Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

kalerat
4. okt 2009

Včera se mi líbil Chodúr, Ben christovao a pak mě hodně překvapil Bendig.

bejbypd
4. okt 2009

CHodur je aj pre mna jednoznacny🙂no ale mne sa napriklad lubi ten rene bosela a nepaci sa mi absolutne ten strapaty miro ci ako sa vola a ten co spieval gladiator to tiez otras taky sileny a podla mna to vobec nebolo precitene...no dnes sa tesim na baby a hlavne na tu Leonu co ma ten hlasisko baby cesky maju paradne hlasy tak som zvedava...

nellie_
4. okt 2009

no veru ten trpaslik bendig fakt prekvapil.. som cakala trapas na koniec ale normalne mi padla sanka.. 😀
favorit - jasne chodur... ale pacil sa mi aj Ben a Bosela bol super... a tiez ma pobavil ten "komplikejšn" uces toho blondaka co vypada ako Schiferka (neviem ako sa to pise) 😀 😀 ň

hmm a to som nevedela ze musi vypadnut 1 cech a 1 slovak... 😕 😕

aktak
4. okt 2009

budu to opakovat? alebo je to nekde na nete zo vcera?

claudee
4. okt 2009

aktak, najdes to aj na stranke markizy..v sekcii archív..len neviem, či to tam už dnes bude, ale v priebehu budúceho týždna určite. aj ja som si tak pozrela ešte casting, ktorý som nevidela.. 🙂

fuu, no na baby sa dnes teším aj ja, tam sú krásne hlasy 🙂

lussy23
4. okt 2009

aktak- opakujú to v sobotu , ale je to aj v archíve tv markíza. predchvíľou som to dopozerala.

marinka
4. okt 2009
suki
4. okt 2009

Tak konečeně, dřív jsem se nedostala 😀
Takže CHodúr super, pak se mi strašně líbil Ben...moc zajímavé vystoupení a úplně největší překvapení pro mě byl ten poslední, ten maličkej co zpíval písničku od Gotta 😵 jako rozbalil to pořádně, jinak teda nic moc 🙂

suki
4. okt 2009

Líbil se mi celkem i ten s tím hárem blonďatým, co zpíval Nirvanu, ale jak se u toho tvářil, to jsem nepochopila 😀 😀

suki
4. okt 2009

A taky se těším na dnešek, myslím, že to bude lepší 😵 😵
Jinak jednoznačně Adélka je super 🙂

claudee
4. okt 2009

moderátori boli už včera lepší 🙂 live prenos si myslím urobil svoje.. darilo sa im dopĺňať 🙂 tiež sa mi páčilo, keď Leoš doplietol meno nasledujúceho speváka, a Adela mu na to odpovedala:,, Ty si v ktorom stupe?!" 😀 to ho dobre odpísala 😀
baby budú dneska bomba, majú vybraté perfektné songy 🙂

claudee
4. okt 2009

vstupe.. tam malo byť 😀 ups..

claudee
4. okt 2009

Taký malinký prehľad dnešného semifinále 😀

Interpret SuperStar Originál

MONIKA BAGÁROVÁ R. Kelly - I believe I can fly
ADRIANA KOPECKÁ Christina Aquilerra - Beautiful
DOMINIKA STARÁ Jennifer Hudson: One night only
PAULÍNA IŠTVANCOVÁ Jennifer Lopez – Let’s get loud
NIKOLETA BALOGOVÁ Whitney Houston – Saving all my love for you
DOMINIKA MAŠČUCHOVÁ Zdenka Predná - Vietor
LEONA ŠENKOVÁ Věra Špinarová - Tak já ti mávam
MARKÉTA KONVIČKOVÁ Rihanna - Umbrella
LUCIA LÁNCOŠOVÁ Katka Knechtová: Muoj Bože
KAROLÍNA MAJERNÍKOVÁ Pussycat Dolls - Sway
DEBORAH KAHL Macy Gray - I try
ANETA GALISOVÁ Ilona Csáková - Teď královnou jsem já

sasiki
4. okt 2009

aj mňa prekvapil ten posledný - to som fakt nečakala. Chodúr - to nie je o čom, čudujem sa, že neprerazil už dávno niekde inde 🙂

marinka
4. okt 2009

claudee, supéér, díky za ten přehled 😵 Několik písniček miluju, tak se těším ještě víc 😵

angelik
4. okt 2009

chodur je jednotka a ma len 17, preto zatial nikde neprerazil
a este sa mi pacil ten, co spieval Kollera

a som zvedava na baby, nejak som ich velmi doteraz neregistrovala

majacska
4. okt 2009

ja som asi jedina, ale mne sa Marketa nepacila...mozno, keby spievala inu pesnicku... 😖

marinka
4. okt 2009

No já zatím nemám slov, všechny úžasné, ale nejvíc se mi zatím z těch 4 líbila Deborah 😵

majacska
4. okt 2009

Deborah super 🙂

frisbee
4. okt 2009

normálne revem..také talenty 😉

lucaska
4. okt 2009

tie baby su fakt skvelee................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ikarkulka
4. okt 2009

kluky jsem včera bohužel neviděla, chodúra si chci najít. nevíte někdo náhodou link?
ale ty holky? to byli i kluci včera tak perfektní? 😕

marinka
4. okt 2009

ikarkulka, link jsem tu hodila na téhle stránce 😉

lucaska
4. okt 2009

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/super... ikarkulka v archive mas vsetko, chodur spieva v tomto link od 12.45 minuty,tak kuk..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

miluska.h
4. okt 2009

Lucii Lancosovej vybrali nevhodnu pesnicku, chudatko, tak ju zotreli.... ☹

lucaska
4. okt 2009

tak nakoniec mi to tam hodilo cele....xixixi, tak sa tam musis pohrabat...... 😉

nunacek
4. okt 2009

Mě se hoooodně líbil zpěv Markéty Konvičkové 😉

petruna
4. okt 2009

pustila jsem si to poprvé, protoze me superstar bavi vzdy az od semifinale a teda hrozne se mi libi ta Deborah a ted ta mladicka Monika (prvni holky jsem neslysela)

pride mi, ze letos tam je opravdu hodne talentu (slysela jsem uryvky ze semifinale kluku)

X faktor nebo jak se to jmenovalo jsem nesledovala, ani tu predchozi super star, ale z ukazek se mi tam nikdo tak nelibil, jako ted nektery ty holky.

kaleilah
4. okt 2009

jé, tahle se mi vůbec nelíbí jak teď zpívá 😝 ale je to možná tím že tu písničku vůbec neznám, slyším poprvé 😅

loretka1
4. okt 2009

menim vse a moje favoritka je marketa konvickova z trince!prvni tri holky byly skvele,ten zbytek o nicem.nejvic me zklamala Lucia Lancosova,Dominika Mascuchova a Aneta Galisova.Doteraz byla moje fan L.Lancosova ale zkazila to,tam ty falsety co tam hodila a pak ty prechody neco strasneho!to ja tu pisen zazpivam lepe a to beze srandy.Makretka prekvapila a je moje jednicka!holky jsou daleko lepsi nez kluci.