Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lestep
7. dec 2009

bendík má určitě super hlas, ale česky moc neumí. je ho škoda. teď už jsou tam dobrý zpěváci všichni.

abbi
7. dec 2009

Fiha ... adelka je pekne smutna ☹
no ja som dufala, ze vypadne Martin alebo Miro ...

majina.b
7. dec 2009

jandova neplakala kvoli bendigoví, ale kvoli finale sk:cr 2:1

moj tip na 100%

jajdaelda
7. dec 2009

Leoši....neboj,na SS nezanevřeme...naopak se docela těším na finále! 😀

frisbee
7. dec 2009

majina...takto žiadny rozumný človek nepremýšľa

petruna
7. dec 2009

zacinam si myslet, ze superstar vyhraje Dominika...

Chodur je podle me lepsi, ale hodne lidi ho nema rado...a Smajda na to fakt nema zpevem. Zpevem mi prisel fakt lepsi Bendik...

ale je to sympatak a treba jde lidem hlavne o tu show....

m1rti
7. dec 2009

majina.b: to přece nemůžeš myslet vážně ...

aadula
7. dec 2009

ja som čakala, že pôjde Chodúr, on asi fakt nevie dať city na javo..Dominika ho objala a on sa jej ani nedotkol 😕

majina
7. dec 2009

babula90 ... jak???

lenkavano
7. dec 2009

ted už se na to nemá cenu dívat,jan byl jedinej kdo šlapal panu dokonalému na paty.kdoví co v tom je,ale Domča s Mirem ho absolutně neohrozí.jo a při závěrečné řeči ani jednou nezašišlal.je ho škoda.ted už je to o ničem. 😖

m1rti
7. dec 2009

petruna ... mám podobný názor .... a rivalitu češi versus slováci neberu .... jde o zpěv přece ne? ...

adamko05
7. dec 2009

bože, ludia... šak Smajda mal vypadnuuuut už dááááávnooooo.... nechápem..

dievčatám do 20 rokov by mali vziat mobil.... do kelu 😠 😠 😠 😠

cokosusenka
7. dec 2009

lenka:ted to teprve je to prave

kely
7. dec 2009

Nevím ale superstar je o zpívání, někdo neumí dát až tak city najevo. Myslím si že bude zajímavé finále.

majina
7. dec 2009

sorry...bylo to na frisbee

josie3331
7. dec 2009

Leona mi tam strasne chyba, ked vypadla tak som mala slzy v ociach, bola genialna...ta si zasluzila byt vo finale

aadula
7. dec 2009

ľutujem Adelu, Leoš ju strapňuje na každom kroku, má šťastie, že je aká je...podľa mňa ledva čaká aby to spoločné moderovanie skončilo

adamko05
7. dec 2009

je to o spievaní, hlasuju aj takí, čo až tak nepočuju.... 😠 😠 😠

majina.b
7. dec 2009

no na druhej strane chodur zaspieva len KG a TJ, i ked ma dobrý hlas, ale má neľudský pristup i iným

adamko05
7. dec 2009

aadula... leoš strapnuje adelu???
asi pozerám inu superstár... mne sa to javí skôr opačne 😉

m1rti
7. dec 2009

adamko05: ... MÁŠ VÉÉÉÉLKOU PRAVDU .... NEMĚLY BYCHOM ZAPOMÍNAT, JE TO PĚVECKÁ SOUTĚŽ

frisbee
7. dec 2009

majina,ty ne,to je na majinu.b. 😉

majina
7. dec 2009

aadula ...podle mě to Adéla vůbec nebere jako ztrapňování,ona ho taky umí pěkně setřít.... Mareš se s ničím nemazlí-u nás na diskotéce minulý týden zařval do mikrofonu "cigáni milujem vás"... on to má u ......

majina
7. dec 2009

frisbee...aháááá, já to právě nepochopila 😉

janka5861
7. dec 2009

ja by sopm poslala domov hajinky chodura...je to chladny cencul,stale vali toho TJ a lezie mi pekne na nervy.

adamko05
7. dec 2009

napr. mne Chodur vystupovaní a tým, že je taký "kamenný" tiež nie je až taký sypmatický, ale povedzme si, teraz už s Dominkou to bude fináááále... ale krajšie by bolo PRE MNA s Janom... ale čo už...

smajda sa mal prihlásit do "slovensko hladá talent", alebo čo to bolo... ako šumen, ale ako spevák... skoro jak Mikla a Bezdeda... no 15tky hlasuju a takto to potom na SK vyzerá 😠 😠 😠 😠 😠

aadula
7. dec 2009

tak ja mám taký pohľad na neho...asi nerozumiem jeho žartom 😅

adamko05
7. dec 2009

no, aj ako šumen by bol dobrý, ale chcela som napísať "šoumen"

lenkavano
7. dec 2009

coko ted už je to právě o ničem.myslím že ted už na to bude koukat o hodně mín lidí,než kdyby třeba vypadl miro.taky to holky nechápu.

kely
7. dec 2009

Nevím ale TJ tuto neděli určitě nebyl. Ale každý na to máme jiný názor. A lidi hned rychle odsoudí 😠