Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

aurecon
23. okt 2009

To je ta z Třince? Měla by být české, ne?

mracik
23. okt 2009

nie práveže vravela, že sa jej ťažko hovorí po česky, aj to dosť počuť, len neviem ten prízvuk identifikovať. Tak som myslela, že Češky budú vedieť 😉

aurecon
23. okt 2009

mracik: V tom kraji se mluví tzv. "po našemu". Je to něco mezi češtinou a polštinou, tak možná toto myslela. Prostě jak např. v Brně se mluví jinak, tak tam taky.

marinka
23. okt 2009

Markéta Konvičková je určitě češka, ale nevím odkud přesně..

Takže jak to je, vypadnou dva s nejmenším počtem hlasů bez ohledu na národnost?

berus
23. okt 2009

já myslím, že budou už vypadávat po jednom 😉
kolik je týdnů do Vánoc? přece soutěž končí 22.12.

jinak se strašně těším na Šmajdu, vzít si LZ je mazec 😵
(navíc je to moje nejoblíbenější 😉 )

pirlenka
23. okt 2009

Jen jeden vypadne.

lucia.
23. okt 2009

marketa konvickova je z mesta: Třínec

titkovamiriam
23. okt 2009

ahojte jeje budu celkom dobre pesnicky a odkial viete ze vypadavaju dvaja 😠 som myslela ze uz bude klasika kto je najlabsi.
inak mi leze na nervy ze stale pisu o istvancovej,jej otcovi a intrigach -nemala som ju rada a uz ju nenavidim 😠

jabber
23. okt 2009

Ano, Markéta je z Třince 🙂

suki
23. okt 2009

ahojky, měli by teď dvě kola vypadávat po dvou...vypadnou ti s nejmenším počtem hlasů...je jedno , jestli to bude čech nebo slovák a pak už po jednom...aspoň jsem to tak pochopila... 😝

ellise
23. okt 2009

suki, kdo jiný by měl zpívat shakiru než ty. 😀 Vidíš, ani si ji nikdo nevybral. tu prý má bloknutou nějaká brňačka. 😀 😀 v budoucnu.

kacenqa
23. okt 2009

mracik - ona je z trinca, to je niekde na ostravsku, pri polskych hraniciach, cize mozno je to daka sliezstina alebo nieco take....ale podla mna je ceska, len so silnym akcentom (jak nasi vychodniari alebo zahoraci)

vsak staci si pustit od Nohavicu tu pesnicku Milionar a pocujes to....

penny13
24. okt 2009

Ahojte. ja s msi to kukla na teletexte. V dvoch kolách vypadnú dvaja a potom to už bude úplne normálne, ako sa patrí. A určite vo finále nebude jeden čech a jeden slovák. To by bolo teda naozaj blbé, keďže česi sú lepší. 😔
Vidím, že segra ma zase predbehla s linkami ☹ Som hrozne zvedava ako Paulína zaspeiva Jacksona! No ak to sfacká, iste vypadne.
Pripájam sa k babám, ktorý by ocenili nejaku ,,našu" pesničku. A inak podaktorí si vybrali dosť staré pesničky, nato že su to mladí ľudia. 😲

auriane
24. okt 2009

Poznám Ištvancovcov a to som teda nevedela, že ich otec je až takýto šialenec. No ale čo už, kvality na to, aby postupovala ďalej a ďalej nemá a ani on toľko peňazí, aby jej každý týždeň poslal tisíce hlasov. Dúfam, že nikdy nebudem takýto rodič!

klba
24. okt 2009

auriane, podla mna si zase novinari na niekom riadne zgustli, o com by potom pisali, ved musia ludi sokovat, ci nie? 😉
Podla mna je to len velka bublina, len zlomok je z toho pravda, proste nieco na niekoho nasli tak o tom cely tyzden po kuskoch pisu. 😒
Buduci tyzden sa zase dozvieme o niekom dalsom "zarucene" informacie, takze ja takymto veciam proste velku vaznost nedavam, len sami zainteresovani vedia ako to je.

A som zvedava na finalove kolo, hlavne na Arethu Franklin v Monikinom podani, neviem ci si Ben vybral spravne, ale uvidime, nechame sa prekvapit,
Uz sa neviem dockat do nedele, tesim sa na vsetkych, len skoda ze je to az zajtra, ja uz som bola nastartovana dnes, uplne som zabudla ze to daju az v nedelu. 😝

claudee
24. okt 2009

tiež by som bola radšej, keby to chodilo v sobotu.. 🙄

ešte dve finálové kolá vypadne 1 Čech, 1 Slovák, a potom už v ďalších kolách budú vypadávať po jednom, nehladiac na národnosť, ale podľa počtu smsiek..

suki
24. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Z7jrdy80Df4


lepší že dělá, to co dělá 😀 😀 😀 😎

suki
24. okt 2009
suki
24. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=bKOV1UfyvgE

to je moc 😀 😀 😀 😀 😎
už končím 😀

suki
24. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=U6fAbh5bojs


ale tohle je teda romantika 😝 😵 😎

jabber
24. okt 2009

suki 😀

ygreen
25. okt 2009

taky se těším
nejlepší je Leona a Stará, tedy podle mě a z kluků asi Šmajda.
Chodůr je mi vyloženě neympatickej. Když ty děcka vypadávaj, tak většina pláče, objímá se, alespoň s někým, ale Chodúr ani nevstane 😒 jde mu fakt jen o vítězství 😝 a když jsem viděla ten jeho videoklip Rabbit, tak jsem byla nadšená, že je možná jinej, ale na stránkách superstar jsou jejich záliby a vkus a on fakt žete Toma Jonese, apod 😝 😝 😝
Bendig zazpívá asi vše, hlas má, ale já bych si nikdy nekoupila CD patnáctiletýho gaye co si šlape na jazyk a zpívá jako Mariah Carey 😀 😅 😀
A Ištvancová - no comment, tatínek je magor non plus ultra a holka na to nemá. Nemyslím si že by byla zlá, nebo nesympatická, jen uťáplá otcem a průměrná zpěvačka 😔

lussy23
25. okt 2009

Ygreen prečo si myslíš, že Bendig je Gay? To že si vyberá ženské pesničky nič neznmená. Aj Ištvancová si vybrala chlapskú pesničku.

lussy23
25. okt 2009

Suki - mne sa leošové pesničky páčili. Sú romantické a nie vulgárne ako ostatné repy.

emogeon
25. okt 2009

ja sa uz tesim na vecer baby.. 🙂 😉

yanna.o
25. okt 2009

taky se těším 😀

z holek leona, z kluků chodůr

líbí se mi i šmajda, stará, bendig a i další

bendig měl minule velmi vtipný a zajímavý medailonek, následně růžový svetřík a byl mu hozen růžový panter, ale vše dodatečně vysvětli.. 😀 je to vidět na stránkách superstar, v rubrice videa, dále celá videa a tam to chce najít video, kde je kompletní záznam celého vystoupení jako v tv. Jinak zpívá fakt dobře, jen mi vadí, že si šlape na jazyk.. 😉

pokud jde o barvu hlasu nebo jak se tomu říká, tak příjemnější barvu měla vypadlá aneta nebo ta karolína (jestli se tak jmenovala), určitě příjemnější než dominika stará, která tu francouzskou písničku zazpívala fakt hezky, minule se mi taky nelíbila, ale prvně se víc projevilo, jaký má mečák ječák. Zpívá hezky, ale ta bara není úplně ončo 😉

yanna.o
25. okt 2009

..k dominice.. oprava: minule se mi taky LÍbila 😀

titkovamiriam
25. okt 2009

Bendig to ma napisane v tvari co je 😀 😀 uz na kastingu to bolo jasne no mne taky nevadia 🙂 ,