Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

katyl
5. okt 2009

Tak mne sa najviac paci Leona Senkova, to je hlasisko 🙂 je naozaj uzasna, dufam, ze postupi co najdalej,
a este ma zaujala Aneta Galisova a Monika Bagarova a Adriana
naopak sa mi nepaci Konvickova, Lancosova,ostatne som ani nazaregistrovala, vobec nezaujali 😒

mikalove
5. okt 2009

som zvedava kto dnes vypadne

iris
5. okt 2009

Leona je taky dobrá.

claudinka
5. okt 2009

ja som tiez zvedava.. chalani boli teda nula bodov, ani jeden sa mi nepacil 😒 ale baby im to riadne natreli.. mne bolo luto, ze Anete Galisovej ta pesnicka podla mna voobec nesadla, v divadle v duetoch bola uzasna 😵 😵

ciatko
5. okt 2009

ako vidite dnesny vyhadzov? pre mna

svk: Lacko & Mascuchova
cz: Machala & Kopecka

katrin21
5. okt 2009

baby, tie baby su uplne bohovske,,, ta co spievala druha a aj tretia nemali chybu!!! dost to nevyslo Lucii Lancosovej, kt. inak drzim place, ale vcera jej to neslo...

ciatko
5. okt 2009

a v prvom semifinale sa pacili tito:
svk: Bosela & Baloghova
cz: Bendig & Konvickova

katyl
5. okt 2009

ciatko: Lacko nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Lacko sa mi paci 😉

katyl
5. okt 2009

a inak aby som bola v obraze , ako sa bude vypadavt?
Dvaja posledni s najmensim postom hlasov? Alebo nejako podla narodnosti, ze posledny cech a posledny slovak???
Ktora viete, napiste please 😉

ciatko
5. okt 2009

vypadnu 4 ludia-dvaja cesi (chlapec a dievca) a dvaja slovaci (chlapec a dievaca) s najmensim poctom hlasov

eirin
5. okt 2009

Já vám nevím, ale moc se mi nelíbí v této fázi to dělení na čechy a slováky. Prostě by měli vypadnout dva s nejmenším počtem hlasů... sama pořádně nevím, kdo je čech a kdo slovák (rozhodně bych to nedala dohromady u všech) a je mi to jedno, jdu po výkonech..

suki
5. okt 2009

eirin s tím souhlasím, pak by se fakt vidělo kdo je nejlepší...takhle to není úplně spravedlivý...já si teda myslela, že vypadnou dvě holky s nejmenším počtem a kluci s nejmenším počtem, ale asi ne 😒

ciatko
5. okt 2009

no jo, lenze cechov je raz tolko😒cize raz tolko sms pre ceskych sutaziacich. v tejto faze si kazdy podpori svojho...

draga
5. okt 2009

eirin souhlas...jednou to je československo tak ať vypadnou ty horší a ne to dělit...to rovnou mohli nechat super star česko a slovensko zvlášť... 😉

ciatko
5. okt 2009

a keby vyleteli napr. vsetci slovaci, klesla by sledovanost na svk a o to tvorcom ide v prvom rade😖

aktak
5. okt 2009

slovenky su vyrazne slabsie, chlapcov osm nevidela, a to hlasovanie neni fer z viacerych dovodoch 😒

erikasadek
5. okt 2009

ahote, tak neukamenujte ma, ale nepacilo s ami to velmi vcera, ako karaoke.. nic moc, nikto sa nesnazi byt velmi sam sebou dat nieco nove, len silne vykony hlasov ktore nestacia samozrejme; nepresli cez ruky profesorov spevu.. 😠

takze , sklamana...

suki
5. okt 2009

Já myslím, že v této fázi právě ne, v této fázi hrajou roli sympatie a taky fakt ten zpěv, mně je třeba jedno jestli vyhraje Čech nebo Slovák, když bude krásně zpívat 😉

suki
5. okt 2009

No ale asi máte pravdu, když to tak čtu...něco na tom bude 🙂

suki
5. okt 2009

Tak ať to tak teda je, ale ve finále už to asi bude normálně 😀 😀 😀

suki
5. okt 2009

eri já tě kamenovat nebudu, každýmu se líbí něco jinýho, mně se holky líbily, ne teda všechny, ale mám tam určitě čtyři velký favoritky 😉

draga
5. okt 2009

slováci zase mají levnější smsky 😉 jen půl eura 😎 ale osobně je mi jedno jestli to je slovák nebo čech podle mě by mělo hrát role jak jsou dobří a taky sympatie, klidně pošlu hlas slovákovi 😉

erikasadek
5. okt 2009

to ano.. 🙂 ale je to take no neviem ako sa vyjadrit chyba tomu taka osobna iskra.. ako s ami pacili v divadle.. tak teraz som bola sklamana..
mozno to bude tym ze som zvyknuta na lepsie vykony hlasove tu.. a nemozem porovnavat.. 😒 😉

suki
5. okt 2009

eri třeba to ještě příjde... 😉

lussy23
5. okt 2009

Ahojte! Takže včera tie prvé štyri baby super, potom to šlo dole vodou. Okrem Moniky, samozrejme 😉
Neviem, či ste si všimli pri Pauvlíne Ištvancovej v hľadisku, také dievčatko, ktoré držalo plagátik s nadpisom V roku 2017 budem JA Superstar. Tak tá bola i pri Domči Mirgovej.... 😉 😀 😀 😵 😅
Ešte sa zastavím pri tom sobotnom.... Tomas bol zlatý... že stromček a užiť 😉
Ešte by som sa chcela opýtať češiek, kto je ten komentátor český, čo sa pýta tých semifinalistov na tie otázky. Strašne známy hlas, nedabuje náhodou Hádanku a Artura na minimaxe?

czechzuzanaba
5. okt 2009

draga, a jak je 13Kc vic nez pul eura? 😕 me se to zda nastejno.....

aktak
5. okt 2009

lussy otazky im davaju v slovencine (cesky na zaciatku odpovede obcas skomolili slovenske slovo z otazky) takze asi myslis toho co to cele komentuje 😉 neviem ako sa vola, ale kedze zivu show komentuje slovak (Bruno) tak asi aby to bolo fifty fifty 🙂

janula34
5. okt 2009

Lussy23 je to Jan Maxian, casto dabuje, ma velmi prijemny hlas.

loretka1
5. okt 2009

Monika neni romka ale madarka

bejbypd
5. okt 2009

czechzuzanaba pol eura je 15sk takze neviem teraz presne aky je kurz ale malo by to byt na poriadku 😎 mne sa paci monika jednoznacne a celkovo boli fajn...