Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
3. nov 2009

klba, tak obecně.. že by se prosadit mohl.. 😀
na začátku vypadaly zajímavě monika a markéta, naopak stará nebo leona na mě poprvé moc nezapůsobily, ale pak se to prohodilo, rychle se to ukázalo 😀

duska1122
3. nov 2009

baby mne sa ten sevcik tiez pacilmali by sme napisat peticiu aby ho vymenili za bena 😀

k.a.t.k.a.
3. nov 2009

Dara : „Paulíne, bohužiaľ, chýba pokora a namiesto toho, aby poďakovala tým, ktorí ju posunuli, pľuvala jed na novinárov,“ vyhlásila Dara
„Áno, vyspím sa dnes naozaj dobre, keďže hlasovanie prebehlo tak, ako si priali diváci, a nie jej aktívny otecko. A práve vďaka nemu sa skončilo jej päť minút slávy,“ 😅

Mne sa Darine pesnicky pacia 😅 dobre sa na ne trsa 😀 aj ked nesumernejsi ksicht ako Darin som este nevidela, na malej ploche velke oci, otrasny nos a huba jak Mick Jagger 😅 ale zase dievca nie je vo "fachu" ani tyzden, ani rok ci 10 rokov ale takmer 30 rokov, takze klobuk dolu 😉

klba
3. nov 2009

duska suhlasim. 🙂
a inak prve semifin. kolo dominika nic moc a odvtedy super. 😵

aktak
3. nov 2009

k tym ucesom - Leona a Paulina mali nadherne spravene vlasky, vobec sa mi nepacili Dominikine 😒

duska1122
3. nov 2009

ani ja nemusim mariku gombitovu mne sa viac pacia hrube hlasi alebo take zamatove s marikinho ma bolia usi.
dara to pekne povedala a ma pravdu fakt to bolo nemiestne mala radcej drzat krok a hubu, ale uz je to aj tak jedno

yanna.o
3. nov 2009

s těmi hlasy furt nevím, jak to je nebo není. Ale když se rodič rozhodne, tak dítě s tím nic neudělá. Ani s žádným jiným jejich vystupováním a chováním.
a pokud jde o ten jed, tak to je nadnesené. Řekla jednu dvě věty v klidu, jed fakt neplivala. A bulvár jí propral, o tom žádná 😉

yanna.o
3. nov 2009

....."jeho" vystupováním..

marinka
3. nov 2009

Tak to řekla Dara dobře 😀 😉 Souhlasím..

Já bych chtěla, aby to bylo takhle

Superstar: Chodůr
2. místo: Leona
3. místo: Dominika
4. místo: Bendik
5. místo: Monika

duska1122
3. nov 2009

podla mna to nebolo povedane v klude mne sa nieco na pauline nepaci nieje to drzost, ani "jed" taka povysenost, ze si mysli ze sa moze obuvat do porotkyne no neviem taka hviezda zas neni....

dai
3. nov 2009

Dara : „Paulíne, bohužiaľ, chýba pokora a namiesto toho, aby poďakovala tým, ktorí ju posunuli, pľuvala jed na novinárov,“ vyhlásila Dara
„Áno, vyspím sa dnes naozaj dobre, keďže hlasovanie prebehlo tak, ako si priali diváci, a nie jej aktívny otecko. A práve vďaka nemu sa skončilo jej päť minút slávy,“

hm, katka - mne sa napr. darine pesnicky nepacia, asi ze nie som ten trsavy typ... ani ona sama a jej vystupovanie... a uprimne, taketo reci moze pustat do eteru len nevyspely clovek... habera by nato nikdy nezareagoval - nevideli ste ako sa zatvarila ked to paulina povedala? stylom, ako sa mna, velkej super spevacky moze dotknut taketo dievcatko? a potom ked spievala a dali na nu pohlad, tak bolo vidiet ako ju to zoziera a plakala od hnevu ( mam to nahrate, tak som si to pozrela este raz - ten vyraz urazenej divy...) ako moze ona povedat ze paulina ma dakovat niekomu? jej? zato ze pekne slovo na nu nemala? ( narozdiel od tych ktore ma odlozene pre monicku? ) , novinarom? ktory si po anete ju zobrali na musku a bez toho aby napisali kto posiela a v akych mnozstvach hlasy inym finalistom, pisali len o nej? myslite ze niektory novinar niekedy prezistoval inych? chytili sa kacicky a zivili sa na nej hodne dlho... a dara treskne takuto kravinu?
a kritizovat rodica zato ze podporuje svoje dieta? je vidiet ze dievca je este kratko matkou , aby chapala rodicovske pocity...

tymto vyjadrenim v mojich ociach nenormalne klesla - ta zena by sa mala nad sebou zamysliet - bojovat s 15-rocnym pubertiakom, riesit v mediach jednu vetu povedanu na jej adresu - je vidiet aka je cintlavka - nikto si predsa nemoze dovolit jej nieco povedat...vyuzivat svoju znamost nato aby som si este kopla do niekoho kto aj tak uz skoncil...
podla mna nedokazala zatial nic - to ze ma hlas a vdetstve ju podporovalo kopu dospelych a vdaka tomu nahrala jednu pesnicku...hm, oooooooooooooooo, fakt, mal by jej byt vdacny cely svet... ja som z dospelosti pocula len jednu jej pesnicku , ktora bola otrasna... neviem co tato zena dokazala, v com by som jej ja alebo spolocnost mala byt vdacna, preco ju riesit ako NIEKOHO...
mozno inak vnimam svet, ale ludia ktori nieco dokazali, sa obycajne nepretrcaju pred kamerou a ani neriesia nejake vylevy pubertakov...
darine zial slovo pokora tiez vela nehovori...( a ma vek nato zeby uz mala vediet co to je, na rozdiel od pauliny...)

jaspina
3. nov 2009

A proč by se nemohla obout do poroty? 😕 Jako že je Darina něco víc, komu se nesmí nic říct - ale Darina o ní mluvit může? A jak o paulíně řekla, že si prožila svých 5 minut slávy? To ona vedle Gotta taky a dodnes z toho žije, tak je ta pravá na takové kecy 😝 Nebýt zvonků štěstí tak ji nikdo nezná..

dai
3. nov 2009

duska,
ani dara nie je taka hviezda aby konala ako kona...
ano, paulina posobi povysenecky - na tom zial pohorela najviac, lebo spievala dobre ( nie na superstar ale lepsie ako mnohi co tam este su )... ale myslim ze toto k tomu veku trochu patri, da sa natom pracovat a odstranit to...
dara zial na sebe asi pracovat nebude a urazena kravka bude aj dalej...mne sa paulinino vystupovanie po vypadnuti velmi pacilo - kludna, prijemna, povedala co chcela, pekne odspievala, odisla...tak si predstavujem vypadnutie cloveka ktory ma urcitu uroven

dai
3. nov 2009

suhlas jaspina

ciatko
3. nov 2009

dai
pekny prispevok, palec hore 🙂

lussy23
3. nov 2009

K.A.T.K.A - nechápem, ako mohol Michal David povedať, že Leona musí schudnúť 😠 😲 Sú dva typy tučných. Takí, ktorí za to proste nemôžu, a taký majú aj výborny krásny hlas.- Napríklad Kuly. A taký, ktorí si obezitu spôsobili sami častím jedením hranoliek či hamburgrov. A Leona patrí do tej prvej skupiny.

duska1122
3. nov 2009

dara je tam za porotkynu a ked sa pavline nepaci kritika tak naco tam isla? no daru nemam rada ale iste je vacsia hviezda ako pavlina. a ked to zadrela vpriamom prenose tak som len pozerala s otvorenu hubu ze co si to dovolila

bejbypd
3. nov 2009

nemyslim ze by ju nikto nepoznal ona ako dieta spievala genialne a vie tak spievat doteraz len bohuzial netvori pesnicky v ktorych by ten spev poriadne ukazala...teda ja mam viac rokov ako paulina a toto by som si nedovolila lebo normalny clovek si to nedovoli...keby vypadne ben tiez take nieco nepovie napr.jandovej...presne je to o pokore...a dara sa k tomu vyjadrila ukazkovo povedala pravdu a sposob akym to vcera povedala paulina vadil aj mne a urazil by aj mna.a vy si myslite ze habera alebo jandova si na paulinu nezanadavali?urcite ale len dara si otvorila hubu...ona je tam od toho aby hodnotila to by mal kazdy pochopit a nie od toho aby pocuvala povysovanie sa nejakych 15rocnych deciek...k.a.t.k.a. mam pocit ze prvykrat s tebou suhlasim...

lisounek
3. nov 2009

duska ale dara je hvezda proto, ze v tom par let dela a Paulina je v zacatku a myslim, ze kazdy ma pravo rict svuj nazor..jako ja ji taky chtela davno vyhodit, ale spis proto, ze mi prislo, ze se tam nehodi, ze je toho na ni moc a ze je trnem v oku, taky se ji ulevilo...a proc by nemohla rict co si o tom mysli? Stejne jako porota ma to pravo, tak i ucinkujici mohou oponovat..jako ji uz o nic nejde... 😝

duska1122
3. nov 2009

ja som niekde citala ze michal david donutil chudnut aj moniku absolonovu ze jej povedal ze je tucna a ze ked sa chce presadit tak musi zhodit.

krpito
3. nov 2009

lussy23 prepáč, Ty sa poznáš osobne s Leonou alebo Kulym ? že to tak suverénne vyhlasuješ 🙂 netreba človeka hodnotiť podľa toho, ako vyzerá, ale podľa toho, kto je, aký je to človek 🙂 a neriešte ju, asi sú takto ona a jej priateľ spokojní, je to asi fajn baba 🙂

a tu vidíme výsledok toho, že každým rokom sú v SS mladšie a mladšie ročníky 🙂 Možno keby mala Paulína viac rokov, nereagovala by takto, pretože môj názor je ten, porota tam je na to, aby hodnotila 😉 S čím ale jednoznačne nesúhlasím je výrok Jandovej, že Ben nemá vo finále čo hľadať 😢 prečo ho pustili do semifinále ? určite aj ona bola celá po....á z jeho vizáže a teraz vypustí takú kravinu z úst, je to aj jej maslo na hlave 😠

lisounek
3. nov 2009

jo jinak ja jsem asi jedina kdo nevidi CHodura jako superstar..je namachrovany a jede solo s nikym nema soucit, ale vim,ze o tom neni superstar..on neni kolegialni, jede si za sebe a vi o sobe ze je dobry...me se to nelibi nelibi se mi on ani jeho zpev a rozhodne to neni nastupce Gotta .. a ted me klidne ukamenujte... 😀

jaspina
3. nov 2009

Protože je Dara dýl v byznysu ještě neznamená, že je něco víc než Paulína a ta jí jen řekla, že se jí bude líp spát, kdežto Dara na ni plivala špínu pak u novinářů a chtěla ji shodit těma 5ti minutama slávy a jejím tátou - přitom shodila jen sama sebe - to bylo táák trapnééé 😝 A jsem ráda, že konečně někdo něco Darině řekl - aspoň si nebude připadat furt tak povzneseně.. a ten její obličej po tom co to Paulína řekla fakt stál za to 😀

duska1122
3. nov 2009

to beriem ale prave preto ze je v tom nova mala by si davat pozor na to co hovori. ona nema osobnost dost silnu na to aby take nieco ustala.neni ten tip ako napr . robo mikla ten bol rebel od neho by sa to dalo cakat a on by sa ubranil ale paulina.... aj ked je pravda ze uz jej o nic nejde

krpito
3. nov 2009

lisounek, mne sa Chodúr teda ako frajer vôbec nezdá ☹ a to čo som napísala lussy23, poznáš Chodúra že to tak suverénne vyhlasuješ ? 😝

jaspina
3. nov 2009

Krpito - nemyslím, že by to byla otázka věku, ale spíš povahy. Mě je 27 a klidně bych to Daře taky řekla. Proč ne? To je právo názoru - naštěstí.

lisounek
3. nov 2009

jaspina: presne 😀 jako Dara ma moc hlavu v oblacich

duska: a proc by si mela davat pozor o cem mluvi? jako ona to potrebovala rict na svoji obranu a je statecna ze to rekla...nemusi si nechat sypat popel na hlavu, kazdy je sam pro sebe osobnost...oni maji hodnotit a ne je schazovat..a uz jen holky maji v soutezi nevyhodu, ze nemaji fanynky, ktere ty kluky drzi...treba i takova Monika umi zpivat to kazdy vi, ale ona na tento svet proste nema...ji dela problem i to podium a ty lidi, co teprve koncerty atd... 😲 🤐

bejbypd
3. nov 2009

lisounek a pocujes dobre? 😀 lebo gott v jeho veku neviem ci takto spieval 😀 a to ja proti gottovi nic nemam aj ked matusku som mala ovela radsej aj jeho hlas 😀 neviem podla coho furt niekto sudi ze chodur je namysleny ja som asi slepa ale mne tak ani raz este neprisiel...no aj keby tak ked je o par tried spevovo vyssie nez ostatni ani sa necudujem...s darou som sa stretla osobne uz som to tu pisala a myslim ze okolo nej povysenost a namyslenost ani nesla je neskutocne mila a neprislo mi to ako pretvarka...jednoducho ju znechutila kauza okolo pauliny mna tiez a spevovo bola z dievcat aj tak najslabsia...no tiez sa mi zdala marta tvrda k benovi...on za to nemoze ze sa pubertacky idu z neho pokakat...

lisounek
3. nov 2009

krpito: usuzuji z jeho vystupovani je to takovy ten tichy frajirek, co na to nevypada...uz ted si je silny v kramflecich..a asi tady nekdo tezko zna finalisty osobne, jasne ze ho neznam ty snad ano?? 😝 pisu tak jak to na me pusobi tot vse....

bejbypd
3. nov 2009

ja len myslim ze paulina len potvrdila ze na to nema tymto co spravila je macher ze toto povedala?vobec je hlupe ze to povedala,ona by sa mala od inych co nejaky cas zvladaju soubiznis ucit,nie ich hodnotit...ja by som to nepovedala a to som huba nevymachana a nenecham si ...na hlavu ale nastastie viem co je pokora voci niekomu kto ma tisickrat viac skusenosti ako ja 😉