Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

babula90
7. dec 2009

majina, ja som to nevidela. Ale som rada, kto teraz vypadol, Bendig nevie dobre vyslovovať a to by spevák veruže mal. 😀 Tuším to vyzerá tak, že naozaj môže vyhrať práve Dominika. Má v rukách všetky tromfy, Chodúrovi už riadne lepí 😀

majina
7. dec 2009

aadula... musíš ho brát s nadsázkou 😉 Jako včera u té maséže Habera 😉 😀

adamko05
7. dec 2009

baby... kto z vás hádal, že Domča sa dostane tak daleko.... ja som po semifinále najdalej tipovala Leonu a Moniku 😕

ale je fakt, že Dominike finálove kolá vychádzali OK.... teda pre moje uškáááá 😵 😵

u2jana
7. dec 2009

... no ja neviem, ale mne chodur nepride kamenny... za to ze tam neoblapava kazdeho, predsa nie je zly clovek 😉
mne skor vzdy prislo divne, ked taky leos, akozeee utesoval Dominiku a objimal ju - to uz pre mna hranici s uchylkou 🙄

adamko05
7. dec 2009

škoda, že sa nemôžu posielat správy tomu, koho chceme vyhodit... lebo takto by som musela poslat 4 správy 3 ludom, aby smajda vypadol... (príklad - pozn. redakcie 😀 😀 😀)

martinka24
7. dec 2009

Jan Bendig byl nejlepší ze všech....škoda...měl hlas a šoumen taky...Chodúr mě neoslovuje vůbec.Když už, tak by měla vyhrát Dominika.

majacska
7. dec 2009

dievcata nesmutte za Janom..podla mna o pat rokov bude z neho vynikajuci spevak, ma talent, nadherny hlas, ale je este mlady....

ked uz to takto dopadlo, priala by som, aby vyhral Martin Chodur...z tych troch je naljepsi hudobnik.... 🙂

babula90
7. dec 2009

babulky, mne sa vždy po superstar sníva s Haberom a jeho ženou, no som normálna 😀 😀 😀 😀 pritom ho z duše neznášam 😵

majina
7. dec 2009

Já myslela že to dotáhne daleko Leona a Domča...Monika má zajímavý hlas ale pro mě po chvíli nudný a na velkým pódiu nevýrazný,nějak mě "nezasáhla"

aadula
7. dec 2009

babula sa tu smejem...to vážne s Hamerom? 😀 😀 ťa chodí mátať v noci 😉

sisa.b
7. dec 2009

babula, aj mne sa s nim snivalo v predchadzajucich superstar 😀 😝

tak este miro a som spokojna 🙂

majacska
7. dec 2009

a este by som chcela pripomenut, ze ked zaspieval Jan po vyradeni, tak to bolo absolutne profesionalne, co by ani jeden z nich nedokazal, ktori tam ostali. Martin si moze vydychnut, ze vypadli Jan a Leona....

viete si predstavit ake by bolo finale, keby ostali Bendig, Chodur a Leona? ale bohuzial sms ky rozhoduju...

kubaka
7. dec 2009

Kdyby byl chodúr v jádru opravdu tak chladný a kamenný, nezpíval by tak, že by šel mráz po zádech. To, že nevisí druhým na krku neznamená, že nemá citu uvnitř sebe na rozdávání. A rozdává ho skze zpěv. Někdo je extovertní a zlíbá kde koho, někdo těžký introvert, který prožívá svůj citový život uvnitř a jako ventil má umění. CHodúr studuje konzervatoř, je to umělec - ti nejsou chladní a a kamení už z podstaty. Maximálně se mohou tou kamenou fasádou chránit proti citovému zranění zvenku.
Proč do něj pořád rejete, jen proto, že se necicmá s puberťáky? 😝
Já ho považuji právě za velmi střízlivého, umí se kontrolovat, neobnažuje se, nevystavuje na odiv své citové rozpoložení 😉
Je to jasná jednička - jako člověk i jako zpěvák.

babula90
7. dec 2009

vážne dievčatá, priznávam to nerada, ale už 2x!!!!! Habera so ženou v dlhom sne a to v noci nemôžem spávať 😕 chodia ma strašiť 😀
Dominika je vážne stále taká istá- hlas ukričaný ako Kim Wilde 😒 ale zlatá duša, čistá ako ľalia. 😀

horalka777
7. dec 2009

no a ja mam s H. fotku a pritom sa mi s nim nikdy nesnivalo, no som normalna? 😀

babula90
7. dec 2009

horalka 😀 môj muž bol kedysi u Haberu doma, no uveríte?? Ale len dole v štúdiu, vraj sa hanbil spievať, no také čosi! Pán Spevák 😀

adamko05
7. dec 2009

kubaka... suhlasim, ale na niekoho to pôsobí príjemne, to jeho vystupovanie, na niekoho nie...

mne tam vadíííí už iba SMAJDA... asi tak 7 či kolko finálových kvôl bolo... OD ZACIATKU.... sakra... 😠 😠 😠

kely
7. dec 2009

Kubaka líp bych to nenapsala, uplně s tebou souhlasím! 😉

kubaka
7. dec 2009

já si taky chci nechat zdát o Haberovi - mě je sympatický - co mám pro to udělat?? 😀 a koho má za manželku, prosím?

babula90
7. dec 2009

kubaka, ja neviem, čo máš urobiť 🙂 nevieš, koho má za ženu? to vážne 😉

martimarti
7. dec 2009

Ňákou modelku, ne? 😉 😀

nikka.vo
7. dec 2009

Kubaka, má Danielu Peštovou 😉

cokosusenka
7. dec 2009

Kubaka:modelku Danielu Pestovou

babula90
7. dec 2009

topmodelku! 😎 Danielu Peštovú 😉 a má s nou 2 ratolesti, ktoré ukrýva pred svetom a v rovnaký vek ako sa stal otcom syna sa stal aj dedkom, to sú paradoxy 😀

majacska
7. dec 2009

no dievcata to je ale super, ze sa Vam sniva s Haberom 😀 a ani jednej sa este nesnivalo s tym druhy plesatym? teraz si nespomeniem na jeho meno 😀

babula90
7. dec 2009

rovnaký ROK som chcela, nie vek 😀

yenn
7. dec 2009

ja Haberu zeru az ted, kdyz je starsi 😀 strasne se li bibi a hltm ho, kdyz mluvi...jako mlady se mi libil jen zpevem, vzhledem vubec. Taky bych brala, aby se mi o nem zdalo, ale manzelku at sebou nebere 😀

martimarti
7. dec 2009

Kubaka, ne aby ses zeptala, kdo že to je Daniela Peštová 😀 😀 😀

babula90
7. dec 2009

yenn, on je arogantný a vyvyšuje sa, ako sa Ti môže páčiť? Nevie sa uvolnit, je na každého velmi prísny, no aby sa nepo.... a do snov si zásadne berie svoju krásnu ženu 😀

majacska
7. dec 2009

babula Habera je dedkom????