Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lenkavano
9. dec 2009

to až muller uslyší tak se bude muset jít znovu sjet 😝

sowelo26
9. dec 2009

😀

bejbypd
9. dec 2009

kacir jednoducho v tom ze bude spievat to co mu sedi vies?ono v rockovej hudbe sa obcas neznesitelne a nevysvetlitelne krici holt neuznavam rock nepaci sa mi to nic mi to nedava ale ked to niekto vie zaspievat a je v tom dobry nech to spieva...ja neviem dominika taktiez bude mat pesnicky co sa hodia obcas jej kricaniu aj ked spieva pekne a martin toho lutujem skrz to co z neho spravil bulvar bohuzial nebudem sa k nemu vyjadrovat viac ako zaryta fanynka aby ste si nemysleli ako ho tu presadzujeme...aj podla mojho nazoru tam smajda nema co robit...no ked zaspieva dobre tak to uznam napr.cest la vie bolo pekne ,to zaspieval naozaj pekne...

kacir
9. dec 2009

tak aspon se shodnem ve Smajdovi, Chodur je pro mnohé nesympaták, ale do finále se hodí, podle mě měla být trojka- Chodur, Bendík, Leona, to by bylo uplně o něčem jiným.............

lenkavano
9. dec 2009

jo měl tam být chodúr ,bendig a třetí už by mi byl srdečně jedno....

jabber
9. dec 2009

Tak podle mě tam měl být Chodúr, Leona a třetího nevím 😀

milocka29
9. dec 2009

superstar ma byt vsestranny a to Chodur sam povedal, ze on by tak nikdy nezaspieval ako Smajda. On je dobry ale len ako kopia Tom John a bez pohybov iba kmita rukou. Dominika je 1.

miska002
9. dec 2009

malo ste smskovali ....... 😝 😀

milocka29
9. dec 2009

miska002 mas pravdu.

lenkavano
9. dec 2009

milocka máš pravdu 🙂

ygreen
10. dec 2009

kacir: pokud se Šmajda bude držet svého stylu tak má mnohem větší šanci vydělávat si hudbou než nějakej Bendig. Podívej se na rockovou světovou scénu - dnes tak moc chybí interpreti klasického rocku 80 let AC/DC. Led Zeppelin, Black Sabbath, apod. Myslím, že může být fakt dobrej a udržet se.

lankavo: nevěř všemu co čteš, to je přeci hloupost. I kdyby se rozešel s kapelou, tak co, třeba se normálně domluvili, prostě na ně teď nebude mít čas, nebo co já vím, pokud je to vůbec pravda.

Ale hlavně si myslím, že Chodúrovi křivdíte - á ho taky dvaktrát nemusela , ale v minulém kole neměl v hlase ani stopu po T.J. a že jsem na to sakra háklivá a musím uznat, že měl nádhernej hlas. Teď jen aby mu někdo psal skvělé písničky, které budou moderní a žádné vykopávky.

sasiki
10. dec 2009

pre mňa mali byť vo finále Chodúr, Leona, Dominika.....

jaspina
10. dec 2009

Tak Šmajda tam evidentně má co dělat. Je tam proto, že to tak chtěla hlasující většina.. A když si pak někdo vypisuje, jak měl vypadnout ten a ten.. tak to naštěstí moc neovlivní, když nepošle sms.. A nechápu, jak se tady furt omýlá dokola jen zpěv. Superstar prostě není jen o hlase - ale o tom, jak ten člověk je lidem sympatický.. Proto mu pošlou hlasy. Takové soutěže nikdy nebudou hodnoceny vyloženě objektivně. To by museli skoro všecky výsledky anulovat.. Ale je to o rozhodnutí lidí.. A né hudebních kritiků. To by museli jít soutěžit do nějaké znojemské flétničky nebo já nevím jak se to jmenuje 😀 Možná by se Bendig udržel dýl, kdyby byl jen slyšet.. A kdyby vůbec nemluvil. Jak vypadl, tak mě fakt překvapil, že poprvé nebulel a dal dohromady skoro i souvětí!
A ty jeho řeči kolem sexu 😀 No to jo.. 😉

sasiki
10. dec 2009

ano, Šmajda si to zaslúži, je dobrý, spočiatku sa mi nepáčil, teraz už áno, ale pre mňa viedli tí traja 😉

jaspina
10. dec 2009

Jako já uznávám, že tam byli a jsou lepší zpěváci než on -to nepochybně. Ale co se týká celkového dojmu, tak u mě šmajdík vede.. Na jediný jeho koncert bych šla

harmi
10. dec 2009

vsak to, ze keby hlasovala odborna porota a nie ludia tak by to vyzeralo uplne inac. napr. Bendig by tam urcite este bol 😉

cokosusenka
10. dec 2009

Je strasne zajimave,ze kdyz jsem psala o Bendikovi,ze jsem rada ze vypadl a ze se mi nelibil ,ze sisla atd,tak me nekteri kacir kritizovala a ted tu pises,jak je Smajda prisernej a Chodur taky. Takze ja psat nazor nemuzu a ty ano? Zajimave.
ygreen:opet souhlasim

cokosusenka
10. dec 2009

harmi:ale to je kdyby,rozhoduji lide a je porota,ktere se sklada jen ze 4 lidi.

cokosusenka
10. dec 2009

a nastesti nerozhoduje porota

smudlik152
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
harmi
10. dec 2009

ja som myslela porotu zlozenu z viacerych odbornikov na spev a hladaci talentov. takto je to len o tom kto ma peniaze na smskovanie alebo ze pubertiackam sa paci ako mlady vyzera a pod.

pirlenka
10. dec 2009

A smudlik by se měl naučit pravopis 😝 😀

harmi
10. dec 2009

smudlik, ty brdo. a este si aj v 42tt 😀 vrat sa do skoly. 😝 😝 😀

cokosusenka
10. dec 2009

smudlik:hezky pravopis

cokosusenka
10. dec 2009

harmi:TV na tom vydelavaji,proc by platili odborniky, z sms maji penize

harmi
10. dec 2009

cokosusenka mne je to jasne ale len hovorim ze by to bolo urcite spravodlivejsie

alusha
10. dec 2009

tato smudlik, to je co za primitiva, co slovo, to perla 😀

smudlik152
10. dec 2009

kacir, sowelo26 -si trapna. miro vie spievat, zlepsuje sa. kebi nevedel, nebol by tam. amiro aj honza su trapni nenavidim ich najlepsi bol ben

cokosusenka
10. dec 2009

Mozna je cizinka

alusha
10. dec 2009

nejde len o pravopis, ale celkovy prejav 😀