Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

biela
29. sep 2009

😀 som sa nasmiala, kým som si to prečítala, s veľa názormi tu súhlasím a myslím si to isté...
napr. jaspina - presne ako hovoríš, keď Dara povie "mňa proste nebavil" tak sa mi chlpy na ruke ježia, nieže by to bola nemiestna a nevhodná poznámka, skôr ako arogantne a povýšenecky to povie. bŕŕ... ja by som nechcela byť v koži tej silnejšej blondínky, keď si ju tam v tom divadle vytiahla, že ju nepresvedčila. ja som bola cez víkend chorá a ležala som v posteli, preto som si našla ten čas a pozrela si to ešte raz v repríze. a oni sa všetci 4 dohovárali, koho pustia z tej štvorice báb, čo boli pri tele. chvíľu sa tam dohadovali a dara povedala, "tak dobre, rozhodite to vy dvaja".... takú komédiu, čo tam potom urobila s tou blondínou... no hrôza.
najviac sympatický z porotcov mi je Hejma 😀 je zlatý.

čo sa týka toho kto postúpil a kto nie... podľa mňa ten Ševčík spieva dobre, aj by ho pustili ďalej, no to by musel vyzerať minimálne ako Ben Cristovao. povedzme si to na rovinu, dlhé vlasy po pás, silné okuliare - nie je zrovna superstar ako oni hľadajú. oni tam chcú mať deti max do 18 rokov, ktoré budú robiť šou, akú im prikážu a tie deti budú radi, že to tak je. a hlavne musia byť všetci super atraktívni, chalani s najstajlovanými vlasmi, baby v sexy tričkách a krátkych sukničkách. potom to bude tá pravá superstar!
😎

duska1122
29. sep 2009

to je fakt. ale si myslim ze prave tych ktorych nevyberu maju sancu sa v skutocnom svete presadit. ak su dobry. do tv potrebuju hviezdy ale ludia na cd si kupuju napr hex, katku knechtovu atd ato niesu ziadny modeli ale ludia s talentom

zeleny_cajik
29. sep 2009

duska, presne, kupujem si predsa cd s hudbou na pocuvanie, nepotrebujem si v obyvacke vystavit fotku nejakeho pussykillera 😝 takze tie preferencie nie celkom chapem 😅

ciatko
29. sep 2009

tak potom tam nemali pustit ani tu macy grey, ved ta bola uplne zosypana na podiu, uzlicek nervov, leskle oci od placu - len len sa rozrevat😔😔

nnikka
29. sep 2009

jj ciatko - urcite ma hlasivky posiate uzlikami... vhodny pripad pre foniatra... 😉

uci
29. sep 2009

biela: ale pussykiller ma tusim uz 29 rokov alebo tak nejak 😨
ale nemyslim si, ze by islo len o to ako vyzeraju, ved ani zdaleka tam nie su vsetci krasavci - napr. ten maly co hadze take tie hrozne grimasy pri spievani 😀 a zalaskoval sa tam s tou babenkou, co tiez postupila
ale tie ceske babenky co postupili su fakt trieda, z chalanov im kontruje snad len tom jones 😉 ale ten tiez teda nie je nejaky hezoun 😉

silvia123
29. sep 2009

inak tá prezývka pussykiller -brutál.... to si tiež dosť dovolili a ešte si pamätám ako Haberu vypípali...tých poznámok bolo ohľadom toho viac než dosť...
Mimochodom, ten šesťdesiat-kilový zasran...to čo tam ten robí??? -ešte aj tie grimasy fuj.

monkula
29. sep 2009

ja som na začiatku napísala, že leoš je blee...
Ale človek sa môže mýliť, takže ja mením svoj názor, na Leoša, myslím si, že je to úplne obyčajný muž, z ktorého médiá urobili arogantného namysleného "fracka"
A pritom je to milý a skromný pán a dosť citlivý, ako som si stihl VšIMNúť.... Cejnar je fajn, ale pripadá mi taký sedloško.... vyťahané gate, huňatá bunda, a tie pokrývky hlavy..... nehodil by sa mi k Adele....

suki
29. sep 2009

Adéla je super, s tím nemůžu víc než souhlasit. Leoš je ale taky dobrej, jen on není zvyklej s někým moderovat, tak asi potřebuje ještě trošku času se sehrát, ale je fakt, že na Adélku nemá 😎

ciatko
29. sep 2009

vcera Adela s tou prsnatou bustou opat perlila😀😀

suki
29. sep 2009

ciatko a co? To mi asi uniklo 🙂

ciatko
29. sep 2009

povedala, ze by bola stastna, keby sa tej soche podobala..mala na mysli oblast hrudnika (socha bola dost prsnata). isty cas riesil slovensky bulvar jej plochu hrud a ona si vie zo seba urobit srandu v tomto smere🙂

suki
29. sep 2009

😀 ajo to jsem nějak nezachytila, ale ona je fakt hodně vtipná 😀

zeleny_cajik
29. sep 2009

Mam pocit, ze Adelu nebavi s Leosom moderovat, lebo namiesto toho, aby si vzajomne nahravali a doplnali sa, Leos sa snazi vyniknut na jej ukor a snazi sa ju akoby vytlacat z moderovania. Adela je zvyknuta moderovat vo dvojici inak a toto "sutazenie" ju podla mna nebavi. Myslim, ze v realnom zivote by si nemali velmi co povedat a je to na nich vidno, Adela je v skutocnosti velmi inteligentna, citliva a jemna zena, Leos je este taky nevybureny pubertak a tomu zodpoveda jeho styl moderovania a "vtipky". Tie jeho vtipy mi velmi nesadli, zdaju sa mi trapne a nasilu, Adelin humor mam radsej.

suki
29. sep 2009

Já myslím, že se ještě sehrají 😉 jsou to profíci 🙂

klba
29. sep 2009

myslim si, ze adela na priamych prenosoch ukaze svoj potencial moderovania, jej chvila este pride, zatial mi viac sedela s pycom, ale uvidime ako sa z leosom zohraju na priamych prenosoch, tam sa prejavi sila improvizacie. 😉

suki
29. sep 2009

🙂 jj na to se taky těším 🙂

draga
29. sep 2009

četla jsem pár rozhovorů s Adelou a říkala, že Leoš je pro ní výzva, že ho obdivuje, že je nejlepší koho v oboru zná a že jí těší, že můžou moderovat spolu, že už nechtěla SS moderovat, ale když jí nabídli spolupráci v československé superstar s Leošem tak to vzala 😉 jinak mě je hodně moc sympatická už dávno 😉

lussy23
29. sep 2009

😲 Mamičky! Mamičky, prosím! Neukameňujte ma! Zmilujte sa na domnou! Mne sa Tomas páči! 😲 😲 😔 😕
Ja si tiež myslím, že Šefčík mal postúpiť. Rozhodne spieval lepše ako ten Ben alebo Marek Lacko. ☹ Peťo by bol asi aj môj idol, lebo krásne spieva a okrem toho, ja mám tiež problémy zo zrakom....
Vôbec sa mi nepáčilo, ako ich naťahovali 😒 Hlavne Dara. Akože chápem, že to robia naschvál, aby mali potom väčšiu radosť, ale Dara to naozaj preháňala 😠
Leoš je podľa mňa dobrý, ale Pycovi sa nevyrovná.
Ešte sa mi páči Martin Chodúr a Monika Bagárová.

erikasadek
29. sep 2009

tak potrebujem , len vyssvetlit baby, je to , vzdy semifinale chalpci a a dievcata. 😅
to je pre mna novinka;. a kedze poprvy krat pozeram , domorodu, superstar... 😉

monkula
29. sep 2009

Ale lussy, to je v poriadku.... si presne cieľová skupina Thomasa.....
Nám starším, sa už nepáči, ale ty máš 17... si ospravedlnená....

marooshka
29. sep 2009

mě se taky Leoš moc líbil třeba v Esu nebo v rádiu, ale tady mi taky přijde takovej divnej. Adela je lepší.
Jinak ten Ševčík zpíval hezky toho je mi líto, ale je pravda ale že to mohl říct předem že na to nevidí, takhle je akorát naštval. A mimochodem ten patnáctiletej ufňukanec mi taky teda nepřijde psychicky úplně v pořádku 😀 A kdo mě tam úplně drtí je pussykiller 😠 ten vypadá spíš jak ruskej krasobruslař 😉
moc se mi líbí ten Chodúr

duska1122
29. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

draga
29. sep 2009

mě se ševčík líbil jak zpívá ale pak jsem byla hrozně zklamaná až otrávená jak se vyjadřoval a obhajoval... ☹

jonatanka
29. sep 2009

pussykiller ja snad umrem od smiechu 😀 😀 😀 😀

lussy23
29. sep 2009

Monkula- ďakujem. Inak neviem , prečo sa tak plaším 😲 V trojke sa mi páčil Buranovský, no potom som prepla na Konráda 🙂 🙂 🙂 A teraz krútim hlavou nad tým, ako sa mi ten Buranovský moholl páčiť 😲
S tým Peťom Šefčíkom mám spoločnú aj druhú vec. Aj ja by som sa to neodvážila povedať.
Inak mne sa úplne najviac páči tá Monika, Potom Chodúr a až nakoniec PussyKiller.
Monika sa mi včera zapáčila ešte viac svojou skromnosťou. Tak spievala tam najlepšie a ešte povie, že vypadne
😎 😉

monkula
29. sep 2009

No, Moniky sú vždy super... 😀
A ktorý bol Buranovský?

lussy23
29. sep 2009

Inak ja nechápem, prečo, aj v trojke to tak bolo, ostanú poslední dvaja najlepší kamaráti. 😲
Inak ten marek Lacko spieva dobre, no ten jeho účes je skríženina Elvisa Preslyho a Maťa konráda 😀

penny13
29. sep 2009

Lucka, pokoj! Nepreháňaj!
Pridávam sa k vám.

suki
29. sep 2009

Mně se nelíbí pussykiller 😝 jsem si ho spletla, někde jsem tu psala, že mi vadí Ben, ale myslela jsem hocha alias Pobřežní hlídka...takže beru zpět, Ben mi nevadí, ale chlapec ala reklama na zubní pastu teda jo...