Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

claudee
17. okt 2009

jaj a ešte Šmajda.. no ten sa teda kvalitne preriekol 😀 keď dával tú ódu na pivo, tak ešte predtým povedal, že sa spolo zoznámili v 16 rokoch 😀 to je troška skoro na alkohol, nie? 😀

jabber
17. okt 2009

já si právě myslím, že u Bena je úplně jedno co zpívá a čím osloví nebo osloví publikum, protože kdyby to bylo o zpěvu, tak je dávno venku 😅 😀

jabber
17. okt 2009

osloví nebo neosloví - tam mělo bejt 😝 😀

ygreen
17. okt 2009

zatim oslovil a oslovil 😀 ale podle mě by byl skvělá filmová hvězda, jako Smith, ten taky mám pocit umí trochu zpívat 😉

ygreen
17. okt 2009

ale dnes jsem si všimla, že on nemluví tak rychle, jen mu děsně rychle jede pusa 😀 divný, ale když zavřete oči tak mluví skoro nolmálně 🙂

sofinka30
17. okt 2009

no este som pred spankom raz pozrela klip a mozem ist pokojne spat 😅 😵 dobru..

maca793
17. okt 2009

bena nerozumieť čo rozpráva niečo si stále 😠 mrmle

jabber
17. okt 2009

A dneska tam seděla taky Krainová, ne? 😅

arleta
17. okt 2009

Neviem,ja som to videla na pol oka...skôr som počula...Malá ma nenechala, ešte nespinkala.

Dámy, tak zmeny sú

Kdo by určitě měl být ve finále?
Martin Chodúr
30%
Miroslav Šmajda
10%
Marek Lacko
4%
Thomas Puskailer
2%
Ben Cristovao
19%
Jan Bendig
18%
Denis Lacho
12%
Leo Machala
5%

No uvidíme, ako sa bude hlasovanie vyvíjať, nakoniec to môže byť ináč, ale tie spodné pozície podľa mňa zostanú...Nie je vylúčené, že vypadne Tomas a nie Lacko, nakoľko Lussy tu písala, že mládež podporuje jeho...Tak som zvedavá. A teda naozaj Machala?
Ale Šmudlík si pohoršil... ☹ ☹ ☹

arleta
17. okt 2009

Som si pozrela v zázname Chodúra, toho som dnes nestihla. To čo mal za oblečenk???? 😀 😀 😀 😀 Šmánkote...Seká sa mi to. Spieva výborne, ale aj mne tam chýba trošku cit. Hlasom mi pripomína mi Karola Duchoňa, hodila by sa mu pesnička V dolinách... 😀

Už zase si píšem sama, asi všetci spíte, idem aj ja... 🤐

arleta
17. okt 2009

A ešte niečo, dala som hlas Šmajdíkovi tam hore v tej ankete, inak SMS neposielam. Možno až bude finále a bude tam ON... 😀 😀 😀

miskachrumka
18. okt 2009

tak dnes dievcata ............. som zvadava
neviem sa dockat zajtrajsieho vecera! 😉

sasiki
18. okt 2009

no, možno vypadne aj Thomas, keďže sa priznáva k snúbenke, to jeho fanynky môže odradiť nie?

lussy23
18. okt 2009

Martin Chodúr, Janko Bendig a Ben boli zo českých chôlapcov najlepší. 😀 Z Bendíga som normálne mala zimovriaky, kde sa to by tom chlapčekovi vlastne berie? 😲 Ako naozaj je talent. Ktosi tu predtým písal, že by mal Denis vypadnúť. No podľa mňa je naj talent zo slovenských chlapcov. 😉
Thomas sklamal, ale mne sa páčia tie jeho perly. Vždy na neho netrpezlivo čakám, čo zas zaperlí. 🙂
Podľa mňa vypadne Leo, Marek , Anete a zo sloveniek buď Nikoleta alebo Paulínka. Zaleží na tom, ako Nikola zaspieva Jacksona.
Ktosi sa tu pýtal, čo spieval Denis Lacho. Spieval pesničku Myslým že môže byť od IMT Smile a Mariana Čekovského. Takisto jedna z mojich obľúbených.
Ale tí Slováci ma naozaj sklamali. Lenže detskí speváci, ktorý spievali v Minitalent šou, ešte nevyrástli 😒

pirlenka
18. okt 2009

Ahojky,

tak včera jsem si opět užila vystoupení Denise a překvapil mě Bendig - i když jsem na něj nemohla koukat 😀 Chodůr nezklamal, ale mně není sympatický. Šmajdíky taky ok. Vyhodila bych Lacka, Thomase a pak Lea (i když včera mu to docela šlo). Thomas zpívá hezky, dobře u toho vypadá, ale každá písnička mi zní stejně. No a Bena jsem neslyšela, takže nemůžu soudit.

Jsem zvědavá na holky 😉

miskachrumka
18. okt 2009

sasiky 😀
aj ja si myslim hlavne take pubertacky 😉

miskachrumka
18. okt 2009

lenka niesi sama aj ajsom velmi zvedava a hlavne na zajtrajsi vecer kto vypadne! 😕 🙂

pirlenka
18. okt 2009

Tak tak, zítra to zase bude nápor na nervíky 😝

miskachrumka
18. okt 2009

veru ja sa neviem dockat! 😕 😅

miskachrumka
18. okt 2009

baby a kukate reprizu?

lussy23
18. okt 2009

Claudee- Aj mne sa zdá, že skôr recituje a spieva bez rytmusu. nerozumela som, koho ste myslela , že mu tancovanie ide lepšie?
Arleta- dobrý napád, som si normálne predstavovala Martina ako to spieva 🙂
Ja nechcem, aby vypadol Thomas! ☹ Mne sa páči, páčia sa mi jeho perličky, za ktoré síce nemôže, ale sú milé 😎
Ale aj tak to poľa mňa vyhrá Chodúr. Monika by maly byť druhá a tretie a štvrté miesto by mali obsadiť Janko a Denis, aj keď neviem, v akom poradí.

lussy23
18. okt 2009

Tá repríza je dnes?????????????? ☹ 😒 😒 A ja som si chcela Martina natočiť!!!!!!!!!

miskachrumka
18. okt 2009

lussy tak už nemusime ani kukat už mame vysledky 😀

penny13
18. okt 2009

Je nepravdepodobné, že Martin ani jeho rodina chodia na tieto stránky, ale beriem späť, čo som napísala, že Martin by nedokázal zaspievať niečo pomalšie. Mýlila som sa a preto som mala z Martina husiu kožu. Thomas neprekvapil, no podľa mňa bol lepší ako Lacko. Však uvidíme.... 😉
Mne sa Ben nepáčil. Ten Rymus je jeho najväčší napriateľ, naozaj sa mi zdalo, ako keby recitoval. Lenže rozhodne bol stokrát lepší než Machala!!!
Už to tu niektoré, vrátane mojej sestry, napísali, tak pripájam sa.
Vypadnú: Lacko - Machala
Galissová- Ištváncová

P:S: Strašne sa tešíme na Nikolettu! Bude spievať Miškovú pesničku, keď bol ešte malý. 😎
Dúfam, že ju nepokazí. 😕

claudinka
18. okt 2009

baby im to podla mna zase natru, teda aspon dufam..
a vypadne podla mna Machala a zo SR Puskailer alebo Lacko 😒

claudee
18. okt 2009

lussy, myslela som Bena s tým tancovaním.. raz ukazovali dokrútku a bohovsky sa tam krútil na zemi 😀 šlo mu to super..

miskachrumka
18. okt 2009

puskailer vypadne preto ze priznal svoju snubenicu a fanynky su sklamane 😀 😝
a ja mam taky pocit ze aj jandova je nejaka sklamana z toho ze priznal snubenicu mate niktora rovnaky pocit? 😕 😅

andy.a
18. okt 2009

no,tie reprízy chalanov ešte pred Rozhodnutím 😠 😠 😠 to by nemalo byť 😕 🙄
na Nove nič nereprízujú 😕 😕 😕

nemám nič proti tomu,ale aź PO rozhodnutí a nehovorte mi ,že to nemôže ovplyvniť hlasovanie 😕 🙄
prečo baby reprízujú až ďalší týždeň ??keď už teda takto ?? 🙄 🙄 🙄

vždy sa SHS reprízovala,po minulé roky,myslím Slovenská...ale až ďalší víkend PO rozhodnutí 😖

toto malo určite podiel na vypadnutí Reného,ktorý je oveľa lepší spevák,ako Thomas a ten Vietnamec dokopy 😕 😔

s vypadnutím u chalanov na zajtra mám rovnaké tipy ako Claudinka 😉

miskachrumka
18. okt 2009

andy mas pravdu! 😒

claudee
18. okt 2009

ale veď za chalanov a baby sa hlasuje zvlášť .. rozhodnutie to nijak nemôže ovplyvniť.. len možno v tom, že celkovo budú mať chalani viac hlasov poslaných ako baby.. ale to je úplne jedno