Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

majacska
9. okt 2009

ahojte hodte mi prosim vas link, nepocula som Martina Chodura, dik

titkovamiriam
9. okt 2009

chodur zaspieval mozem ist spat 😀 😀 😀

dadka212
9. okt 2009

Chodúr bol najlepší dnes 🙂 fakt je výzorovo trošken škaredučký, ale spev je super 😵

bejbypd
9. okt 2009

no dopekla teraz som padla na zadok..akoze no nemam slov je to pre mna este vacsi talent ako bol cmorik alebo langerova...je hrozne sympaticky ten spev si uzia no uzasny...

babula90
9. okt 2009

veru, Chodúr by to mal vyhrať, zaslúži si to, je špička.

krpito
9. okt 2009

vôbec nie je škaredučký, má niečo do seba 😉 je veľký sympaťák 🙂 a výborný spevák 🙂 🙂 🙂

dadka212
9. okt 2009

teda ak to nevyhrá Chodúr, myslím tým celú superstar, tak ja neviem, je najlepší aj čo sa týka dievčat 🙂

lucaska
9. okt 2009

kazdemu sa paci iny typ cloveka.........xixixixix........krpito tebe moze byt sympaticky ,inemu nie....... 😝
ale na jeho speve sa zhodneme 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dadka212
9. okt 2009

Leoš 😀 😀 😀 😀 😀

mne sa Chodúr fyzicky nepáči 😝 ale je sympaťák a niečo do seba má keď som ho už troška "spoznala", ale keby som ho stretla na ulici určite sa za ním neotočím, až keby som ho počula spievať potom by som zmenila názor 😎

zanetka82
9. okt 2009

Tak Martin byl skvělý jak jinak že? 😅 ale dívat se na něj nemužu....musím se dívat jinam a pak se vžiju do té jeho písničky 😉

suki
9. okt 2009

😵 😵 No tak Chodúr je borec 😵 😵
Já bych vyhodila Slováka (toho co je asiat...promiňte jméno si nepamatuju)už pro to, že zpívat neumí a ještě je arogantní a namyšlenej a Čecha asi Ahmeda nebo Lea...Bena bych tam s dovolením ještě nechala 😎

suki
9. okt 2009

Jinak u mě pořádí od nejlepšího:
1. Chodúr
2.Bending
3.Šmajda

A dál už je to jedno + Ben...to je moje tajná láska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

krpito
9. okt 2009

lucaska, ja Ti nevnucujem môj názor 😝

suki
9. okt 2009

Jinak mně je náhodou Chodúr sympatickej...má totiž charisma 😵 😵 🙂

krpito
9. okt 2009

suki 😉

suki
9. okt 2009

krpito 🙂 to beru jako souhlas 😀

krpito
9. okt 2009

veď to aj je súhlas 😀

suki
9. okt 2009

😀 super... 🙂
😉

suki
9. okt 2009

Víte z čeho jsem vždycky překvapená? Jak chválí toho mlaďoučkýho Slováka...taky nevím jméno.Mně nevadí vůbec, ale, že bych byla nějaká odvařená z toho jak zpívá, to se teda říct nedá 🤐 😅

suki
9. okt 2009

Vždycky to hodnotím tak celkově a baví mě, když je ten člověk prostě něčím jinek a to teda Chodúr, Bending, Šmajda a promiňte mi opět Ben( i když dnes to teda bylo slabý) jsou 🙂 😲

krpito
9. okt 2009

myslíš Denisa Lacha ? 😒

zanetka82
9. okt 2009

Tak u mě je to skoro stéjné 😉
1.Chodúr
2.Šmajda
3. Bendig

Ben je i moje tajná láska...ale manžel seděl vedle mě tak si toho všimnul 😀 😀 😀 (začal se mi smát) 🙂 jak ho žeru přes tu telku

suki
9. okt 2009

sakra tady diskutuju asi sama 😅 😀

lucaska
9. okt 2009

krpito 😉 😉 😉 😉 😉

suki to tvoje poradie sa mi celkom paci, no ved som zvedava ako to dopadne............ 😝

krpito
9. okt 2009

Ten Ben má aj nejaký čudný hovorový prejav 😝 prepáčte baby ktoré ho "žeriete", to som len na okraj, aby reč nestála 😀

suki
9. okt 2009

jéé tak bychom ho měly podpořit,aby tam ten Beník ještě chvilku zůstal, vítěz z něj asi nebude, ale rozhodně by mohl ještě něco zajímavého vymáčknout 😀

suki
9. okt 2009

krpi no on je takovej rychlomluvec 😀 😀 To je pravda, ale mě se prostě strašně líííbí 😵 😵

zanetka82
9. okt 2009

Krpito....ten čudný hovorový prejav....mi přijde velmi sexy 😝 😀 😀 😀

krpito
9. okt 2009

dnes ma aj Šmajda prekvapil, minule sa mi videl taký fičúr, ale dnes vyzeral úplne v pohode, jednoducho fešáčisko 😉 😀

suki
9. okt 2009

krpi já nevím asi jo...on mi fakt nevadí, jen prostě mě to neoslovilo....nezpívá špatně to ne, ale něco mi tam prostě chybí 😒