Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lenkavano
10. dec 2009

smudlik co jsi měla z češtiny?napsat moje dětičky ve dvou větách tolik pravopisných chyb,tak je snad přerazím 😀 😀 😝 ale jinak nic proti 😉

cokosusenka
10. dec 2009

smudlik:ben neumel zpivat,kdyby jo zustane v soutezi,mel dost fanynek.
Jinak neprozivej to tak,nenavidim je-trochu silna slova

cokosusenka
10. dec 2009

Holky navrhuji mir. Nekdo fandi tomu,nekdo zas jinemu,ale prece se tady nebude vzajemne urazet a nadavat. Stejne je nezmame osobne a treba za rok nebudeme vedet jak se jmenovali.

lenkavano
10. dec 2009

coko mě je to fuk já klidně ruku ke smíru virtuálně podám,ale nevěřím že se to tu podaří u všech 😉 😝

ciatko
10. dec 2009

smudlik, ci aky je tvoj cteny pravy nick, to uz ani srnka netusi-nerob sa zaujimava tym, ze robis chyby naschval.tu diskutuju DOSPELI ludia, nikto tu na tvoje ypsilony fakt nie je zvedavy
😝

jahodka35
10. dec 2009

uz dlhsie som nereagovala, ale musim, neda mi to. moja trojka, bendig, leona a miro. bola by najlepsia sou. superstar nie je len o speve, je to o celkovom vyzarovani spevaka a o tom, aby dostal publikum do varu.

vlemi sa mi pacilo jedno skonstatovanie, ze finale chodur - stara bude ako besiedka na konzervatoriu, ciste hlasy, perfektna intonacia, ale straaaasna nuda... alebo ein kessel buntes 🙂

lenkavano
10. dec 2009

jahodka 😉 🙂

jaspina
10. dec 2009

Smudlik, tak pokud umíš aspoň krapet líp číst než psát, tak bys viděla, že já zatím nemám. Ale jestli je pravda, že ty máš 4, tak je hodně lituju. S takto tolerantní matkou musí být dětství fakt med 😝 Nezávidím jim 😖
A když napíšeš v jedné větě, že Miro umí zpívat a pak že je hrozný 😀 To už je snad i schizofrenie ne? 😉

lenkavano
10. dec 2009

jaspina jak s tolerantní?

cokosusenka
10. dec 2009

Holky ja se priznam mam Mira v pratelích na facebooku 🙂

cokosusenka
10. dec 2009

pratelých 🙂

jaspina
10. dec 2009

Lenkavo - tak jak píše "jste trapné, jak můžete mít děti, nenávidím... " to není zrovna tolerantní 🙄 Nemám ráda takové lidi, co někam vlezou a místo aby napsali názor na dané téma, tak začnou nadávat ostatním 😝

lenkavano
10. dec 2009

coko to původnípřátelích máš správně,nemusela ses opravovat 😉

cokosusenka
10. dec 2009

lenka:ja vubec nevedela jake i y 🙂 A to jsem maturovala z čestiny za 2 🙂 ale uz pred par lety

pirlenka
10. dec 2009

Sušenko, s měkkým je to správně 😉
Jinak ono stačí se podívat na FB, tam ty počty fanoušků také dost vypovídají...a takový Chodůr jich tam moc nemá, narozdíl od Šmajdíka, Dominiky, ale i třeba Bendíka...holt puboškám došel kredit 😀
Ale hlavně, ať vyhraje kdokoliv, tak každý z finalistů má velkou šanci se uchytit...záleží, jak bude tvárný, ochotný, pracovitý a jaké bude mít štěstí 😉

jaspina
10. dec 2009

jé já si až teď všimla, že ta "smudlík" má asi 4 příspěvky - to bych se jí ani nezabývala, zas nějaký inkognito nick 😒

lenkavano
10. dec 2009

coko jo jasný,hele já mám známého a ten píše íčka podle toho jak se mu zrovna líbí,no takže třeba sms od něho je pak super zážitek 😀 😀 😀 😝 já jsem na hrubky teda děsně háklivá 😒
jaspina aha tak to jo já smudlu jen přelétla mě fackovaly ty hrubky 😝 no jak můžete mít děti holky no to by mě taky zajímalo 😉 😀 😀 😀 né tady už to je vážně vyhrocený,ale děti bych opravdu ponechala radši stranou a hlavně bych je nikomu nevyčítala. 😉 jinak já jsem se už tady na diskuzích setkala i s opovržením nad vícematkami tak jsem byla malinko ve střehu víš?

ciatko
10. dec 2009

jaspina, jj, pochopila si spravne🙂

lenkavano
10. dec 2009

jo a smudla nevím proč se navážíš do kacir,její názory se mi líbí,nesnáší prostě urážky a hodnotí jen zpěv,povětšinou se tu ohrazovala čistě proti urážkám 😒

kacir
10. dec 2009

no holky, vidím, že je mír, tak s přidávám a ta smudlinka- no comment 😀 😀 😀 - názorově i gramaticky 😀

kacir
10. dec 2009

cokosušenka- to nebylo míněno přímo na tebe jako osobu, že nemášráda Bendíka, to bylo vyloženě o tom, jak se mi nelíbily až někdy vulgární názory na něj, tys nebyla rozhodně ten pravej adept na pokárání, víš co, někdo píše, že j to o zpěvu, někdo hned to vyvrátí, že o celkovým image, tak je to prostě pak názorově rozdílný 🙂, jo a ta smudla- to holky fakt neřešte, to je snad nějaký přírodní ukaz 😀

jaspina
10. dec 2009

Lenkavano - tak to já fakt nemám v plánu opovrhovat se nad někým, kdo má víc dětí 😉 Já jsem taky ze 4 dětí a bylo tu super! 😵 A je mi i jasné, jak to musí být těžké..

kacir
10. dec 2009

i já mám 4 děti, ale pak přijde něco takovýho a naše snahy mnohomatek vezmou za svý 🙂

alusha
10. dec 2009

baby, no musim sa aj ja zapojit, aj ked je to mimo temy, ja mam 4 sestry a keby som si na to trufala vo vsetkych ohladoch, tiez by som chcela vela deti, lebo je to vynikajuce mat tolko surodencov, vzdy ti ma kto pomoct a mas sa na koho spolahnut 😀

lenkavano
10. dec 2009

holky 😉

jaspina
10. dec 2009

Nejkrásnější s tolika dětma jsou právě vánoce 😵 Já byla nejmladší a tak si mě hýčkali 😉 Nejstarší brácha je ode mě skoro o 13 let a jak byl na vojně, tak já byla ještě prcek a byla jsem na něho hrozně hrdá a všude jsem se s ním chlubila 😀 I teď si člověk má s kým pokecat.. prostě není na všechno sám.

kacir
10. dec 2009

holky- vidíte, jak si nakonec rozumíme 😉

jaspina
10. dec 2009

Kacir - to jo 😵 Ono je stejně nakonec jedno kdo to vyhraje - my z toho tak jako tak nic mít nebudem, tak o nic nejde 😀

lenkavano
10. dec 2009

teda holky..... 🙂 😀 😀 😀

vitty
10. dec 2009

Holky, co psala ta Šmudla? Ono už je to smazané a já jsem strašně zvědavá osoba 😎