Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lul
3. okt 2009

majacska - ano, baby aj dievcata budu zajtra 😉

majacska
3. okt 2009

lul 😀

lul
3. okt 2009

co vravite na ahmada?

jankabambulka
3. okt 2009

aký je maličký 😨 😨 😨 to som nevedela 😝

lul
3. okt 2009

a tento 15 rocny (bendig?) bude este krpatejsi 😉

anarida
3. okt 2009

Super boli 😵

marinka
3. okt 2009

Chodúr bezkonkurenční 😵 😵

petruska77
3. okt 2009

mne sa pacil chodur, bendig a bosela... celkovo ceski chlapci spievali o dost lepsie, na druhej strane Adela prevalcovala Leosa 🙂

arleta
3. okt 2009

Ahojte. Petruska, súhlasím s tebou...že Adela bola lepšia než Leoš, a tiež sa mi páčil Chodúr - špica, potom dlho dlho nič, Bendig, ale aj Ahmad a ešte celkom Cristovao, potom zase nič, Bošeľa a ešte boli tam šikovní, aj ten plachý, čo pekne vyzeral, Machala? alebo ako sa volal...
No dobré frky tam boli, mne sa to páčilo...To budú vždy dvaja vypadávať, až zostanú piati? Nepozerala som začiatok...

bibula
3. okt 2009

😀 ja pockam,kym ich bude menej,ja si proste tie mena nepamatam 😖 😅

petruska77
3. okt 2009

a neviete ako budu vypadavat? ci jeden slovak jeden cech, alebo proste dvaja s najmensim poctom hlasov? 😕

claudee
3. okt 2009

ani ja nechápem celkom ako budú ludia vypadávať 😕 to ako koľko semifinálových večerov bude? 😨
super bol Bendig, Ahmad.. no maybe ešte Bošeľa a Ben.. aj keď Ben dokopy nič neukázal, ale aspoň to malo konečne rytmus 😀

arleta
3. okt 2009

Ten Ben stači, že sa tam ukáže... 🙂 a už má polku úspechu v kapse...Ale nie, je exotický, tak má výhodu...Veru, už aj rytmus mal...
No matematicky mi to nejde, teraz ich je 12, dvaja vždy vypadnú a zostane ich koľko? 🙂 Asi 6? No asi vypdne vždy jeden Čech a jeden Slovák, nie?

claudee
3. okt 2009

zdalo sa mi to, alebo naozaj hovorili niečo v tom zmysle, že pondelok vypadnú 4??? 😨

anarida
3. okt 2009

tuším,že dve baby a dvaja chalani nie? 😕

marinka
3. okt 2009

Vypadne jeden čech, jeden slovák, jedna češka a jedna slovenka 😉

Jo, a Ben mě taky mile překvapil 😵

claudee
3. okt 2009

no tak, marinka, díki za ujasnenie 😀 tiež som predpokladala, ze to bude tak 🙂

petruska77
3. okt 2009

jj ben bol fakt prijemne prekvapenie 🙂

luciusek
3. okt 2009

Ben překvapil. 🙂

zeleny_cajik
3. okt 2009

najlepsi boli chodur, bendig a ahmad, ostatni boli pre mna nevyrazni, taki tuctovi, skor sa hodia do nejakej boy-band.

Adela a Leos boli dnes super - asi preto, ze s chlapcami robili rozhovory individualne, ale aj spolu im to celkom ladillo - konecne 🙂

loretka1
4. okt 2009

ahmad je super ale vadi mi ze je to zas nejaky pomichany sileny arab.takovy lidi by nemeli ani soutezit.To uz primo v jeho hlasu kazdy slysi ze to neni styl zpevu cesky.Uplne tu arabstinu vsude slysim.Jinak je fakt spicovni!

marinka
4. okt 2009

zeleny-cajik, souhlas, Leoš i Adela byli super, určitě mi nepřišlo, že by Adela Leoše přválcovala, oba byli vtipní a dost jsem se jejich fórkům nasmála 😀

A koho tipujete, že vypadne? Já tipuju, že ze slováků Ján Ločaj nebo Lacko a z čechů Michna nebo Ahmad (oba se mi sice docela líbili, ale mladé holky, co posílají nejvíc hlasů, asi neosloví..)

Jinak Bendikovi furt nemůžu nějak přijít na chuť, možná i tou písničou včera, kterou fakt nemusím 😅 Jsem zvědavá, co předvede dál, jestli si mě nakonec získá 😀

kristi
4. okt 2009

mne se libil Chodur a Ben. Ahmad se mi nelibil vubec a jeste ten prvni doceala usel...

arleta
4. okt 2009

Nech Ahmad nevypadne, mne sa páči, ale on je čistý Sýrijčan, obidvaja rodiačia sú zo Sýrie, nie je pomiešaný.
No je to diskutabilné, či by mali vôbec súťažiť v národnej súťaži rôzne národnosti, takých tam je tento rok habadej. Ja typujem, že vypdne ten prvý Čech, nebol zlý, ale málo príťažlivý a zo Slovákov buď ten Lacko- alebo...že by Pusykiller, nebol fakt bohvieaký...Tak som zvedavá...

A možno to dopadne nakoniec úplne ináč, už to tak bolo mnohokrát...

macka01
4. okt 2009

tak ma napadlo,že keby tan Thomas spojil s Luciou Bílou tak by to bol duet s najväčšími hubami 😲 No teda má ju trašne veľku až neprirodzenú,ale keď nerozprava takje fešák 😉

lussy23
4. okt 2009

Ahojte. Hneď na úvod pozdravujém Zelený čajík a veľmi Vám držím palce!
A teraz k Superstar: Miestami som mala pocit, že je to už absolútne finále, tak tam hučali 😉
Konečne sme s Katkou, čo sa týka idolov vyrovnané, pretože obaja boli najlepší. 😉(Ján Bendikt a Martin)
Martin Chodúr bol vynikajúci, nový Cmorík prichádza! 😉 😀 😀
A Ten Ján Ločaj akože čo? Hral sa na Roba Šimka, či čo? 😖 😲 Akosi sa mu to nepodarilo, lebo Robo, aj keď bol rokerisko, ju zaspieval nádherne! Ešte poznámka pre čechov: Robo Šimko bol v tretej serií Superstar našej Slovenskej 😉
Ten Ahmand , či ako sa volá tiež pekne zaspieval Ani som nevedela, že je taký maličký. 😉 To však nevadí. inak myslímm, že by sa mal vymeniť s Lackom, pretože naozaj vyzerá staršie ako 19 rokov. A Marek Lacko zase vyzerá na takých 15. 😉
Pussy troch usklamal. Neviem, ako vám, ale mne sa s tým Chodúrom tým výzorom aj trochu podobal.
Kto vypadne? Netuším,ale Podelok poobede to sem napíšem.
Len s aobávam, aby Marek Lacko nedopadol ako Konrád 😔

lussy23
4. okt 2009

No tak Adela a Leoš boli včera super, len keby si odpustili to o tých zvieratkách 😒

A tá Adela mal naozaj umelý kožuch? 😒
Lebo ja... ja síce jem mäso, ale kožuchy, to je moc. Mäso je zdravé zasýti nás, ale kožuch? 😒 😒 😒
Teším sa dnes na dievčatá. Hlavne na Moniku. Som zvedavá, kto to vyhrá. Monika a Martin sú zatiaľ najväčší favoriti.

macka01
4. okt 2009

kožuch nas zohreje 😀 😀

loretka1
4. okt 2009

lussy kdyz uz to zvire zabiji pro maso tak z nej rovnoiu stahnou aspon ten kozich 🙂 ja nevim.lidstvo si to tak prizpusobilo bylo to tak vzdy i v praveku tak proc bychom nemohli z tech zvirat mit i neco jiineho nez jen maso?i kdyz ja osobne kozichy nenosim,nelibi se mi to.

macka01
4. okt 2009

moja reč