Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

dai
22. sep 2009

neviem dievcata,
ja som sa prave vcera s muzom bavila - to tucne dievca - to nie je normalne, a mozno ju tie reci konecne preberu a zacne nieco so sebou robit - tiez som si chvilu myslela ze mozno je chora, tak netreba hned o vahe hovorit, ale ked som videla v nejakom bulvaru jej fotku s matkou - ...☹

ona nie je chora, je len prezrata - a prezrala si ju jej matka - vyzera presne tak ako ta matka - viem si predstavit co od malicka do svojej dceri tlacila - ten apel mal mozno mierit nie na to dievca - ako vyzerat tak v 22-rokoch to je moc ☹ ale na vsetky mamicky - aby davali pozor co dovolia svojim detom jest, lebo ak ich budu vodit po fast foodoch a pchat im vseliake bociky a podobne, tak budu vyzerat podobne 😔

co sa tyka tej poroty - maju svoje roly a tie hraju, habera je za arogantneho, co uz s nim...keby neboli aki su, keby tam boli nejaky 4 dobrackovia co kazdeho chvalia a mojkaju - kolko ludi by to pozeralo? priznajme si, ide tu o sledovanost, nie o talenty alebo hudbu ...
mne sa najviac paci ta jandova - hra milu, spontannu a veselu... nepoznala som ju pred touto relaciou ale co som videla v relacii, tak vyzera ze aj spievat vie 🙂 otazka je aka je v reale, to sa ale my asi nedozvieme 🙂

ja by som urcite nenechala prejst tu blondynku co isla bez spievania - mne sa nejaka specialna nezdala, mam asi trosku vyssie naroky nato co sa nazyva krasna baba 😎 tato mi prisla len vyzyvava , krasou slovensky priemer ...

jakoubka
22. sep 2009

dai-ano,máš pravdu,ta holčina by se sebou měla něco dělat 😔 ,ale...když už chtějí porotci urážet,tak néé až tak nevybíravým způsobem 😔

macka01
22. sep 2009

ako bolo povedane,ide o sledovanosť,čim väčší rozruch sa urobí,tým lepšie,veď keby bolo to len taká suchotina,ani my by sme nemali o čém písať,a čo potom noviny a časopisy?? 🙂

jakoubka
22. sep 2009

ano.ale ,ne každý má povahu na to,aby snesl takovéto kritiky na svou osobu 😉 Urážet se dá i jinak 😉
no,ale to sem až tak nepatří 😅

Nemohla bych být porotce 😀

Jako u Gluma jsem se nasmála 😀 a domu,pijeme domu taky 😀

A ta holka s těmi brutálníma kočičíma očima(namalované) 😝 😝 😝

macka01
22. sep 2009

ale pre mnohych to bola určite studená sprcha,ale ak pozerali predchádzajúce ročníky,tak by ich to nemalo prekvapiť

leva
22. sep 2009

katrin ano,ja som to citala v novom case,vraj postupila,tak asi spievala pekne,no hnusne hlasky si neodpustili aj tak 😝

jakoubka
22. sep 2009

mě připadá,že my jsme v předcházejících ročnících neměli až tak drsnou porotu ,tak jako vy v SR(myslím Haberu)
četla jsem,že i jakýsi kluk si chtěl sáhnout kvůli němu na život 😕

bibula
22. sep 2009

dakujem em,idem na to.-)

dai
22. sep 2009

jakoubka,
ja si zas myslim, ze ked maju povahu ist do takej relacie a este sa tam hrat na spevakov, tak maju povahu zniest aj krititku...

ja sa cudujem ich okoliu, ze nikto k nim nie je taky uprimny aby im povedal ze nevedia spievat a nemaju tam co robit... 😒 a cudujem sa im samym, ze nemaju ani stipku sebakritiky, sebareflexie zato sebavedomie ako hrom - tym ta kritika neuskodi...skor pomoze sa vratit do reality...

ako som uz pisala, ta tucna dievcina mala v pohode hlas, myslela som si ale ze ma najmenej 30 rokov, v 22 -och by clovek mal byt na vrchole svojich fyzickych sil - ma este fajn metabolizmus, fakt staci sa ok stravovat a hybat a postava sa udrziava sama... 😔 ona uz musi mat pri tej nadvahe vysoky tlak, kondicku na bode mrazu apod. ... mne sa napr. baculky zdaju ok - vela z nich su aj krasne zeny... ale vidim rozdiel medzi baculatou zenou, cize zenou krv a mlieko a zenou obeznou - cize masou tuku...

claudee
22. sep 2009

inak baby, čítala som niekde na nete, že tá tučná kočka už začala športovať a aj zdravo jesť..vraj schudla už 10 kíl..

suki
22. sep 2009

jabber 😉
no jo, já si na tu hlášku vzpomněla, protože při ní jsem fakt vyvalila oči a říkala si co z nich ještě nevypadne 😝
ale jinak včera glum neměl chybu 😀 😀 😀

leva
22. sep 2009

dai,ako vies ze nieje chora a okrem toho nech sa stara kazdy o seba,oni maju hodnotit spev,nie mat blbe hlasky na postavu,urazat rodiny a podobne.Habera nieje za arogantneho,on je arogantny buran,nik nepisal aby ich chvalili a mojkali,neviem kde si to citala,no urazat az do kosti to sa nerobi.

suki
22. sep 2009

claudee to jsem taky četla, ale taky jsem četla, že jak si přečetla, co o ní potom říkali, tak že hubnout přestala a zhroutila se...

jabber
22. sep 2009

Jako ta kritika tam byla samozřejmě i ty předchozí ročníky, vždycky tam byli exoti, který si mysleli, že jsou borci a mají postup v kapse, ale letos mi ty řeči porotců připadají takový nějaký levný, takový jako zkritizovat za každou cenu a někdy je to až trapný 😅

leva
22. sep 2009

jabber,uplny suhlas.

leva
22. sep 2009

Ako som uz pisala,Habera ma upraveny chrup,inak by bol tiez smiesny,Darina ma novy ratafak,pretoze ho mala široky,takties prsa,inak by mala šupky,tak nech sa staraju o svoje nedostatky ktore si schovali.

jabber
22. sep 2009

Ono zkritizovat vtipně je umění 🙂 Urážka a kritika je totiž dost rozdíl 🙄

leva
22. sep 2009

presne tak,no oni si myslia aky su vtipny a popritom sa ukazali ako uplny chudaci.

macka01
22. sep 2009

no veď prave,každý nemá miliony aby stale ležal chirurgovi pod nožom a keď tam chceli mať len pekných a štíhlych mali dať také podmienky no to by sa asi neodvážili a Haberovi ani chirurg nepomôže vyzerá príšerne keď ho kamera zoberie zblízka tak hrúza,nepopieram že spievať vie,najlepší porotca bol Lučenič ten nemal chybu

suki
22. sep 2009

macka ty Haberu nemáš ráda 😀 😀
no občas by se mohli zklidnit, některý hlášky jsou fakt přehnaný 😅

macka01
23. sep 2009

nie že by som ho nemala rada,páčia sa mi všetky jeho pesničky,len tým som chcela povedať,že on má čo najmenej kritizovať nieči vzhľad,sam by veru mal čo na sebe vylepšovať.

sasiki
23. sep 2009

no Habera bol vždy za najtvrdšieho, takže ste v Čechách neboli na jeho hlášky zvyknutí....

mirela
23. sep 2009

nooo, k vizazi porote: maju rôzne korektury - Darina sa mi nepacila ani pred ani po zakrokoch. Habera je podla mna fesak, resp. ma nieco do seba, aj ked nie dokonaly. Poznamky na sutaziacich k vizazi - su neprimerane, urazaju, mali by sa kazdopadne krotit 🙄

penny13
23. sep 2009

Macka01 sôhlas. Lučenič bo lskvelý. Celá rodina sme sa smiali na tých jeho grimasách, čo robil. 😉 Alebo ako ukazoval mirgovej prostredný prst 😀
Akože, to čo bolo na tom poslednom kástingu? Keď mohol postúpiť kulturista a modelka, prečo nepostupil aj ten chalan, ktorý mal talent? Vraj je lenivý ho využiť! Strašné! 😕 😕 😕 😕
A tie pripomienky k tej bacuľke 😔 😔 😕 😨
Však je veľa tučných celebrít a sú výborní! Napríklad Kuly, alebo Braňo Bystrianský.

claudee
26. sep 2009

dnes divadloo, konečne už bude hádam aj trošku skutočného spevu 🙂

bibula
26. sep 2009

dnes ide? nie az zajtra? joj ako budu chodit teraz? 😀 zase by som prepasla...

claudee
26. sep 2009

dnes bude 🙂 od osmej 🙂

claudinka
26. sep 2009

ja sa neviem dockat divadla.. zo vsetkych casti to zboznujem najviac, najma tie dueta a tak 😵 😵

dididi30
26. sep 2009

ten strieborny muz nema chybu 😅 akoze sila 😕 😀

leva
26. sep 2009

juj,toto bolo hrozne.....