Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

nnikka
19. okt 2009

no tiez neviem kto za tu paulinu furt hlasuje....

lisounek
19. okt 2009

Konvicka je bezva ta nesmi vypadnout ☹

bubadlo27
19. okt 2009

vypadne leona ☹

jessika
19. okt 2009

A kdo teda vypadl z kluků kromě Lea?

zuzana355
19. okt 2009

ja už neviem ale kto tie hlasy posiela asi tatikovia hlasuju za dcérušky 😖

bubadlo27
19. okt 2009

aspon ze tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lisounek
19. okt 2009

jesika: Lacko - wietnamec

sokol33
19. okt 2009

Tá Anetka si robíla karieru na základe tych svojích aktov.Fuj.Tak jej treba dovi dopo.....

titkovamiriam
19. okt 2009

tak mne nevislo nic-tak uvidime dalsie kola 🙂

bubadlo27
19. okt 2009

mne vysli 3 😉

k.a.t.k.a.
19. okt 2009

no a "oku lahodiace" tam uz neostalo nic 😅 😝

titkovamiriam
19. okt 2009

ja aj bez spievania davam tomasa 😅 😅 😅

nety
19. okt 2009

Teda velké překvapení že nevypadla paulina☹

kacir
19. okt 2009

no, Anetka je pryč, jsem naprosto spokojená, až na to, že jsem tipovala Ištvánovou, kluci vypadli přesně podle mých představ 😎

zuzana355
19. okt 2009

veď keď si slovenky pamataju Slovensku superstar 2 tak tam dostal auto otec Martina Krausza za najviac poslaných hlasov tak možno teraz dostane Ištanec autíčko a nakoniec to aj Paulínka vyhraje tak ma trafi načisto

smejko1
19. okt 2009

mne je anety luto........ mne sa velmi pacila aj spevom aj prejavom....... skoda, ale ze paulina tam ostava..... no snad prekvapi.......

kacir
19. okt 2009

nevyhraje, neboj, příště vypadne Thomas, Ken, tay mi moc nesedí a není to ani čech

emilyz
19. okt 2009

z Majernikovej som smutna... ale ved snad jej to vyjde v inej oblasti zivota, je krasna a skromna, vyborne spieva
a anetou som spokojna, ze vypadla.
lacko tiez aj machala

martimarti
19. okt 2009

Prosím napište, kdo vypadl, nešel nám teď 40 min proud, tak vím kulový 😉

emilyz
19. okt 2009

marti vypadla: majernikova, lacko, machala a aneta galisova

urbi
19. okt 2009

hm... tak Karolína mně teda mrzí :(, ne že by se mi nějak líbila zpěvem, ale je to kočka, trochu sebevědomá, ale proč ne, má být na co.. pro mě tam byly dvě jiné adeptky..

martimarti
19. okt 2009

Díky 😉

bubadlo27
19. okt 2009

zuzka inak on je toho schopny, aj ked si nemyslim, ze odtial vietor vietor fuka
suma sumarum, cela obchodna akademia , ked kazdy posle aspon 4 sms, dalej cela rozvetvena rodina, rod.velmi znama dalsia - nemenujem, ...........

andy.a
19. okt 2009

Tipy na chalanov mi vyšli 😉

ale Karolína a Aneta 😕 😖 ☹
myslela som,že pôjde von Paulína a Konvice 😕 😖

nety
19. okt 2009

On je asi schopný čehokoli,už jí udělal jméno s tím marešem,nesledovala jsem Ss od začátku,tak přesně nevím o co šlo,ale nějak se k ní nesměl přiblížit či co??

pepies
19. okt 2009

aj mne tipy na chalanov vysli .....
no Karolina a Aneta - tiez som myslela, ze pojde von Paulina a Konvicka 😉

babula90
19. okt 2009

aj mna mrzí Karolína, baby jej SMS urcite neposlali- je velmi pekná, ale aj krásne spieva, spievala v muzikáli Fontána pre Zuzanu, skoda jej!! paulína mala vypadnúť! ☹

yanna.o
19. okt 2009

aneta si šplhla u mě minule normálním projevem.. ale pozdě.. stihla se lidem zprotivit už předtím.. 😒 a není to těma fotkama.. včera a dnes už mi vůbec nevadila. příště bych vyhodila asi konvičkovou, ač výborně zpívá, nevěřím, že by jako vítěz nezpívala nějaké holčičí trapárny nebo prostě tuctové trapárny. V tomhle naopak věřím leoně. Ze slovenských holek paulínku, víme proč. Ale takhle už se vyhazovat nebude, takže asi paulínku jako první.
S vyhazovem kluků souhlasím, resp. jsem to takhle čekala. Vyhazov karolíny jsem naopak nečekala, to jsem čekala nejdřív paulínku, pak nikoletu. Ale asi všem připadala jak třídní hvězda, byla asi mnoha lidem nesympatická, tak na to dojela.

pepies
19. okt 2009

no veru, Paulina mi pripadala taka nevyrazna, o nicom............. Karolina mala nieco do seba 😀

Ale som rada, ze z chalanov vypadol ten dikobraz Lacko, ten mi bol akysi nesympaticky. 😒

babula90
19. okt 2009

dikobraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presne tak, aj ja som rada, ved bola slabý spevák. nabudúce pôjde Puskailer a dufam , že aj Paulína a potom Nikoleta.