Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

dai
22. nov 2009

len moj skromny nazor na dnesne kolo:
Monika - klasika, otrasne... neviem o co ide porote - par tonov bolo peknych, inak sa absolutne nechytala na kapelu - ja som ju teda absolutne nepocula, len ten zaver - ona jednoducho nema hlas, ma peknu farbu, to ano... ale ma strasne jemny slaby hlas a podla mna silnejsi uz nebude - uplne som suhlasila s haberom pri jej hodnoteni, vyzera to ze len on pocuje, hejma je z nej namakko - no dedkovia na taketo vymalovane kraslice letia...
Denis - mal by ist, bud on alebo monika - su to pre mna podobne typy ( moniku tak vidim v nejakom bare spievajuc pre 30 ludi - to by mohlo byt krasne, denisa v nejakej sladkej boy group - ale ani jeden nema na velke hladisko ☹ )
Dominika - dnes mi moc nesadla, ale hlas ma velky, len by s nim mala viac pracovat.
Janko - absolutne ma tieto tocky neoslovuju ( tocka - vytoceny homosexuali - nemam nic proti homosexualom, len ked su uz moc vytoceny tak ma to trosku irituje - a to je jankov pripad ) - hlas ma ale fakt krasny, velky... ked sa s nim nauci pracovat tak bude urcite super... len musi zacat inak vystupovat ( dospelejsie? menej vytocene? ) - aby oslovil viac ludi...
Martin - hlas krasny, v duete sa mi pacil ( aj ked hlavne v spolocnych textoch, tam boli s jankom fakt krasni ), dnes ma ale moc nebavil ☹
Miro- v duete bol otrasny, s dominikou si nesadli hlasovym fondom, ale tu samostatnu pesnicku zaspieval fakt krasne, bola som velmi prekvapena, nemyslela som si ze ma na gotta hlasovy rozsah, ale nielen ze to krasne odspieval, ale dal tomu aj nieco svoje a hlavne ma BAVIL 🙂
takze poradie dnes pre mna:
1.Miro 2. Janko 3. Martin 4. Dominika 5. Monika 6. Denis

petruna
23. nov 2009

dai : ve vsem s tebou souhlasim..presne muj nazor na dnesni (vcerejsi 😀 ) finale.

harmi
23. nov 2009

sranda, ze co citam tak dnesne kolo zanechalo v kazdom absolutne odlisne pocity.

ja som sa dnes konecne celkom aj bavila.

Gott je sympaticky muz s velmi prijemnym hlasom.

mne sa dnes Monika velmi pacila, tak ako ma prekvapil aj Miro. bol vyborny. Denisa polozila Vcielka Maja, nechapem ako mu ju mohli dat. ale v duete s Monikou boli super.

Chodur, jeho solove vystupenie jedna velka nuda. okrem duetu s Janom. ten sa mi velmi pacil a suhlasim s Haberom ze ta pesnicka si zasluzila zazniet v plnej verzii. ale aj tam mal Chodur hlas ako Tom Jones. 😒 ale inak sa mi to pacilo.

Dominika bola fajn. ale nic extra. a duet s Mirom biedny.

monik76
23. nov 2009

ahoj holky, Miro byl dobrej, fakt mu to sedlo, az na ty vlasy, to byla komedie. jinak me to vlastne nejak nenadchlo. Zpivali vesmes tak jak vzdycky, Chodur s Bendigem dobry, ja se jen na neho nemuzu divat (Bendiga), jak se u toho zpevu tvari, Dominika se mi moc libi, ale vcera ji to jaksi moc nevyslo a Monika, to je porad stejny, takovy nijaky. No tak si myslim, ze dneska pujde asi Denis. Ale abysme zase nebyli prekvapeni.

majina.b
23. nov 2009

superstar po včerajšku ma utvrdila v jednom, že TVmara ťaha za kratší koniec. Okrem priameho prenosu nič.
Výber piesni, postup do dalšieho kola je scenarom Tvnovy.
Hejma neznáša slovakov, darina sa snaži byť mila, marta ustretova, habera kriticky ale našich podrži.

Chodur ak by nezaspieval posledný tak supstar ani neskonči. ak keď spieva výberne, spieva vždy rovnako - neprekvapi. Dnes určite vypadne Denis L.

kristi
23. nov 2009

vcera libil Miro a duet kluku, nelibil Denis a Monika, uvidime, co se bude dneska dit.

a Leos by se mel jit zakopak, fakt to nedava a ani jeden vtip neni vtipnej

katrin21
23. nov 2009

ahojte, no mna vcera veeelmi prekvapil Smajda.. ja ho nemusim, ale vcera to dal ako boh! vazne... super... aj koniec bol dobry...
podla mna by mala vypadnut Bagarova. lebo nema silu v hlase, preto ju ani s kapelou nepocut a vynikne len s klavirom.. ma pekny hlas ale nevie sa do toho opriet a dat riadne " forte" a fortissimo ani nehovorim....
aj Lacho uz tam velmi nema co robit..

martimarti
23. nov 2009

Mě se líbil Martin Chodúr, ostatně jako vždycky 🙂 Strašně se mi líbí jeho zpěv a to co umí, a pokud někdo píše, že ho nudí, tak já zase nečekám, že tam udělá stojku nebo odhalí svou "mužnou" hruď, aby nás pobavil 😝 mě fakt stačí ten zpěv. Ale to je věc názoru 😉
Poprvé se mi hodně nelíbila Dominika, i když jí porota pochválila, já bych něco tak ukníkaného poslouchat nemohla.
Ostatní ušli, akorát Denise nemá cenu komentovat, ten kluk je slabej od začátku, včera to byla parodie, doufám, že Včelaka byla jeho písní "labutí" a víc už tam nebude zaclánět, jeho výběr byl podle mne omyl 😝

katrin21
23. nov 2009

inak chodur chudak jaku nudnu penscku vyfasoval. uplne ho pochovala.... keby mu dali nieco ine, tak by bol super..

teodorka
23. nov 2009

majina.b pekne si to zhrnula 🙂 no coment 🙂 🙂

kristi
23. nov 2009

jj, vyber pisni byl desivej

martimarti
23. nov 2009

Právě jedinej Šmajda měl písničku s nábojem, je jasný, že se mu povedla, při té se dá dost odvázat. To, co měl Chodúr byl opravdu nudnej cajdák, tu písničku fakt nemám ráda narozdíl od právě C´est la vie. Škoda, že ty rychlejší písničky /Lady Carneval, Dám dělovou ránu/ zazněly už dřív, zazpívat je panáčkové tady, tak obecenstvo zboří halu 😉

jaspina
23. nov 2009

Tak včera mě šmajdoš dostal! Nedovadla jsem si ho představit s písničkou od Gotťáka a spíš jsem sázela na ten duet - ten byl o ničem, jejich hlasy totálně neladily, ale ta potom.. 😵 Chvilkama mi to přišlo jak originál a fakt jsem se bavila! 🙂

teodorka
23. nov 2009

smajdov hlas mi tiez miestami uplne pripominal origina; 🙂 vcera to bol pre mna naj zazitok ...a chodur? je dokonaly a predsa nie zaujimavy chyba v nom nejaka ta iskra alebo ja neviem co .... 😎

jabber
23. nov 2009

jojo, taky mi to chvílema přišlo jako Gottův hlas 🙂
Dneska by měla fakt jít Monika nebo Denis, jdu poslat hlas Dominice 🙂

petruna
23. nov 2009

jo jo, souhlas s tím, že měli nudný písničky.
Jen Šmajda měl fakt pecku.
A ty ostatní co byli dobrý byli převzatý, takže nechápu, proč je tam dali jako písně Gotta 😠

Jako počeštěná písnička z Ducha mi příde fakt děs a na Dominiku to bylo docela velký sousto, i když mi příde, že je jedna z mála, komu to často neujíždí.

Šmajda mě překvapil barvou hlasu, když nechraptí. Včera se mi fakt hodně líbil, jak to zazpíval lehce a čistě.

Monika má náhdhernou barvu hlasu, o tom není pochyb, často se to tu i zmiňuje, ale je prostě často děsně vedle (nezvládá hloubky, nezvládá vějšky), že to až musim přepnout, jak mi je za ní trapně, každopádně porota i Goťák z ní i tak učůrávaj.. 😅

jaspina
23. nov 2009

Mě se taky od šmajdíka víc líbí něco takového než když ječí a chraptí - tam zní dost přiškrceně a kazí to..
Myslím, že by měla vypadnout Monika nebo Denis. Ale nejradši bych vyrazila Bendiga - to je děs. Jak ho vidím, tak bych tááák strašně dala facku přes ten provokativní ksicht 😝 Ještě když začne mluvit jak buzna 😠 Chodůra taky nemusím, ale nevadí mi tolik jak ten idy..

jevel
23. nov 2009

ja som to včera pozerala iba po včielku Maju 😅 , mrknem v sobotu ak bude čas.
Na to akú detskú pesničku vyfasoval Denis, zaspieval ju fajn. Zobral to s nadhľadom a zabavil publikum. 😉 Nič iné sa s tou pesničkou nedalo robiť.

Chodúr to zaspieval pekne, ale nudaaaa
V prvých kolách som mala rada Bendiga, ale začínam byť už alergická na jeho afektované výstupy
Šmajda pekne vyniká, len by mu už mohol niekto povedať, že ten skrepovaný chumáč čo má na hlave je veľmi rušivý element 😀
Moniku som počula chvíľku - ale nerozumela som jej ani slovo
Dominika - duet trhal uši, druhú som nepočula, ale keby bola ona víťazka , tak sa nenahnevám 🙂

moderátori - "hviezdili" no ale asi mali trému a keď Leoš trapoší, ťažko sa Adele spolumoderuje.

porota - jedine Habera hodnotí spravodlivo
Hejma je akýsi divný posledné kolá, akoby nasr.tý na slovákov

K tomu článku
ja sa rodičom Dominiky a Denisa nedivým, tiež by som zúrila. Ako mali vedieť, že na ich deťoch budú praktizovať takéto kraviny?(detektor, aj ten kolotoč - čo keby sa tam niekto potyčkoval? to by bol krásny záber na finálové kolo)
Prečo by mali brať ako samozrejmosť, ak prihlásia svoje deti do SS, že ich tam budú verejne ponižovať? Veď nadúbúce ich môžu natočiť bez ich vedomia na WC-ku a popritom im dať pár "vtipných" otázok 😝

jevel
23. nov 2009

aj ešte som zabudla výber piesní otrasný - jedine Šmajda mal pieseň , ktorá mu sadla

kubaka
23. nov 2009

teda včera ten závěrečný duet dvou superzpěváků byl bomba - kromě Šmajdy jediné pořádné vystoupení. Bendig je fantastický zpěvák - proč někomu ještě dneska vadí gayové?? 😖
Myslím ale, že byli všichni úplně rozhození z toho gotta, který tam zacláněl Kromě toho jim haproval odposlech, takže to dokáže pořádně rozhodit - jste pak rádi, že se vůbec trefíte do kapely, projev jde stranou. Můj favorit Chodur byl v první písni úplně vykolejený - zapomněl si ty sluchátka i nasadit.
Monika je prostě komorní barová zpěvačka - u klavíru, v tichu a sama by byla bezvadná. Ale když to má rozbalit, tak je chuděra ztracená.

ukana
23. nov 2009

ja som stale rozmyslala, koho hlas mi pripomina Chodur, a v urcitych polohach ma hlas ako Schelinger ...neviem, ci som to spravne napisala.....keby dal Holubi dum..... 😵 , tam by to vyniklo 😵

dufam, ze vypadne monika, denis alebo dominika..........

saska.t
23. nov 2009

preco vsetci spominate dominiku, ved ma uzasny hlas vyrovnane vykony 😕 myslim ze by mal ist denis alebo monika, dlhodobo nic moc neukazali a su tam aj lepsi no som zvedava...
sa mi pacilo ako habera sundal chodura za to jeho spravanie, chlapec si je moc isty a preto mne aj trosku nesympaticky aj ked spievat vie, no skromnost mu chyba 😠

jevel
23. nov 2009

Bendig - vraj nie je gay. 😉 teda aspoň to tvrdí on. Mne je to srdečne jedno. Spieva dobre - jeho afektovaný prejav je hrôza 😀

jabber
23. nov 2009

majina - jak víš, že výběr písní dělá Nova?

Jsem zvědavá, jestli dneska porota zase řekne Moniku, když ji včera tak chválili 😅

jevel
23. nov 2009

určite povedia Denisa

cokosusenka
23. nov 2009

Dnes vypadne Denis nebo Monika. A ti 4 jsou srovnatelni. i kdyz fandim Martinovi,Miro by si zaslouzil druhe nebo klidne i prvni misto.

jaspina
23. nov 2009

Mě nevadí homosexuálové - mě vadí Bendig. Chová se tak, jak když někdo homouše předvádí. Ti jsou většinou naopak normální. Ale on 😝 To jeho věčné chichotání, pak je taky zmatený jak lesní včela a nic nechápe.. Podle mě on je prostě hrozně hloupý..

jevel
23. nov 2009

no je to hysterka 😀

kristi
23. nov 2009

souhlasim s Jaspinou, slyset ho muzu,ale videt je des. Mel by dospet, vsak Monika je stejne stara a chova se 100x lip

jabber
23. nov 2009

Taky se mi zdá, že je takovej hloupoučkej...nebo aspoň se tak teda projevuje 😅