Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lucaska
31. okt 2009

ahojte, tak uz sa tesim na nedelu na tie pesnicky................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teraz kuk reprizu z nedele a az teraz som si nejak viac vsimla Denisa, je fantasticky , taky cukricek.... 😉 😉 🙂 🙂

miskachrumka
31. okt 2009

no ahojte no nejak je ta superstar teraz nezazivna neviem preco 😒
už by mohla odist istvancova!

lul
31. okt 2009

nechapem ten vyber smajdu a starej... Na "vodu" sa vyslovene netesim a na vyznanie tiez nie 😝

lussy23
1. nov 2009

No, tak ja sa teším, len Markéta nemá správnu pesničku. Asi dopadne ako Konrád, ktorý dostal pieseň Poraď si sám, ktorá sa hodila pre Roba Šimko, lebo Miro spieva ten refrén chrapľavo. Rovnako aj marketina pesnička sa hodí viac pre Leonu.
Ale bolo by divné, keby vypadli Miro a Ben. Vtedy by Martin zobral za ostatných zodpovednosť 🙂

sasiki
1. nov 2009

Keby vypadne Ben, nebude mi to vadiť, lebo nespieva......

duska1122
1. nov 2009

no tak marketa ma riadne nalozene ma velku vyzvu ale ked sa nebude snazit kopirovat ale zapieva to posvojom tak neni problem. ben ked zaspieva franka sinatru tak aby sa v hrobe neobracal budem rada. chlapec by si mal vyberat takeho leonarda cohena aj on ma taky recitacny styl a da sa

elis.1
1. nov 2009

duska naprosto souhlasím s Cohenem 🙂 u Bena, ahojky, promiňze že vám sem vstupuju, jinak super ty odkazy zavzpomínala jsem na mládí 😀 😀 😀 teda s Gombitkou a tak, Sinatra a Kelly jsou přeci jen o kapku starší 😀
jinak někdo se ptal zda to je z nějakýho filmu - je přímo ze stejnojmennýho Zpívání v dešti 🙂
jo a já už jsem upřímně dlouho pro vyhazov Ištváncové, předtím Pusskilera a Lacka ale nic proti Slovákům, naopak 🙂 , jinak se mi moooc líbí Miro, navíc mi velmi sednul s mojí oblíbenou Starwaiy to Heaven od Led Zeppelin, ale jinak poslouchám nejen rock, i když převážně ano, no a z Čechů u nás vedou jednoznačně díky skvělému rozsahu Leona a Chodúr, tak to je asi vše zatím, papa všem

anarida
1. nov 2009

Ahojte baby čo by ste kúpili nejakeho plyšáka alebo kvety?Myslíte,že by mi kvety vydržali?Neviem sa rozhodnúť 😕

klba
1. nov 2009

anarida ja som za kvety, teda zalezi komu ich chcem venovat ci babe alebo chalanovi, len neviem ci preziju ten let na podium. 😅
alebo skus kupit nieco origos netradicne i ked vela casu ti neostava.

urcite sa tesis, poriadne si to tam uzi, zabav sa a potom hod info ako bolo. 😉

a mas urcene aj miesta kde budete?

sasiki
1. nov 2009

jej anarida, ideš podporiť Paulínu? Ja by som volila kvety...plyšákov bude mať dosť.

bejbyna
1. nov 2009

Ahojte rada sa k Vám pridam som maniačka 😀 už sa neviem dočkať veľmi som zvedavá na Dominiku Starú prekvapil ma jej výber 🙂

majacska
1. nov 2009

ahojte 🙂 Adela je krasne oblecena...tesim sa na orchester 🙂

bejbyna
1. nov 2009

Aj vlasy ma pekné 🙂

petruna
1. nov 2009

tak cumim a tesim se na pisnicky, ale abych pravdu rekla, me by vyhovovalo vic, kdyby to bylo bez te omacky 😅

takovy to vytvareni novych celebrit fakt nemusim 😝

kdyz vidim co je ze Samera nebo z vankovy, je mi blivno...
nemuzu si pomoct, ale vetsina tu slavu neustoji 😒

evitkamalicka
1. nov 2009

ahojte, veru krasne saty ma, ale vlasy sa mi teda vobec nepacia

bejbyna
1. nov 2009

😀 irónia nejake to ma strapaté 😉 Leona ma nádherné vlasy 😵

evitkamalicka
1. nov 2009

Leonine sa mi veru pacia 😵

miskachrumka
1. nov 2009

no dnes baby vazeraju super a aj adela ale hlavny je spev som zvedava kto dnes vypadne baby? 😕

sasiki
1. nov 2009

aj mne sa páči Adela 🙂

miskachrumka
1. nov 2009

leona veru vyzera super aj konvickova 😵

teodorka
1. nov 2009

waw mne sa paci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Bendig 🙂 🙂 🙂 🙂

chymenitta33
1. nov 2009

Ahojte🙂

Veru krásne šatečky majú 🙂

Je to otázne kto tohovie...Ja ako najmenej sa mi páči Ištvancová 😒

evitkamalicka
1. nov 2009

aj mne sa paci a dobre spieva je to moj favorit

teodorka
1. nov 2009

nevadilo by mi keby vyhral

chymenitta33
1. nov 2009

No Honzík má krásny hlas ked sa na neho nekukám tu jeho pusinku ako vtáčatko otvára🙂

Som zvedavá na Dominika čo z toho vyčaruje, to málokto dokáže aj Sisa Sklovská to spieva krásne alebo Lucka Bíla a to su pani speváčky a aj tie trase ked daju tie výšky no uvidíme 😕

majacska
1. nov 2009

Jan Bendig je jeden z mojich favoritov, pekne spieval, len ta pesnicka sa mi nepaci....

teodorka
1. nov 2009

no aj ja som na Dominiku zvedava 🙂 je zlata a hlas ma krasny 🙂
a Bendig fakt z tej malej pusinky taky hlasisko....

andy.a
1. nov 2009

ja som tiež zvedavá na Dominiku a Leonu 🙂 😉 😵

Adele mohli tie vlasy vyčesať a nejako krajšie upraviť,k šatám s odhaleným ramenami a dekoltom sa to hodí viac...+ nejaké šperky na krk..inak tie jej šaty sa mi veľmi nepáčia 😝 😅 moc strakaté 😝 😕
a vlasy ako vyrastená trvalá...vedia ju predsa upraviť oveľa lepšie,v semifinálových kolách sa mi viac páčila 🙂

majacska
1. nov 2009

Monika sa mi vobec ale vobec nepacila ☹

petruna
1. nov 2009

mě jo, tu písničku miluju.