Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

smajlik
20. dec 2009

tak tohle bylo falešné, zírám na názor poroty ... tahalo to za uši ... asi pracuje nervozita

cokosusenka
20. dec 2009

hejma podlejza

macanet
20. dec 2009

Fandím oběma, Chodůrovi sice trošku víc, ale toto mě fakt nadzvedlo, stejně kdyby zazpíval falešně Chodůr,tak to řeknu, ale to ta porota je snad hluchá ☹

cokosusenka
20. dec 2009

Urcite nervozita panuje,to je jasne,ale Mirovi nikdy ty vejsky nesly

cokosusenka
20. dec 2009

Taky fandim obema

smajlik
20. dec 2009

já teda fandím víc Chodůrovi, ale oba jsou dobří

katrin21
20. dec 2009

oni uz im proste nechcu teraz asi moc kydat, elbo sa boja, ze by ich obvinili, ze ovplyvnili posledne kolo a nechcu mat na svedomi nikoho.... ale podla mna je Chodur proste lepsi.. Šmajda robi show, ale ed vidim ten jeho uskrn a tu kockatu tavr, tak mi je zle...a mne aj hlas nejako nesedi,pre mna je CHodur proste pocuvatelny a aj pozeratelnejsi, hoci tiez nie je krasavec 😀 ....

jehoCD by som si kupila, Šmajdu ani vo sne... som si ista, ze by tam boi same rokersko - metalisticke skriekanice...

cokosusenka
20. dec 2009

Tak o milinetr vic Chodurovi,protoze si myslim ze bude v budoucnu vic uspesny. A poslali jste nekomu sms?

katrin21
20. dec 2009

keby som bola nejaka vlastneka, mala by som fandit Šmajdovi, ale kdeze! to by som sla proti sebe....
Jedine, na co sa dnes tesijm, ze da Se la ví, od Gotta... to mozem,..ale zvysok e-e

laaala
20. dec 2009

na CD Martina se taky moc těším

macanet
20. dec 2009

Šmajda je větší šoumen, Chodůr má svůj styl a zpívá (podle mě) pořád stejným stylem, takže takový druhý Kája Gottů, ale hlas má dobrej, málo kdy zazpívá blbě. Ať vyhraje ten nebo ten oba jsou svým způsobem dobří a neztratí se 😉

babula90
20. dec 2009

škriekanice 😀 ja si nekúpim ani jeden album

katrin21
20. dec 2009

cokosusenka:
my ideme poslat CHodurovi 🙂)

cokosusenka
20. dec 2009

ja si ho vypalim 🙂 (to DVD)

babula90
20. dec 2009

nevxpáľ, bo tam nič nebude, ale napáľ 😉 😀

teodorka
20. dec 2009

ja chcem smajdu 🙂 chodurovi by som na koncert nesla...nuda

cokosusenka
20. dec 2009

bobula:ted ti vubec nerozumim

cokosusenka
20. dec 2009

Ta porota mu dava co?

laaala
20. dec 2009

Martin super, ten tanec 😀 😀

katrin21
20. dec 2009

Chodur si tiez nevybral dobre....doprkna..taka neznama pesnicka.. mal dat nieco , co ludi chytí,.. 😖

katrin21
20. dec 2009

cokosusenka: bobula myslela, ze sa hovori napalit CD, nie vypalit CD.. teda aspon u nas na SK.. 🙂

chudwalk 😀

andrissek
20. dec 2009

Ahoj, také fandíme Mirovi ( i ta písníčka se nám líbila) a na Chodura bych taky nešla 😉

majacska
20. dec 2009

ahojte, jej aki su zlati ti Mirovi rodicia!!!!

martimarti
20. dec 2009

Šmajdovi jsou uhihňaná rodina 😀 😀 😀 Jsem pochopila, po kom to má 😀 😀 Ale dobrý 😉

katrin21
20. dec 2009

ja by som sa zase nudila na Smajdovom koncerte.. chodur ma nenudi.. skor mi ide smajda na nervy tymim grimasami, roztrhanymi koselami a pod.. ale to je moj nazor samozrejme.. 😉

zelmirka1
20. dec 2009

ahojte
mam pocit ze aj tu ako pisete ze je to proste o sympatiach ako sa vam kto paci, lebo aj ked stale akoze hodnotime spev, tak proste ide o celkovy dojem, niekomu je sympaticky Miro a niekomu Martin a niekomu zase opacne nesedi ten alebo ten. Ale zeby az tak ako tu niekto napisal ze je mi z niekoho zle, fiha....
ved to berme tak trochu pohodovejsie, niekto vyhra, nieko uz vypadol, cas ukaze o kom bude pocut, bavme sa 😉

majacska
20. dec 2009

mate pravdu dievcata, fakt tu ide o sympatie...
podla mna Chodur ma lepsi hlas, ale Miro mi je viac sympaticky...v podstate mi je ale jedno, ktory z nich vyhra....

neviem ci by som isla na koncert Chodura....asi nie....

majacska
20. dec 2009

ale keby tu bola Leona, vyhrala by ona...najradsej by som poslala hlas jej...

andrissek
20. dec 2009

Samozřejmě každému se líbí a baví něco jiného 😉
Moc jsem fandila Dominice 😉

jajdaelda
20. dec 2009

majacska...tak to jsme dvě...byla mojí favoritkou od začátku....a dneska na začátku té společné písničky byla naprosto skvělá..i když to byl playback...no jo no,holt se v týhle soutěži nehodnotí jen zpěv.. když si to tak vezmu,tak u nás vyhrála holka jen jednou, jinak jen kluci...