Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

duska1122
27. nov 2009

to preco mirovi vybrali take pesnicky co sa mu nehodia. monika sa mozno ukaze s tou aliciou keys, ta by jej mala sediet

lussy23
27. nov 2009

To dueto Petra Cmoríka a Ivana Štrofeka je super. No mne sa zase páčia tie posledné Superstar. To sú tam ľudia približne v mojom veku..
A viete, čo je divné? 13. decembra sa spieva, ako tu ktosi napísal Richard Muller(prečo nedali radšej Elán). To je týždeň pred finále, takže to budú spievať traja speváci. Na tom neni nič zvláštne, ale podľa mojich predpokladov sa tam umiestni trojica Čachov. 🙂
A mimochodom, v tejto superstar je síce najviac talentov, ale témy a dokrútky sú najtrápnejšie, aké kedy boli.
Jedinou normálnou témou bol Michael jackson, Rock, Môj idol a ten orchceter.

arleta
27. nov 2009

No uvidíme, ako to Šmajdík zaspieva.
Lussy, súhlasím, že teraz je tam najviac talentov, aj že tie dokrútky sú častokrát trápne!!! Elán asi nedali preto, že bola show Elán je Elán- podľa mňa. Takže Mullera budú spievať? No ja neviem, mohli dať radšej Desmod.To by bolo oveľa zaujímavejšie, aj krajšie pesničky majú. Môj názor.

penny13
27. nov 2009

Vitaj arleta - no som zvedavá ako to Šmajdík zaspeiva. A hlavne jeho najväčšia obdivovateľka Katka. 🙂
Arleta zo všetkým čo si napísala súhlasím. Desmod je vynikajúca kapela(nie nadarmo je skupinou roka). Kuly má nádherný hlas a Martinovi a jankovi by sa to mohlo hodiť. pre Janka Zhorí všetko čo mám a pre Martina v Dolinách.

andy.a
27. nov 2009

tak neviem si predstaviť,ako Bendíkovi pôjde tá Annie Lennox a A-ha 😕 😅 😀 😝

a Dominka Tears in Heaven od Claptona..nádherná pieseň,len ju treba poriadne precítiť,Dominika to síce vie,len je to veľmi smutná a žiaľ realistická pesnička,neviem,či sa Dominika bude vedieť to toho úplne dostať 😕 😉 zasa až toho za tých 16 rokov neprežila 😔 😔 😲

Mullera asi zato budú spievať,lebo predsa len je väčšia legenda/ako napr.Desmod,No Name a pod.../ ,spieva už tak 20-25 rokov 😝
spomínali ste,že mohli dať Žbirku .. Žbirka má síce pekné piesne,ale v podstate na jedno kopyto,spevácky a textovo nie veľmi náročné 🙂 😉 na rozdiel od Mullera,tie sú aj textovo hlbšie..no som zvedavá,ako to tí traha ustoja/tiež si myslím,že v tom predposl.kole budú 3 chalani/ 😕 😅

Elánovské kolo už v SHS bolo,neviem či v 2.alebo 3,sérii,nie ??nemôžu sa opakovať 😕 😅

titkovamiriam
27. nov 2009
https://www.youtube.com/watch?v=XeEoDlfHd8Y

moc som sem nechodila tak neviem ci ste videli 🙂

arleta
27. nov 2009

Toto bolo v dokrútke?

https://www.youtube.com/watch?v=t9uCHCERlCI

Titkovamiriam, už sme tu mali ten link na Chodúra a písali sme, že keby sa tak správal aj teraz a mal aj taký účes, tak by ho viac baby žrali. Teraz skôr oslovuje dôchodcov v kúpeľoch a repeťákov- podľa mňa 😀 😀 😀 . Pre českých divákov- Repete je relácia pre ročníky 1950 a staršie.

Andy.a, veru, už tuším bolo kolo od Elánu. Tak to je pravda, že keď vybrali českú legendu, tak chceli aj slovenskú legendu. No veď uvidíme, možno nakoniec z toho vznikne niečo zaujímavé. Ale tým deťom mohli dať skôr Darinkine pesničky 😀 😀 😀 á la " Čo o mne vieš". Obsahovo myslím.

Aj ja typujem finálovú trojku na 3 chalanov. Ak to Šmajda nepokazí. No som naňho zvedavá. Najprv očatril, potom bol taký poslabší, teraz sa zase prebral.No...A inak mi tam chýba Ben osobne, aj keď tie jeho výkony boli niekedy, aké boli.

bubadlo27
27. nov 2009

ahojte,
toto som nasla na nete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.super.cz/svet-celebrit/archivni-taje...

martimarti
28. nov 2009

Tak dnes píšou v MF Dnes, že Martin Chodúr je nominován do Zlatého slavíka v kategorii Objev roku 🙂 🙂 /vyhlášení je dnes/. Lidé mu poslali dost hlasů 😉 . Bohužel se nezúčastní vyhlašování ☹ , soutěžící to mají zakázané vystupovat během SS v jiných pořadech, aby ostatní nebyli znevýhodněni. Což je v pořádku, ale stejně...škoda 😉

kristi
28. nov 2009

to jsou zase debilni pisnicky fakt, kreteni co jim to vybiraji

laaala
28. nov 2009

Monika má vybraný písničky furt na jedno brdo ... tahá mě to za uši i v originále
... těším se na Martina, jak vyšvihne Lennyho
... a na Šmajdu jsem taky zvědavá

jinak nic moc ... uvidíme

aadula
28. nov 2009

ten link Chodúr a Ben ma pobavil 😀

akurát pozeráme opakovanie, dospieval Miro...pekne zaspieval toho Gota 🙂

a na duet Cmorí a Štrofek si veru aj ja pamätám...to bol tiež zážitok

draga
28. nov 2009

no mě právě připadá hrozný jak chodura všude strkaj...to že ho lidi nominovali na objev budiž, ale proč v MF příloze je rozhovor s jeho maminkou a bráchou nechápu...zatím je jen soutěžící a připadá mi, že ho opravdu protěžujou a i kdyby byl takový pan božský, maj si to nechat až po soutěži.... 😉

krpito
28. nov 2009

draga, prečo Teba ten Chodúr tak irituje ? veď to je chlapec úplne v pohode, samozrejme to je môj názor 🙂

draga
28. nov 2009

krpito byhc se opakovala psala jsem to tady nedávno...prostě mi nepřipadá tak božský, zpívá pořád stějně ať je to co je to...ale to je taky jen můj názor... 😉

peppapig
28. nov 2009

Teda to je zas vyber pisnicek, vetsina same stare odrhovacky, Bendik a Annie Lenox 😀 No asi chteji, aby soutezici pisne pojali po svem, takze cekam rockoveho Justina T, R.E.M po starecku v podani Chodura a Beyonce v podani Moniky si vubec nedovedu predstavit 😅

jajdaelda
28. nov 2009

no tak koukám na Slavíka a Chodúr vyhrál objev roku 🙂

nicméně jsem se musela pousmát,když zpívala Dara....jako bylo to naživo a bylo to strašný!!!

cokosusenka
28. nov 2009

Taky koukam na slavika. Uprimne ta nominace me prekvapila,pro me je sice favorit,ale nominaci mel mit az po skocneni cesko-slovenske superstar

starwendulka
29. nov 2009

vcera som kukala tu reprizu trápne kolo a teraz co bude, tie pesnicky su hrozne. Okrem R.E.M martin chodur je strasne namysleny smajda by sa mal ostrihat, tie vlasy su hrozne. bendig susle fuj a sprava sa detsky. on mal ist do minitalent. bagrova sa nevie odreagovat a tu pesnicku ktoru spievala odniekial poznam.
chyba mi ben ten tam bol najkrajsi krajsi nez nejaky smajda.
no odchadzam, dieta sa prebudilo.

krpito
29. nov 2009

starwendulka, prečo je Chodúr namyslený, prečo sa má Šmajda ostrihať, Bendig šušle, Bagárová sa nevie odreagovať .... opýtam sa Ťa, Ty si dokonalá ? A hodnotiť akože ben bol najkrajší, súhlasm, len sa mal prihlásiť do inej súťaže, lebo ako spevák, teda prepáč, nič moc ..
a sledujem deti ako smetí, ale teda ............... 😀

peppapig
29. nov 2009

Taky jsem koukala na Slavika, to zas byla show 😀 , stale ti stejni dokola, ale Gottak byl aspon vtipnej. Ikdyz nejsem fanousek Chodura (zpiva krasne, ale repertoar neni moje kafe), jsem rada, ze to vyhral prave on, je to neuveritelny uspech, ted mu muze byt vyhra v pubertacke superstar uplne fuk 🙂 Dara se svym zpevem nevyrovna ani Dominice Stare 😀 , ovsem vypada dobre! A Marta Jandova byla tak krasne stastna, az jsem byla rada, ze vyhrala 🙂

Krpito, zadna nejsme dokonala a jsme neuverile kriticke, ale i sebekriticke, jsme preci zenske ne 😅 Co si budem namlouvat, letosni Superstar je naprosto trapna show pro pubertaky. Sakrys nevim co me stale nuti to koukat 😀 😝

krpito
29. nov 2009

peppapig ale starwendulka mi sebakritická veľmi nepripadá, skôr kritická 😀

krpito
29. nov 2009

ja keď počúvam spievať naživo spevákov, ktorí sú v porote Super star, tak sa divím že majú tú odvahu ich hodnotiť a takto sa prezentovať pred celým národom, veď aj ten Ben je lepší spevák ako tí, čo už vypadli ☹ Prepáčte, to je môj skromný názor ☹ ☹

peppapig
29. nov 2009

Krpito, vidim po podobne 😅

aadula
29. nov 2009

na slovensku bol Slávik tiež pohrozma...Elán spieval na živo..hamba!! hrozné niečo...a na súťaži Elán je Elán veselo kritizovali vynikajúcich spevákov ... ale napr. Jana Kirschner bola super...a tiež Samo Tomeček /je to bývalý superstárista/ bol naozaj dobrý 🙂

krpito
29. nov 2009

aadula. Jana Kirschner je naj speváčka, dobre spieva, dobre vyzerá a je moja super kamarátka 🙂

peppapig
29. nov 2009

Janu Kirschner mam moc rada 🙂 Vcera taky vystoupila Eva Farna, taky fajn zpivajici holcina. Holky vcera na Slavikovi zpivala skupina, nevim jmeno, pisnicka v referenu znela ´Jsem gay, jsem gay, jsem teplej....´ Neziju v CR, jak se jmenuji, dik.

laaala
29. nov 2009

peppapig, .... jmenují se Nightwork 🙂

kacir
29. nov 2009

nechci s nikoho dotknout, al ten objev roku se fakt před uplným finálem Superstar nehodil, je to nespravedlivý vuči ostatním v soutěži a je jedno, kdo by byl nominován, nic proti Martinovi- muj názor 😅