Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
9. nov 2009

monika je nevýrazná a zpívá falešně
denis je chlapeček s jemným hláskem, taktéž nudný, nevýrazný
leona nejlepší z holek, hlas nádherný, na ní jsem se těšila, až zazpívá.
Vypadnou všichni, na které se těším a budu tam čumět na ty nudný děti.

andy.a
9. nov 2009

šok 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😔 😔
bola som presvedčená,že pôjde konečne Ben alebo Monika,ktorá ani v jednom finále nepresvedčila...ale toto ??? 😨 😨 😨 🙄 🙄 🙄

Leona mala byť vo finále 😒 ☹

lisounek
9. nov 2009

čoko opravdu si myslis ze radeji podrzi fanynky (nebo stare babky ci kdo pro nej hlasuje) Chodura nez ty mlade kluciny? no ja neee vsak se uvidi, je to soutez a je to jedno vypadnou vsichni jeden zbude a co no..ja se nehroutim..ale Chodurovi moc sanci nedavam tesim se na jeho rockove JOnsovske kolo to bude ulet 😝 🙄

krpito
9. nov 2009

k.a.t.k.a maj svoj názor, ale prečo stále urážaš ? ☹

bambulik
9. nov 2009

tak jsem si pobrečela, CHodur nezpívá špatně jen nechápu proč je z něj každej tak poprděnej....
Elvis byl super, ale od té doby mě nechytl za srdce....
když už tak a´t vyhraje Bendig...
on vždycky tak pláče při každým vypadnutí, je to upřímná buznička

many
9. nov 2009

mohl dnes vypadnout Ben a nebo Denis 😉

m1rti
9. nov 2009

Janula84: velká pravda. Kdo zpívat umí, tak se stejně upíchne .... ....

zelmirka1
9. nov 2009

tak tak janula, kto je dobry a bude chciet ma sancu aj ked nevyhra,
Chodur mozno posobi namyslene ale on je proste inde, uz muziku robi, ma 18 rokov nie 15 a je nad vecou,
niektori to prezivaju az moc ale da sa to pochopit, je to pre nich stres

martimarti
9. nov 2009

Proč nad Chodúrem lámete hůl před rockovým kolem 😕 😕 Vždyť zpívá v rockové kapele 😒 ?

yanna.o
9. nov 2009

leonu chválila i porota, někdo z nich řekl, že zpívat musí, že by to pro nás jako posluchače byla velká škoda, kdyby nezpívala nebo něco v tom smyslu. Tak snad zpívat bude, je skvělá.
Ale vadí mi, že ten pořad půjde ještě pár týdnů a já se místo na ní budu dívat např. na Denise.. 😒

k.a.t.k.a.
9. nov 2009

krpito to je urazka ze som napisala ze poleti? 😀 😀 😀 😀 😀

ukana
9. nov 2009

Leona bola moja favoritka, este vypadne Chodur a uz to nepozeram 😖 Mne sa Chodur nezda namysleny, skor je taky rozpacity, na kazdom sa ten stres moze inak prejavovat, on sa mozno uzavre a neroni tam potoky slz, ale to nemusi znamenat, ze mu to nie je luto 😒

cokosusenka
9. nov 2009

lisounek:chapu,ze ho treba nemusis. Ale vem si to T.Jones ma sve fanousky,miliony na konte a je spokojeny. A zpiva taky porad svym hlasem,taky ho poznas,tak jako Martina.
Ja nevim jake bylo hlasovani na Slovensku v minulych letech,ale u nas vetsinou typy vysli. i kdyby byl Martin druhy nebo treti,tak se neztrati,stejne jako Leona.

zdenka26
9. nov 2009

nevím ale Chodura si jako superstar nedovedu představi,pro mě nemá charisma.

andy.a
9. nov 2009

no,neviem ako Ben alebo Bagárová budú spievať rock 😝 😀 😀 😀

domyyy
9. nov 2009

kočky....musela som sa pridať na chvíľku k Vám som maximálne sklamaná, že vypadla leona-moja najväčšia favoritka, už ozaj nemá pre mňa zmyseľ pozerať zmanipulovanú súťaž 😖 😖 je mi totálne z toho špatne 🙄

krpito
9. nov 2009

baby, dnes ste sa presvedčili, že vypadnúť môže aj ten najlepší ... ale nevadí, Leona sa určite nestratí a keby aj vypadol Martin Chodúr, v pohode, všetkých takých blbečkov čo nemajú cit pre hudbu môže ... 😀

krpito
9. nov 2009

nie k.a.t.k.a, Ty si napísala že je bulo 😠

sasiki
9. nov 2009

domyyy ani ja už nemám chuť pozerať, vždy som sa na Leonu tešila.....ktovie, keby dajú lacnejšie sms, možno by to už bolo aj o speve a hlasy by posielalo viac ľudí........

yanna.o
9. nov 2009

vyhazujou zpěváky..
leona, dominika a martin jsou jasná trojka

m1rti
9. nov 2009

Holky, tak na Bagárovou jsem taky zvědavá, já se na tu rockovou Leonu tak těšila ... Jandová to uplně obrečela!

yanna.o
9. nov 2009

krpito, jseš v pohodě? 😅

ukana
9. nov 2009

zdenka, pre mna zasa ma charisma len Chodur 😵 😵 a leona ☹

cernovlaska
9. nov 2009

Já bych Chodúra nechala žít,jak píše Zelmirka,je starší a bere to jinak,má toho víc za sebou,co se týče zpěvu a to,že se s ostatníma neobjímá a nepusinkuje,ještě neznamená,že je arogantní 🙄. Tuhle soutěž nesoudí profíci,ale diváci a proto to tak vypadá a klidně se může stát,že příště Martin vypadne a finále bude opravdu Ben a Monika 😕

jajdaelda
9. nov 2009

andy.a....na rock v podání Bena jsem taky fakt zvědavá 😀

sasiki
9. nov 2009

aj pre mňa, Martin, Leona, Dominika - mali byť v prvej trojke. A pred Leonou mali ísť Šmajda, Ben, Denis, Monika a Bendik........

majacska
9. nov 2009

baby poviem vam, ze ked vypadne Chodur a Bendig, tak to dalej nepozeram. Naco????? 😢

cokosusenka
9. nov 2009

Leona se neztrati,sama to rekla a uz dnes ji budou chodit nabidky.

domyyy
9. nov 2009

sasiki...ach som úplne sklamaná 😔 ešte držím palce jednému no ale nebudem to už naozaj pozerať 😔 strašná nespravodlivosť tam vládne ☹ furt ma z toho striasa, no proste som hotová 😔

krpito
9. nov 2009

yanna.o, úplne, prečo myslíš že nie ? A Ty si v pohode ? 🙂