Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

ygreen
16. nov 2009

holky, zase na druhou stranu měli všichni krásné písničky a superstar vybraná z několika tisícovek lidí by měla umět vyseknout všechno 😉

ciatko
16. nov 2009

aj ja by som to na ich mieste povedala😀 to je to, ze maju tych 15-16 rokov, boja sa a su aj jemne zmanipulovani...vid, detektor lzi, priznaju aj, ze sa citia ako klokan😅😀

petruna
16. nov 2009

ja bych taky vyhodila Bena nebo Moniku....
na vyhazovy ale nekoukam....je mi tech vyhozenejch vzdycky lito, at uz jde o kohokoliv, tak nevidim duvod proc na to koukat, kdyz se to stejne dozvim, kdo vypadl.

Je to jen hrani na city jak soutezicich, tak naroda

jabber
16. nov 2009

ygreen - ale všechno by tam nevysekla ani sama velevážená porota 😝 😀 ani jeden nich by nezazpíval všechno 🙂

jabber
16. nov 2009

ciatko - asi je to fakt tím věkem....protože nechat si tam veřejně takhle srát na hlavu, když vím, že za to vůbec nemůžu... 😅

pirlenka
16. nov 2009

Já dneska vyřazování neuvidím, máme sraz ze střední - tak pak budu pospíchat domů, k PC. I když asi to nevydržím a kouknu přes telefon...Monika, Denis, Ben ven (já vím, jenom jeden, ale to je i na další dvě kola 😅 😅). Denisovi jsem fandila, ale je pořád stejnej - zpívá hezky, ale tak nějak obyčejně...ale určitě se někde uchytí.

ygreen
16. nov 2009

jabber - to ne, ale člověk by si názor utřídil. I když já si nemyslím, že byly písničky voleny špatně. Ta Bagárový je super, mohla ji pěkně rozjet, jenže ji neudejchala. A ta Dominiky jí sedla a nám všem se moc líbila, porota do to ho nemá co mluvit 😀 Jen možná Chodúrovi by sedla ta Always od Jon Bon Joviho.

hele jaká je vakoveverka debílek 😀 😝 http://www.super.cz/bulvar/o-cem-pise-dnesni-bu...

ygreen
16. nov 2009

a boejď by nebyl vyholenej, když mu to ještě neroste 😝 😅 😀

tomasek06
16. nov 2009

😀 😀 😀

vitty
16. nov 2009

Někdo holt má a někdo nemá 😀
A když se řekne zvířátko, představím si chlupaté zvířátko. Teď už mě to neevokuje k vakoveverce, ale k psíkovi naháčovi. 😎

vitty
16. nov 2009

Ale jako u Mira nechápu...stačí říct, Miro 😀

claudee
16. nov 2009

mne sa nepáči Denis Lacho, nuda ako hrom 😝 stále rovnaký, o ničom 😝

titkovamiriam
16. nov 2009

ahojte-tak deckam sa vcera to rockove kolo pacilo.mne sa pacil chodur a šmajda 😀
vyhodila by som bena alebo moniku a nepacil ani denis ☹

bzucinka
16. nov 2009

POROTA:
1... bud tie hodnotenia maju vopred urcene a zaplatene..
2... pocuju inac ako mi v TV
3... su to sraaaaaaaaaaci s prepacenim...

mali by si pozriet zaznam v TV

napr. Ben - otras vs. Dominika - super -hodnotenie uplne naopak 😠

aaa zaujimalo by ma preco niekomu povedia, ze spravil si si tu piesen po svojom a druhy nemoze po svojom a ma to precitit ako povodny spevak a podobne KOfOTINY 😖

Aaaaa vsimli ste si?

V tej HYMNE jedine Miro Smajda nespiseva ani kusok pesnicky sam. PRECO? 😠

lussy23
16. nov 2009

Ahojte. Ach, až doteraz som bola v škole ☹ Teda, ja nechápem, prečo musia furt vymýšľať také dokrútky, pri ktorých ,,benjamínci" najviac trpia 😒 😕
Minule som tu písala, že žiadnú pesničku nepoznám. No keď som si ich vypočula mi boli všetky(okrem Benovej) známe.
Mamičky, neviem, asi som naozaj hluchá, alebo je to tým, že nemám rada ukričané pesničky, ale mne sa Benovo vystúpenie absolútne nepáčilo 😝 😨 Čudujem sa, že to tá porota pochválila. Čo si vypili alebo čo? 🙂 😔
Mne sa páčil len Janko, Miro a Maťo. Lepšia od nich mohhla byť len Leonka. 😔
Ale ja nepoznám Metalicu. A ľudia v mojom veku asi tiež nie 😔
Takže podľa mňa vypadne jeden z tejto štvorice: Ben, Dominika, Denis,. Miro. Mám to overené, takže Janko, Monika a Martin ostanú. 🙂

lussy23
16. nov 2009

Ja začínam mať pocit, že Monika až do posledného semifinále spievala na Playback. Alebo, že by tam teraz namiesto nej chodila jej zlá dvojníčka 😔 🙂 Ja si to neviem inak vysvetliť.... No včera sa mi celkom páčila.

yanna.o
16. nov 2009

Denise Lacha.. osobně nechápu, že ho porota pokaždé chválí (včera tedy pouze porotkyně, porotci už tentokrát mluvili na rovinu). Většinou řeknou něco ve smyslu, bylo to pěkné, máš dobrý hlas, to víme, jen to chtělo se víc otevřít, položit se do toho atd.. No podle mého on se do toho položit nemůže, protože to více nevyzpívá. Všechno zpívá nevýrazně, nudně, klidně i falešně.. To mi méně vadí ten Ben, který to také nevyzpívá, ale má přiorzený projev a umí té písničce dát šmrnc. Denisovo podání se mi nelíbilo ani minule (zpívání v dešti), kazil mi dojem z té písničky a včera zazpíval tak, že souhlasím s Haberou a Hejmou.

yanna.o
16. nov 2009

moniku, bndíka... jsem neviděla, musím si to pustit, viděla jsem totiž jen půlku.. nějak mě to přestává bavit, co vypadla nejdřív konva a minule leona.. 😒

yanna.o
16. nov 2009

pirlenko souhlas.. denis, monika, ben.. s tím rozdílem, že mně se denis nelíbil od samého začátku a myslela jsem, že vypadne mezi prvními (adriana, aneta..)..
bude vtipné, když vypadne chodůr, monika... i ten bendík umí zpívat, i když má svá ale (šlapání na jazyk atd.), šmajda je zábavný a ten rock mu jde.. Ben mi nevadí. Kdyby to pokračovalo jako dosud, tak už nebude na koho koukat 😅

lussy23
16. nov 2009

Ja nechápem, prečo všetci hovoria Jankovi, že je malý. ☹ Môže mať tak 165, ako ja, a to nie je malý 😠
Mne sa páči! Nevadí vam to? Aj Ben je pekný.

jevel
16. nov 2009

včera to bolo hrozné kolo 😅
dobrý bol akurát tak Bendig, Šmajda a Dominika. Denis to zvrzal - doteraz spieval super až na to keď bol chorý. Chodúr to zaspieval , ako Chodúr

jevel
16. nov 2009

165 na chalana je málo. Ale mne je to jedno koľko meria, hlas má pekný

jevel
16. nov 2009

a tiež ma to prestáva baviť 😅

bzucinka
16. nov 2009

a vsimli ste si niekto to s tou hymnou? 😎

lussy23
16. nov 2009

bzucinka - Naprosto súhlasím. A Domču som zabudla napísať.....
A v tej hymne ma to štve, aj keď mu nefandím. Prečo dal habera sólo v hymne Thomasovi? Akože nič proti Thomasovi, mám ho rada a fandila som mu, ale pri tej svojej pasáži sa hrozne chsichtí a ten prízvuk....

lussy23
16. nov 2009

bzucinka - ja som si to všimla, aj som to tu písala.

bzucinka
16. nov 2009

jaj nevsimla som si 🙂

penny13
16. nov 2009

Ahojte. Tak som si prečítala komnety a som veľmi rada, že so sestrou nie sme jediné, kto si o porote myslí svoje.
Ben - úplna katastrofa. najviac s ami páčilo, keď zaspievaltú Madonnu.
Monika a Janko- ani s anečudujem, že ich stále vychvaľujú. Však všimli ste si, ako trpeli na kolotoči?
Dominika zaspievala pekne. Akože chápem, že ju hejma nepochválil. nemá ju od začiatku rád. Ale ostatní?
Tej porotu musel niekto z Benovej rodiny podplatiť, keď ho stále chvália. Teraz che niečo napísať, dcéra, lebo je tiež úplne pobúrená. ☹

Ahojte. Som dcéra Katka a dúfam, že nevadý, že napíšem jeden komentár, lebo sa mi nechce veriť, aka je porota nespravodlyvá. Ja neviem, čo sa stalo porote. Minule zaspieval Maťko Konrád strašne a habero mu povedal, že to bolo falošne ako stado divich svíň. ☹ A ben zaspieval najhoršie, ako som kedy vo finále počula. Najlepši bol Miro. Len nechcem, abi bulvar o ňom písal, že je do Leoni, keďže jej venoval pesničku.
A mile bolo, ked povedali ze bude speivat Stará Šmajda. Ešte že Mirko nie je Mirka. 🙂

penny13
16. nov 2009

Aj my pošleme hlasy Dominike.
A súhlasím, že Dara nemá v porote čo robiť! Má byť doma a venovať sa dcére.

jevel
16. nov 2009

mne sa z porodcov najviac páči Habera - trefný a často vtipný 😀