Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
14. dec 2009

Toto kolo bolo naozaj napínavé a v vyrovnané, síce sa mi pesničky nepáčili. Ale Honzík mi tam chýbal 😕 😨
Po dvoch kolách sa mi Martin Chodúr zase páčil. Everybody Hurts bolo zaspievané naozaj zle. (Teda, nebolo to falošné, ale u nás to spieval Robo Šimko a omnoho, omnoho krajšie)
Dominika bola skvelá, nato, že spievala pesničky od takého obra. 🙂 Neviem, ako Vy, ale mne sa Richardové pesničky nepáčia. ☹ Tú pesničku srdce ako kníže Rohan som už veľakrát počula v rádiu, ale ani vo sne ma nenapadlo, že je to mullerová pesnička 🙂
Mira zase chválili! Mne by sa tam viac páčil Honzík ako on, ale zaspieval dobre a patrí tam.
Bola som v obchode a upútali ma dva články novín. Vraj sa Česi vyhrážajú Domči, že skončí.
A Chodúra vypískali v Košiciach ☹ A Miro? Toho Česi zbožňujú( o košičanoch ani nehovorím) a nie sú to len pubertiaci ☹ Čo je na ňom také pekné?
No u mňa Martin klesol, lebo sa škeril pri vypadnutí Honzíka.
Tá pesnička Baroko bola krásna, len Puskailer sa mi nepáčil.

berenika39
14. dec 2009

kubaka 😉 😉 ,přesně, kdybych sem psala, napsala bych to co ty🙂)).
Martinovi taky moc pomohl (a já na něj začala koukat trochu jinak) ten rozhovor s Mullerem, jak se obhájil, proč je takový, jaký je. Je vidět, že má vzdělání, nejen hudební, ale prostě je to inteligentní člověk. Si mě úúplně získal. A to jsem ho nemusela. Má pravdu, proč se přetvařovat, prostě emoce prožívá každý jinak a je to tak dobře. To ještě neznamená, že když furt nepláče a neknourá, že by to neprožíval.

Bohužel si taky myslím, že vypadne Dominika. Ten malej čertík střapatej nevím jak se jmenuje Šmajda? bude mít doooost fanynek....

lisounek
14. dec 2009

http://archiv.nova.cz/multimedia/cesko-slovensk... cele finale je tady..ja to taky nevidela vcera tak jsem pohledala 🙂

zelmirka1
14. dec 2009

ja si tiez myslim ze vypadne Dominka a nakoniec zostanu dvaja chalani a myslim ze prekvapko nebude a proste to vyhra Martin Chodur, co myslite ?

ygreen
14. dec 2009

jaspi: tak to já jsem na tvrdší a míň uječený 😀 já žeru hlavně Korn, Apocalypticu feat., Tankiena, apod. 😉

ygreen
14. dec 2009

jaspi: ale i klasickej Rock, to je jasný, ale spíš výhradně zahraniční 🙂

lussy23
14. dec 2009

Podľa mňa dnes vypadne Dominika, aj keby som chcela radšej Šmajdu. Aj minule som ju typovala. Mne sa veľmi páči, ako spieva, ale proste nemá šancu u divákov. Martin je skvelý spevák, aj keď mu sláva trochu stúpla do hlavy. A Miro s Jankom boli miláčikovia. Takže aj dnes to vidím na Dominiku.
K tomu Baroku - mne sa to páčilo, len Puskailer mohol spievať radšej vo dvojici a nie sám. Proste nepáči sa mi jeho spev v slovenčine,, za čo samozrejme nemôže. Mne sa na začiatku páčil, len potom som si uvedomila, že nemôžem milovať takého ,,starého" chalana. Tak som prepla na Honzíka. 🙂

mercy
14. dec 2009

Dlho som rozmýšľala na koho sa mi Chodúr podobá-na Kájinka🙂Ale vážne:vôbec sa mi nepáči, on publikum ignoruje, Miro z neho čerpá silu- Pre mňa je on superstar,Martin je starý foter už v dvadsiatke 😝

lussy23
14. dec 2009

Ozaj a ja som nechápala, čo hovoril Habera o tej Lady Gage? 😲 Vraj je Martin krajší. Nechápem. Síce mám 17, ale o zahraničné pesničky sa nezaujímam, len Michael Jackson a Elvis 🙂
Jaspina - Aj dospelí majú svoje idoly 🙂 A čo je to za skupinu to Argemě?

lisounek
14. dec 2009

Chodur hruza ted koukam na Paparazzi a jako hruza... Chudak Lady Gaga.... ☹ myslim, ze by mohl vypadnou on a celou superstar na to spis cekam..

lussy23
14. dec 2009

Kubaka - mne sa teda Davidové pesničky páčia viac 🙂 Muller má také divné, proste pre vás.
Jaspina - ale neberte to ako urážku.

lisounek
14. dec 2009

jj mullera taky nemusim 😒 joj ale Smajdika žeru je to pohodar a ten zpev....uáááá 😎

krpito
14. dec 2009

lisounek, ste jednou z mála ktorej sa to nepáčilo 😢 musé Vám ten Martin strašne ležať v žalúdku keď celú dobu čakáte kedy vypadne ☹

krpito
14. dec 2009

oprava - musí 🙂

lisounek
14. dec 2009

krpito ano nemusim ho od zacatku 😒

penny13
14. dec 2009

Ahojte. Ja mám Mullerové pesničky rada. 😀 Chodúr sa mi páčil v dvoch pesničkách, tá Slovenčinu mu nešla.
No tu Lady Gagu zvládol skvele.
Dominika sa mi nepáčila, nevie prečo.

lisounek
14. dec 2009

kdyz me se od Chodura maloco libi asi tak...nejlepsi bylo Haleluja to jsem fakt cucela, jinak ve vsem ten jeho hlas me vadi proste ... ke vsemu to vystupovani a tak..no chapu neni to dulezity, ale proste nemuzu si pomoci... 😔

krpito
14. dec 2009

lisounek, veď jasné, proti gustu žiadny dišputát 😀 ja ho zasa od začiatku môžem, podľa mňa je to výborný spevák a má inteligentné správanie 🙂

lisounek
14. dec 2009

a je to proste takovej studenej chladnej čumák 😖 ja se divam na superstar az ted..a treba v te ceske pisni se mi libil vice...no ale jako radeji Smajdik ten ma stavu, smrnc, sexappel a vsechno...je to trochu pošuk a neresí..to se mi libi 100x více je mi to sympatičtějsí nez Martin bohuzel...navic mi pripomina vikuňu 😀

jabber
14. dec 2009

No mně včera nejvíc spadla čelist u Domči s Tlakovou níží - takže jí pošlu hlas 🙂

lisounek
14. dec 2009

joo Domča se mi taky libi je proste dobra... 🙂 uz je to tezky ted proste ☹

krpito
14. dec 2009

čo je to vikuňa ? 😔

jabber
14. dec 2009

krpito - vikuňa je druh lamy 😀 ale mně jí teda nepřipomíná 😀

lisounek
14. dec 2009

vikuňa = lama 😀 menší kvíz 😉

jituskak
14. dec 2009

holky já se bojím, že mi vypadne Dominička. jak byla na vyřazování s Leonou, tak nekecám se mi udělalo normálně špatně 😀 😀

evulebobule
14. dec 2009

tak já bych vyhodila Martina, sice jsem ho měla vždycky ráda, ale nějak se mi poslední dobou zprotivil a nechala bych slováky Domču a Mira. A vítězství bych přála Mirovi,to je borec 😉

krpito
14. dec 2009

lisounek, keby si napísala vikugna, tak viem 😀 menší kvíz 😀 😝

lisounek
14. dec 2009

však vecer uvidime, jak to pubošky rozlousknou 😨

lisounek
14. dec 2009

vikugna nevim co je 😅

krpito
14. dec 2009

no my to nevyriešime, jednou dvoma SMS určite 😀