Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jaspina
14. okt 2009

No ta Konvičková si vybrala blbě.. Divila jsem se, že za slovnesko vypadla ta holka.. ale nevadilo mi to - mě se zdála dost namistrovaná. Jako já bych vyrazila: Puskajlera, vietnamce, Bena, Denise, Chodůra, toho malého cigiho, všecky holky... a už tak hrom šmajdy snad nikdo nezbyl ne? 😀 😀 😉

ta Aneta mi fakt šíleně připomíná švagrovou - jak ta je tak o půl metru menší a o 50kg těžší - ale tu hlavu mají podobnou 😖 Hlavně když začne házet xichty. Na facana! 😠

claudee
14. okt 2009

tak Leo Machala bude v sobotu spievať Angels od Robbieho Williamsa 😨 to je krásna pesnička, ale hodne ťažká.. som zvedavá ako dá ten úplne najvyšší tón, a či mi nepukne okno na obývačke 😀

jaspina
14. okt 2009

claudee - kde se to dá přečíst co kdo bude zpívat?

arleta
14. okt 2009

Mne je tá Aneta vcelku sympatická, nesledujem bulvár, tak neviem, ako sa chodá, iba čosi som zachytila, že prsia ukázala?

arleta
14. okt 2009

Jaspina, jj, Šmajda je dobrýýýý. Minule ho zvozili dosť, až som bola prekvapená, mne sa to také zlé nezdalo...

iris
14. okt 2009

Jaspina, vážně? To si myslím, že zvorá, on na to nemá, je dost nevýraznej 😒

jabber
14. okt 2009

jaspina - ještě Leo ti tam zbyl 😀

jabber
14. okt 2009

letos jsou tam tak divný jména, že já nikdy nevím, kdo je Slovák a kdo Čech 😀

claudee
14. okt 2009

jaspina to, čo bude spievať Machala som našla v jednom článku na nete.. ostatných tam nepísali, len jeho výber..

yanna.o
14. okt 2009

arleta, v té tvé větě chápu všechno (o prsa opravdu nejde) kromě slova "sympatická" 😅 😕 😖 😕 😕 😀

jabber
14. okt 2009

arleta - to nemusíš sledovat bulvár, to je vidět v každém dílu v tv 😉

yanna.o
14. okt 2009

škoda že odmázli z yutoube to video s názvem Konec Petra Ševčíka. Tam ukázala nevídanou přehlíku ksichtů.

arleta
14. okt 2009

Jabber, aha, ja reku nejaké šekandály že vyrába...

jabber
14. okt 2009

yanna - a není to někde v archívu Novy, ten díl? Já tohle zrovna neviděla 😅

arleta
14. okt 2009

Úprrimne povedané, teraz som precvakala záznam, nepozerala som všetko...Takže ksichtríkova a tak som si nevšimla. A Ševčík tam mal byť. To bolo čo, že ho vyrazili?????

jabber
14. okt 2009

arleta - teda ta její 'sympatičnost' je tam vidět - jsem myslela 😀 ciciky néééé 😀 ale co není, může bejt 😀

jaspina
14. okt 2009

yanna - jo tak s tím ševčíkem jí úplně metaly blesky z očí 🙄
Jabber - na Lea jsem zapomněla? Ale zas toho už by přezpíval.. 😉

yanna.o
14. okt 2009

jaspi, nejdřív jsem nechápala ten výčet, ale v půli mi došlo, že ti jde o šmajdíka 😀
a někoho jako aneta mít v rodině??? tak to bych nedala..😅 😀

claudee... leo a robbieho.. 😒 já ty jejich volby někdy nechápu. Zpívaj, co se jim líbí a ne, co jim sedne. Leda, že by chtěli vypadnout.. 😅

jaber, já taky nevím, kdo je slovák, kdo čech, kdo je kdo.. už se mi několikrát stalo, že jsem některý úplně zapomněla a pak se jich jako "lekla" 😀

yanna.o
14. okt 2009

arleta, ale jo.. dělala tam ksichty, byla naštvaná, že jí to kazí a dávala to pěkně najevo. Takže ho tím akorát rozhodila a tipla bych, že vůbec zkoušení té písničky zrovna s ní, musel být pro něj zážitek. Jestli byl nějak rozhozenej, tak ona mu ještě přidala, je to ten typ.. byla chyba že ho vyrazili.. a strašně to zdramatizovali 🙄 no tak neviděl na čtečku a nepodal to úplně na úrovni, ale kdo se tam chová na úrovni? například aneta rozhodně ne. (pominu-li bendiga, machalu a další trémisty)

arleta
14. okt 2009

No presne, ani ja neviem, kto je Čech a kto Slovák a tie priezviská totálne nesuperstárovské- niektoré.

Ale tí "hezouni" Pussikillier, Machala a Denis by sa mohli spojiť, nieokho ešte pribrať, aj Lacka trebárs a vzniklo by českoslovneské "Backstreet Boys" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yanna.o
14. okt 2009

iris, bendig mě překvapil.. většinu času nezpíval, jelikož buď brečel nebo se klepal, takže toto jsem nečekala 😀

arleta
14. okt 2009

Pri prvom pohľade na Machcalu a Denisa ma to hneď napadlo---chlapčenskiá skupina!!! Ale oni aj pekne spievajú-. 😵

yanna.o
14. okt 2009

arleta 😀 😀 😀 😀 😀 slušelo by jim to

arleta
14. okt 2009

Yannna,veru slušelo... 😀 😀 😀

iris
14. okt 2009

mne právě taky překvapil, zpívá celkem slušně

arleta
14. okt 2009

On to napraví...dúfam...

yanna.o
14. okt 2009

tak jsem si řekla, že anetka třeba tak strašná není a nedělá takový ksichty, jak se zdá.. 😀 samozřejmě že nedělá ksichty nějak furt a velký a okatě.. jsou to jen takový malý náznaky, který já teda vnímám 😅 a prostě mi nesedí, je mi nesympatická
A ten Ševčík tam měl zůstat určitě. Porota asi měla nějaké momentální zkreslené pocity a on tam teď chybí jak sůl. Mohlo to bejt přitom tak zpestřený! 😉 😀

jaspina
14. okt 2009

Měli vzít radši ševčíka než Anetu. Viděli jste ty její nové fotky? Jsou na Blesk.cz.
A zabilo mě pojmenování Machcala (možná to bylo omylem, ale dost dobré!) Můj přítel zas pro změnu neříká šmajda, ale šulda.. no asi se mu nelíbí, že mě se líbí.. 😀

yanna.o
14. okt 2009

ty jo.. teď jsem si v diskuzi o ševčíkovi přečetla tohle 😅 😀 oan tak asi působí na hodně lidí.. nevím, jak to dělá, ale jde jí to 😅

tak ako dnes?vsimali ste si kralovnu anetu galisovu ??? ja som si teda poriadne na nu zaostrila,lebo som bola zvedava,co je to za babu, ktorej chudinke petr to tak kazil. no a zdalo sa mi, ze je to riadna mrcha, vsimli ste si ako egocentricky sa spravala?oproti citlivej Adriane a Monike to bola jedna chladna sfinga ako aj cely spev jej bol dnes chladny. rozmyslam, co sa asi dialo predtym, nez oni dvaja (aneta a peter) vstupili pred porotu,ci sa predtym hadali, ako ona na neho vplyvala, ci ked videla aky ma hendikep,ci ho upokojovala, lebo spravna zena vie chlapa podrzat,ked je v uzkych,alebo bol hnusny on k nej? naozaj by ma zaujimalo, ci aj ona nenesie svoj diel viny ako to dopadlo, mozno ho perovala, ze jej to nesmie pokazit a on sa fakt snazil jej to nepokazit, radsej ju nechal spievat samu ako by mal tam davat iba nananana. a este spomenul, ze sa jej 5x ospravedlnil,. ale asi jej to bolo malo. ja som myslela do dneska, ze prave ona bola ta chudera, ale musim dnes po jej spravani povedat, ze nie je tak pokorna putka ako si porota predstahuje, naopak si myslim, ze z nej ide chlad. a petr ako extremne citlivy si s nou zakonite nemohol rozumiet. ktovie ako by to dopadlo, keby si vybral inu parterku, napr. moniku tiez z brna. ktovie ci chcel prave tento duet spievat, mozno sa jej musel prisposobit. aneta sa vlastne vysplhala do semifinale po jeho chrbte, lebo prave tym, ze ho taaaak cely cas drzela (ako povedala marta) si urobila očko u poroty aka je ona obetava. ktovie ako to cele v skutocnosti bolo...lebo az dnes pri pozorovani anety som pochopila, ze ona nie je ziadna citliva a empaticka osoba !!!! tak nech jej to vyjde a nech sa splha az do finale.

yanna.o
14. okt 2009

to jsem otevřela a zavřela namátkově jednu stránku, páč se mi to načítá pomalu a nemám na to nerva 😝
a ještě tam bylo tohle 😀 http://www.thomaspuskailer.com/