Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
17. okt 2009

bambusko - ano, viděla jsem ho už dřív 🙂

ygreen
17. okt 2009

Ten Chodúr bude fajn kluk, ale vypadá trochu "divně", tak trochu jako student astrofyziky 😀 😀

A já se musím zeptat znovu - vám vůbec nevadí jak si Bendig šlape děsně na jazyk, mě to děsně prudí, zlatej Leo, toho by počítače ve studiu namachrovaly, ale to šlapání nikdy nezmizí 😔

jevel
17. okt 2009

ahojte

sa tu smejem na vašich hláškach 😀 - Bendová atď...

u mňa vyhráva Denis - na svoj vek je výborný spevák a zvláda to v pohode. 😉

Chodúr spieva super , ale pôsobí na mňa akosi "obstarožne", tiež vidím v ňom T. Johnsna, Gotta 😒

Bendig - je super, niečo na spôsob Vierka Berkiová

Vypadnúť by mal Lacko, Thomas, Leo - no uvidíme ako to dopadne

claudee
17. okt 2009

ygreen, ja nechápem, ako to myslíš 😅 šlape na jazyk? v akom zmysle? čudne vyslovuje alebo ?

jabber
17. okt 2009

ygreen - souhlas, taky mi to vadí, na druhou stranu Zagorka si taky šlape na jazyk, takže to asi není nic proti ničemu 😅
Přesně jak tu někdo napsal už dřív - Chodúr mi připadá jako takovej starej mladej a příliš sebevědomej 😝

jevel
17. okt 2009

asi šušle nie?

jabber
17. okt 2009

claudee - jako že při sykavkách strká jazyk mezi zuby 🙂

ygreen
17. okt 2009

no, prostě si při mluvení strká jazyk mezi přední zuby a jakoby ho zkousává. Jako když se vyslovuje anglické the

ygreen
17. okt 2009

zagorka je pipinka 😀 diblík 😀 ale nešlape si tak moc jako tenhle bukvička 😀 mě prostě nějak nezajímá, i když zpívá výborně, asi proto, že se mi kvůli němu fakt neplaší hormóny 😀 😀 😀

claudee
17. okt 2009

nevšimla som si to 😨 asi sa na budúce viac sústredim na jeho ústa 😀

claudee
17. okt 2009

teda zle som sa vyjadrila.. všimla som si to, len mi to neprekáža nejak extra..

jabber
17. okt 2009

A všimly jste si, že z profilu má Denis nosík trošku nahoru? 😀 Mi to přijde roztomilý 🙂

arleta
17. okt 2009

Bambusko, tak na tom videju má Chodúr dokonca sexappeal 😕 , inak ani za mak...ako teraz vyzerá 😀 . Dnes som ho nestihla. ☹
Šmajdík, nooo, porota mu asi nechcela prihoršiť, chcú, aby postúpil, ale nebolo to ako minule, zaťahoval a bolo to dosť vysoko na neho...Iank dosť často mávam pocit, že tie hodnotenia korigujú, aby vypadlo/nevypadol daný človek.

Inak súhlasím úplne s úvahami Claudee, že vypadne Machala a Lacko. Aspoň dúfam.
Ben zažiaril, ja som vedela, že táto pesnička mu sadne...Aj Puskailer prekvapil, nepočula som hodnotenia poroty, fdnes som od toho odbiedala...

arleta
17. okt 2009

Kým som napísala príspevok, koľko reakcií...Veru, dnes sa to tu rozbehlo...

mirela
17. okt 2009

100 ludi 100 chuti .. mne sa Ben nepacil, skôr vyvolal emocie, urobil asi spravne teatro, no mna to neoslovilo 😝

arleta
17. okt 2009

dobré...student astrofyziky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, ďalší výrok na zapísanie.

kalerat
17. okt 2009

Tak po dnešku bych vyhodila Lea a Thomase

sofinka30
17. okt 2009

no ja som normalne nechapala na tom videu ze je to chodurik mechurik..ano,posobi ako sedlacik a sebavedome,ale zlato..nieco ako ticha voda.. u mna je jednotka. 😵

claudee
17. okt 2009

ani so mnou Benovo vystúpenie nič nespravilo 🙄 po chvílke som mala pocit, že celá pesnička je v jednom tóne 😝 spieval furt rovnako, a vlastne mne ani nepríde, žeby spieval, pre mňa skôr recituje 🙄

arleta
17. okt 2009

Aj to o tej ovulácii to je dobré...a obstarožný... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , aj ja sa zabávam tuná... 😀 😀 😀 .
MMCH-ja som asi ovulovla minulý týždeń, keď ma očaril Šmudlík /t.j.Šmajda/ 😀 😀 😀

bambusko
17. okt 2009

sofi, aj mne sa paci, ze je taky akoze nic, ale pritom zivel 😀

mirela
17. okt 2009

claudee - uplne si to vystihla, presne to som mala na mysli 😉

sofinka30
17. okt 2009

ja uz som asi do nho 😀 😀 😀

jabber
17. okt 2009

Nejlepší byl Hejmův vtip o hořícím lese a pandě 😀

claudee - přesně, mně připadá, že Benovi byl slušel nějakej rap, nechápu proč si nevybere něco takovýho 😅

ygreen
17. okt 2009

ty hormóny 😀 😉

ygreen
17. okt 2009

jabber - třeba to není jeho styl a hlavně by neoslovil široké publikum. Ale má krásnou barvu 😵

silvia123
17. okt 2009

Mne sa zdá, že Bendig strašne zdôrazňuje hlavne písmeno "P" a stále sa zalizuje ako mačka, inak na také chabé telíčko má silný hlas, prekvapil ma.

ygreen
17. okt 2009

jab - a taky se krásně hýbe. Chodúr se klátí jak ruský medvěd 😀 (tančí stejně jako můj manžel 😀 😅 )

claudee
17. okt 2009

jabber, alebo prosne nech radšej ostane pri tancovaní, to mu ide o mnoho lepšie ako spev 😀
jj, ten vtip bol zabiják 😀 len neviem, čo na to povedia zelení z greenpeace a tak 😀

jabber
17. okt 2009

ygreen - myslíš barvu hlasu? 😀 😀