaterov,nie pre tých,čo už majú skúsenosti z muzikálov,divadiel,...ale asi im to nevadí 😅

suki
5. okt 2009

U holek bude hrát určitě roli v hlasování sympatie, protože byly šikovný všechny, ale určitě jsou tam takové, které by mi nechybely v dalším kole 😲
U kluků chci, aby tam zůstal Ben, Chodúr a ten poslední a jinak je mi to fuk 😎

martimarti
5. okt 2009

Ten Martin Chodúr je úžasný, ale...také mám pocit, že už je namakanej 😉 . Mrkněte na tyto stránky:

http://www.hudebniskupiny.cz/robson

Videoklip č.1 😉
Nemáte pocit, že ze sebe trošku dělá nenápadného slušňáčka? 😉 😉

ellise
5. okt 2009

marti , účel světí prostředky, doteď o něm věděli jen skalní fanoušky, dnes dokonce dvě republiky, a to za změnu imidžu stojí

jalao
5. okt 2009

Ahojte fanynky SS, ja sa este raz chcem vratit ku moderatorskej dvojici, neskutocne vtipne bolo uplne zaverecne vystupenie, ked dali tu cacu ten zakladny krok a zrazu Adela pridala jednoduchu figuru s nazvom New York, na to Leos velmi duchapritomne doplnil, Kosice! 😀 😀 😀 a vrchol bol, ked Adela dodala znamy slogan na lak na vlasy, ze A uces stale drzi!!! (ako ked ta modelka vystupuje z lietadiel NY, Parix, London... 😀 😀 😀 ) Tomu sa povie genialny humor!!

martimarti
5. okt 2009

Já vím, i tak zpívá super a fandím mu, vypadá, že to má v hlavě dost srovnaný, bude hodně chytrej, to je vidět 😉 Když ho vidím tady v Superstar v těch jeho košilkách a účesem na gympláčka, tak se bavím, co ze sebo udělal oproti
tomu videoklipu 😀 😀 😀 Ani bych se nedivila, kdyby to časem pěkně rozbalil a všem by spadla brada, jako dokonalá mystifikace 😀 😀 😀

martimarti
5. okt 2009

Osatní kluci tam tam snaží zaujmout originálním imagem a on jede proti proudu, dobrý 😀 😀 😀

ellise
5. okt 2009

marti mně se taky líbí moc, a myslím že to byl on koho se Paľo zeptal myslím v divadle, jakože kde doteď byl? 😀

martimarti
5. okt 2009

Jinak moderátoři jsou bezvadní, ale Adéla je lepší, podle mě jednoznačně, super reaguje 😉 Ale jsou dobrý pár, krásně si nahrávají a dobře se doplňují. Původně jsem neměla v úmyslu koukat, ale budu, je to dobrý odreagování, holt si budu schovávat žehlení na sobotní a nedělní večery 😉

michelka12
5. okt 2009

Vauuu 😀
Ved v tom prvom videoklipe je iny clovek 😀
No paradny je!!!!

duska1122
5. okt 2009

mna to nejak nebavi posledne dva veceri som nevidela pockam kym bude finalova desina

iris
5. okt 2009

Martin Chodúr je výbornej 🙂 Leo Machala se mi teda nelíbil 😒

Jinak z holek Monika, Deborah, Markéta...zklamala mě Aneta a doufám, že vypadne Adriana, páč ta tam prostě nepatří, roztřesená jak 10 ti letá holčička a pořádně nevydá tón, je to stále to samé.