Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

moda08
18. okt 2009

tak Dominika a Leona byly dnes nej

kacir
18. okt 2009

už vím Lacko, ten vietnamec- u mě superstar Chodur, nádhernej hlas, ale podání hodný superstar z kluku má i Bendig, na to, že je mu 15, má užasnej projev, tak nějak to z něj vyzařuje, Leona užasná, Dominika taky, Monika taky, takže fakt nevím 😠

suki
18. okt 2009

Tak Dominika byla naprosto úúúžasná 😵 😵
Aneta se mi taky líbila. Jako z češek absolutně nevíím koho ven 😝

jabber
18. okt 2009

No je to škoda, že takovej Leo, Ben a další kluci tam zabírají místo holkám, který by si postup do finále už v tuhle chvíli zasloužily všechny 😅

ellise
18. okt 2009

Leona má krásný oči 🙂

jessika
18. okt 2009

U Češek fakt jen na yákladě sympatií - takže prosím Aneta ven.

petruna
18. okt 2009

jabber : přesně tak !!!

babula90
18. okt 2009

súhlasím, jabber, je to škoda, že sa nevyradia podla oného kluca. A Lacko tiež von!!! Slabý odvar dievčat. 😝

jessika
18. okt 2009

moje bolístka: y a z 😅

yvetta
18. okt 2009

no podla mna z cesiek to bude tipos bingo 😉 zo sloveniek by som vyhodila bud Paulinu, alebo Nikoletu, ked to tak celkovo hodnotim aj z minulych kol 🙂

labell
18. okt 2009

Ahoj,
z kluků bych vyřadila Marka a Thomase, ale Čecha nevím..
holky nevím vůbec..

suki
18. okt 2009

Jabber tak to máš teda pravdu..teda ale Bena bych si nechala 😀 Radši ven Leo a Marek a Thomas

jabber
18. okt 2009

Když to vezmu podle sympatií, tak dneska mi byla nesympatická Karolína 😅

ellise
18. okt 2009

mně nejvíc dnes dotala karolína a Dominika. když zpívala karolína, tak jsem žehlila a neviděla obraz jen jsem slyšela začátek a byl zo zážitek

a jsem zatížena na francouzštinu

suki
18. okt 2009

Mně se nejvíc dneska líbila Dominika, potom leona, pak Monika, Aneta a Markéta tak nastejno. Ale Markétu mám raději, ale teda dneska jí to moc nesedlo 😲

babula90
18. okt 2009

Karolína je taká zvláštna, neviem, čo si mám o nej myslieť, ale spievala krásne. vyzerá tiež božsky, asi postúpi.

petruna
18. okt 2009

mě dost vadí ten vietnamec ...nemá to ale nic společného s národností 🙂
je mi prostě děsně nesympatickej, takovej frajírek a zpěv 😝 😝 😝

machala se (na můj vkus) tváří nafoukaně, ale nejspíš to je jen jeho líbivym kichtíkem, asi je v pohodě, ale prostě tyhle hezouny nemusím..

U mě vede sympatií Chodůr a zpěvem Chodůr a Bednik (ale taky mi vadí, jak si šlape na jazyk, takovej druhej Sámer 😝 😝 )

suki
18. okt 2009

Já nevím, ale bude se mezi češkama rozhodovat asi mezi Anetou a markétou, i když možná i Leona nemusí být všem sympatická, tak co já vím 😝

petruna
18. okt 2009

jo a ještě víc než vietnamec (Lacko ? , moc je neznám jménem) mi vadí ten Thomas...ten je děsnéééééééééééj

jabber
18. okt 2009

suki - kdyby vypadl Ben, Leo, Marek a Thomas, tak by to byli právě 4 lidi, který mají vypadnout ještě než začne finále 😀

babula90
18. okt 2009

petruna, presne to isté si myslím aj ja, Lacko-Vietnamec 😝 Chodúr je famózny.

yvetta
18. okt 2009

no marketa by nemusela vypadnut bola by jej skoda to radsej Aneta 😀

jessika
18. okt 2009

suki: A nakonec ani Mnika ne. Holky jsou hrozně vyrovnané a kdo vypadne, to bude jen o štěstí a o náhodě.

kacir
18. okt 2009

podle sympatií bych vyhodila Anetu a ne jen kvuli ěm fotkám, ale pokud ji lidi chtěj, at jde dál, hlas má dobrej, ostatně jako všechny

majacska
18. okt 2009

ja by som dala vypadnut Istvancovu...uvidime zajtra...

babula90
18. okt 2009

petruna 😀 , Thomas - vidno na nom, ako sa strašne snaží, ako moc chce byť vo finále, na všetko prikyvuje a pris peve otáča hlavu na jednu stranu, ani ja ho nemusím 😠 a zuby má ako kôň, fujky 😀

kacir
18. okt 2009

jabber- 110procent spolu souhlasíme 😀

yvetta
18. okt 2009

holky, ale takym 14tkam sa urcite paci takze nemame sancu, aby vypadol 😀

petruna
18. okt 2009

majacska : taky tak...ta mě oslovila nejmíň..(sympatií)

z kluků at vypadne Lacko a Thomas a z holek Paulina a ta Nikoleta....akorát, ze si nepamatuju, kdo je slovenka a kdo ceska...to samy u kluku...jak zpivaji vetsinou anglicky a vetsinou se soustredim jen na pisnicky

petruna
18. okt 2009

babula : mame stejny vkus 😉 😀