Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

dadka212
9. okt 2009

mne Ben príde vo všetkom taký rýchly 😀 no ale hlas má pekný....

suki
9. okt 2009

Myslím ten Denis 😲

krpito
9. okt 2009

no Ben fešák je, to je pravda .... 😀

suki
9. okt 2009

právě, že má krásnej hlas a ještě i on je krásnej, ještě kdyby taky vybral pořádnou písničku 🙂

monkula
9. okt 2009

suki, lacho je náhodou "zlatý".... mať 15.... 😀 pošlem mu aj esemesku.... 😀 😀
mne sa zase myslím vzhľadovo nepáči Šmajda.... Má malú tvár na takú hrivu.... 😝

krpito
9. okt 2009

suki, mne sa zdá že je strašný trémista a to mu asi robí problém pri vystupovaní aj pri speve ☹

suki
9. okt 2009

monkula Já vím on je takovej roztomilej...jen to je prostě jen pocit, ani na to nemám vysvětlení.Vím, že zpívá hezky....jen prostě to něco....ale je mu 15...to je teda fakt 🙂

pirlenka
9. okt 2009

Denis Lacho se mi dneska moc líbil 😉 Zpívá mu to a je slaďoučký 😵 😀
Jinak moji favoriti Chodúr, Šmajka a Lacho.

suki
9. okt 2009

krpi takovejch s trémou je tam víc 😝 No uvidíme jak to dopadne, ale teda mě to bude mrzet, jestli vypadne 😔

suki
9. okt 2009

Asi bych to vysvětlila tak s tím Denisem a to mám i s Thomasem, že si na ně vzpomenu, že tam vůbec jsou až jdou zpívat a jinak si prostě nevzpomenu, že soutěží, prostě mi neutkvěli v hlavě, jestli mi rozumíte 😝 No ale chápu, že se zas někomu líbí, to každopádně 🙂

krpito
9. okt 2009

suki, myslím že nevypadne, má veľa fanyniek, bude ako náš Bezdeda kedysi, tiež bohvieako nespieval a vydržal strašne dlho v súťaži a ešte si našiel aj frajerku - Banášku 😀 😝

suki
9. okt 2009

krpi koho teďka myslíš?

pirlenka
9. okt 2009

Ale holky se mi líbí víc, těším se na neděli...snad to nějaká pořádně rozbalí, už 😉

krpito
9. okt 2009

suki, no predsa Bena 😀

monkula
9. okt 2009

suki, taký nevýrazný je ten správný výraz? 😉

suki
9. okt 2009

krpi jooo?? 😀
Tak to by mě potěšilo, kdyby ještě zůstal 🙂

pirlenko na holky se teda aky těším, zpívají úžasně, jen škoda Debí.

suki
9. okt 2009

monkul asi jo, ale já to fakt neumím vysvětlit 😅 Ničím mi nevadí, to vím, jen když tam nebude, tak mi chybět taky nebude 😅

krpito
9. okt 2009

akým omylom Debí vypadla by zaujímal aj mňa 😠

monkula
9. okt 2009

tak Debbie mrzí aj mňa..... Bola úžasná.... 😵

suki
9. okt 2009

no pro mě jedinné normální vysvětlení je, že si každej řekl, že ta určitě nevypadne a neposílal ji sms 😝

pirlenka
9. okt 2009

Jo jo, Debí jsem normálně ořvala. Fakt jo. A to jsem nikdy tyhle soutěže nežrala - podívala jsem se, to jo, ale teď to nějak prožívám 😅 Debí krásně zpívala a byla taková zvláštní - hezká a zajímavá...no fakt škoda.

suki
9. okt 2009

pirlenka 😔 😔

pirlenka
9. okt 2009

Poučení - když se nám někdo líbí, poslat smsku 😉

suki
9. okt 2009

Holčiny, byla bych tu s vámi až do rána, ale zítra vstávám a jdu se zničit na aerobikovej kongres, takže musím být trošku fit 😀 😝

suki
9. okt 2009

Já pošlu Benov-srdeční záležitost 😀 i, Chodúrovi a ještě možná Bendingovi a Švajdovi....ale to je teda trošku moc 😀 😀 😀

pirlenka
9. okt 2009

Já když, tak jsem posílala až v těch finálových kolech - ale očividně je třeba nespoléhat, že to za nás udělají jiní - viz. Debí. Doufám, že to v neděli Craftovka rozbalí 😝 Když už tam zůstala.

suki
9. okt 2009

pirlen jako na to se nespolíhej Kraftovka je mi značně nesympatická, doufám, že vyletí a to hodně rychle 😠

suki
9. okt 2009

Tak holky dobrou noc a v neděli to zas rozeberem
A jinak Leoš a vlajka a vtip s tím autem byl teda jako fakt super 😀 😀 😀

pirlenka
9. okt 2009

Suki, mně taky. Ale o to víc čekám, že ukáže, že na to fakt má...
Leoš je borec, jde mu to. A Adéla taky, fakt se bavím 😉

suki
9. okt 2009

Prej :
Víš, jak zdvojnásobíš cenu svýho auta? 😀 😀 Když mu naliješ lnou nádrž 😀 😀 TO nemělo chybu 😀 😀