Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

sisa.b
20. dec 2009

baby, co mate s tym vekom? ja mam 30 a evergreeny si vzdy rada vypocujem. navyse martin ma uzasny hlas a cisty prejav, bolo by nespravodlive, keby nevyhral. mne sa teda nepodlamuju kolena pri takych cukrikoch ako miro, o nicom inom jeho postup do finale nebol 🙄

sisa.b
20. dec 2009

tento clanok to super vystihuje http://www.diva.sk/lifestyle/superstar/skandal-...

najlepsi citat:
Prosím vás milí rodičia, zoberte svojim jačiacim -nástkam mobily. Robia nám zo SuperStar holubník. Ak vám nedovolia siahnuť na svoje súkromné vlastníctvo, skúste im aspoň vysvetliť, že toto je spevácka súťaž. A že hlasy síce môžu, ale aj nemusia posielať iba tým, ktorých na pódiu zasiahne najviac plyšákov alebo gatiek.

sisa.b
20. dec 2009

a uz som na tuto temu dohovorila 😎

petruna
21. dec 2009

nedočítala jsem všechno, ale mě dnes u superstar napadlo, že kdyby mi bylo náct, tak bych asi fandila víc Mirovi....Teď mi je 32, takové to šílení pro skupinu už mám dávno za sebou, tak si prostě ráda poslechnu, když někdo fakt umí. Mirto je sympaťák ajko blázen, ale často jsem slyšela faleš...
Jinak, Tom Jones není moje parketa, ale Elvise můžu a i spoustu jiného retra....takže si dovedu představit, že bych si koupila Chodurovo CD, protože se mi líbí jeho hlas atak...

ovšem, pokud vydá desku a la Kája Gott (z posledních let), tak hlas nehlas, talent netalent, desku si prevdepodobne nekoupim.

petruna
21. dec 2009

ja myslim, ze Miro postoupil hlavne proto ze je to sympatak, ze umi poblaznit holky atd...ale hudebne podle me nic zajimavyho.

Ale je fajn, ze diky nemu snad pubertacky prijdou na chut rocku misto preslazenych chlapeckych skupin....

jsem zvedava, co ze vsech bude....jestli se ztrati jako vetsina superstar a budou nanejvys v muzikalech a v bulvaru nebo jestli se chytnou jako Aneta, nebo jestli z nich budou namysleni kreteni jako je Samer.... 😝 😝

petruna
21. dec 2009

sisa : ja se taky na babičku necitim....a Martinovi jsem fandila od zacatku...jen jsem delala teorie na martinovi fanousky...
myslim, ze se proste libi vic starsim....ze mezi nactiletymi tech fanousku proste tolik asi nema...jako Miro...

petruna
21. dec 2009

souhlas s ygrenn

nikes
21. dec 2009

Vyhrál ten nejlepší a tak to má být. Myslím si, že vyhrál s velkým náskokem SMS,ale určitě někde o tom budou psát. Souhlasím, že Martinovi fanoušci nejsou praštění pubertáci, kteří radost vyjadřují nějakým přehnaným ječením. Troufat si tvrdit, že tady máme nového nástupce Káji Gotta 🙂. Martin má podle mne ten nejlepší hlas ze všech možných Superstar, které se vysílaly aspoň u nás v Česku. Moc mu přeji, aby to dotáhl min. tak daleko, jako Kája 🙂
.

anndrea
21. dec 2009

Tak ja môžem len pogratulovať martinovi Chodúrovi, jednoznačne bol vo finále lepší, aj keď Miro Šmajda je sympaťák, rocker, to je tak všetko. Ešte že vyhral zdrvý rozum, keďže sa tu hodnotí spev a nie sympatie, výzor. Len ma trošku mrzí že možno Martinovi mohol vo finále sekundovať nejaký lepší spevák/speváčka, napr. bolo škoda že Leona s jej úžastným hlasom vypadla už tak skoro, myslím že všerajšie finále malo od začiatku jasného favorita a víťaza.

jaspina
21. dec 2009

Tak já sice s výsledkem fakt spokojená nejsem, ale čekala jsem to.. I když je divné, že jejich aplausy byly dost neporovnatelné - i počet fanoušků na FB a stejně vyhrál Martin... Někdo tady psal, že on by mohl být nástupce Gotta - s tím souhlasím. Přijde mi, že on zpívá přesně pro takové publikum, které poslouchá Gotťáka - proto se mi nelíbil 😝 Miro je prostě pro mladší generaci a doufám, že se neztratí. Celkově v těch dotáčkách včera člověk krapet víc nakoukl do jejich soukromí a šmajdovci v pohodě, ale Martina by bylo až líto za tu jeho máti šílenou.. 😖 Přišlo mi, že se tam on ani ta jeho holka zrovna moc necítili.. Ale aspoň se včera trochu rozmluvil a byl takový lidštější..

ronie
21. dec 2009

😒 bohužel se to dalo čekat, sice to taky moc nechápu, nakonec sem si myslela, že přeci jen vyhraje Miro a bude zábava,ale to nevadí, snad bude makat, bylo dobrý, že dostal tu kytaru-a dostal ji dřív než Martin ten dar-mimochodem, ten z něho byl fakt odvázanej-prej to doplněj a JOnes nakonec svolí 😀 😀 😀 😀 Včera se ani jednomu nepovedla ta první píseň,ale pak už byl pro mě jasnej favorit Šmajda, bylo to supééééér, WHAM v jeho podání 😵 😵 😵 😵 no nic 😀 A třeba moji rodiče ani nenapadlo, že by měl vyhrát Martin, mě překvapili, táta prej-no to je jasný, že vyhraje Šmajda, tamten zavíjející uspávač hadů... 😀 😀 😀 😀 A to můj táta prosím pěkně má hudbu hodně rád a rock teda fakt neposlouchá, má rád klasiku,tak mě fakt překvapil 😀 Je to prostě o indivindi sympatiích 😉

monik76
21. dec 2009

Tak mne to bylo celkem jedno kdo vyhraje, ale vicemene jsem cekala, ze to bude Martin, a je fakt, ze umi zpivat lip nez Miro, takze vyhral zaslouzene. Jsou kazdy uplne jiny, kazdy ma svoje publikum, vice se mi libi Miruv styl, ale pokud teda slo o zpev, Martin byl fakt lepsi. Jinak se mi finale moc nelibilo, vyber pisnicek taky nic moc. Nejvic me asi pobavil ten Ivan, co zpival colu, nevim jak se jmenuje dal. Jinak mi to prislo docela nudny.

ronie
21. dec 2009

monik jo tak pijeme Tonu bylo fakt hodně dobrý, nemohli ho dostat z podia a ymslím, že kvůli němu byli i nečekaně reklamy 😀 😀

monik76
21. dec 2009

ten to tam rozjel na plne care to myslim vubec necekali 😀

endlessblue
21. dec 2009

Tak jen se přidávám ke gratulacím za vítězství Martina Chodůra. Jen musím oponovat. Gotta rozhodně neposlouchám.. ale Chodůr byl favorit od začátku!!!!!!!! Miro nebyla konkurence. Martinovi by dokázala konkurovat ve zpěvu snad jedině Leona!!!!

Jo a výběr písniček mi přišel fajn... Heard it through the grapevine.. klasika.. paráda!!!

ywushka
21. dec 2009

sice jsem to tusila ze vyhraje Martin,ale tajne jsem to prala Smajdovi,je to sympos a myslim si ze je daleko vic "tvarnejsi" nez chodur-ten zpiva vetsinu pisnicek porad stejne!!! To je muj nazor! Jako umi zpivat-to se mu odeprit nemuze,ale proste me neni az tak sympaticky

jituskak
21. dec 2009

já si mylsím, že třeba v těch několika tisících lidech, co přišli na konkurz je lepší zpěvák, než je Martin. bratrova přítelkyně byla zpívá asi tak 100x líp a hezčej než třeba Monika a nedostala se na castingu ani před tuto porotu....
a že vyhrál martin... zpíval o několik tříd líp, než všichni ostatní. o tom snad nikdo nepochyboval. hlasovali lidi, tak mají tu superstar co chtěli. nic to ale nemění na tom, že jsem fandila Mirovi 😀 😀 😀

ciatko
21. dec 2009

tak vcerajsi vecer vysiel lepsie Chodurovi, tiez sa mi zdal taky ludskejsi ako inokedy, iny, viac sa rozrozpraval...

ale v podstate, ako povedal Habera, su na rovnakej startovacej ciare (akurat jeden ma 3 miliony v kapse😀), myslim, ze Martin to bude mat pol roka-rok velmi velmi tazke a horsie nez Miro, kedze je zaviazany odpracovat si polovicu sumy, co vyhral. cize Markiza a Nova ho bude tahat po vstkych akciach a ukazovat ho ako cvicenu opicu a on sa bude musiet zucastnit😒som zvedava, ci tu vyhru este nakoniec neolutuje...
zatial co Miro moze v klude pracovat na svojich pesnickach, ktore ma uz vraj napisane...
kazdopadne drzim palce obom a o rok sa uvidi, komu to vyslo viac.🙂

inak, tie vyrazy ako uskriekany slizoun/zavijacie nemehlo - to je trosku pod nasu uroven, nie?😉a ani jeden si to nezasluzi, dokazali za par mesiacov vela, co niektori z nas nedosiahnu nikdy.

marse
21. dec 2009

myslela som si ze vyhra chodur, jasne od zaciatku, aj ked som to priala mirovi. Ale mozno to bude ako v minulych rocnikoch ze vyhercovia nakoniec nic svetoborne neurobia, a ti co predtym vypadli sa im dari vid. Zdenka predna, ta si myslim urobila najvacsi kus za cias nasej superstar, 🙂

karla6
21. dec 2009

Marse, taky jsem si vzpoměla na Zdenku Prednu. Miro má daleko větší šanci na úspěch než Chodur a navíc má aspoň výhodu, že není svázaný smlouvou ze superstar. Naší Langerce se z ní podařilo vyvléct, jinak by taky nejspíš po superstar zhasínala. Odmítala totiž na koncertech šaškovat na playback a tak podobně.

majina.b
21. dec 2009

k včerajšku vyhlasovanie som nevidela , len som čitala dnes v tlači kto vyhral.
Martinovi gratulujem, i keď mne ako spevak nesedí, a nepáči sa mi ani ako človek
životnosť star tak na 11 mesiacov, peniaze cca na 20 m.

ak by som mala niekoho vybrať z č. supst. tak radšej jana b.

Adela včera bola nejaka zarezaná, aj tie šaty mala hrozné, prsia žiadne, aj to nič jej zdefirmovali
Leoš ako obvykle trepal dve na tri

Miro ma veľmi peknu mamku, podoba sa na M. Sladečkovu

dada1212
21. dec 2009

Mala by to byť súťaž o speve, takže Martin vyhral zaslúžene, ale aj tak si myslím, že po súťaži sa lepšie bude dariť Mirovi.
Martin mi príde strašne "nudný", spieva síce veľmi pekne, čisto, ale je to nuda a keď nahrá album, tak si myslím, že všetky pesničky budú na jedno kopyto.
A okrem toho spevák by nemal len pekne spievať, ale ak sa chce presadiť, musí byť nejaká osobnosť, mať nejakú charizmu, on mi príde z tohto hľadiska ako šedá myška. 😒

jaspina
21. dec 2009

Tak to jsem nevěděla, že si musí půlku výhry odpracovat.. A teda pod vedením Novy - tak to už jsem asi ráda, že Miro nevyhrál. Když si vezmu u nás Bendeho - byl druhý a hned dělal své písničky.. jezdil po koncertech.. a Horváta - toho jsem viděla právě na pár TV estrádách a jinak nic..
A s těma konkurzama je to fakt - kamarád byl kdysi taky na konkurzu na SS a hned ti lidi z novy ho vyrazili a nepustili ho ani před porotu - do té doby jsem nevěděla, že je nějaký předvýběr.. A přitom ten klus nádherně zpívá - dnes mívají koncerty po celé republice, dělají akce s Bendem, nazpívali duet s Luckou Vondráčkovou, vydali CD.. takže někdy jim fakt talent proteče mezi prstama..

miskachrumka
21. dec 2009

tak chodur no dalo sa to cakat ale tak ani smajda sa nestrati 😉

lisounek
21. dec 2009

ahojky tak ja jsem taky zklamana, lec to bylo jasne...Miro me bavi Martin me nebavi...a presne jeho rodinka, hmm byl z nich pekne nervozni 😅 dopadlo to jak to dopadlo a Miro tam chudak stal jak tvrdy Y, kdyz rekli viteze, vsichni ho ignorovali, prislo mi to divne, bez atmosfery jako by to bylo jasne, ze vyhraje a basta...jeste ze uz je konec, hlasovani stejne moc neverim, Martin je od zacatku protezovany a vsude vyzdvihovany...nikdo nemel takove zviditelnovani jako on, proto mi to prijde nefer..pro me je stejne vitez Miro a kdyby vyhral atmosfera by byla uplne nekde jinde...a tohle... 😝 cas ukaze, kdo se kde ujme 😉

cokosusenka
21. dec 2009

lisounek:klid,uz je konec. Miro ve vejskach zpival falecne a Martin ne, a je to o zpevu,tak uz to nereste. proste vyhral ten nejlepsi. Jsem zvedava jestli jeste za mesic se to tady bude resit

jaspina
21. dec 2009

No tak mě je taky divné, že třeba teď když poslouchám F1, tak tam všichni co píšou a volají tak jednoznačně za šmajdu.. Že chodůr se zasekl v nějaké dřívější době a že šmajda je víc do showbyznysu..Tak mi mě zajímalo, jak je možné že měl tolik hlasů? Lidi kolem mě posílali šmajdovi..

lisounek
21. dec 2009

coko jsem v klidu jen nesouhlasim 😉

zelmirka1
21. dec 2009

hi hi cokosusenka pekne je napisat uz to nerieste vyhral ten najlepsi a howg.... ved niekto moze mat iny nazor no nie ? ja som fandila obidvom lebo na kazdom sa mi nieco pacilo a priznam sa ze som sa nevedela rozhodnut kto by mal vyhrat alebo Martin spieva lepsie ale superstar by mala tak trochu byt aj soumen, bavit divakov, zvladat zaujem ludi a nie introvert co zase sa mi pacilo na Mirovi. Ale az cas ukaze kto sa uchyti a kto nie. 😉

emmka3
21. dec 2009

ja si aj tak myslim, ze hodne spravila aj porota ako pol roka neustale vyzvyhovlaa Chodura 😅 akoze OK, spieval dobre, ale zeby bol az taky bozi? 😕 boli tam aj lepsi, vyrazovo aj hlasom, trebars Leona 😎 Chodur spieva staromodne, na jedno kopyto a nudi 😔 a ja som pocely cas nechapala, preco Smajdika stale potapali, proste im nebol sympaticky a vela ludi davalo aj na nich, ako na "odbornikov", takze bolo jasne, kto vyhra, ale ja som vyhru viac priala Smajdovi, aj ked na druhej strane je aj dobre, ze nevyhral, nie je viazany zmluvou a moze robit vlastne veci na novej gitare, ktorej sa uzasne tesil 😵myslim, ze jemu uz ta gitara prisla ako vyhra, drzim mu palce, ale aj ostatnym sikovnym z celej dvanastky 😉