Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
20. okt 2009

jasně 🙂

duska1122
20. okt 2009

teda vcera to bol masaker, chudak leo nemala som ho rada ale vcera mi ho bolo luto taky maly mysiacik uplakany ☹ tak ale sa tesim na finale nech uz tam je ktokolvek zvyknem si.

sasiki
20. okt 2009

ja som si myslela, že budú vyhadzovať už len po jednom 😕

dai
20. okt 2009

no,
mne sa vcerajsie vyhadzovanie pacilo... podla mna dopadlo podla ocakavani, dokonca som cakala ze vypadne aj ta karolina - z jedineho dovodu - nema podla mna fanusikov - je strasne nevyrazna... o pauline sa hovorilo - mohlo to zmobilizovat jej znamych, kamaratov a pod. ktori jej poslali hlas len preto ze je to ona... o tej karoline vobec - nebola ani prehnane sladka, ani coolova, ani slaboch ani nic...

mne sa chodur paci - co je natom ze spieva v kazdom kole perfektne? ved o tom ta sutaz je... on podla mna ani nie je tak nad vecou, skor je napaty a natolko vyspely ze tam nebude robit divadlo... ja sa tak ako on pri vyhadzovani zvyknem tvarit na pohovoroch 🙂 ze som super cool a nic so mnou nepohne, pritom som vo vnutri vyklepana na totalku... tato poza sa da lahko naucit - treningom 😉 a co sa tyka jeho krasy - no ja uz nie som v puberte takze mna ti klasicky krasavci typu denis, leo, ben a pod. totalne nudia - su absolutne nezaujimavy z pohladu nejakeho sexappealu... chodur je omnoho zaujimavejsi... a podla mna je to cele co hra len poza,ma to premyslene , podla mna je len otazka casu kedy pride s nejakou super rokovou pesnickou a prejavi sa ... zatial si len buduje postavenie aby ho na zaklade tej pesnicky ludia nasledne nevyhodili 😀 tu pesnicku halelujah zaspieval krasne...inak tiez dufam ze ocesu smajdu - raz sa mi zdalo ze bol ocesany a tiez bolo na nom badat stopy sexappealu 😎 ( aj ked ono to moze byt aj vekom - 15-rocne dieta bude tazko sexy... aj ked sa neviem ako nastyluje...)

jabber
20. okt 2009

dai - jo, může to být tak, jak říkáš....ale to nic nemění na tom, že potřebuje sympatie diváků 🙂 zpívá dobře, o tom žádná, ale v téhle soutěži to tak nějak nestačí

jabber
20. okt 2009

Jinak já už jsem od puberty taky na hony hony vzdálená a přesto mi Chodúr vzhledově nic neříká 😅 😀 Myslím, že je to spíš otázka vkusu než věku 😉

sasiki
20. okt 2009

iste, že je to otázka vkusu 🙂

katrin21
20. okt 2009

boze, ale co stale riesite vzhlad? kolko ludi pocujete z radia a netusite ako poriadne vyzeraju.. a aký su nastylovany.. 😝

on spieva ako boh, aj keby mal hlavu naopak... jasne , ze pekny nie je,.. ale ten hlas.... neskutocny, ja mam nahrate na videu ako spieval v sobotu a vcera som to pustala mame a bola tiez z toho hotova ako super to dal..

sisstin
20. okt 2009

katrin: tak mně nepřijde nějak fyzicky odpudivý..to vůbec..ale celkově to jeho chování je mi nesympatické 😉

katrin21
20. okt 2009

mne sa nezda, ze by sa nejako choval inak nez ostatní, akurat ma uz trochu viac rozumu ako niekto kto ma 15.

katrin21
20. okt 2009

teda myslim tym, ze nereaguje tak streštene.. nemam pocit, ze by bo namysleny. skor mi pripada, ze je z dost skromnych pomerov, aj ked ukazoavli jeho izbu... 😝

sisstin
20. okt 2009

katrin: mně přijde hrozně suveréní..a to nemám ráda 😉 jinak na 18fakt nepůsobí, min. tak na 25..to jo 😉 ale prostě není to můj šálek kávy..naopak moje maminka ho miluje, páč má všechny CD Tome Jonese 😅 😅 😅 já tu Superstar zas tak nežeru, je mi to jedno, kdo vyhraje 😅 😅 😅

horalka777
20. okt 2009

a vobec, najskor (!) rok - dva po poslednom kole sa ukaze, kto ako dopadne 😅

katrin21
20. okt 2009

siss: ja mam toma Jonesa na haku,vobec mi nic nehovori 😀 , takze o tom to nebude
Ja som kedysi spievala, aj som klaviristka a proste pocujem, kto ako spieva a ako naraba s hlasom a to co on predvadza, to je sila.. je z nich na najvyssej urovni. Ak by aj bol suverenny, ma byt na co.. mne zdrave sebavedomie nevadi a prehnane sebavedomý urcite urcite nie je.

sisstin
20. okt 2009

katrin: jako on zpívá skvěle, to žádná..ale je takový furt stejný..at mu dají zazpívat cokoliv, tak to je alá Tom Jones nebo Karel Gott 😅 😅 😅 prostě žádná změna... 😉 mně se z kluků fakt nejvíc libí Jan Bendig...zpívá i druh hudby, který se mně líbí..soul a Rnb 😉 je to ještě chlapeček..a asi i teplej..ale to mi vůbec neva 😎 😅

jabber
20. okt 2009

katrin - neřešíme ani tak vzhled jako spíš sympatie, protože ty jsou v téhle soutěži dost důležité, jak se už několikrát ukázalo 😉 A propíráme to tady ze všech stran...ale o tom tomhle téma snad je, ne? 😀

babula90
20. okt 2009

Bendig je na 100%gay, prekáža mi jeho šušlanie 😒 inak šikovný chalanisko

katrin21
20. okt 2009

jabber: OK, ale u mna sa sympatie daju ziskat len skvelym spevom. Nemam pocit, ze by spieval vsetko na 1 kopyto.. akurat ma typickú a špecificku farbu hlasu, a tá moze vytvarat ten dojem , kt. hovoris.. V podstate kazdy spevak ma nejaky svoj styl a od neho sa moc nehybe dalej, a aj on ho ma... 😉
Mozno to niekomu nevyhovuje, ale ked is vezmes napr. aj Lara Fabian, alebo Sting maju svoj styl a svoj hlas a Lara Fabian nikdy nebude musiet spievat ako Shakira a ani to jej fanusikovia od nej necakaju.. taklze ani ja od Chodura.
POzri na Cmorika,aky bol uzasny, ked bo v SHS, lebo vedel zaspievat vsetko a super.. ale jeho vlastne pesnicky ma dneska absolutne neberu.. akosi sa stratila ta jeho rockerska kvalita...
Dufam, ze Chodur bude iny, verim tomu.

jabber
20. okt 2009

katrin - jasně, já tomu rozumím 😉 jediné co chci říct je, že když nebude mít hlasy od diváků, tak prostě nevyhraje i když bude zpívat nejlíp 😅 o tom ta soutěž je - rozhodují diváci a ne odborná porota. Takže pokud se bude lidem zdát příliš sebejistý a nesympatický, tak se klidně může stát, že prostě vypadne. Myslím, že tohle přesně se stalo Anetě, nevěřím, že vypadla kvůli fotkám v Blesku 😅

katrin21
20. okt 2009

ved jasne, ze vzdy to je o divakoch... ja viem.

preto mu vzdy poslem apson jeden hlas, lebo stat sa moze aj to, ze ludia si povedia:" ved tomu urcite posielaju hlasy vsetci,poslime radsej tomuto.." a nakoniec tomu dobremu neposle nikto... aj to sa moze stat... 😅

nera
20. okt 2009

Ahojte, nečítam všetko, lebo to by som asi nestihla.....čo sa týka ČS Superstar tak dúfam, že vyhrá Chodur, lebo má nádherný hlas a žeby spieval všetko rovnako sa mi vôbec nezdá...ani neviem či by niekto z tých v porote to lepšie zaspieval. A ani neviem či niekto mal doposiaľ zo superstáristov lepší hlas, aspoň na SK, čo sa týka CZ nemám prehľad.A Bendig sa mi nepáči a podľa mňa vôbec nemá na Chodúra, lebo Chodúr má už vyspievaný hlas, zatiaľ čo Bendig má hlas aký má (veď všeobecne je známe, že cigánikovia majú hudobný sluch, ale mne sa jeho prejav nejak nepáči, nemôžem si pomôcť)
Z dievčat sa mi páči Dominika a snáď aj Monika(ale to je obdovné s Bendigom)
A ešte podľa mňa superstar by mala predovšetkým dobre spievať, ako vyzerá ma nejak ani nezaujíma, snáď puberťačky, ale tým sme už myslím všetky prešli 😉

sisstin
20. okt 2009

nera: ale Bendigovi je 15 😉 a cikánci maj hudební sluch, stejně jako černoši... 😎

katrin21
20. okt 2009

siss: no len Benovi sa ho uslo akosi pomenej... ked ho vidim mam husiu kozu, nie zo vzhladu, ale z toho recitačneho spievania..

k.a.t.k.a.
20. okt 2009

a to sa stalo aj Lancosovej 😉 ja ked spieva Chodur musim prepnut, vobec sa mi jeho hlas nepaci, a to moze spievat najlepsie na svete 😉 a tym ako si je sebou isty mi riadne lezie na nervy 😝

jabber
20. okt 2009

nera - jenže to je právě to, že puberťačky posílají smsek nejvíc, si myslím 😉

dalli
20. okt 2009

je to stereotyp, si myslieť, že cigáni majú vo všeobecnosti hudobný sluch, to už dávno nie je pravda 😉

katrin21
20. okt 2009

katka: ja neviem, ale z coho vy mate pocit ze si je isty sam sebou??? mne to vobec tak nepripada, akurat tam nerobi ksichty ako Bendig, alebo neplace ako Machala, kt. mal vypadnut uz davno...

sisstin
20. okt 2009

katrin: tak to je fakt o pocitu, mně se Bendig líbí ze všech kluků nejvíc..nemůžeme mít každá stejný názor 😉 🙂

k.a.t.k.a.
20. okt 2009

katrin to iste sa mozem aj ja teba opytat ze z coho ty mas pocit ze si nie je isty sam sebou 😉

katrin21
20. okt 2009

suhlasim, ze Lancosovej sa stalo to, ze ludom vadila jej povaha.. ale ona je proste taka, je zapisana aj v takom zdruzeni ludi s vysokym IQ, zije len s mamou a bohuzial ma pobahu, ze sa nehanbi.. teda nema problem rozpravat pred ludmi a pod..co si myslim, ze je super do showbiznisu, ibaze nie pre slovesnke zavistlive povahy...
Inde vo svete ked niekto nieco vie, tak sa to neboji priznat a ukazat.. u nas je hend namysleny a nafukany a prilis suverenny. Preco mame radi pyriace sa typy, kt. mozno ani nemaju povahu na tom aby bolo star???? 😅