Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

suki
28. sep 2009

kristi souhlasím, zpíval moc pěkně 😒 možná ho měli ještě pustit a zjistit, jak zvládne to příští kolo. Však lidi by si ho vyhodili sami.

kristi
28. sep 2009

no, fakt mel hlas, selhat muze kazdej, zvlast kdyz na to nevidel

loretka1
28. sep 2009

kdyz se ten brylaty neumi chovat tak to by stejne i tak casem odpudil kazdeho,marta mela pravdu.moje favoritka je ta kosicanka c.3 a cech ten 15-ti lety tmavy lehky synek 🙂 jinak moc krasny je ten cech uplne posledni

suki
28. sep 2009

jj máš pravdu
a mohl fakt celkově být hodně dobrej, taky myslím, že to byla chyba 😒

suki
28. sep 2009

to jo, ale třeba to bylo jen trémou, podle měl na to, aby se dostal aspoň do toho dalšího kola, tam by se vidělo

loretka1
28. sep 2009

ja jsem primo byvala zpevacka 🙂 a co se tyce poroty,nejlip se tam chova Ondrej Hejma.vsichni mi tam prijdou namistrovani a nafrajereni a co se tyce Dary,ta je sice slusna ale jejimi kolikrat ironickymi gesty a jak ty lidi zesmesnuje,hranici to skoro s tim jako by byla i neslusna.Ale zas kdyz se zacne smat,pripomina mi me samotnou 😀 ale musim holky uznat ze SLOVENKY JSOU OPRAVDU HEZCI NEZ CESKY.ale u chlapu mi to zas prijde ze cesi jsou hezci 😎 same kosice..mam sestrenici v kosicich je to fakt krasne mesto.byli jsme tam ted loni v juli

suki
28. sep 2009

jj holky Slovenky jsou tam 100% hezčí 😎 a teda sympatištější a příjemnější, co jsem vysledovala 😎

loretka1
28. sep 2009

slovaci jsou vesmes prijemnejsi,vlidnejsi a mirumilovnejsi nez cesi..my jsme moc sobecti a zakernejsi ☹ ale i ja nekdy 😀

suki
28. sep 2009

sympatičtější...oprava - už na to nevidím 😎

suki
28. sep 2009

loretka nezbývá mi než souhlasit, myslím si to odjakživa 😎

loretka1
28. sep 2009

ale stejne jsme porad jeste jakoby spojeni,ja to alespon porad tak beru.mam rodinu na sk takze to ani tak jako zahranici neberu.byl to vymysl politiku.bavily jsme se se setrenkou z Kosic a ta mi vypravela ze na diskotekach se tam chlapy perou kvuli babam a tady je to presne naopak.baby se tu peroou kvuli chlapum.je to ale fakt.Ta superstar abychom se vratily k tematu 😀 je fakt dobra.ale stejne mi to pripada jako neobjektivni nazor jen te poroty,hraje tam vic roli u tech lidi nez jen zpev.to se mi nelibi.kdyz to vezmeme kolem a kolem vsichni tam vypadaji dobre.co se tyce hlasu maji ho tam fakt dobry tak pulka z cele24.zbytek je o jinych indiciich.Pavla Haberu jsem vzdycky mela rada,ma skvelou hudbu a nadherne sladaky.Ale tady se ukazal jako namysleny typek.Ovsem vypada furt dobre 😀

loretka1
28. sep 2009

Suki uz jsme tu zustaly jen my dve? 🙂

suki
28. sep 2009

lori jako mě to mrzí dodneška, že jsem se rozdělili 😒 , já beru Slováky prostě jako naše a hotovo a úplně vždycky nesnáším ty zápasy Česko versus Slovensko 😠 . Vždyť je to jedno kdo vyhraje naši jsou i SLováci i Češi 🙂

suki
28. sep 2009

A jinak jsem tu asi samy, ale já půjdu taky za chvilinku zalehnout, zítra toho mám strašně móóc 😝

loretka1
28. sep 2009

presne tak jsme tak pomichani ze to ani neni mozne 😀 tak pujdu lehnout anebo se jeste podivam na jinaci temy,uvidim tak pa 🙂

jankabambulka
28. sep 2009

baby neiem prečo ale mne ohromne vadí ten angličan čo ani po slovensky nevie a úprimne:neverím, že keby vyhral , žeby sa presťahoval na slovensko....
a tá posledná česka markéta (sami zdá , že sa volá) čo ju dali-tak ja by som volila asi tú blondínku

suki
28. sep 2009

Ale zase na druhou stranu je asi jasný, že na Slovensku se mají teď líp, než když to bylo Československo 🙂 Tak jsem ráda 🙂
Ale jinak teda Slováky mám prostě ráda 😵 Beztak Superstar vyhraje Slovák 😀 😎

suki
28. sep 2009

Jani 🙂 tak angličan mi vadí taky, ne, že by mi vadil on, ale zpívat teda moc neumí 😒 podle mě
a ta poslední nevím, protože jsem ji neslyšela, ale ta blondýnka se mi strašně moc líbila 😒 -škoda

suki
28. sep 2009

Tak holky dobrou 🙂

zeleny_cajik
28. sep 2009

jeee, baby, vy ste zlate 🙂 😵 to je balzam na dusu pri niektorych cesko-slovenskych diskusiach, kde sa vzajomne akurat urazame 🙄

inak ten puskailer irituje aj mna, vobec sa mi nepacilo, ako spieval, nadstandardny ma akurat chrup, ale s tym moze robit akurat tak reklamu na sensodyne spolu s christovou 😝

jankabambulka, mne sa ta blondynka tiez viac pacila ako marketa, skoda.

velky palec dole porote, maju byt kriticki ku spevacekmu vykonu, ok, ale ..., pride mi to uplne scestne, aby tam patdesiatnici verejne slintali nad patnastkami a dve dospele zenske si liecili vlastne komplexy zhadzovanim neistych pubertakov. fujha, hanba.

loretka1
28. sep 2009

Hned vam reknu proc nechali marketu a tu blondynku ktera byla viditelne o stokrat lepsi nez marketa vyletela.je to zas o tom samem o cem jsem uz psala.marketa vypada lepe,ta blondyna uprimne receno co se tyce vzhledu byl to kamen urazu.Ted byla marketa nenamalovana takove to patnactilete devcatko ale mela fakt pekne rysy ve tvari a to teprve uvidite co z ni udelaji v semifinale za krasavici kdyz ji vezmou do parady na naliceni.verim ze bude hodne krasna a o tom to je.proto mi to vadi ze to je soutez nejen o zpevu ale take o vizazi cloveka

zeleny_cajik
28. sep 2009

hej, kandidati, ktori nie su zrovna supermodel of the world, musia byt trikrat lepsie spievat, inak nemaju sancu presadit sa. "peknym" staci spievat priemerne. vidno tom na tom vybere - ta cierno-cerveno-vlasata kocka, co spievala cau lasko - keby spievala ako ta marketa, vypadla by v prvom kole. je to skoda, ja som sa tesila na vynimocne talenty, uz teraz ich zratam z tych 24-och na jednej ruke.

loretka1
28. sep 2009

je to tak.vizaz hybe celym svetem.clovek muze byt i hlupy jak talian ale vypada dobre,ma vyhrano.Ja ac se svym vzhledem nemam problem tohleto nesnasim!Kazdy nema to stesti ze se narodil krasny.

jaspina
29. sep 2009

Zdravím všechny 🙂 Taky to sleduju, ale mám dojem, že vzhledem se řídí spíš dámská část poroty.. Jinak jak vybírali mezi tou Patricií a Paulínou, tak by to muselo dopadnout opačně..
A v porotě jsou fakt dost namistrovaní 😝 Nikdy jsem nemusela Hejmu, ale tady se chová nejlíp, Marta je aspoň taková svá, ale Habera ze sebe dělá kinga a nejhorší je Darina 😝 Nikdy mi nevadila, ale tady ty její názory.."No mě prostě nebavil.." Trubka. A jinak jsem zjistila, že pravděpodobně budu fandit slovákovi - líbí se mi ten Šmajda. Blonďáček s trochu divným účesem, ale je milý.. A z holek ta češka, která se kamarádí s tím 15ti letým cikánkem. Jméno nevím.. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne..

sasiki
29. sep 2009

jaspina ak myslíš Moniku, tak tej fandím aj ja 🙂

klba
29. sep 2009

ja si myslim ze ten ben tam nema co hladat, zatial spevom nepresvedcil, len vizazou 😒 myslim ze postup by si zasluzili ini, nie on. 😒

skoda ze ten brylaty nepostupil, fandila som mu ☹ a nemusela si ho marta tak podat, to mu na sebavedomi neprida. 😒

inak mne sa vidi ze cesi mate silnejsiu zostavu ako slovaci, hlavne baby su super 😵 , tazko sa mi z nich vybera a zo slovakov ten dlhovlasy blondacik je taky mily, ma taky pekny kukuc. 😉 😀

kocky neviete ako budu prebiehat semifinalove kola a kolko semifinalovych kol bude, to sa bude vyberat finalna 12-tka, pol na pol cesi slovaci, ci ako? 😕 ak ano tak to bude huste 😅 je si z coho vyberat. 😉

bystricanka
29. sep 2009

baby..a ten dlhovlasý čo v okuliaroch čo nedovidel na text, ten pokračuje dalej? Lebo akurát vtedy som musela odbehnúť a neviem, či ho posunuli dalej alebo nie 😖

bystricanka
29. sep 2009

ježinko klba akurát čítam, že vypadol 😒

jaspina
29. sep 2009

Bystri - né, poslali ho domů, prý kvůli psychice..
Sasi - asi jo, Monika..
Klba - mě se právě ten blonďáček líbí, jak se usmívá 😅 Já vím,l že o to tam nejde..
Ale já vždy fandím jiným, než těm co vyhrají.. U slováků jsem fandila té holce, co skončila druhá - Dominika Mirgová a před tím v té řadě už si nevzpomenu na jméno,. ale taky byla druhá..
A u nás jsem držela palce Poláčkovi, Bendemu a taky v poslední řadě Soně Pavelkové - ale to spíš proto, že pochází od nás z vesnice..

ciatko
29. sep 2009

mne sa zda, ze venovali malo priestoru svk dievcatam, vobec si nepamatam, ako ktora spieva😕

a brylaty vs. Ben - to je 100:1 😒 nechapem ten vyber😅

Monika Bagarova bude druha Vierka Berkyova, rovnaky feeling, hlas, bude milacikom divakov...