Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

nellie_
2. nov 2009

no s benom mate pravdu.. on normalne hlce tie slova... 😀 😀 😀
a mal by vypadnut ale ma silnu podporu pubertaciek ktore isto na neho minu cele kredity takze ten nevypadne... 😒

ja dnes tipujem na vypadnutie bagarovu a istvancovu.. ale si tata istavanec zas nejaky uver zobral tak aby neletela Konvickova... 😒
lebo fakt myslim, ze chalani su za vodou kôli pubertackam.. 😒

aj ked podla spravnosti by mali ist ben a istvancova....a nevadil by mi ani smajda.. toho nemusim...

a tiez si myslim, ze v prvej trojke budu chodur, stara a senkova.... 😎

baby vsimli ste si vcera ako bol habera opuchnuty???? asi ho chytili zuby či čo... 😅

kacir
2. nov 2009

dnes vypadne ben a paulína- tak to je jediný spravedlivý 😉

kalu
2. nov 2009

Přesně tak, spravedlivý by bylo, kdyby šel Ben a Ištvancová- ty tam podle mého nemaj co dělat už dávno, jsou několik úrovní pod ostatníma 😝
Ale superstar spravedlivá není, tak se necháme překvapit...
Jinak mými favority jsou kluci Chodúr a Bendig a z holek Stará a Šenková 😉

mirela
2. nov 2009

no podla mna sa Leona nedostane az do finale, lebo hlasujuci pubertaci zrejme take skladby ako mala posledne 2 kola ani nepoznaju 😒 a podporia Bena ktory nevie ani spievat ... on vo finale je teda veeelky omyl

jabber
2. nov 2009

Bendig zpívá dobře, ale rozčiluje mě to jeho mluvení a taky mi připadá nějakej přiblblej 😅

kristi
2. nov 2009

jabber, dyk jim je 15/16 let, jsou to proste maly telata

jabber
2. nov 2009

kristi - no to jo, ale ostatní mi přiblblý právě nepřipadaj a je jim přitom stejně 😅 ty rozhovory s ním vždycky.....já nevím, no 😝 😀

ygreen
2. nov 2009

jab - je to takovej ušišlanej malinkej šampónek 😀

klba
2. nov 2009

mne je na bendigovi smiesne ked nieco rozprava a ma na tvari pritom ten smiesny usklabok, vykruca sa pri tom alebo ked sa smeje kruti celym telom, chyta si usta, proste moc gestikuluje a afektuje ale spev ma super. 😵

inak suhlasim s tym ze ben dnes asi nepojde 😠 - i ked podla spevu by uz fakt bolo nacase, 😅 ale zalubene fanynky ho asi opat podrzia. 😖

a mne sa vcera nepacilo ako spravili adele vlasy, mne k nej viac pasuju rovne, prepacte ale vcera mi pripadala ako taky pudlik, 😖 ale moderovanie bolo super, ako vzdy. 😵

lussy23
2. nov 2009

Ahojte.
Tak Monike sa akosi prestalo dariť, stále má trému. ☹ Leona ju už porazila : 🙂
Ben- tak to bolo teda hrozné. Ale bol pekne oblečený. A všimli ste si ,ako rýchlo rozpráva? Však som mu nič nerozumela 😒
Mirko- zaspieval to svojsky celkom pekne.
Denis- mne sa páčilo ,ako to zaspieval, ale iste by to bolo lepšie, keby nebol choručký. 😠 Inak mohli mu aj zagratulovať. 😠
Dominika . úžasne zaspievané. Ale prečo tá jej pesnička aj Leonina boli také krátke?
Janko- krásny začiatok, na 15rokov má dosť silný hlas. Aj keď to nevyhrá, iste sa uplatní. 😀 🙂 Len sa mi nepáilo, ako ho upravili. Stratil svoju Jankovitosť. ☹
Leona- Marta má pravdu. Hodia sa jej takéto staršie české pesničky. A mohla by skúsiť aj Lucku Bílu.
Martin - super, ako vždy, to s tými kúpeľňami nemalo chybu 🙂
Markétka- prekvapila. Vôbec som netušila, že to zaspieva tak krásne.
A podľa mňa by mal vypadnúť BEN. Nie len preto, že bol najslabší, ale aj preto, že s tým jeho hlasom, nemá na to zaspievať to Jacksona. Teda dúfam, že v nedeľu sa budú spievať pesničky Michaela Jacksona a Madonny. Nevtipkoval?

iris
2. nov 2009

Ahojky, Monika zpívá teď nějak hůř..Martin je bezkonkurenční, Leona zpívá moc dobře, líbila se mi Dominika i Jan a Markéta...vyhodila bych Bena, to bylo dost hrozný, co předvedl, a Paulínu.

lussy23
2. nov 2009

Ozaj a ešte som sa chcela opýtať, kedy sa vlastne Marike stala tá nehoda? Až po tej pesničke, alebo až po nej.
Ďakujem.

lussy23
2. nov 2009

A čo vlastne hovoríte na tú hymnu? Thomas sa celko msnaží, len ten úsmev mi začína vadiť. Aj ben tam celkom dobre speival, len mi vadí to kašlanie. ☹
Majcaska- Ben bol slabší, ale to je jedno. Ak postúpi, je veľmi otázne, či dá toho Jacksona. Ja nič proti nemu nemá, len ja nemám rada, keď niekoho moc kritizujú. ☹ Bez ohľadu na to, či mu držím, alebo nie.
A kto vypadne druhý je mi jedno. Možno Paulína alebo Monika. 😒

penny13
2. nov 2009

Majcaska- Leoš to už vravel včera. V nedeľu sa nebudú speivať žiadné slovenské ani české pesničky. Budú to piesne od dvoch spevákov, z ktorých jeden už zomrel, ale pozná ich každý. 🙂 Michael Jackson a Modonna.
Preto by aj bolo lepšie, aby vypadol Ben, lebo to ako speiva Jacka si neviem ani predstaviť. 😨
A Domča bola skvelá! Normálne som mala husiu kožu. A vtedy sa stala taká náhoda 😀 Po nej šla raklama, tak sme prepli na jednotku. A kto že tam spieval? Marika!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Mimochodom, to prianie fabúšika, aby si vzala Chodúra, bolo dobré 🙂 😵 Monika ma sklamala. 😝 Od začiatku jej držím.... No dúfam, že aj keď nevyhrá, sa uplatní a neskončí ako Vierka. ☹ 😝
Martin bol včera zlatý. Leona, nádherne sa jej hodia tieto české stariny.
Jasmina - Presne to si aj ja myslím. Martin a Leona v absolútnom finále.
Martimarti - tak to by som sa smiala 😎 No ako vravel Leoš, vo finále sa spievajú jeho piesne, tak to by Benovi sadlo. 😵
A Leoš je vtipnejší než kedykoľvek predtým v tejto súťaži.
Súhlasím s tými, čo typujú na vyhodených Bena a Paulu.

lenkavano
2. nov 2009

ahoj holky 😉 mě včera dostala Dominika,měla jsem úplně husí kůži ,byla fakt super.

kacir
2. nov 2009

holky myslíte Vierku Berkoivou? jak dopadla? Je pravda, že jsem o ní od superstar neslyšela a že byla talent!

zanetka82
2. nov 2009

Ahoj. Taky si myslím že by měl jít Ben a Paulína 😉 Sice Bena mi bude líto...prostě je charizmatický a pro mě strašně sympatický a sexy. 😀 ale zpívat neumí 🙄 a Ištvancová mi pije krev už dlouho. Snad tatíček už nebude posílat smsky. 😉

draga
2. nov 2009

holky si nemůžu pomoct ale bendig je teploušek...mě se teda moc líbí jak zpívá ale přesně ty jeho gestíčka 🙂 on ještě nemá jasno ale dle mého to není 100% chlapec... 😀

jinak se mi včera Líbila Leona akorát ten hábit jí mohli vybrat nějak lepší...přišla mi jak truhla 😎

dneska ještě vypadávaj dva?

kristi
2. nov 2009

Draga 🙂

Leona mi prisla vcera jak kralovna z muzikalu

dneska jeste 2 a priste uz jen jeden

zanetka82
2. nov 2009

draga....tak já ho nemusím vubec nelíbí se mi ani jak zpívá ale souhlasím s tebou že čistý určitě není. Manžel mu tak i říka jak ho vidí 😅 😀

martimarti
2. nov 2009

Čus Zanetka 😉 jsme se přesunuli 😉

Já myslím, že vypadne Monika, Konvičková nebo Šmajda. Ale u kluků je to nevyzpytatelné, dnes jsem jela od zubaře a do tramvaje přistoupila parta školáku 6.-7. třída, mohutně řešili SS a jednomyslně se shodli na tom, že Ben sice zpívá skoro nejhůř, ale jinak je sladkej miláček a že mu teda hlas rozhodně pošlou 😀 😀 Na Benovo vypadnutí bych si tedy nevsadila a jsem zvědavá, kdo vypadne 😉

Jinak Leona v té róbě se mi také moc nelíbila, zpívala ovšem božsky 🙂

zanetka82
2. nov 2009

martimarti...ahoj dlouho jsme se neviděli 😀 😉

zuzana355
2. nov 2009

joj kočky ja som na dranc mna asi klepne take nervy 😀 😀 😀

titkovamiriam
2. nov 2009

no a uz mi je dalej fuk favoriti su hore 🙂

zanetka82
2. nov 2009

hurááááá

titkovamiriam
2. nov 2009

istvancova vypadla.......

zuzana355
2. nov 2009

to prečo povedala ištváncová dare 😕 😅 som niečo zmeškala

jankabambulka
2. nov 2009

ahojte
babenky , prosím čo mala táu ištvancová za problém z novinármi??? ďakujem

martina1912
2. nov 2009

supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr

bejbyna
2. nov 2009

Ale je to chudiatko je mi jej ľúto 😔 moja dcéra ju pozna a je to v pohode baba