Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
21. sep 2009

sákryš a já to včera neviděla..... 😀

nobody
21. sep 2009

Spiknutí kokotů 🤐 😀

jo, viděl jsem kousek ... přepínal mezi čt2 a nova

jabber
21. sep 2009

nobody 😀

lussy23
21. sep 2009

Podľa mňa to bolo nespravodlívé. Ten muž s gitarou spieval pekne, aj mu povedali, že má talent, ale že je lenivý ho využiť, en nepostúpil, ale ten svalovec, ktorý ani zďaleka tak nespieval prešiel! 😖 😲
Ten Thomas a chalan s gitarou s medenými vlasmi(spieval Bonbonieru) boli pre mňa najlepší. 😀

erikasadek
21. sep 2009

tak aj ja som sito dopozerala; s archivu a musim uznat ze to bolo nespravodlive chaln mal pekny hlas a farbu hlasu, nato tam ide, aby ukazal talent nie?; a ostatne s ada vypracovat s profesormi, spevu..
ten chalan so svalmi trapne;. z evobec presiel..

a apropo kocky s vyssou vahou.povazujem doslova za skandalozne, ze sa jej to vobec opytali, ich blbe pripomienky by asi nepresli v niakej krajine.. ved to je osbna vac kazdeho; aky je;.
nikto teraz nepride a nepovie dare, tak si konecne zahal svoje kozy... 😀
tiez by sa jej to nepozdavalo..
sklamana...

silvia123
21. sep 2009

erikasadek, plne súhlasím, veď sme neni slepí, všetci sme videli, že tá baba je veľmi tučná, ale k čomu tie blbé pripomienky, mali hodnotiť jej hlas a ten mala krásny... nuž pani dokonalá sa ozvala... (mimochodom to o tejto babe sa Jandová vyjadrila, že je tak tučná, že si nedokáže umyť ani prirodzenie? -bolo to písané v bulváre..., ževraj sa otec Jandovej hanbí za výroky svojej dcéry, to je už fakt iná hláška....) veď možno za to dotyčná ani nemohla -mala to dedičné, prípadne zdravotné problémy, nie každý môže za svoju váhu... Mne sa napríklad nepáči Darina do tváre, podľa mňa nie je vôbec pekná...ako by sa jej páčilo keby ju niekto skritizuje a Jandová tiež nie je najštíhlejšia...

ingola21
21. sep 2009

silvia123 ano o tej babe sa vyjadrila Jandova,že si nedokaže umyť prirodzenie..Naozaj ma vysoku nadvahu,no to sa v superstar nema rišiť..ked ide v radiu pesnička tak ma nikdy nenapadne či spevak alebo spevačka je štihla alebo ma nadvahu..Ta baba bola pekna do tvare..a spievala velmi pekne..a možno ma naozaj zdravotne problemy..možno ma už teraz komplexy zo svojej vahy a ešte sa pridala cela porota..chudatko..určite jej bolo do plaču..No nie každy ma doma modelku ako Habera..A ani mne sa Dara nepači do tvare,no je sebavedoma neurekom...

sasiki
21. sep 2009

súhlasím, o tej váhe sa zmieňovať nemali. Aspoň nie nahlas, veď nie sme slepí, ale je to osobná vec toho dievčaťa.

dada1212
21. sep 2009

čo sa týka toho, že tú peknú pustili bez spievania , tak im ide len o to, aby si ľudia pozreli divadlo, ktoré veľmi zaujímavé nie je, ale takto si pozrú, lebo budú chcieť vedieť, či vie tá kráska vôbec spievať 😲

silvia123
21. sep 2009

a potom sa čudujú, že si slabšie povahy aj siahnú na život, za tie ich blbé výroky, keď ich znemožnia pred celým národom... je rozdiel skritizovať spev a skritizovať výzor, alebo um. Niekedy mi je niektorých chudáčikov aj ľúto, je rozdiel blbosť predstierať a snažiť sa dostať medzi najhorších spevákov, aby bola sranda a je rozdiel keď má niekto naozaj slabé IQ, takým sa naozaj neoplatí posmievať... Napríklad mi pripadalo nanajvýš trápne keď tam fotili toho chalana -Nagy sa volal a tie posledné nahé fotky... no nemala som slov, pre nás to mala byť akože veľká sranda, ale s ním to už pôjde celý život... len zneužili jeho hlúposť.

dada1212
21. sep 2009

silvia123 Všetkým a hlavne markíze ide len o peniaze a čo najvyššiu sledovanosť a tá by nebola, keby boli porotcovia mierny.To, že niekomu spôsobia traumu alebo problémy ich nezaujíma 😝

erikasadek
21. sep 2009

darina, osobne ked ju tak sledujem na kazdeho pozera s vrchu akoby len ona mala jedina talent a bola tu roky , a tak ma patent na rozum.; ked osm bola mala tak som ju mala rada ale teraz no neviem .. kde to tak dotiahla;; jej zivot by som nemenila..
a tie vyroky... vsetkych /// no neviem , vsade je porota trochu vzdy rozpoluplna, ale aspn nikdy si nedovoli akritizovat farbu,; alebo velkost cloveka..!!!!

silvia123
21. sep 2009

biznis je biznis... máš pravdu dada 😖

cernovlaska
21. sep 2009

Maso,maso,MASO 😀 😀 😀

lucaska
21. sep 2009

ze dal som si jedna minus................................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciusek
21. sep 2009

To je zase dneska masakr. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
21. sep 2009

ježiš, ta gogo tanečnice je teda hustááááááááááááááá 😀 😀

jabber
21. sep 2009

dneska je to opět výživný 😝 😀 😀 a ty lidi to fakt myslí smrtelně vážně 😅 😀

cernovlaska
21. sep 2009

a teď mi řekněte,proč se tam ty lidi jdou ztrapňovat 😕 já to prostě nechápu 🙄 a pak se ještě zlobí,že si z nich dělají legru 😨 vždyť jim to musí být jasný,že končí v Pěchotě a budou dvěma národům pro smích 😀

cernovlaska
21. sep 2009

ani ne tak končí,jako skončí 😝

cernovlaska
21. sep 2009

nemám slov...Kačenka 😲 😲 😲

janinac
21. sep 2009

Stejně je jasný kdo to vyhraje....CITRÓN 😀 😀 😀 😀

bobulle
21. sep 2009

Ahojky,
holky ze Slovenska, prosím o "pomoc" několikrát jsem zaslechla v č-s superstar slovenskou písničku, kde se zpívá tuším "snažim sa naisť svoj sukromý raj" či tak nějak 😅 nevíte někdo kdo to zpívá a jak se to jmenuje 😕 😉 díík

bubaczik
21. sep 2009

bubule je to Gladiator "Bonboniera"

https://www.youtube.com/watch?v=4nRwdSoaV9Q

inak dnešna čast pobavila celu našu rodinu 😀 😀 😀 😀
ja neviem,ale podla mna 95% s nich nemožu byť kompletny... 😒

bobulle
21. sep 2009

Buba, dík 😵 🙂 už jsem to našla... nějak ztrácím přehled o SK hudbě je to škoda 😔
Jo a kompletný je dobrý výraz... 😀

cernovlaska
21. sep 2009

Domu,pijeme domu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 i slzy mi tekly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je jasný,že to není Čecho-slovák,ale toto.... 😀 😀 😀 😀 😀

Já bych řekla,že "kompletný" jsou většina z nich,ale chybí jim soudnost 🙄

claudee
21. sep 2009

čo ja viem, nič moc hviezda rota, čakala som od toho viac 😀
ale najlepší bol imitátor michala davida, nemá konkurenciu 😀 ostatní dosť o ničom... 🙄

johnie
21. sep 2009

on bol dobry aj ked spieval slnko stoj... proste sa vyzna 😀
cernovlaska presne to som hovorila muzovi dnes ze ti ludia nemaju sudnost... ti bratia co si radi spievaju napr. 😕

sasiki
22. sep 2009

johnie, tak pri tych ani Adela nemohla 😀 😀 😀 😀

macka01
22. sep 2009

Adela sa mi zdala lepšia keď moderovavala s tym Picom vlani,s tym českym mi akosi nesedia on sa tak síli byť vtipný,alebo sa mi to len zda?no neviem,Dnes som šla okolo autoservisu a tam bola medzi chlapmi taká živa debata,no o čom myslíte?Jasne,asi to sleduju všetky vekové kategorie.Ten chudáčik čo ho kamarati presvedčili aby sa prihlásil že vie dobre spievať,no dementi a on či je ozaj taký sprostučky že sa nechal nahovoriť? ☹ O inteligencii niektorych mám veľkú pochybnosť.A ako píšete Darina trošku schovať kozy,a tiež vyzera akasi stara na to že má 35 či 36 rokov.Ta druhá pipka sa tam prišla asi len predviesť 😝 A ten český čuchroč,ten o spievaní nemá páru,podľa mňa,ten by poslal preč všetkych a nechal si tam len tie sporo oblečené 🙄