Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
26. okt 2009

Mňa najviac včera prekvapil Leoš. Ja som z tej jeho hlášky o záchode nemohla 🙂
Ben - super. Aj tanec aj spev. Jemu sa hodia také skôr raperske. A to salto, nemám slov.
Thomas- tie jeho skomoleninky boli zlaté, len ma trochu štve, že on poprosil, aby tam nedávali to ,ako povedal v napete a oni to tam dali ☹ Ho len zosmiešnili 😒 A mal si vybráť slaďák, tie sa mu hodia. Ale nechápem to. na jednej strane sa mi páči, ale na druhej strane mi vadí. A asi vypadne 😔
Martin- ten tanec bol tak hrozný, až to bolo milé Ale nesklamal. 😀 😎 A ten účes mal skôr ako Honzík Novotný než ako Elvis. 🙂 🙂 No aj s Paulínkou speivali pesničky od mojích miláčikov. 🙂
Leona- pekné, hodila by sa jej Lucka Bíla, nie? Už vidím, ako ju spieva. 😎 😵
Paulínka - No tá prekvapila! Mike aj Elvis mali iste včera radosť 🙂
Janko- úžasné ako vždy, je to môj idol a nevadí mi, že si šlape na jazyk.
Monika- škoda, pokazila to. ☹
Mirko- bolo tam pár falošných tónov, ale to aj tá tréma, no naozaj je pekný.
Podľa mňa vypadne Nikoleta a Thomas.

jaspina
26. okt 2009

Teď jsem na to vyřazování fakt zvědavá..mám takový dojem, že teď už tam nemá jistí místo nikdo.. a když to navíc berou po 2 - no mazec..

lussy23
26. okt 2009

A Chodúr i Ben spievali krásne v tej hymne. Thomasov prízvuk je zlatý.

marinka
26. okt 2009

lussy, já to taky vidím na Nikoletu a Thomase 😉

jabber
26. okt 2009

Mně už teda Šmajda s tím svým věčným úsměvem začíná dost nudit, nicméně toho bych vyhodila až pozdějc 😀 A včera mi taky připadala trochu nudná Markéta, tváří se pořád jak boží umučení 😅

jabber
26. okt 2009

a tu bych vyhodila taky až časem 😎

lussy23
26. okt 2009

Miriam, sofinky, bejbypb- smiem sa k vám pridať? Ja Chodúra tiež milujem. Je krásny! A zlatý! A hlavne teraz, keď úžasne zaspieval ,,môjho" Elvisa! A vždy som ho mala radšej než Thomasa. Ale aj Thomas je pekný aj Janko. 😉

lussy23
26. okt 2009

Pirlenka- kto je plyšáčik?
Titkovamiriam - prečo su solidaci? Čo to znamená?

jabber
26. okt 2009

No já mám první 4 adepty na vypadnutí jasný - Thomas, Paulína, Nikoleta, Ben 😅
finále vidím na Martin + Monika nebo Martin + Denis 😎

lussy23
26. okt 2009

Jakoubka- nie. Ja jej tiež fandím. Ale ja skôr na chlapcov- Martina, Janka a Thomasa. Ale keby som bola chlapec, bola by mojim miláčikom Leona 🙂
Mne bolo Thomasa aj trochu ľúto. 😔
Ozaj, myslíte si, že: Leone by sa hodila Lucka Bíla
Thomasovi - slaďáky
A Martinovi - Desmod?
ja si musím toho Elviska stále pušťať! Môjmilovaný Martinko a Elvis Praclík v jeho podaní. Beriem Gabike favorita.

penny13
26. okt 2009

Ej, vy ste sa ale rokecali 😉 Hurá! Takže stačí jeden Elvis a hneď je z neho paf. Už ani neviem, koho iac miluje.....
No nejdem tu už ohovárať sestru, idem k prvému finálovému kolu.
Ja som to mala také pomiešané. Moja favoritka Monika sklamala a Paulína, ktorú vôbec nemusím prekvapila. Ale zase sa mi to veľmi nepáčilo.
Martin- nemám slov. Máme to natočné a teraz si to na nete stále pušťáme. Už asi desiatykrát. 🙂 My sme sa celá rodina nasmiala na jeho tancoch. Filipka som práve dokojila, tak kuknul a smial sa jak divý. 😀
Leona- môj manžel ju stále chváli, viac ako Martina. A povedal, že ona má taký hlas práve preto, že je tučnejšia.
Lucka - ty si ale číslo s tými tvojmi komentármi 🙂

penny13
26. okt 2009

Tak ide pa. Máme oslavu! 😎 😎 😎 😎

iris
26. okt 2009

Martin byl výbornej 🙂 Paulína je úděsně nudná 😖 Tu bych vyhodila, i s Thomasem.

andy.a
26. okt 2009

mňa akosi vôbec neoslovila-ani predtým- Konvice 😕 😝
Paulína prekvapila v dobrom,predpokladám,že otec jej zasa pošle dosť hlasov,aby sa udržala 😕

najslabšia bola asi Monika 😕 a Ben sa mi tiež nepáči 😕

neviete,aké témy budú mať ďalšie kolá ?? 😕 😅

mali by dať aj SK a CZ piesne...Česi by mali spievať slovenské a Slováci české 🙂 😉

a osobne by som dala jedno kolo "Madonna" 😵 😵 😵 divím sa,že nikto ešte od nej nič nespieval 😕 😕 😕

a už ste tuná písali niektorá,že tých,ktorých porota pochválila,sa Vám nepáčili... 😕 😝 súhlas,aj ja som mala taký pocit 😕 😝 😉

lucia.
26. okt 2009

podla mna by mohla konecen vypadnut Paulina a Thomas.. a popripade Chodur 😝

titkovamiriam
26. okt 2009

aj ja som za thomasa a paulinu 🙂

krpito
26. okt 2009

lucia., dúfam že s tým Chodúrom si to nemyslela vážne 😉 😀

anndrea
26. okt 2009

Absolútny súhlas s Luciou, mne taaaak veeeeelmi leze ten Thomas na nervy, dúfam že už vypadne 😀

lucia.
26. okt 2009

krpito.. myslela....spev ma perfektny.. ale vyzorovo mi totalne nesedi.. pre mna nie je vhodny typ na javisko 😅 🤐

ja viem som jedna z mala..ale tak je..

lucia.
26. okt 2009

a thomas je usmev sem usmev tam a spev uteka do stratena... kym mu nezacali tak pochvalovat ten jeho "dokonaly" usmev tak spievaal obstojne ale odvtedy... ako keby kaslal na spev a stacila mu jeho vyzorova stranka

claudee
26. okt 2009

ja dnes doprajem vypadnutie Paulíne 🙄 🙄 🙄 strááášne mi je nesympatickáá, aj s jej ocinkom.. ani nie tak kvôli tej kauze s smskami, to ma netrápi, je to vrámci pravidiel.. skôr pre jej osobnosť mi nesedí, pre charakter.. 😝 😝

martimarti
26. okt 2009

Lucia, ruce pryč od Chodúra...nebo budu zlá 😀 😀 😉 😉

lucia.
26. okt 2009

marti nie je to na mne jeho vypadnutie🙂😅😀.. ale keby to bolo na mne leti uz daaavno 🙄

martimarti
26. okt 2009

Nestraš...vždyť já koukám jen kvůli němu 😉

martimarti
26. okt 2009

Mohli bychom se tady třeba do krve pohádat o Chodúra 😉 😀 😀 😀

lucia.
26. okt 2009

ja robim v divadle... a akosi mam cuch na javiskovych ludi... len preto vravim🙂

ale neberiem inym nazorom..ked sa niekomu paci tak nech sa paci🙂

martimarti
26. okt 2009

Vždyť já to nemyslím vážně, vždyť o nic nejde, ne? 😉 😉
Jen jsem si říkala, co by to bylo za koníkovskou diskuzi, kdybychom se nepohádali 😉 😉 😀 😀
Ale dělám si srandu 😉 Jasně, že se každýmu líbí něco jiného a to je dobře 😉

lucia.
26. okt 2009

o tom to je ze kazdy clovek ma svoj nazor..🙂

pochybujem ze niektory finalisti( napr. paulina) by boli vo finale keby rozhodovala napr. porota...

martimarti
26. okt 2009

Luci, a kdo by vyhrál, kdyby rozhodovala porota? 😀 😀 😀

lucia.
26. okt 2009

jednoznacne Chodut alebo ta mala ceska..keby ja som vedela ako sa vola 😅