Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jevel
10. nov 2009

yanna - ok, zas ja to tak tragicky zas neberiem ako to vyznelo 😀

lussy - narcis je kvet, ale aj pomenovanie človeka , ktorý sa páči sám sebe

yanna.o
10. nov 2009

jevel, s těma šampónama to taky není tak tragický, jak píšu 😀 i když.. 😕 😕 😅 😉 ty jo je... je to tragický.. leona vypadne.. a už radši no comment, já si nemůžu pomoct 😀 😅

draga
10. nov 2009

jo jo přesně včera jsem si vzpomněla na Martinu Balogovou co vypadla...zpívala krásně, ale ...no nebyla asi moc atraktivní pro puboše, i když mě se líbila ...a myslím, že Leona je ještě lepší a uchytí se i bez ss...dneska ráno byl ve snídani s novou Drda (vítěz třetí české ss) a o tom teda slyšet není vůbec...kromě toho se třeba objevila hvězdička Evička Farná a ta se chytla i bez ss...dle mého, kdo bude mít zpívat a udržet se na špici půjde to i bez výhry....

penny13
10. nov 2009

Ahojte. My sme tiež boli z Leony v šoku.
Ach, prečo to nie je ako pri druhej serií? Bola tam tučnejšia žena, výborne speivala a skončila druhá, lebo Cmorík bol Cmorík.
Ozaj, vy tiež máte niektoré pubertiačky v rodine. Komu držia? Katka drží Mirovi.
A na obranu sestrinho idola Bena: Má krásny hlas, len ten rytmus ho stále prenasleduje. Keby mal rytmus, mal by Chodúr veľkého konkurenta.
Niekto sa tu pýtal, kto posiela Monike hlasy. A sestra odpovedala, že tých jej 750 príbuzných 🙂

yanna.o
10. nov 2009

draga, martina balogová zpívala skvěle. Vadilo mi, že po vypadnutí dělala "scény", že vypadla kvůli tomu, že je romka.. jejich tipický argument 😒 jenže ona si šlapala na jazyk, nemluvila a tedy ani nezpívala zřetelně a bylo to dost slyšet.. Drda, Horváth.. úplně se ztratili... Leona se chytne, když bude chcít. Třeba si nejdřív dodělá školu a odloží to, co já vim.. ale byla by fakt - pro nás - škoda, kdyby nezpívala.

dai
10. nov 2009

lussy, penny, kolko mate rokov?

ben by nikdy nemohol byt konkurentom chodurovi... ja uz nerozumiem tym reciam o hlase... mam par kamaratov ktori ked prehovoria tak sa roztrasu kolena vsetkym zenam na okoli - ake maju krasne hlasy... ale spievat nevedia, maju len peknu farbu hlasu... ben ma pre niekoho peknu farbu hlasu ( pre mna napr. absolutne nie ), zda sa niektorym pekny ( mne napr. absolutne nie ) v kazdom pripade spievat nevie 😅 tancovat ano, spievat nie...

chodur je ok, mna tiez tie objimacky a tvarenie sa na super partiu a podobne dost rozculuju... prisli predsa sutazit, zviditelnit sa, ti ktori sa chcu naozaj zivit spevom asi inak vnimaju celu tuto sutaz ako deti ktore si tam prisli oddychnut od skoly a robia z toho pioniersky tabor - je to jednoducho o pristupe...
chodur mi pride ako klasicky introvert, zijuci v svojom svete hudby, ma vlastnych kamaratov, nato si nepotrebuje hladat kamaratov v tabore a tvarit sa ze su to najlepsi kamarati v jeho zivote...ja napr. tiez potrebujem ludi spoznat aby som si ich pustila k telu...je na tom nieco zle? preco by som mala plakat ked vypadne niekto iny ako ja?
druha vec je ze existuje isty typ ludi ktory neznasa fyzicky kontakt od ludi ktorym nedoveruje - im sa to jednoducho hnusi... takze zi a nechaj zit 😉

ciatko
10. nov 2009
lussy23
10. nov 2009

dai- Vy to ešte asi neviete. Ja som pennina sestra a mám 17. penny má o 20 viac.

Toto som našla:
1.
Martin Chodúr – takmer 40 tis. hlasov

2.
Jan Bendig – takmer 10 tis. hlasov

3.
Dominka Stará – takmer 8 tis. hlasov

4.
Ben Cristovao – okolo 7 tis. hlasov

5.
Monika Bagárová – okolo 6 a pol tis.

6.
Miroslav Šmajda – okolo 6 a pol tis.

7.
Leona Šenková – okolo 5 tis. hlasov

8.Denis Lacho – okolo 2 a pol tis. 😲 😲 😲

A tak noviny na svojej internetovej stránke blesk.cz dnes všetkým ponúkli výsledky, ktoré vedeli už od včerajšieho obeda! Milé dámy, ba čo viac, nebyť hlasovania Slovákov, Denis Lacho by zo súťaže včera určite vypadol! Leona oproti nemu totiž od českého publika získala dvakrát toľko hlasov ako on. Zachránilo ho iba to, že Slovenské publikum mu poslalo podstatne viac hlasov ako mladej rockerke.

lussy23
10. nov 2009

Ja to už nechápem. To sa akože české a slovenské hlasovanie delí, či čo? 😔

cokosusenka
10. nov 2009

ja rikala ze leona bude mit nabidky,s takovym hlasem,je to jasne. A ma pravdu,ona byla jina nez ty sladke 15ky,je uz zenska

ciatko
10. nov 2009

lussy
cesi hlasuju zvlast a slovaci zvlast (obe skupiny aj za sk aj za cz spevakov), potom sa tieto dve hlasovala daju dokopy a vyjde finalne poradie😉

jevel
10. nov 2009

hlasovanie sa nedelí.

to kde si našla koľko dostali hlasov? to je nejaký blud nie? to tam akože čo, zabudli prirátať, kto hlasoval zo SR?

jevel
10. nov 2009

ciatko - teda sa to nakoniec aj tak sčíta, že?

ciatko
10. nov 2009

oni to tam prirataju, jevel

proste aby sa vedelo, ze ako hlasuje CR a ako SR, tak sa (vraj) zaznamenava, ktore sms prichadzaju z ceskych cisiel a ktore zo slovenskych.
citala som na nete, ale ci to je pravda, ani srnka netusi😕

dai
10. nov 2009

ja som to tiez niekde citala... ale tiez tazko povedat ci je to pravda...
lussy, tipovala som ti menej 🙂 myslela som ze dnesne 17-ky su uz dospelacky... ale vdakabohu sa hadam mylim... nemusis mi vykat, tak stara zas nie som 🙂

ankam
10. nov 2009
cokosusenka
10. nov 2009

Psal to blesk,ze se to deli,ale je to bulvar. Jen jsem hodila odkaz,abyste se zasmaly.

ikarkulka
10. nov 2009

to je ale zase hezky nafouknutá bublina 😀
kdyby chtěli ty svoje kecy stavět třeba mimochodem na tom videu, co je u článku, tak by ale museli napsat, že nejenom chodúr ale ani bendig šmajdu neobjímal 😀

krpito
10. nov 2009

a mimochodom, to video skončila práve v momente, aby to bulváru vyhovovalo 😝 ako viete že po pár sekundách si ruky nepodali ? 🙂

kacir
10. nov 2009

HOLKY, ALE BLESK UŽ PODRUHÝ TREFIL, PRVNĚ TO BYLA KONVICE, TED LEONA, JE MOŽNÝ, ŽE NA KAŽDÝM SPROCHU PRAVDY TROCHU? mĚ BY TEDA ANI VE SNU NENAPADLO, ŽE LEONA VYPADNE

swatka
10. nov 2009

Ahoj holky ja jsem se divala holky na fotky a videa ohledně jak se řeší že Chodur ani nepodal ruku leoně a šmajdovi taky ne či co..a musela jsem se smat🙂 Tim se nechci nikoho zastavat ale jde vidět jak si vyloženě noviny můžou dělat a řikat co chcou a pravda je třeba úplně jinde ...nadpis článku Outsider Chodúr: Šenkovej nepodal ruku, Šmajdu ignoroval! a když jsem se začetla poradně a prohlidla fotky uplně na konci...fotka jak Chodur objíma Šmajdu a pod ním článek -Martin Chodúr objíma Miroslava Šmajdu mimo kamier ..takže sranda oni už nevi co by tak pouští takové blafy a není to jen u martina ..ale třeba i Bendig ..jak se psalo že je gaj a hrozně se to řešilo...a co i kdy by byl nam to může byt putna 😉

bambusko
10. nov 2009

dai, to o tabore sa mi paci 😀 mimochodom, martin chodur je myslim jediny z tabora, kto ma, aj to verejne priznal, vztah a ostatni nie, tak asi aj to hra rolu - jednak mu chyba ta dievcina a asi nema chut na zblizovanie

jevel
10. nov 2009

inak ako mohli už vedieť výsledky na obed keď sa hlasovanie ukončilo v priamom prenose?? ja tým zverejneným hlasom neverím, inak by sa to už riešilo nie?

inak bulvár netreba podceňovať 😅, on je schopný rozpútať aj 3.svetovú medzi SRaČR 😀. Myslím, že už také snahy som postrehla, (napr. prípad Ištvancová - už ani sms slovákom !, lebo neodpovedala na otázky čestkých čitateľov 🙄)

yanna.o
10. nov 2009

lussy, kdes to našla tohleto? kdyby to byla pravda, tak bych to chápala jedině tak, že slováci mají pocit, že mají menší hlasovací sílu a tak pošlou hlas menšině slovenských soutěžících. Ale nevím no.. já kdybych posílala, tak posílám podle toho, kdo se mi líbí a je mi fuk, jestli je to čech nebo slovák 😉

abbi
10. nov 2009

No baby som sokovana ako tu reagujete. Sory, ale niektore prispevky su hrozne. a pritom LEONA vypadla, lebo jej 90 % z nas neposlala ani jedna hlas 😖 😖
No ja som jej zial neposlala. Moje deti maju dovolene poslat jeden jediny hlas. Pretoze mame radi Denisa, dostava ho on. Takze je to aj moja chyba ze LEONA vypadla. Neposlala som jej hlas. Je mi to to hrozne luto, lebo je skvela. ALE NIKOHO TU NEBUDEM ZA TO OBVINOVAT, ze to aki su ludia... ze je to zmanipulovane.. a tak. Je to trapne taketo vypisovat. A este sa vyhrazat, ze uz to nebudem pozerat. no veru o chvilu tam uz nebude co pozerat. Ale je to len a len vina tych co nepodrzali svojich 😉 😉

harmi
10. nov 2009

Abbi, veru tak, preto som sa rozhodla ze Denisovi poslem hlas 😉

Leony je aj mne luto. ma fantasticky hlas. ale ona sa presadi aj bez superstar.

a tie vysledky musia byt hlupost kedze to vraj vedeli uz od obeda a pritom hlasovanie prebieha az do vecera. vysledky sa predsa spocitavaju az v priamom prenose.

jabber
10. nov 2009

Já jsem to s těmi počty hlasů teda pochopila tak, že to, co uniklo, nebyl konečný počet hlasů, ale počet hlasů, které přišly do té doby. Pak se ještě 4 a půl hodiny hlasovalo dál 😉

claudee
10. nov 2009

TAK TOTO SI POZRITE 😲 😲 😲

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-superstar-...

krpito
10. nov 2009

no ja už bulváru vôbec neverím, takže mňa už neprekvapí nič 🙂

martimarti
10. nov 2009

To se přesně dalo čekat, nejdřív se bulvár navážel do Pauliny a teď si našel nový terč, toho nejlepšího 😒 😒 Naprostá klasika, jak se chováme k dobrým a uspěšným. Mimochodem, byla tady fotka, jak Chodúr objímá Šmajdu 😉 Vidíme v televizi jen nepatrné zlomky toho, co se tam doopravdy děje, a novináři z Blesku a jiných plátků jsou na tom řekla bych stejně 😒