Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

pirlenka
11. okt 2009

Jo jo, Craftovka má zvláštní hlas a možná by i zněl lépe, kdyby se přitom netvářila tak příšerně...jak kdyby kousala citrón 😀

pirlenka
11. okt 2009

Aneta je taková nijaká 😒

cernovlaska
11. okt 2009

Aneta výborná,fakt se mi to líbilo,ale to její vystupování....... 🤐 tenhle typ povah moc lidí nesnese 😕 mě nevadí,ale hlas jí určitě posílat nebudu 😉

pirlenka
11. okt 2009

Tak pro mě dneska Dominika, Monika 😉 Vyhodila bych Craftovku nebo Anetu (ta zpívá hezky, ale nesedí mi).

cernovlaska
11. okt 2009

Nikoleta žádná hitparáda a souhlas s Pirlenkou,Monika,Dominika 🙂

honzina
11. okt 2009

Mně se líbí i Markéta Konvičková, i když minule zpívala mnohem líp, než dnes.

suki
11. okt 2009

Tak to jdu zhodnotit 😀
Craft se mi nelíbila vůbec, příjde mi otřesná, celkově nesympatická, šílenej zpěv, no hrůůůza 😝
Monika u mě dneska nejlepší, pak se mi líbila strašně moc Dominička a Markétku mám ráda, má krásný hlas, pak Leona je taky moc dobrá a jinak taková normálka....ta poslední (teď si honem nevpomenu) se mi dnes vůbec nelíbila 😒 -je to milá holka, ale fakt vypadala hrozně 😅
A jinak se moc zlepšila Paulinka 🙂

suki
11. okt 2009

Anetitno vystupování se mi taky nelíbí, je si sebou moc jistá.
Doufám ale , že vypadne Craft, taj děsná podle mě...

suki
11. okt 2009

Jej mně zas skáčou ta písmenka, měla bych to po sobě začít číst...
Omluva 🤐

suki
11. okt 2009

Ze Slovenek nevím koho bych vyhodila 😝 asi tu co zpívala první, ale jen proto, že mi není moc sympatická...zpívala celkem dobře. 🙂

suki
11. okt 2009

Sakryš je tu někdo? 😀

bubadlo27
11. okt 2009

ahojte
tak moj tip na vypadnutie
chalani Ahmad a Lacko
baby Karolina Majernikova a Aneta

a ak som poplietla mena sorry 🙂

suki
11. okt 2009

Karolina, tu jsem myslím taky myslela 😲

martimarti
11. okt 2009

Ta Aneta je taková nějaká nesympatická, něco mi na ní nesedí.
Moc se mi líbí Leona.
Jinak nějak nevím... 😒 Nic moc, zpívají holčiny pěkně, ale jsou všechny takový nějak fádní, docela nuda, nemůžu si pomoci.

claudee
11. okt 2009

No pravdupovediac som od Leony čakala trošku viac dnes, aj keď rozhodne nie je moja favoritka v tejto súťaži 😝 .. ja a metal nejdeme dokopy 😀
Pri Adriane sa nemôžem ubrániť pocitu, že ona tam ten chraplák pchá na silu.. že proste to tam dáva nie preto, že jej to ide prirodzene, ale že si myslí, že tým ohúri.. no mňa skôr zase raz znechutila.. 🙄 a ten jej výraz tváááre, sodoma, gomora 😀
Ale inak dneska boli top Monika Bagárová a Dominika Stará 🙂

arleta
11. okt 2009

Tá Monika má na Yuotube pesničky, neviete, už sa nejako presadila pred Superstar? Ináč sa mi podobá na Terezu Kerndlovú. Aj spevom...

arleta
11. okt 2009

Dnes som nestihla pozerať prenos. Obvykle, keď si dám superstar.tv , tak sa mi to nie a nie načítať, alebo sa to seká, tak neviem, či mám pomalý internet... lAle iné veci mi išli.. Neviete, dá sa to ešte niekde pozrieť? Ani v archíve Markízy to nejde..No asi smola...

suki
11. okt 2009

Tereza Kerndlová teda podle mě zpívat neumí 😅 , ale MOnika jo 🙂

ikarkulka
11. okt 2009

to jsem ráda, že se vám adriana taky nelíbí, čekala jsem, že až to sem napíšu, tak že se do mě někdo pustí 😀
zpívat teda neumí vůbec, nechápu, za co jí porota chválila. ten její "hlas" se k tý písničce nehodil, alespoň mě se to nelíbilo.
a nelíbí se mi ani jako člověk, je mi nesympatická, fakt je mi za ní trapno.

dneska mě trochu zklamala markéta, ta písnička byla fakt pitomá, taková jednoduchá, o ničem. ani tam nemohl vyniknout její hlas. čekala jsem nějaký odvaz. ale dostalo mě, jak zpívala v tom medailonku, teď si zaboha nemůžu vybavit, co to bylo, ale je to známý a zpívala to fakt nádherně. škoda, že to nezpívala i v soutěži. ale jinak jí fandím, je milá a zpívat umí.

monika super, to je takový sluníčko, navíc já mám pro cikány slabost, když tam vidím tu její rodinu, tak se mi chce brečet. jakože v dobrým 😵 oni jsou takoví srdcaři.

dominika byla úžasná, úplně mě to zarazilo do sedačky a koukala jsem na ní s otevřenou pusou. šestnáctiletá a jak to rozbalila.

leona je taky dobrá, ale myslim, že ona se nejvíc hodí do tý metalový skupiny, tam jí to sluší a to je její. přála bych jí, aby se dostala do finále, ale nevim, nevim.

no a ty ostatní mě nijak nezaujaly. nevim proč, ale ta paulína je mi nesympatická, jak pořád zmiňuje tu mirgovou. jako by tím na sebe chtěla upozornit.

a nikoleta vypadala fakt příšerně 😀

jo a ještě k chodúrovi - on je super, fakt jinej sport, jak psala kristi, ale obávám se, aby nedojel na to, že bude každý kolo stejnej. 😒

ikarkulka
11. okt 2009

a ještě jsem chtěla napsat, že mě bude mrzet, jestli vypadne ahmad, protože se mi líbí. je takovej jinej.

mirela
11. okt 2009

no dnes bola najlepsia Dominika, fakt bola dobra 😉 ... Adriana Kopecka/Craft - no nepomôzem si, ale prejav je hrozny, to ze je spev v superstar? a co sa porota zblaznila ze spievala??? Monika je zlate dievca, urcite vie spievat, ale mne sa to dnes vôbec nepacilo, slovencina bola ok, ale nejako mi nesadlo ako to spievala, zdalo sa mi to cele take vibrato, no nepomôzem si, Knechtovej verzia je uplne ina, som na nu zvyknuta, proste sa mi to nepacilo 😖

ikarkulka
11. okt 2009

nejlepší byla dneska zase adéla 😀 to je moje favoritka.

"ber to jako svěcenou vodu" 😀

mahulena
12. okt 2009

myslim, ze vypadnout by mela Lancosova (jestli vam vadi afekt Anety, tak nevim, jak pak nazvat jeji projev 😒 ) a Paulina (vadi mi, jak je bez energie a vic energie v ni obavam se nikdo nenajde) a Adriana, to jsou asi moje adeptky na nejblizsi vypadnuti
A dale Nikoleta.

U kluku myslim vypadne Lacko (docela bohuzel, prijde mi sympatickej) a z Cechu doufam Machala.

Ikarkulka - souhlasim s Ahmadem, normalne jsem ted na nej koukala a musim rict, ze se mi libi jako chlap..., asi je to i tim, ze vypada starsi a nevypada jako vetsina na 15. A taky ze neni prehnane vystylovanej a nwevypada jak presladlej metrosexual 😒 😉, a zpiva taky docela fajn 😉

Tak uvidime, jak to dnes dopadne 😉

anndrea
12. okt 2009

Až tak podrobne to nesledujem, ale dúúúfam že už konečne vypadne Adriana "Craft" spev úplne otras, aj celkový prejav...minule dobre že sa nezosypala ked ju kritizovali, včera sa tvárila ako slniečko na hnoji keď ju chválili...poznámky tipu "to fakt ty bláho" sú trapné...absolútne osobnosť nevhodná na takúto súťaž

sasiki
12. okt 2009

ale ste tu toho popísali 😀
anndrea súhlasím s tým, že Craft je osobnosť nevhodná pre takúto súťaž, mne ani tak nie je nesympatická, ale vadí mi prejav, keď spieva, je stále v kŕči......no a po kritike je na rozsypanie.
Na Paulíne mi vadí to, že sa odprezentováva ako vokalistka Dominiky, pričom sa na ňu nechytá 😝 Ako spievať vie, ale pre mňa je nezaujímavá....
Aneta je tá tmavovlasá vysoká Češka??? Ak áno, tak mne sa páči.

aurecon
12. okt 2009

Mě se taky vůbec nelíbí ta Adriana, pak Aneta - přijde mi moc ofrsklá a nemá charakter. A Leonu tady chválíte, ale mě se rovněž nelíbí. Hlas má pěkný, ale jde z ní strach. Připomíná mi nějakou satanistku či něco takového. Černé nehty, dlouhé vlasy, hodně malované oči do černa, hvězdu na krku atd. Možná je to image metaliku, ale myslím si, že by neměla být superstar. Pro mě by měla být superstar příjemná, s charakterem a dobrým zpěvem, a to ona kromě zpěvu nemá.

Líbí se mi Monika a Markéta, akorát ta včera zpívala takovou neznámou, nemastnou a neslanou písničku. Kdyby vybrala jinou, tak by to bylo mnohem lepší.

kristi
12. okt 2009

Adriana mi prijde dost psych. labilni a docela blba nebo nevim, zda to jsou nervy,ale proste se neumi chovat.

kalerat
12. okt 2009

Souhlasím s Kristi, Adriana je hrozná

duska1122
12. okt 2009

teda ja som vcera pozerala dievcata a oproti chalanom je to sto a jeden. vcera ma prekvapila dominika doteraz som hu nejak nevnimala, a s cesiek ako inak monika, bolo to uplne ine ako katka knechtova ale zaujimave. a nepacila sa mi pavlina a aneta