Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

kubaka
11. dec 2009

jéé ty Mullerovy písničky pro Martina jsou krásné - to mu sedne - je to o něčem
ale teda co udělá s tou příšernou plitkou kravinou, co zpívá ta stříbrná ženská, to teda nevím. Leda že by si vzal s sebou i berle jako rekvizitu - to by mohlo být aspoň zajímavé a Darinu by to nenudilo 😅

berenika39
11. dec 2009

Mám dobrou zprávu, budu moct koukat na SS v neděli v klídku, manža začal jezdit hrát pokr v neděli večer....super. Mullera mám ráda, tak jsem zvědavá🙂)))))

jabber
12. dec 2009

Nejvíc se těším na to, až budou zítra Domče říkat, že není Richard a hlasově na to nemá 😅 🙄 Připadá mi, že je to postavený tak, aby v pondělí Dominika vypadla 😅

starwendulka
12. dec 2009

Šmajda je trápni jak reval ked vypadol Bendig však on je rocker môže sa hanbiť a mal by sa riadne učesať je strapatý

claudee
12. dec 2009

starwendulka, teraz si riadne protirečíš.. napísala si, že Miro je rocker a hneď na to, že by sa mal učesať, lebo je strapatý 😀 pokiaľ viem, rockeri chodia bežne strapatí, a to je ešte ten lepší prípad, veď inak je to veľmi slušný chlapec 🙂

slunecnice71
12. dec 2009

Holky slovenské,kdo je vlastně ten Cmorik?je tady často vzpomínaný,ale já ho vůbec neznám.

bmmz
12. dec 2009

nasa posledna slovenska superstar a drzitel zlateho slavika asi posledne dva roky

martimarti
12. dec 2009

Superstar a zlatý slavík k tomu? 😕 😕 😕 No jo...vy holt nemáte Goťáka 😉 😉 To by se u nás stát nemohlo 😉 😉

bambusko
12. dec 2009

peter cmorik v 4-rocnej kariere, ktoru odstartovala superstar, ziskal 4x zlateho slavika 🙂

http://www.cmoro.sk/

starwendulka
12. dec 2009

Smajda bol trapny ked reval pri vypadnuti bendiga jemu na pleciach a Domina ho musela upokojovat a ako reval pri leone vsak je to usmokleni rocker a to je taky chudobni ze nema na hreben ja mu ho rada hodim na podium nech si tie spagety ucese ak sa to vobec da 😀

martin chodur je fajn ten jediny si to zasluzi vyhrat ker a to je taky chudobni ze nema na hreben

milocka29
12. dec 2009

starwendulka cesu a upravuju ich vizazisti, takze asi ani tvoj hreben by mu nepomohol.

kubaka
12. dec 2009

šmajda si musí hrát na tvrdáka, protože by si ho jinak každý spletl s holčičkou. 😅

claudinka
13. dec 2009

kubaka 😀 😀

lussy23
13. dec 2009

Ahojte. Ja sa musím pridať znovu. Ja som katka. Harmi a kacir vy prečo urážate Mirka? Keď urážal niekto toho Bendika tak vy ste im nadávali! Ste divné! A starwendulka- Mirko neni strapatí je pekní!!!!!!!!Už sem neprispejem, lebo sa to nesmie.

draga
13. dec 2009

no je to divné cmorik je takový talent a já ho vůbec neznám...přitom v tv pouští i slovenské hity...budu se muset na něj kouknout a je fakt tak dobrej?

lussy23
13. dec 2009

No, šla som si odskočiť a neterka to využila! 🙂 😒 Na Mira je naozaj háklivá, tak ako ja na Honzíka 🙂
Slunečnic71 - Cmorík je niečo ako Martin Chodúr. Bol v druhej sérií Superstar a od začiatku bol najlepší. V každom kle dostal najviac počtov hlasov. Bol v tom len taký rozdiel, že Cmoríkovi nestál v ceste žiadný konkurent. Dám sen nejaké linky:

https://www.youtube.com/watch?v=EUH-GQE8sKk


https://www.youtube.com/watch?v=nUC11zo4Gow


https://www.youtube.com/watch?v=GRAs3s8pVWA


https://www.youtube.com/watch?v=jqfluTqMIQs


https://www.youtube.com/watch?v=RWj5T_PE7go


Ešte chcem niečo napísať k Chodúrovi. Doteraz som mu fandila a tým kecom, že je namyslený som neverila. Ale, keď som videla, ako sa škeril, po vyradení Honzíka, zmenila som názor a v mojich očiach riadne klesol! ☹ Sorrry, no na Honzu som strašne háklivá.

draga
13. dec 2009

lussy jsem si říkala co to píšeš 🙂)

lenkavano
13. dec 2009

lussy kolik je tvý neteři,no docela brutalita 😝

martimarti
13. dec 2009

Proč brutalita? Vždyť sem docela dobře zapadne, jsou tu horší komentáře 😝 😝 😝

ygreen
13. dec 2009

proč brutalita - názor úplně v pohodě 😉

cmorik - no koukla jsem se na něj na youtouve a slovenky neuražte se prosím, ale nic extra 😒

starwendulka:
"Smajda bol trapny ked reval pri vypadnuti bendiga jemu na pleciach a Domina ho musela upokojovat a ako reval pri leone vsak je to usmokleni rocker a to je taky chudobni ze nema na hreben ja mu ho rada hodim na podium nech si tie spagety ucese ak sa to vobec da"

Jsi zvláštní, na to kolik máš dětí nevlastníš mnoho tolerace vůči mladým lidem. Je 21. století a lidé mohou nosit na hlavě cokoliv. A Šmajdovi přirozeně blond vlasy jsou mnohem lepší než třeba účes alá laciná odbarvená blondýna s tmavýma konečkama 😝 A taky právě díky těm "spagetám" si ho lidé zapamatovali! Je geniální lišit se od všech ostatních v pozitivním slova smyslu. A to opomenu že se liší od několika soutěžících i IQ.

lussy: já chápu že v 17 to člověk vidí jinak, ale naprosto v pohodě mi řekni, co skoro dospělou ženu přitahuje na patnáctiletém, vyzáblém, kostnatém, přičmoudlém hočíkovi s předkusem? Má hezké vlasy a hlas, to je všechno. Ani inteligenčně na tom nebude dvakrát výborně 😅 nezlob se, nemyslim to zle, jen mě fakt zajímá co na něm fanynky mají 😉 klidně zase pomluv Šmajdu, to mě nijak netýrá 😉 a nezlob se, jak jsem ho popsala svýma očima 😉

lussy23
13. dec 2009

Lenkavano - neter má trinásť a nie je úplne zdravá. A čo bolo na tom brutálne?
Ygreen - Mne sa Honzík páči, je zlatý a krásne spieva. Okrem toho je veľa starších, ktorým sa Honza páči. Šmajda - ja neviem. Nepáči sa mi.

Starwendulka- To že je Miro rocker, neznamená, že je aj drsný. Z toho, že vypadol Janko Bendig boli smutní a šokovaní takmer všetci, len Chodúr sa škeril od ucha k uchu ☹

draga
13. dec 2009

mě je 37 a taky mi přišel Honzík takový ptáček ne že by byl krásný ale byl mi sympatický a mnohem víc než nafoukanej staromladej chodur 😉 podle mě až bude mýmu synkovi 15 bude to takový pubertální páčo, lepší než aby si hrál na drsoně mlátil spolužáky... 😀

jinak se mi samo líbí šmudlíčke šmajdíček...manžel říkal, že jsem pedofil tak asi jo 😀

skolara
13. dec 2009

od zaciatku je to s Chodurom take divne 😒 .
Je arogantny a ludia to vidia a preto nevyhra podla mna 😉

mikalove
13. dec 2009

mne sa tiež chodúr svojím chovaním sprotivil, z týchto troch fandím mirovi

harmi
13. dec 2009

lussy-katka, kde ja som nadavala na Mira??? 😕

ja si myslim ze Miro ma proste svoj image a ked si ho predstavim s kratkymi vlasmi tak podla mna by to bolo dost hrozne. nieze by zle vyzeral ale by bol uplne nenapadny, sedy ako myska. tato image mu pristane. vsak je rocker.

starwendulka 😕 divne vyjadrovanie 😝

ja mam 30 a mne bol Janko velmi sympaticky aj hlasovo aj zjavom. 😉

kim
13. dec 2009

Ahoj

mě se teda Honzik taky líbí a to je mi 29 😝 ale já byla vždy na tmavší typy 😀 😀 ale spíš mě dostal tím zpěvěm, protože takový hlas v 15.letech(15 mu ještě není, bude mu 26.12.) to je vážně něco neskutečnýho!!!!!

Chodúr se mi první kola taky líbil, hlas má krásněj, ale je to už pro mě nuda, pořád stejná barva hlasu, nezazpívá vše, viz.Michal David.Naopak Bendík ten zazpíval všechno např.píseň od Nedvěda, která je pro mne hrozná, ale od něj to dostalo jiskru a šťávu 😉
Chodúr se mi strašně líbil, jak po svém zatančil moon walk 😵 to byla prča a líbilo se mi, že si dokáže ze sebe udělat srandu 😎 to je vzácná vlastnost!!ale teď mi přijde vážně nijaký, nudný...

Šmajdulín 🙂 ...no ze začátku jsem ho nějak nemusela, ale dostal mě Gottovou písničkou C´est la vie, to bylo bezvadný!!!A každým kolem ukazuje pořád lepší a lepší hlas, vlasy mi taky přijdou divný, ale což, musí se něčím lišit, jak tu už někdo psal...

Domča..tak k té mám nějak neutrální vztah, líbí se mi, ale kdyby minule vypadal ona, vůbec by mi to nevadilo...

Jinak mi přijde taky hnusný, jak tu své nefavority pomlouváte, vysmíváte se jim, ale děláte tu viztiku svému IQ 😝 😝 Honzik je sice přičmoudlík s předkusem, ale nikdo z nás tady není tak nadaný, jako on....

ygreen
13. dec 2009

jako sympatický Bendig občas 😅 i byl, ale říkám si co na něm někdo vidí sexy 😅

lussy: že je zlatý, to jako že je milý, že 🙂 tak to jo, to byl 😉

ygreen
13. dec 2009

kim: já zde píšu že má Bendig předkus, ale neposmívám se mu tím. Prostě ho má a u zpěváka mi to hoooodně vadí, proto jsem o tom psala. Myslíte že je o moc horší popisovat někoho jako přidmoudlého s předkusem, nebo jako chladného, sobeckého, necitlivého, nudného???

starwendulka
13. dec 2009

dobre nech si Šmajda nosi čo chce ale to že reval pri Honzovi a pri Leone bolo naozaj trapne môže sa hanbiť taký drsňak a reve

draga
13. dec 2009

proč by se měl hambit? můj manžel je taky drsnej rocker (teda co se týče stylu hudby), dokonce zamlada metalák jak sviň a přitom je cíťa a brečí u smutných věcí...šmajdík měl k leoně blízko a věřím, že brečel opravdově 😉