Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
3. nov 2009

Denis je urco nadejny...jen ted to byla totalni slapota vedle... 😝

jabber
3. nov 2009

no protože tu Superstar dávají moc často, tak kde by se brali starší soutěžící, vždyť nestíhají dorůst 😀

lisounek
3. nov 2009

😀 😀 to je pravda

duska1122
3. nov 2009

to je pravda same deti. a denis ma aky zaner spievat na plane. lebo som pocula ze hip-hop skoro som odpadla snad to neni pravda

krpito
3. nov 2009

penny, asi sme si nerozumeli ☹ ona písala že nemôžu za to, že sú tuční, ja som sa na to opýtala či ich pozná osobne 🙂 a ďalšie pokračovanie nepatrilo jej 🙂 ja totiž ľudí podľa toho ako vyzerajú, neposudzujem 🙂

jabber
3. nov 2009

Ale připadá mi, že letos má ta soutěž vyšší úroveň i přes ty mláďátka - asi je to tím, že je to výběr ze dvou států 😅 ale je tam letos fakt hodně favoritů 🙂

jabber
3. nov 2009

třeba Aneta Langerová tehdy byla jasná od začátku, neměla tam konkurenci 😅

krpito
3. nov 2009

penny, vidíš presne o tom to je, nie o speve, ale o tom ako vyzerajú 🙂 rozmýšľajú o inom ako o speve 😀

duska1122
3. nov 2009

ja som myslela skor uroven osobnosti. jasne ze spievat vedia aj tyto mladi. ale nieco mi chyba

yanna.o
3. nov 2009

jabber, furt nechápeš, že je to šampónek se tenkým dětským hláskem? 😀

yanna.o
3. nov 2009

jabber, to jo, tahle suprstar je dobrá 😉 předtím to byla nuda. jeden favorit + křoví a ten favorit zas nebyl extra špica 😉

penny13
3. nov 2009

Jabber - okej, odkážem. A s tým trápením máš pravdu. A práve to, že ho pustili do ďalšieho kola, mu ublížili. Ben asi sám vedel, že na Jacka nemá., preto asi aj plakal.
A kto je podˇa teba nudnejší než Paulína? Ben alebo Thomas? 😀

penny13
3. nov 2009

Je divné, že počas písania tohto krátkeho príspevku, sem pribudlo toľko komentárov 🙂

duska1122
3. nov 2009

no tak nahodou v dvojke bol cmorik jasny ale nuda to nebola a ked tam ostali posledny traja tak som ani nedychala kto vypadne. napate to bolo, ze by ste sa krvi nedorezali

silvia123
3. nov 2009

Čo sa týka všetkých ľudí v superstar, najviac sa mi páčilo chovanie Zdenky Prednej. Ju nikdy nič nerozhodilo, či pochvala alebo kritika, vždy povedala len: Ďakujeeeeem Myslím si že sa presadila aj vďaka svojej povahe. Páči sa mi hlavne ak sa finalista dôstojne rozlúči pri vypadnutí, nie napríklad ako Nikoleta, alebo Paulína.

lisounek
3. nov 2009

jooo Zdenka byla suprova mela jsem ji rada a jeji Slnečná balada me dostava dodnes 😉

jabber
3. nov 2009

penny - Markétu jsem myslela - že už byla nudnější než Paulína 😉

yanna - je to sympaťák 😎 ale taky na něj dojde, to je jasný jako facka 😅

jabber
3. nov 2009

duska - možný to je, slovenskou jsem neviděla 😅

ygreen
3. nov 2009

Dara se jednou zmínila, že se jí o Paulíně už zdá, nebo něco takovýho - v reakci na to že má vypadnout.

Je mi líto Markétky, zpívala krásně, ale na Bena se těším je to showmen 😵 já bych se ráda zbavila Bendiga 😔

dara je mi jako zpěvačka putna, každopádně vypadá skvěle.

duska1122
3. nov 2009

jabber ja som zas nevidela cesku 😅 tak sme si kvit 😀

jabber
3. nov 2009

duska 😀

duska1122
3. nov 2009

😀

dai
3. nov 2009

ygreen,
darin vzhlad je kapitola sama o sebe - a trosku to nahovara nieco o jej povahe - zakomplexovane dievcatko... tie komplexy sa prejavili aj v tej jej reakcii...
na scenu sa vratila az potom ako si dala spravit novy nos, zvacsit prsia a neviem co este, co nezverejnila - a to bola mladucka... proti plastickym operaciam nic nemam, ale ona si to dala robit v nejakej 20-tke - teraz po porode po 2-och mesiacoch bola vychrtnuta... viem ze to niekedy ide samo ( ja sama som bola po porode lahsia ako pred otehotnenim ) - ale ona tu vahu ziskala dietou a tvrdym cvicenim, co aj sama priznala...( ja som 2 mesiace po porode vzhlad absolutne neriesila, v prvom rade tu bolo dieta...)
neviem, ja sama nie som prave domaca putka, rada sa pekne obliekam, staram sa o seba a tak... ale do tej miery riesit vzhlad ako to robi ona... to mi uz pride uletene a znovu sa mi to skor hodi k nejakej pubertacke ako k dospelej zene...
a ze dobre vyzera - no, ygreen, ukazem ti zvoleja 10 zien v jej veku ktore vyzeraju mladsie, sviezejsie, krajsie ako ona... ona vyzera sice upravene a elegantne, ale strasne staro ☹

bejbypd
3. nov 2009

dai ty daru poznas?lebo toto co pises je ako keby si bola jej susedka alebo jej zavidis?kto chce nech si da urobit plastiku aku chce ked sa potom bude citit lepsie...v jej veku by som mala rada aspon taku postavu ako ona...lebo tu pises jak keby ti darina ublizila...

jabber
3. nov 2009

souhlas s dai - Dara vypadá staře a tak jako vyžile a hlavně když má účes a je namalovaná tak příšerně jako včera 😝 Jí sluší, když vypadá jako ta mořská panna, jak tu někdo psal 😀 - v záplavě vlasů - vypadá mladší a zjemní jí to obličej, nevyniká ten příšernej nos 😅 Ale to je jen můj názor 😉

bejbypd
3. nov 2009

ale ved jasne kazdy ma svoj nazor 😉 to beriem...mne sa proste paci ako zena,jej styl obliekania ale uz som pisala ze mne sa pacia krive ksichty...tak ako bol rene bosela 😀 ten mohol ist radsej do finale este stale som to nerozdychala ze vypadol 😀 😀 😀

lisounek
3. nov 2009

jj Bosela by jeste prekvapil..a pry na nej mela slabost Adela 😝

bejbypd
3. nov 2009

aj ja som mala slabost 😀

dai
3. nov 2009

bejbypd,
nie nepoznam ju a ako som pisala proti plastike nic nemam, ani mi dokonca neublizila...
len mi hold nesedi - nesedi mi jej vzhlad - neviem kolko mas rokov ale mat taku postavu v jej veku nie je ziadne terno - vacsina zien ju ma ( teda mozno sa pohybujem v nejakom divnom prostredi - u nas vo firme je vekovy priemer okolo 30-tky a baby tu vyzeraju fantasticki ) - hlavne ale vyzeraju mlado, ona vyzera strasne staro podla mna...

nesedi mi ako sa vyjadruje, aka je hrda na nic, pretoze ona podla mna nic nedokazala - ja neviem, nemala som ju rada od malicka, dokonca aj tie je zvonceky mi prisli ukricane...a v dospelosti som ju postrehla len na zaklade jej fotiek po plastike, spev som nejak nezachytila...a ak ano, tak sa mi absolutne nepacil...

a proste tieto posledne jej reakcie sa mi totalne protivia, su nedospele, nezrele, proste od pubertaka ich este pochopim ale od zeny, matky... asi su moje ocakavania na trosku inej urovni, mozno sa stretavam ako hovorim s inymi ludmi... ona sa sprava ako decko, ukricana, namyslena, urazena, dotknuta...

no, nebavi ma jednoducho 😀

dai
3. nov 2009

inak bosela sa pacil aj mne 🙂