Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

aurecon
12. okt 2009

Nevíte, kolik jich zůstane ve finále? Trochu se mi nelíbí forma vyřazování. Měli by jít ti, co dostanou nejméně hlasů a ne že 1 Čech, 1 Slovák, 1 Češka a 1 Slovenka.

zuzana355
12. okt 2009

aurecon tak to vyraďovanie je spravodlivé podla mna lebo keby vypadával len ten kto dostane najmenej hlasov tak može sa stať že tam ostanú len samí češi alebo samí slováci a to je dosť o ničom kedže je to československá superstar. 😉

zuzana355
12. okt 2009

kočky teraz ma to rýchlo nenapadne ako sa volá tá Ištváncová krstným menom podla mňa je dosť nudná a lezie mi na nervy keď pri každom vystupe spomína Dominiku tak to sa chce šplhať na jej sláve 😕 mne sa osobne zdá dosť nezáživná

duska1122
12. okt 2009

ta sa vola paulina

aurecon
12. okt 2009

zuzana: Ano, ale představ si, že např. nejhorší Čech bude i tak lepší než kdokoliv ze Slováků nebo obráceně. Pak to není spravedlivé, že vypadne on a ne fakt ti nejhorší. Ale taková jsou pravidla a musíme je respektovat.

Jak to vůbec bude dále? Dneska vyřadí další 4 a pak už budou vyřazovat míň nebo jak? Kolik jich bude opravdu v konečném finále?

pirlenka
12. okt 2009

Myslím, že dneska vypadnou 4 a příští týden to samé. A zbyde 12 do finále, kde se už bude vyřazovat bez ohledu na zemi. Aspoň tak jsem to pochopila, když o tom Leoš minule mluvil. Opravte mě, pokud se mýlím, nechce se mi to hledat 😅

klara.t
12. okt 2009

Myslím, že máš pravdu.

nellie_
12. okt 2009

ja dufam ze dnes vypadne lancoška a adriana.. tie dve mi nenormalne vadia... adriana spevom aj chovanim a lancoska spociatku sa mi pacila ale to jej vystupovanie mi vadi....

mne sa pacili Monika, Marketa a Dominika Stara ta bola super... 😉

ta posledna Nikoleta nespievala zle ale ten jej vyzor... moj drahy to okomentoval ze je ako "lacna slapka" 😅

u chalanov tipujem na vypadnutie machalu a lacka... to by bolo aj spravodlive...

baby a aj vam tak vadili tie dokrutky??? lebo mne tie pubertalne videa strasne vadili... hlavne lancosovej 😅

katrin21
12. okt 2009

nellie:

teda kamoska moja, nestras, ja chcem aby sa Lucia udrzala, ona je talent, co uz , ze je taka drzka, ale talent ma velky... nech vypadne Adriana Craft a ta Trnavacka...

jabber
12. okt 2009

Nikoleta vypadala příšerně, to je fakt, ale jak řekl Hejma - vzhledem k tomu, že zpívala píseň z Pomády a byla za Olivii, tak to přesně pasovalo 🙂

jabber
12. okt 2009

Nesedí mi Paulína, přijde mi taková nijaká, nemastná, neslaná 😅

duska1122
12. okt 2009

a habera lancosovej povedal v slovensko ma talent ze je dobra, ale ze na superstar to nestaci.

uci
12. okt 2009

aurecon: ale tie pravidla vypadavania su v podstate take ako na kazdej vacsej sportovej sutazi (napr. aj na tak momentalne aktualnych majstrovstvach vo futbale), su proste skupiny, z ktorych postupuju ti najlepsie aj ked dajme tomu ten najlepsi z jednej skupiny moze byt 1000x horsi ako ten najhorsi z inej skupiny, no ale ked mas vela ucastnikov, tak sa to inak ani neda robit, a to iste je podla mna aj v superstar, cize mi to nepride nejako nespravodlive, skor z nudze cnost 😉
inac machala asi nevypadne (i ked po jeho vystupeni by som ho tiez tipovala) ale na sk napisal bulvar o nom srdcervuci pribeh (ze ma od malicka ochrnutu polovicu tvare...) takze asi ho budu ludia podporovat, inac je to zahul ako si tak bulvar moze robit s ludmi co chce a v podstate tak + alebo - ovplyvnovat osudy ludi 😖

biela
12. okt 2009

myslím, že keby to bola len slovenská supertstar, už dávno - teda od začiatku by sa na to nedalo pozerať. nebolo by na koho. možno na šmajdu, dominiku starú, rené bošeľu to je všetko.
baby slovenky mi prídu nemastné - neslané, jedna ako druhá ako keby ich jedna mater mala.
z češiek sa mi nepáči len craft, ostatné sú perfektné, takisto aj chalani češi, okrem lea machalu. ale ten mi je narozdiel od craft aspoň sympatický, no spievať moc nevie...

bubba
12. okt 2009

mne sa najviac lubi leoš mareš on je taky skvely moderator,tak by tam nemusela byt ani porota,ani adela,ani spevaci a bolo by sa naco pozerat a co pocuvat...je to fakt TALENT! 😀

ciatko
12. okt 2009

slovaci su mozno slabsi preto, lebo sme mali SHS predminuly rok. neviem ako cesi.
asi by bol dobry vacsi casovy odstup, nestihne vyrast ina generacia

ikarkulka
12. okt 2009

ciatko, my jsme měli xfactor, což je obdoba superstar. nejsem si teda jistá, zda to bylo minulý nebo předminulý rok, tyhle soutěže mi splývají.

bubba, já jsem zase unešená z adély, leoš je dobrej, ale pro čechy už trochu okoukanej, adéla je fakt hustá - líbí se mi, jak si dělá legraci sama ze sebe, když si dělá legraci z ostatních, tak je to s grácií, nikoho neshazuje, je milá a pohotová. vážně skvělá.

yanna.o
12. okt 2009

mohla by vypadnout Aneta.. nesympatická, namyšlená, středobod všeho, někdy afektovaná a zas tak dobrá není. To byla ona, která zpívala s Petrem Ševčíkem, kterého vyhodili v tom divadle nebo kde to bylo, jak neviděl na ty titulky. Že prý se chová trapně. Ale já si pamatuju spíš jí, jak tam celou písničku dělala ksichty. Porota řekla, že ho podržela, ale ona ho potápěla. V dalších kolech se její chování nezměnilo, je taková. Nechtěla bych jí vídat v televizi ani poslouchat v rádiu. Je silně nesympatická.
Ta ať vypadne raději než Adriana Craft, která se tam asi docela trápí, protože čeká, kdy vyletí. Ale vypadá jako hodná holka 😀 Má trému, má fakt zvláštní hlas, takový je dobrý, ale u ní je to až moc a někdy to vypadá jak šišlání, šeptání..

klba
12. okt 2009

Mne sa pacila Leona, ma silny hlas, Dominika ma totalne prekvapila 😲 , to som od nej vobec necakala a Monika bola tiez super, ona je fakt take slniecko 😵 a tu slovencinu zvladla na vybornu. 🙂 ,
Skoda ze Marketa spievala taku nevyraznu piesen, spievat vie ale v tejto piesni nemala co ukazat 😒, dufam ze jej to neuskodi a zostane v sutazi.
Tie slovenske kocky su fakt take nemastne - neslane, ale mozno este prekvapia, tak ako v tomto kole Dominika.

Craftovku podla mna "vychvalili" preto, lebo minule ten jej spev pripominal sakalie kvilenie a v tomto kole sa to aspon na spev podobalo, ale k tomu aby spevom ostatne dobehla ma este daleko....
A ten jej vyraz v tvari pri spievani je nieco hrozne, pri spievani som sa musela pozerat inde, to sa nedalo sledovat, velakrat mam pocit ze spieva total nadoraz.

Paulina mi pride velmi nevyrazna a stale sa prezentuje ako vokalistka Mirgovej, uz mi to zacina liezt na nervy a najviac ma pobavilo ked povedala ze Mirgovu vezme za svoju vokalistku. 😅 a Lucia Lancosova je podla mna privelmi sebavedoma. 😝

ciatko
12. okt 2009

klobuk dolu pred slovencinou Moniky. na 15 rocne decko, co uz nepamata eru ceskoslovenskej televizie to bolo super.
zato rodena slovenka Dara s tym jej "šialkom kavy" sa moze hanbit😅😔

yanna.o
12. okt 2009

No ať už povypadávaj, protože já si jich pár pamatuju, ale zbytek se mi plete 😀 Když vidím rekapitulaci, tak si u několika z nich řeknu, že ani nevím, že tam byli, natož co zpívali. Pokud jde o holky, tak asi zpívaj obecně líp než kluci, ale mají takový podobný obličeje a výrazy, že se v nich nevyznám.. 😅
Ta blondýnka, co minule zpívala něco Umbrela bla bla, tak teď si vybrala nějakou šílenou trapnou písničku jak pro holčičí kapelu pro 13letý děti a i dělá takový dojem.. tak to se mi taky nelíbí.
Ta holka, co má tu 8letou sestřičku, je milá, hodná a písničky umí podat hezky a s citem.
Ištvancovou Paulínku nebo Pavlinku? si pamatuju a udělala chybu, že upozorňovala na tu holku z minulé suprstar.. Nevadí mi to, že Adriana nebo kdokoliv má trému, ale upozorňování na sebe tímto stylem jo. Stejně jako vystupování Anety 😒

draga
12. okt 2009

holky já nemůžu tu craftovku mě je šíleně nesympatická...připadala mi včera na pár facek jak se kroutila a vyslovovala...děsný...a oni jí chválili...mě přišlo, že mečela jak koza...jinak mi kočky připadaj docela dobrý 😉

claudee
12. okt 2009

teraz sa musím zastať Paulíny..pretože v nedeľnom semifinále vytiahol to, že bola vokalistkou Mirgovej, Leoš Mareš.. on to spomenul prvý

klba
12. okt 2009

podla mna aneta postupi, v novom case boli dalsie fotky 😅 , tentokrat jej cela postava v spodnom pradle. 😝
inak ja mam tiez pocit pri rekapitulacii ze niektore ani nespievali, hned na ne zabudnem, co ma nezaujali, to sa tyka aj chalanov, ale par talentov sa tam chvalabohu najde. 😉 🙂

klba
12. okt 2009

claudee mas pravdu, ale ona to zaklincovala. 😉

yanna.o
12. okt 2009

drag, mně zas takhle vadí ta Aneta.. jestli se tak jmenuje..jak zpívala teď královnou jsem já 😕 😒 Adriana C. vypadne dřív nebo pozdějc, ale aspoň se chová jak hodná, milá holka, co má prostě trému a nejde jí to moc..Zkusila to jako x jiných, ale vybrali jí 😉 Ve školce učí dětičky, neleze mi na nervy.. ale na nervy mi leze ta aneta 😅 ta jako koza nemečí, ta koza rovnou je.

ta ištvancová to asi plácla jen tak, ať to moderátoři zmíněj, ale moderátoři řekli na plnou pusu, že to je na její přání, což asi nechtěla.. 😅 A podruhé to zopakoval Mareš sám od sebe, to je fakt.

lussy23
12. okt 2009

Ahojte. Tak Monika skvelá... Leona má na 16ročné ,,dievčatko" výborný hlas... 😉 🙂
Inak všimli ste si, že skoro všetky baby mali malú sestričku alebo bračeka? 🙂 🙂 🙂
Podľa mňa vypadne Adriane a Nikoletta.
Ozaj, ako sa volala dievčina, ktorá spieval v divadle tie Zvonky štestí od Karla a malej Darinky? 😉
Mne sa páčila Monika, markétka a leona.
Mimochodom, neviem, ako vy, ale mne sa Monika nezdá, že by bola cigánka 😕 😨

duska1122
12. okt 2009

no ta co spievala zvonky.. je nikoleta 😀

yanna.o
12. okt 2009

to video s ševčíkem a anetou asi zmizelo z youtube..
klba, ve spodním prádle jsem tu nádheru ještě neviděla 😅

lussy23
12. okt 2009

Aurecon- podľa mňa to je spravodlivé, lebo česi sú rozhodne viac talentovaní než slováci 😒 Aj dva najlepší speváci v superstar vôbec sú česi. Zo Slovákov by mali do finále postúpiť Denis, René a Tomas, Dominika, Karolína(neviem, či je slovenka) a Luciaalebo Paulínka. A ZoČechov iste Martin s Monikou, Janko, Leona, Markétka a jeden z tým exotickým menom, lebo Leo sa tam nehodí.
No čítala som teletext a tam normálne bolo, že v prvom a druhom finále vypadnú dvaja ☹