Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

nera
14. dec 2009

no mne to príde, že ak neviem spievať tak musím žmurkať...až dnes som si pozrela Mira a jeho tretiu pesničku ...neviem, ale podľa mňa to neolo až také dobré...originál mám napočúvaný, lebo je to moja obľúbená pesnička, ale jeho...no mne sa to nepáčilo a ešte keď začne natenko spievať...joooj bože uši to trhá,.....

matima100
14. dec 2009

ja som vcera nevidela superstar ☹ kde si ho mozem pozriet,ked nechcem cakat na vykend na opakovanie???? 😒

jabber
14. dec 2009

jaspi - taky myslím, že on se na výhru se svojí náturou hodí nejvíc. Ale vyhraje Chodúr, to je jasný jako facka už od začátku

mirka1308
14. dec 2009

No, neviem koho by som vybrala, aj ked dúfam, že Martin určite postúpi 😉
Mira Šmajdu nemusím, nie kvôli spevu ale je to taký šašo a to mrkanie - no bol trapný!! 😝 😝 zrejme tým žubrienkam sa to páči čo tam vpredu ziapu 😝
Dominika spievala pekne, ale myslím že na superstar to nie je ☹
Pre mňa je jednotka jednoznačne Chodúr 😵

jabber
14. dec 2009
matima100
14. dec 2009

dakujem,pozeram 😀

marinka
14. dec 2009

Tak já si dneska už po několikáté pouštím Martina a Paparazzi, nemůžu si pomoct, ale je to úžasné od něho, strašně se mi to líbí 😵 Fakt kam se hrabe Lady Gaga 😅
Jinak včera byli skvělí všichni!

bambusko
14. dec 2009

jaspina, tolko sms-iek si poslala 😀

jaspina
14. dec 2009

No jasně že se to těm mladým holčinám líbí - a o tom to je - ty posílají hlasy.. 😉
A jinak mám kamaráda, který měl docela dobrou kapelu a zpíval v ní.. Jako kolikrát za ním na zábavě chodily takové trubky a mlely neskutečné kraviny.. že bych je poslala k šípku okamžitě. On se s nima ale bavil vždycky moc hezky a dával jim pocit, že jsou vlastně vtipné.. občas hodil nějakou poklonu, tak měly i pocit, že se mu líbí.. Tak jsem se ho ptala, jestli ho to baví se s nima bavit, jestli mu to nevadí.. A on mi řekl - já když na tu holku budu hnusný, tak už na nás nepřijdou a takto to beru jako svou práci, občas se přetvařuju a ony pak dojdou a pro mě to jsou peníze z lístků.. Takže v tomto Mira chápu a podle mě ta strategie je dobrá a evidentně funguje, když je dál než Bendig z jeho hlasem..

ciatko
14. dec 2009

ja si zas nemyslim, ze to robi Miro premyslene a ze takto kalkuluje, aby sa napriklad predavalo jeho CD.
on taky skratka je, mily, ochotny vyfotit sa, ak ho o to poziadaju, ma co povedat, ked sa ho moderatori opytaju...

Martin je naproti tomu dost uzavrety, introvert, neriesi fanusikov, ak sa ho pytaju, odpovie, ale nic navyse tam nie je badat, niekedy mam pocit, ze ho to uz dost otravuje.
niekomu vyhovuje spravanie Mira, niekomu Martina, ani na jednom nie je nic zle, je to vec sympatii.

ciatko
14. dec 2009

a ako si priniesol tie otazocky pre Mullera napisane na papieriku😀😀 to nemalo chybu. polozil otazky, zobral si papaierik a uctivo odisiel😀

draga
14. dec 2009

mě se klasika opět nejvíc líbil Miro je to šoumen a klidně bych šla na jeho koncert, Dominika má hlas pěkný ale ta anglická píseň mi přišla že jí spíš ječela než uzpívala a o Martinovi jsem tu už psala...opět stejné nuda... 😀

krpito
14. dec 2009

ciatko, súhlas 😉 Mne napr. nevadí ani Miro ale Martin mi svojim vystupovaním a spevom od začiatku imponoval i napriek tomu, že naozaj nie je vyslovene fešák, ale proste úplne normálny chalan, sympaťák a má charizmu 😉
Dominika je super baba, milá, spieva tiež dobre, ale naozaj ešte nie je "vyspievaná", ale samozrejme chcela by som aby vyhral Martin, zaslúži si to 🙂 Na druhej strane, keď nie, nič sa nedeje, mliečko nebude lacnejšie 😝

marinka
14. dec 2009

Já bych si moc přála, aby vyhrál Martin a ve finále s ním byla Dominika, ale myslím, že Šmajdu fanoušci podrží..

monik76
14. dec 2009

Mne se treba na zacatku Smajda vubec nelibil, ale ted posledni kola se mu fakt dari, libi se mi a zacinam mu i fandit a dovedu si ho predstavit jako Superstar. A kdybych si mela vybrat na ktery koncert jit ( z tech 3 finalistu ), tak rozhodone bych sla na Smajduv, pac by to nebyla nuda, byl by to asi peknej odvaz! Martin i Dominika umi zpivat, libi se mi jak zpivaji, ale chce to i kus soumenstvi. A souhlas s Jaspinou, proste musi ty fanynky nejak ziskat, kdyby tam stal jak prkno a ani se neusmal, nemrkl, tak by me to taky nebavilo.

marinka
14. dec 2009

Tak třeba já tu šou okolo zrovna nemusím, já si ráda vychutnám ten zpěv, klidně i se zavřenýma očima, takže u mě by to s koncertem na plné čáře vyhrál Martin, u jeho zpěvu mě prostě furt mrazí, to u Šmajdy ani Dominiky nemám..Ale je jasné, že každý to má jinak 😉

sasiki
14. dec 2009

mne sa včera páčili všetci 🙂

jahodka35
14. dec 2009

tak moj manzel to vcera pozeral so mnou druhy krat, velmi ho to nebavi, ale ked zahlasil (bez toho, aby som mu nieco hovorila), ze jediny Smajda ma na to, aby bol superstar. a pritom moj manzel je typ chlapa, ktory neznasa takych cukrikov ako je miro, ale jednoznacne sa mu najviac pacil. dominka je pre mna uskriekana, miesto nej by som pocuvala radsej syty hlas Leony. martin bol moj favorit, prve dve kola, ale potom ho stale valcuje miro, s jeho vystupovanim a aj hlasom. nechapem, ako moze niekto tvrdit, ze spievat nevie, alebo ze jaci... som zvedava, ci by porota, chodur alebo hocikto z vas zaspieval tak bravurne pesnicky, ktore si vybera. malo ludi pozna kapely ako Deep Purple, Gun´s and Rosies, Led Zeppeliin, pretoze inak by pochopili styl a prejav mira smajdu. pre mna je vitaz, aj keby nevyhral....

jahodka35
14. dec 2009

a to mam 35 rokov..... 🙂 😉 😝

jaspina
14. dec 2009

Taky bych šla na Mirův koncert - ale to jsem říkala od momentu, kdy přišel na ten kásting. Byl parádní, jak si nalepil na kytaru tu žvýkačku 😀 a zazpíval fakt parádně. Já mám ráda prostě rockovou hudbu, jinou neposlouchám a nebere mě. Takže Dominika většinou zpívá fajn, ale fakt jsem chytla už alergii jak za všecko Ďakuje pekně 😠 Asi to tak myslí, ale na mě už je toho móóc! Copak někdy nemůže jen poděkovat? No a Martin - uznávám, že má hlas, ale pro mě není zajímavý ani jako zpěvák, ani jako člověk. Mám ráda extroverty. Prostě takový člověk jako je Miro mi bude vždycky imponovat víc.. Martina beru asi jako Vondráčkovou nebo 'Gotta - fajn, umí zpívat, technicky určitě vše v pořádku, ale v životě bych si nepustila jejich CD a na koncert - ani zadarmo..

hejdita
14. dec 2009

nemozu si spomnut co to bolo za pesnicku ktoru spieval miro poslednu ..... vie to niekto? sim sim tak to peknucko zaspieval 🙂

draga
14. dec 2009

jaspina ďakujem pekně 🙂 včera zaznělo asi 100x manžel říkal, že to asi už má prostě od jeslí naučený a říká to jako frázi aniž si to uvědomuje 😀 😎

krpito
14. dec 2009

draga 😀

jaspina
14. dec 2009

Draga asi jo.. ze začátku mi tím přišla taková skromná..že má fakt radost, tak to tak řekne.. ale teď jak to slyším tak bych ji už vystřelila na Mars 😝 Ona by to řekla i kdyby to vyhrála a mě by trefil šlak! 😀

marinka
14. dec 2009

Já jsem si včera říkala, jestli nejsem nějaká divná, že mě to děkuju pěkně tak rozčiluje a jsem ráda, že teda nejsem 😀

ygreen
14. dec 2009

tak mě včera nadchnul Martin, je fakt dobrej, a jen tu štříbrnou šálku mu nemuseli dávat a pak ty laciný tanečnice. No a účes byl taky divnej. Al emluvil hezky a rozumně. Začínám si přát aby to vyhrál, je fakt nejlepší.

Ale nejkrásnější píseň večera, která mě fakt přikovala k obrazovce byla první Tlaková níž v podání Dominiky - překrásné, zatímco tak uječená zahraniční byla děsná. Ta Dara je asi opravdu úplně blbá a hluchá a hlavně těžce nevkusná 😠

jaspina
14. dec 2009

Marinka - fakt nejsi sama 😀 Mě se jen kvůli tomu zhnusila. Dřív sem jí dost fandila, teď mi leze krkem 😝

ygreen
14. dec 2009

jaspina: já se s tebou fakt skoro ztotožňuji 😉 taky sama neposlouchám "dobrovolně" nic než rock, nebo ještě tvrdší hudbu. A slyšela jsi Martina v Rabbitovi 😵 bomba

jinak já bych si koncert vybrala až podle toho, jaký styl vůbec busou finalisti po SS zpívat 😉

finále - pro mě - M a M 😉

jaspina
14. dec 2009

Ygreen - neslyšela jsem to.. Ale když pro mě prostě Martin není roker.. Já vím, že on asi zazpívá dobře všecko, ale není to moja "šálka kávy" 😀 Já jsem si dřív fičela třeba v Argemě (před tím než se vrátil Filgas) a to byli samí takový blonďáčci jak šmajdík, tak já to mám už v hlavě naprogramované 😉

kubaka
14. dec 2009

taky jsem nadšená z včerejšího večera - byl hodně vyvedený. Hlavně díky písničkám. Když je co kvalitního zpívat, to je pak zážitek. Oproti těm sračkám od Davida je Maüller o dvě třídy výš. A bylo to znát.
Martin úplně exceloval. Je vidět, že když zpívá něco, co se mu líbí a čemu věří, jaký je to rozdíl. Třeba s těmi bezduchými písničkami z MTV. To bylo s Davidem snad nejhorší kolo. Z blbé písničky ani dobrý zpěvák zážitek neudělá.
Myslím, že vypadne Dominika...To její věčné ...dakujem velmi pekně... už mě včera taky lezlo na nervy. 😝