Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

arleta
14. okt 2009

jaspina, to bol preklep...ten machcala... 😀
nemyslim si, ze to bolo tou anetou, skôr nervy zapracovali podla mna, v kratkom case, bez spanku sa naucit piesen v anglictine a potom vystupit pred inkviziciu, ale ta jandova ho znemoznila v tej dlhej mile ci ako sa to volalo, mne sa to teda take strasne nezdalo, ako sa sevcik spraval, ked nevidel na ten text...no a dodnes mi nie je jasne, prečo nepustili ševčíka, ked pustili adrianu, bendiga aj machalu, ved aj na nich bola dost vidno nervozita...a su tam ludia, co spievaju horsie ako on...

arleta
14. okt 2009

fiha, thomas ma aj svoju stranku 😕 ...no bojuju ako sa da, monikin otec zase pesnicky dava na youtube, co naspievala...alebo kto...

yanna.o
14. okt 2009

arleta, přesně tak. jandová mu dala kapky a zdramatizovali to, ve skutečnosti o nic nešlo. Jen tam pleskl, ať to, co řekne, vystřihnou, že je to proti pravidlům.. jinak je ten kluk úplně v pohodě, na castingu zpíval nějakou lidovku a dobrý to bylo, nevypadal u toho jak nějaká trubka. Anetou to nebylo, porota ujela. No nic, je fuč 😝 I když mnozí by ho chtěli zpátky, nějak ho tam zas vecpat, ale nevím nevím..

jj, má 😀 a má tam i ukázečky

claudee
14. okt 2009

teraz som čítala na nete, že Thomasa dokonca ostatní súťažiaci ingorujú.. ani na party po vyraďovaní sa s nim nechceli zabávať, a že chcel odtial ujsť.. no bodaj by nie, veď má 28 rokov, to už je dosť veľký vekový rozdiel oproti niektorím.. niet divu, že nevedia nájsť spoločnú reč 😝

jaspina
14. okt 2009

Mě by se s ním taky blbě hledala společná řeč a to jsme skoro stejně staří... Když nosí stromček na zubech, tak to je pak těžké.. 😀

arleta
14. okt 2009

A kde sa to diskutovalo o Ševčíkovi, sím? Aj sa k tomu vyradeniu potom ex post vyjadrila porota, neviete?

moletka0000
14. okt 2009

KUKAM SUPER STARA SOM ZATIAL SPOKOJNA AJ S POROTOU OK OK IDETE LUDIA JE TO SUPER 🙂 🙂

jaspina
14. okt 2009

Arleta já jsem do teď jen četla, že chodůr už zpíval v telce víckrát. Že byl v noci s andělem a taky ještě kdesi.. Ale mě to právě přijde, že někdo takový už by v té soutěži být neměl.. To by tam zrovna mohli naběhnout prof. zpěváci..

claudee
14. okt 2009

jaspina, ale pokiaľ súťažiaci v Superstar nevydali sóloví album, nie je to proti pravidlám 😝

jaspina
14. okt 2009

Já vím, ale nepřijde mi to úplně fér.. Ani ten styl vyhazování - jak se to rozděluje na holky - kluky a ještě na země.. Přijde mi to jako blbost..

jabber
14. okt 2009

Tak to je mi Thomase ale teda líto, jestli ho takhle ignorujou, to musí bejt dost nepříjemný 😅 On přece nemůže za to, že jedinej tam má normální věk a ostatní jsou mimina 😝 😀 Já bych totiž dala spodní limit 18 let, do tý doby ať se koukaj pořádně učit ve škole, ať z nich něco je 😅 😝

draga
14. okt 2009

jé vy jste toho nakecaly 🙂)) hele já nevím aneta je sebevědomá ale cicky teda nic moc...takový sotva jedničky... 😀 jinak si myslím, že stejně nevyhraje tak se nerozčilujte...ale má být superstar opravdu nějaká skormná putička? podle mě se nechytne někdo kdo neumí prodat sám sebe...chodůr mi připadá strašně moc namyšlenej ale jak už jsem psala lady karneval se mi od něj ani trochu nelíbilo...já vlastě ani nevím koho bych si koupila na cd ...podle mě to zase budou noname hvězdičky...a muzikálové postavičky 😀 bloňďáček nirvánovej je takový šmudlík na mazlení...a´t tam ještě chvilku vydrží 😎
a ševčík si dle mého pokazil těma obhajovacíma kecama...tím namíchl i mě, když zazpíval na castingu mrazilo mě...ale pak ty řeči...bla bla bla...tím je asi otrávil...ale škoda ho....

penny13
14. okt 2009

Arleta - vitaj! Československé Backstreat boys- CHACHA! 😀 😀 😀 A to na koho si písala, že sa napraví na 46.strane?
Mne sa Thomas tiež nepáči. Myslím si o äom soje, no nejdem na neho kydať, lebo sa sestrička naštve. Ona sem totižto tiež chodí. Ale naozj by mal ísť do finále on´a nie Marek lacko- ten vietnamec s Konradovským účesom.
Claude - my sme tiež nevedeli, kto je Čech a Slovák. A Lucka veľmi rada typuje, kto vypadne. V prvom kole dvooch uhádla..... 😉 A teraz uhádla všetkých. 😵
Machcala, Šulda 😉 😉 😉 No Lucka volala Ahmada Arthur alebo Adromend. 😉
Leo tam nemal byť ale Peter Šefčík. Janko je tiež taký uplakánek, ale naozaj na 15ročného chlapčeka spieva krásne. 😉

jabber
14. okt 2009

Ten Chodúr - sólový album nemá, ale ta jejich skupina už album vydala 😅 tak je fakt, že je to takový trošku divný 😅

penny13
14. okt 2009

Claude- chudák.... no som zvedavá, čo teraz Lucka napíše... 😔
Ale zase tie detičky tam potrebujú nejakého otecka 😉 😉 😉
Aj v tretej sérií slovenkej Superstar bol Tomáš Krak,- Kraken 😉 Ma Kástingu spieval Georga Michaela -krásne, ale potom to s ním šlo dole vodou. 😒 Dostal sa až do 4.finálového kola, potom vypadol. A mal 25rokov 😲 a ostatní ho brali ako otca 😉 😉 😉

lussy23
14. okt 2009

To s tým Tomim je pravda? ☹ On je taký zlatý, prečo ho ignorujú????? 😒 😔 😕 😨 🤐 No aj mňa v škole ignorujú, tak to máme podobné. ☹ A to dnes v MZN bude dievčatko s podobným problémom...... ☹
Ale ´mne sa aj tak najviac páči Chodúr!!!! Thomas je až druhý!

jaspina
14. okt 2009

Draga - šmudlík na mazlení 😀 To by se mělo někam zapisovat.. Dnes mě totálně odbourala kámoška, když mi napsala, že dospěla k poznání, že chlap je kukla debila 😀 😀 Mě je jasné, že to šmajdoš nevyhraje a když né on, tak je mi to jedno - jenom bych to nepřála Anetě a Chodůrovi - prostě on je tam od začátku za toho nej a takovým lidem by se měl ten hřebínek trošku srazit.. A po pravdě bych to nepřála ani Bendigovi - on mě točí ani sama nevím proč, ale jak ho vidím, dala bych mu facku 😀 Přála bych to třeba té Minice. Je taková milá, jemná, skromná...

arleta
14. okt 2009

No fakt dobré že "šmudlík...". No je to taký lámač ženských sŕdc. Teda aspoň naposledy, keď sa tak tváril skrúšene pri spievaní, no mať tak násť, tak som zaláskovaná a lepím si ho na skrińu... 😀 😀 😀
Penny, no Bendig, že to pokašľala teraz, ale snáď to napraví nabudúce...
A súhlasím, že tí 15.roční by mali ešte sedieť v škole...

miskachrumka
14. okt 2009

ahojte ****tak vyrok hole cicky sa vam zalubil🙂)))))))))))) 😀 😀 😀
no ste tu toho popisali preboha normalne som v sokuuuuuuuuuuuu 😕 😅

yanna.o
14. okt 2009

jaspi, ty se s nima moc nemažeš 😀 šup šup a už to lítá 😀

monika dobrý, hodná, milá, má ráda sestřičku, dědečka má cigána (tím výrokem zabodovala 😀 ), teda snad mluvíme o tý samý, mně se to furt motá 😝 ale vadilo by mi, kdyby zpívala takový to uala, uaaaa, blee...

Nemůžu totiž uječený americký písně, který zpívají ty namixovaný černošky, kroutěj u toho hubama a očima, vyjou, melodii zapamatovatelnou v tom nejde najít, tvářej se u toho tak nějak romanticky vážně až zdrceně a vypadají jako když každou chvíli začnou snad zvracet nebo slintat. Jestli by někdo v budoucnu chtěl zpívat tohle nebo to, co minule konvičková, tak ať se zařadí do no name grupy.

jo chodúr by měl s tím machrováním přestat, s machrováním s angličtinou taky nebo si pod sebou podřeže větev 😝

yanna.o
14. okt 2009

mmnt.. tohle je jako chodúr? Mám špatnou paměť na ksichty, někdo změní vlasy a já se nechytám 😀

yanna.o
14. okt 2009

tak ať to teda vyhraje ten chodůr 😒 no 😀 😉
když vyhodím všechny, co jim je pod 18 a maj sedět pěkně ve škole a ne se flákat v tv a zároveň vyhodim i ty, o kterých si myslím, že by byly za chvíli no name (bez ohledu na věk), tak mi tam asi zbyte fakt jen on, protože on by se tomu věnoval a vidět by byl asi taky a nezpíval by nějaký ty sladký nudný ječáky. To potřebný sebevědomí má taky (zatím ... on mu možná hřebínek spadne 😀 ), ale zas mi není protivnej jak aneta. Ta je studenej čumák 😝 Tichej zakřiklej není, aby byl někde zalezlý a neviditelný, tak snad by to někam dotáh.. 😕 😅

claudee
14. okt 2009

yanna, áno, to je chodúr 😀

claudee
14. okt 2009

ináč to s tým flákanim detí je pravda. aj Lucia Láncošová po vypadnutí povedala, že sa chcela ešte trošku ulievať 😝
som akurát čítala, že ani Darine Rolins sa nepáčia Anetine fotky.. povedala, že:,,"Keď sa po prvý raz objavili jej fotky
s odhalenými prsimi, mala som pocit, že by bolo nefér puritánsky ju trestať kvôli tomuto úletu, teda vyhodiť. Vnímali sme to ako smolu, istú skúšku, ktorá ju dostala celkom nepripravenú. Ale teraz sa lavína rozrastá o ďalšie snímky a už nejde o príležitostnú fotku baby, ktorá sa odviazala," povedala bez servítky Dara.

"Neviem, do akej miery vďaka tomu stúpa popularita Anety u divákov, ale istý vplyv to na nich má. Aneta podľa mňa vôbec nechápe úlohu SuperStar. Ona princíp hry popletene prevracia naruby. S pikantnosťami by mala zaobchádzať ako so šafranom a s vyzliekaním počkať, až kým bude hviezdou. S týmto tovarom sa sakra šetrí, predáva sa vkusne v strategickom čase za veľké peniaze," ohodnotila Anetu porotkyňa Dara Rolins.

ellise
14. okt 2009

claudee, kde na ty fotky chodíš? pošli link

jabber
14. okt 2009

Je u té soutěže vlastně vůbec nějaký minimální věk? 😅

Třeba Monice Bagárové není ještě ani 15 let, tak to mi přijde fakt ujetý, aby se už v tomhle věku dostala do spárů šoubiznisu 😅 Jako je fakt dobrá, ale to by za 2-3 roky byla taky 😅

jabber
14. okt 2009

já už jsem z toho česko-slovenskýho klání tak pomatená, že píšu napůl slovensky 😀

aurecon
14. okt 2009

jabber: Monika už má 15 let.

Myslíte si, že ta Jandová nosí barevné čočky nebo něco? Ty oči má nějaké divné, ale zároveň krásné.