Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

ygreen
17. okt 2009

yvetta: 😀
dnes byl úžasnej Ben 😵 😵 přesně jeho styl a byl by i dobrej herec, úplně jsem v něm viděla Willa Smithe 😵 😉
Pak se mi líbil Denis Lacho.
Chodúr, i když musim říct, že má sice úžasnej hlas, ale nějak z toho hlasu necítím ty emoce, nebo možná že když někdo není tak perfektní jako on, tak mě víc osloví. Každopádně je super, jen z něj cítím Toma Jonese a Gotta a to fakt nemusím. I když jako superstar by se asi osvědčil.
Machala je takovej hezkej a milej 😵 jak četl, tak jsem se na konci přistihla že se usmívám jak měsíček na hnoji 😀 😅 😀 a nezpíval vůbec špatně, ale už je z Čechů nejslabší.
Bendig - takže bukvička, ne 😀 hlas krása, zpívá, ladí, paráda, jenže si ÁÁÁÁÁLE DĚSNĚ šlape na jazyk a ve většině písniček mě to úplně fackuje do uší.
Puskailer - docela hezký, neurazilo mě to.
Šmajda - nevýrazné, hezké jako vždy, jen to háro bylo děsný, vypadal jak Bendová ve VKV 😝 😀
Lacko - taky mě to nevadilo, ale jako Machala v ČR, neslabší ze Slováků.

abbi
17. okt 2009

Machala a Lacko boli hrozne falosni 😒 ale hrozne 😖 a aj Smajda par krat zatiahol.

ygreen
17. okt 2009

elise: ovulace 😀 😀 ale Machala je fakt hezkej 😵 a taky se mnou mlátěj hormony když mluví nebo zpívá. Řekla bych, že to je to ženské opečovávatelství. Co lidi vědi, že má ochrnutý obličej, tak mu odpouští hříšky ve zpěvu a soucítí a obdivují. Já takýýýýý 😀

miskachrumka
17. okt 2009

no 100 ludi 100 chutiiiiiiii 😎

ygreen
17. okt 2009

abbi: tak já mám hluch, takže slyším jen opravdu výrazné falešné tóny. AL eněkdy mi přijde nějaký výkon děsný a porota ho vychválí a naopak 😅

Hele holky a vám fakt nevadí jak si Bendig při tom zpívání šlape na jazyk? 😕 😨

miskachrumka
17. okt 2009

elise a davj si pozor na tu ovulaciu lebo ............ nikdy nevies!
a ygreen ved to zeje pekny mili ked spieva ako povedala porota tak hreje pri srdci ato slovakov bavi neviem co bavi cechov ale nas toto a myslim ze postupi! 😉

ygreen
17. okt 2009

miska - myslíš machalu?

miskachrumka
17. okt 2009

podla mna pekne spieva ja ho prirovanvam ku marcelovi Berkimu co sme mali tu supertar pred 2 rokmi maju rovnaky hlas!
slpvacky poznate ci nie? 😒

kaleilah
17. okt 2009

on má někdo ochrnutej obličej 😅

miskachrumka
17. okt 2009

ygreen ano! 😉

ygreen
17. okt 2009

Leo Machala měl jako malej ošklivou boreliózu a má ochrnutou část obličeje, proto tak špatně mluví a moc se neusmívá 🙂

blumka
17. okt 2009

ygreen, ja cely vecer rozmyslam koho mi Smajda dnes pripominal 😀 😀 si to vystihla presne...
mne sa dnes najviac pacil Denis Lacho 🙂

claudee
17. okt 2009

Lacko bol rozhodne horší ako Puskailer.. 100%, že zo slovákov vypadne práve on.. a z českých chlapcov, no podľa spevu by mal Leo.. 😝

jabber
17. okt 2009

Tak dneska se mi moc líbil Denis, opět 🙂 Je to hezkej kluk, sympatickej, nic ze sebe nedělá a na nic si nehraje a navíc krásně mluvil o svý sestře 😵 🙂

blumka
17. okt 2009

Lacko uz mal byt davno prec

ygreen
17. okt 2009

blunka- on měl ty vlasy okolo obličeje stočené dozadujako to nosí Bendovka v poslední řadě VKV 😀

ygreen
17. okt 2009

jo, Denis je fakt medvídek koala, mačkat a muchlovat 😅 😀

claudee
17. okt 2009

Denis bol vážne dobrý, páčil sa mi o dosť viac, ako to minulé kolo, keď dal Eltona Johna 😝

ja by som na to išla vylučovacou metódou 😀 Z českých chlapcov rozhodne nemôže vypadnúť Chodúr.. ani Bendig, obaja sú absolútny top.. dneska prekvapil pozitívne Ben, čiže hlasy by mal mať zabezpečené.. to znamená, že nám vystáva Leo Machala, a teda sa s ním v pondelok rozlúčime 😝

zo slovenských chlapcov bol výborný Denis, postup má istý.. Šmajda spieval pekne, vkusne a myslím, že v každom ešte ostal aj zážitok z minulého kola, keď bol najlepší, takže nevypadne ani on.. ostávajú nám najslabší Puskailer a Lacko.. Dnes ale z týchto dvoch chlapcov viac naložili Lackovi, preto predpokladám, že vypadne Marek Lacko 😝

blumka
17. okt 2009

ygreen, ja som sa smiala s manzelom, ze by sa s tymi svojimi vlaskami viac hodil ako moderatorka do nasich vecernych sprav...zabadol by medzi nase blondinky 😝 ..ja ho velmi nemusim, nepaci sa mi ako spieva, nepaci sa mi jeho vizaz, a je mi celkovo taky akysi nesympaticky

jabber
17. okt 2009

claudee - jenže Leo je hezčí než Ben, takže to není tak jistý 😀

sofinka30
17. okt 2009

bambusko dakujéééém 😵 😵 😵

jabber
17. okt 2009

Jinak teda musím říct, že ty šaty, co měla dneska Adéla, byly ale fakt přííííšernýýýý 😅 😀

claudee
17. okt 2009

a neviem, čo máte proti Šmajdovým vlasom 😀 je to sympatický chlapec, skromný, na nič sa nehrá, neafektuje, a tie vlasy.. keď sa mu páčia, nech si ich má 🙂 mne neprekážajú 😀

claudee
17. okt 2009

jabber, lenže aj René Bošela bol celkom pekný, a spieval pekne a aj tak už dávno vypadol 🙄

jabber
17. okt 2009

claudee - no právě, je to naprosto nevyzpytatelný 😅 klidně může vypadnout Chodúr jen proto, že bude nesympatickej 😅 mně třeba zrovna sympatickej není vůbec 😀

bambusko
17. okt 2009

jabber, a kukla si si to video, co som dala link? 😅

miskachrumka
17. okt 2009

blumka suhlas!
dobru noc mamicky 😉

claudee
17. okt 2009

jo, tak chodúr neni sympatický ani mne 😝 úplný strašný výraz tváre má, taký je pokrčený 😝 ale zabávam sa na ňom, keď má rýchlejšiu pesničku, napr Lady carneval, keď "tancuje" pri tom 😀 to je tak strašné, až je to roztomilé 😀

miskachrumka
17. okt 2009

inac totu viete riadne rozbehnut! 🙂