Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
1. nov 2009

majacska - tak já už nečekám 😅

majacska
1. nov 2009

jedno je iste, slovak nebude vo finale 😵

jabber
1. nov 2009

tak já myslím, že Dominika se ve finále může klidně objevit 😉

emamamamu
1. nov 2009

Ben je teply

martimarti
1. nov 2009

Dobrý finále: Ben vs. Paulína 😀 😀 😀
Co vy na to, fanynky? 😉

majacska
1. nov 2009

som zvedava, ake pesnicky budu v dalsom kole...hodte potom linky, ked viete..
nie som uz najmladsia, ale tie dnesne pesnicky zas boli retro..... 😒

majacska
1. nov 2009

emamamamu to mas odkial? ☹

martimarti
1. nov 2009

Emo, Ben? 😕
Nemyslíš Ben-díka? 😉

pirlenka
1. nov 2009

Marti, tak takové finále si klidně nechám ujít 😀

ygreen
1. nov 2009

Chodúr je mi kolo od kola sympatičtější a dnes byl nepřekonatelný 😵
Šenková je úžasná, ale některé ty hluboké polohy mi nelahodí. Stará a Konvičková jsou také výborné. Myslím, že tyhle dvě zabojují o třetí místo.
Zítra odejde Ben a Ištvancová. A pak to půjde šmahem.....Šmajda, Bendig, Bagárová, Lacho, Konvičková, Stará, Šenková, Chodúr vítěz 🙂

Bagárová zpívá hezky, ale na malém pódiu a Šmajda by měl asi zůstat u kytary 😅 Bendig mě točí už dlouho s tím svým šišláním, to nejde prostě poslouchat 😝 🙄

pirlenka
1. nov 2009

Add teplý Ben, to je fuk, ne? 😅

martimarti
1. nov 2009

To byl jen pokus rozproudit diskuzi 😉 😉 😉 Já vidím finále v jasných barvách: Martin vs. Leona /popř. Dominika/ a vítěz je jasný... 🙂

silvia123
1. nov 2009

Pre mňa by mohli kludne ostať už len Leona, Martin, Dominika a Bendig, ostatných ma ani nebaví pozerať, síce Bendig mi tiež nie je sympatický, ale aspoň vie spievať. Úplne ma otravuje Ben, na ten recitačný prednes sa nedá pozerať a taktiež mi tam vadí Monika, ktorá už po tretí krát nezaspievala nič moc, mňa teda nezaujala ani predtým, takže už by bolo načase z nej nerobiť takú hviezdu! Ja by som ju vyhodila ešte pred Paulínou, ale myslím že nakoniec vypadne Konvičková, lebo na ňu ľudia zabudnú...

emamamamu
1. nov 2009

ja si pamatuju Chodra jen diky Elvisovi, predtim jsem ho nezaregistrovala... 😅 😅 Konvicku znam, pac je z naseho mesta a takova ta hnedovlasa je hezka ...😀 jo a Ben teply a ten blondak ma tragicke vlasy...😀

pirlenka
1. nov 2009

Marti, však jo, já to tak beru 😉 🙂

sasiki
1. nov 2009

no ja dúfam, že Monika tam ešte pobudne aspoň dve-tri kolá a zbaví sa trémy 😔 Predtým spievala krásne....aj keď ktovie, čo z nej bude, je mladučká, viď naša minulá superstar Vierka......
Martin, Leona a Dominika sú super. Inak Denis ma nebaví, je to asi vec vkusu, ale mňa nikdy nebavil....

majacska
1. nov 2009

silvia suhlas 🙂

jabber
1. nov 2009

Tak pro mě by mohl zůstat už jen Martin, Leona, Dominika a Denis 🙂 ostatní můžou jít, děkujeme 😀 A bylo by to všechno i půl na půl - 2 kluci, 2 holky, 2 Slováci, 2 Češi 😎

martimarti
1. nov 2009

Mimochodem slovenské kolegyňky, co se vůbec stalo s tou Vierkou Berkyovou? Občas jí tu zmiňujete 😕 Docela by mne to zajímalo, znám její příběh ještě z doby, kdy jí kdesi na Slovensku objevila Ida Kellarová a odvezla jí i s rodinou k sobě do Čech, aby z ní udělala zpěvačku a oni se jí pak nepěkně odvděčili...pak za čas jsem o ní četla, že se stala slovenskou Superstar...a co je s ní teď?

majacska
1. nov 2009

martimarti o Vierke:

http://www.supermusic.sk/sprava.php?id=151290

a zevraj je tehotna

many
2. nov 2009

ahojky holky 🙂 teda včera to byl opět nááááááááářez 😀 😀 😀 😀 Martin by to měl fakt vyhrát, je to borec 😉 i Leona zpívala nádherně i Konvice,.... dnes by mohla vypadnout konečně ta Pavlína a Ben 😒 no jsme zvědavá

jittuss
2. nov 2009

Many souhlasím s tebou taky bych dnes vyrazila Bena a Paulínu.
jabber taky bych to tak udělala a věřím že v užším finále tyhle čtyři budou!Ještě bych dala šanci Monice zpívá pěkne ale je fakt že na tom velkém podiu je tak nějak nevýrazná.

miskachrumka
2. nov 2009

ja si tiez myslim ze by mala vypadnut paulina a ben! 😉

sasiki
2. nov 2009

martimarti, práveže o nej nejako nepočuť.......a aký to príbeh poznáš, čo sa stalo predtým 😕 ja o ničom neviem, bulvár nečítam.......

kristi
2. nov 2009

vcera to bylo moc zajimavy, vubec se mi opet nelibila Monika, je videt, ze je to jeste mlade a boji se.

Nejlepsi byl Martin a Dominika

k vypaddnuti prosim Ben a Paulina, nemaji tam uz co delat

chymenitta33
2. nov 2009

No podla mna by mali dnes vypadnuť tiež ben a paulína, ako ben recituje...nepočul ho nikdyn nikto spievať a Paulínka tam ni je podla toho či to vie, ale kto pošle hlasy že ano.,..

Vierka je tehotná že vraj to spomínala už Dominika Mirgova. V tom Irsku su. jej je škoda veru...

martimarti
2. nov 2009

Sasiky, tady je rozhovor s Idou Kelarovou, kousek za polovinou rozhovoru píše o tom, jak se snařila pomoci Vierce a její rodině a jak to dopadlo, stalo se to dost dlouho před tím, než se z Vierky stala Superstar 😒 😒

http://ona.idnes.cz/ida-kelarova-nejvetsim-zlem...

martimarti
2. nov 2009

Jinak sasiky, právě že tohle není bulvár /vymyšlený, nafouknutý, neobjektivní/, to je bohužel pravda 😒

klba
2. nov 2009

vcera sa mi pacil chodur, leona, dominika, bendig. 😵 😵 😵

denis sice vcera nepodal extra vykon ale predtym spieval vzdy dobre, on ma este co ukazat, len dufam ze uz to bude aj nieco rezkesie, nie len sladke balady. 😝

od moniky som cakala viac, 😒 posledne dve kola teda nic moc, farba hlasu krasna, ale ked bude takto pokracovat, pojde zachvilu bohuzial aj ona, dufam ze to este rozbali.

vypadnut by mal ben-ten spev je katastrofa, resp. je to len pokus o spev a este paulina, i ked to s jej babickou je smutne, verim ze sa jej spievalo tazko, to by sa dotklo kazdeho, aj skuseneho spevaka, ale ja to skor beriem z dlhodobeho hladiska, i ked v minulom kole bola dobra ale kola pred tym... 😒

inak vo vcerajsom medailoniku bena som mu vobec nerozumela, len par slov 😅 , nestihala som rychlosti jeho reci. 😝 😀

sasiki
2. nov 2009

no veru, Benovi to mele, že nestíham registrovať 😀 😀 😀