Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

babula90
18. okt 2009

paulína aj Nikolet sú SR 😉

jabber
18. okt 2009

Ale musím říct, že jak jsem Lea ze začátku nemusela, tak je mi sympatičtější a sympatičtější, on takovej frajírek -jak mi připadal - asi nebude. Dneska bylo super, jak si ho Dominika zavolala 😀 😀 😀 jak nějakýho otroka 😀

bzucinka
18. okt 2009

u mna CR: Leona - jednoznacne a SR: Dominika ...

babula90
18. okt 2009

zajtra sa uvidí, dobrú noc 😉

kacir
18. okt 2009

holky- to je hrozně těžký, někdo má bezchybný hlas, hako Chodur, ale co znám Superstar českou i slovenskou, , musí být i šoumen, zaujmout, takže je těžký odhadnout, jak to ve finále každej rozbalí a jak se poperou s určitýma písničkama

lenka00
18. okt 2009

tak ja jsem dnes byla naprosto hotova z Dominiky- uzasne, Leona taky super...no, holky jsou mnohem lepsi nez kluci...tipuji, ze by mohla vypadnout ze Slovenek Istvancova a z Cesek Konvickova (ale podle sympatii bych ja osobne vyhodila anetu Galisovou)

petruna
18. okt 2009

jabber : taky na nej trochu menim nazor...dnes mi byl sympatickej...se konecne netvaril jako u muceni....

je skoda, ze jsou Paulina s Nikoletou obe slovenky...v tom pripade nevim, koho bych vyrazila z Cesek, asi teda Anetu, no...i kdyz mi nevadi.

Dominika mi nejak extrasympaticka neni, ale ten dnesek....tresinka na dortu....jsem mela taky husinu...

jabber
18. okt 2009

petruna - on má milej úsměv 🙂

petruna
18. okt 2009

ale letos se teda na finale fakt tesim..... 😵
a to jsem na superstar letos koukat nechtela...

kdyz ale ted vidim, o jaky vykony bych prisla.....ty holky jsou fakt uzasny (+ Chodur a Bendik)

nety
18. okt 2009

Z Češek tipuji že vypadne Aneta,ze Slovenek Paulina.Dominika mne předtím nijak v hlavě neutkvěla,ale dnešní výkon byl super.Doufám ale,že do finále se dostane Leona.

jabber
18. okt 2009

petruna - přesně, taky jsem neplánovala to sledovat 😅 😀 ale tohle bude teda megaboj 😎

petruna
18. okt 2009

jabb : ale teda jak cetl ... 😅 to bylo docela desny... 😅

jabber
18. okt 2009

Já si myslím, že to vyhraje některá z holek, protože Chodúr sice zpívá dobře, ale je takovej divnej 😅 si myslím, že holky budou mít víc sympatií

jabber
18. okt 2009

petru - to jo, no 😀 ale tak když on má tu ochrnutou tvář nebo co....tak jsem mu to prominula 🙂

claudee
18. okt 2009

tak ty vole, ťažké bude to zajtrajšie rozhodnutie u dievčat 😝 😝 😝
ja si myslím, že domov pôjde Paulína a Aneta... 🙄

bambi09
18. okt 2009

kočky,ja vám tu nechcem nejako nabúravať diskusiu,ale baby dnes boli fakt dobréééé 😵
a dobre som včera videla vzadu za porotou vypaseného Sašu Jányho 😕 😕 😕

claudee
18. okt 2009

ano, bola tam Saša Jány a vedľa neho Simona Krainová 😝

jabber
18. okt 2009

že tam byla Krainová? Mně se taky zdálo, že je to ona 😅

claudee
18. okt 2009

inak ja som si už dávnejšie všimla, že Nikoleta Balogová sa mi zdá taká...taká trošku sprostučká 😝 ja neviem, keď sa jej moderátori niečo spýtajú, takmer nikdy nevie poriadne zareagovať, vždy len niečo habká alebo sa prihlúplo smeje 😅 a tiež sa mi zdá, že je maďarka, tak možno to bude tým, že nevie poriadne po slovensky 😝

petruna
18. okt 2009

jabb : jak ochrnutou tvar ? to nevim...mozna proto je porad takovej kamenej... 😅
tak to jo, tak to ho vezmu na milost

cetl jak moje máma 😀 , nám kvuli tomu odmitala cist pohadky a to neni dislektička 😎

aktak
18. okt 2009

ja nemusim Leonu a Paulinu, a byt superstar na to nemaju Karolina a Nikoleta aj ked dobre spievaju, paci sa mi Dominika uz davno, a Monika samozrejme 😵

jabber
18. okt 2009

petruna - prodělal těžkou boreliózu a má trvalé následky 😅 😖

claudee
18. okt 2009

a idem si vypočuť originál Laru Fabian, pretože to je tak krásne, že sa to dá dokola púšťať 😵

petruna
18. okt 2009

claudee : me ta Nikoleta taky nesedi...

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

jabber Leovi by som sa nesmiala, moze sa to stat kazdemu 😒

Nikoleta mi pride strasne gycova jak "Divka z Jersey" 😀 Paulina mi hrozne lezie na nervy 😝 nieco mi na nej vadi

a inak som asi prva "Anti-Chodurovska" 😅 mne ten chlapec strasne vadi, aj ked vie spievat, nepride mi on ako to prave orechove pre superstar mozno tak do Repete pre starsiu generaciu, pre mna je strasne obstarozny 😝

petruna
18. okt 2009

jabber : diky za info...ty jo, tak to ale zase klobouk dolu, ze se dostal az sem...urcite ho to dost omezuje

no jdu, zitra asi koukat nebudu, me ty vyhazovacky traumatizujou 😎 ....radeji si tu pak prectu kdo vypadl...

jabber
18. okt 2009

katka - no však já se mu v žádným případě nesměju, jak jsi na to přišla? 😕 😅

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

sorry 😅 to v zapale pisania myslela som Petrunu 😉

silvia123
18. okt 2009

Ja by som bola rada keby sa Leona a Chodur dostanú do finále a zaspievajú spoločný duet, bolo by sa na čo pozerať a ešte by som sa veľmi tešila, keby zaspieva Leona fakt niečo tvrdé, skutočný rock. Dnes ma prekvapila Dominika, tá by tiež nemusela vypadnúť. Ja by som vyhodila Anetu, Paulínu,Lacka,Machalu.

petruna
18. okt 2009

katka : ja se mu nesmeju 😉 , jen me to cteni zaskocilo...prekvapilo me, ze se rozhodl cist, kdyz to neumi, to neni mysleno ve zlem.

nesedel mi driv z jinych duvodu, ale ted na nej trochu menim nazor.