Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

duska1122
12. okt 2009

namiesto tomasa by tam mal byt smajda aspom pokial sa jedna o spev. podla mna. s dievcatami suhlasim dominika aj karolina su dobre ale aj tak to vyhra bud monika alebo martin 😉

yanna.o
12. okt 2009

no já ani nevím, kdo je čech a kdo slovák 😅 je jich tolik, že v tom mám zmatky..
jen vím, že co byla několikrát v čr superstar, tak se na to nedalo koukat. Nic moc zpěváčci a hrozní moderátoři 😒 Ti tomu dali takovou korunu, že to bylo nudný, trapný z velké části kvůli nim. Skoro jsem to nesledovala.. Naši měli i slovenské programy v TV a zrovna tam běžela slovenská superstar. Lepší zpěváci, nenucený projev, milé a zároveň zábavné vystupování. Moderátoři na větší úrovni a mělo to šmrnc (od té doby mám ráda slováky 😀 , do té doby jsem je neřešila..) Jestli vám to tak nepřipadá, tak to jste na Slovensku neviděli ty české díly.. 😅 Krom prvního, příp. druhého, kde se to snažil asi už zachraňovat mladý Brzobohatý, to byla teda "podívaná" 😒
Teď to je dobrý, Leoš s Adelou to maj zmáklý moc dobře.

sasiki
12. okt 2009

monika vyzerá skôr ,,exoticky" 🙂

duska1122
12. okt 2009

hm radcej nech sa venuje modelingu nez superstar 😀

penny13
12. okt 2009

No súhlasím so sestrinou finálovou dvanástkou, len ten jej THomas 😕 myslím, že tam bude Ahmad, Ben nie. A z dievčat Paulínky, no na Dominiku Mirgovú nemá.
Mňa Slováci sklamali..... A ten Peter Šefčík bol Čech alebo Slovák?
Mne je jedno, kto postúpi do finále hlavne aby tam boli M a M. a René.
A dúfam, že do absolútneho finále sa dostane dvojica zo česka Monika a Martin. Kto z nich to však vyhrá, to netuším. Ale myslím, že skôr Martin. Monika sa mi zdá také mladunká na víťazstvo.

marinka
12. okt 2009

Tak mě se nejvíc líbila Monika, Leona a Dominika, ta opravdu překvapila holka 😵 Ale zpívají všechny super, nemusím teda akorát Adrianu, i když tentokrát aspoň trochu zpívala 😀
Markéta je šikovná, ale ta písnička hrozná, vůbec mě nazaujala. Aneta má nádherný hlas, ale přesně jak píšete, přijde mi taková namachrovaná a stejně tak Lancošová, tak je mi snad nejmíň sympatická ze všech 😖

yanna.o
12. okt 2009

klba, díky 😅 je přímo neskutečná
penny, petr ševčík je čech. je to ten, který odešel z castingu a porota zůstala zírat s otevřenou pusou, přičemž hejma řekl "jednou to přijít muselo". Pak byl v tom divadle zpívat duet, ale jelikož měl za partnerku anetu, tak tam moc jistý nešel, klidně věřím tomu, že ho rozhodila už předem, pouhá její přítomnost je mocná 😀 Pak celý vystoupení dělala strašný ksichty, koulela očima, jak kdyby jí to nevím jak kazil. On chudák zaváhal, měl porotě jít pošeptat, že nevidí na titulky, ale nešel, zkoušel to, nešlo to.. pak nechtěl říct na kameru, že nepřečte titulky na čtecím zařízení, jelikož diváci o něm neměli vědět, papír s textem mít v ruce nesměli, tak aspoň řekl, že by tím vysvětlováním porušil pravidla.. Doletěl na to. Porota to začala děsně přehánět v tom vyřazování, udělali z toho drama, hrála u toho dramatická hudba.. tak trapný to ve skutečnosti fakt nebylo.. V rozhovoru řekl, že se anetě asi 5x omluvil, že byla naštvaná, že se jí ale nediví.. chudák.. Kdyby chytil někoho normálního, tak tu situaci se čtecím zařízením i v klidu vyřeší.. 😝

dai
12. okt 2009

no uvidime,
martin a monika su taky prvoplanovy vitazy... uvidime co sa stane v priebehu sutaze, niektori celkom zacinaju prekvapovat a to este nezacali normalne finalove vecery... mna napr. prekvapil maximalne ten smajda...
sa mi nepacil pri tej nirvane, teraz ked zacal spievat - teda nevedela som kto to spieva, som bola akurat v kupelke, som si normalne dvere otvorila ze wau... tak som sa ponahlala si to pozriet a on dokonca aj dobre vyzeral pri tom speve... ak ho daju este vizazisti do laty... tak s tym hlasom a vyzorom by to mohol daleko dotiahnut... taktiez niektore dievcata su zaujimave...

thomas je podla mna nevyrazny, ten ben co ho tu niektore dievcata ospevuju vyzera nudne a spievat nevie... nerozumiem co na nom vidite 😔 paci sa mi este ten rene - aj ked ten ma zaujal viac na kastingoch ako teraz... teraz sa mi zacina pacit ten bratislavcan, neviem ako sa vola... celkom ma to prekvapuje llebo na zaciatku som mala pocit ze cesi slovakov prevalcuju... teraz sa mi ale zacinaju pacit aj slovaci a dokonca niektori zacinaju sa dostavat na uroven bendiga a chodura...
ta monika je milunka a ma pekny hlas - v tomto poslednom kole ma to ale nejak neohurilo, tiez som asi moc zvyknuta na original a jej hlas posobil pri niektorych tonoch na mna rusivo - ale tu pesnicku so svojou sestrou zaspievala fakt krasne... 😉

penny13
12. okt 2009

Yanna - dik. nemusela si mi to vysvetlovať ccelé, viem, ktorý to bol, len som chcela vedieť národnosť ☹ Riskla som to, či mali slováci aspoň jeden veľký talent, no bezúpspešne ☹ A prosímťa na ktorom kástingu bol? Lebo ja si ani jedného z týchto semifinalistov nepamňtám, či boli na kástingoch. Pamätám si jedine Adrianu, Thomasa.
A Ben nie je to náhodou ten, čo spieval na kástigu Kláru a nevedel sa trafiť do rytmu?

jabber
12. okt 2009

lussy - možná nevypadá, ale je http://www.superstar09.cz/2009/09/monika-bagarova/ a je vážně dobrá 🙂

duska1122
12. okt 2009

nie peter sevcik bol slovak to bol ten s tymi okuliarmi a copom ci nie?

lul
12. okt 2009

duska - ano, to bol cech ako repa 😉

duska1122
12. okt 2009

nie ak to bol ten s copom co nevidel text tak 100% slovak

klba
12. okt 2009

duska to bol cech, juj on mi v semifinale moc chyba ☹ , ja som mu fandila, moj muz superstar nepozera, len z inej izby od pc pocuva a jeho si zapamatal, aj jemu sa lubil, hned vedel o kom tocim, ze o tom co na castingu po postupeni spieval show must go one, bol skvely, skoda ho. ☹

lul
12. okt 2009

aj ked preklad je po slovensky, meno PETR je česke 😉

luthien.k
12. okt 2009

duska, 100% Čech, z brněnského castingu...

lul
12. okt 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/147210/exsuperst...

uryvok: "Jeho príbeh ale nezostal bez odozvy a redakciu českého Blesku kontaktovala súkromná očná klinika v Brne-Žideniciach, teda z mesta, odkiaľ talentovaný milovník Freddieho Mercuryho pochádza."

duska1122
12. okt 2009

jaaaaj uz som si to nasla tak sorry 😝

claudee
12. okt 2009

ináč by ma zaujímalo, posielate aj hlasy?? či to nechávate na ostaných ľudí? 😀

aurecon
12. okt 2009

claudee: Ne, neposílám a ani žádné posílat nebudu. Upřímně řečeno - nějací pro mě cizí lidé nejsou pro mě tak důležití, abych za ně utrácela peníze.

draga
12. okt 2009

já taky neposílám jen se rozčiluju 😀 😎

zuzanka26
12. okt 2009

Ahoj,
tak pro mě vítězí Martin CHodúr, i když není asi klasicky "krásný" a kvůli tomu možná nevyhraje, ale zpívá teda neuvěřitelně.

Z holek asi ta Monika, protože je přirozená a sedne jí to. 😉

lenkavano
12. okt 2009

ahoj holky mě se teda nejvíc líbí Chodúr a hned po něm Bendig.z holek nevím ale jsem alergická na tu jak dělá tu učitelku angličtiny pro děti říká si tou přezdívkou.doufám že dnes vypadne. 😉

vesi
12. okt 2009

Ahojte.
mne sa páči Chodúr, síce žiadny krásavec, ale spieva krásne a je neskutočne prirodzený, normálne si to užíva.
tak tá učiteľka nesedí ani mne 😝 . z dievčat neviem, ktorá by mala vyhrať, zatiaľ mi tam ani jedna nezažiarila viac ako ostatné... 😒

claudinka
12. okt 2009

ale baby to chalanom riadne davaju 🙂 kokso supa

yanna.o
12. okt 2009

drago, já taky neposílám hlasy a jen tak se rozčiluju 😀

ať vypadne nejdřív ta aneta! S takovým vystupováním nemá nárok.. 😝 A pak ať si vypadne klidně ta Paulínka (zpívá všechno tak la la la bez výrazu) i třeba adrianka (ta učitelka), jelikož jí asi moc lidí hlasy neposílá. To už je daný, kdo kolik dostává (a bude dostávat) hlasů.

z kluků ten fotbalista (to je pohled na něj a poslech taky 😒 😅 ) a pak mi je to jedno.

měl by tam zůstat chodúr, bendig, šmajdáá, pak ten hobit, co nevím, jak se jmenuje 😅 a to by asi stačilo? možná jsem někoho zapomněla, jak jich je hodně.

z holek bych tam nechala tu moniku, pak tu s tou umbrelou (i když teda teď ta trapná píseň nevím nevím, kam by to s tímto stylem dotáhla, aby pak spíš nelezla na nervy..), pak tu Starou a pak tu černovlasou Leonu?

Zbytek se mi motá, to samý jak u kluků, je jich tam hodně.. musej povypadat, abych v tom neměla takový zmatky.. 😀

ciatko
12. okt 2009

hobit 😀 😀 to si koho 😀 myslela?

nezda sa vam Leona vyzorovo stara na 16 rokov? niekedy z nej az strach ide, ze by mi jednu uvalila tou topankou 😅
a tu ofinu v ociach by som jej hned ufikla 😖

dnes pojde domov Lancosova alebo Istvancova. z Cesiek Kopecka.
u chlapcov Lacko a Machala

claudee
12. okt 2009

šlak ma trafí, ak tam ostane Kopecká=Craft 😖 nemôžem ju proste, už len ten jej výraz pri "speve".. nehovoriac
o pazvukoch, čo z nej vychádzajú 😝 nechcem ju už tam 😝

aurecon
12. okt 2009

ciatko: Ano, já to psala už dříve, že z Leony jde strach. Nechtěla bych se s ní reálně potkat, a proto si myslím, že by neměla být superstar.