Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

bejbypd
3. nov 2009

Teda ja sa len smejem...ja osobne darine piesne tiez nemusim teda vobec ale pre nieco v tom soubiznise je uz par rokov a nemyslim ze len pre tie zvonky stastia...a okrem ineho podla mna je to krasna zena takisto ako aj jandova...a ze povie ze ju to nebavi?no a sak od toho tam je...tak ked tam pride niekto kto spieva priemerne vsetci sa viac zaujimaju o afery okolo neho ako o jeho spev tak to poviem takisto a ze to daru nastvalo?myslim ze jej postoj nebol len vdaka bulvaru,lebo je priamo v diani tak nieco pravdy na istvancovych asi bude a okrem ineho vsetci povedali paulinu len to nekomentovali a dara si to dovolila komentovat...a michal david?teda ved niektore ste tu cesky a smejete sa z neho?teda ja som dost mlada a na jeho pesnickach som vyrastla este aj teraz si rada vypocujem,verim tomu ze poznat ich bude este aj moja dcera a okrem toho je to vyborny textar a podobne no to by ste mali vediet...tak mi pride divne ze sa smejete z ludi ktori v zivote nieco dokazali...no musela som to napisat uz si dam pokoj prijemnu rozpravu 😉

ciatko
3. nov 2009

krpito
Leona asi velmi dobre vie, ze ma nadvahu a Davidovi by nieco mohlo hovorit slovo taktnost😉

jaspina
3. nov 2009

bejbypd - jasně že vím, že David je textař - dělá muzikály - ale že by byl extra zpěvák? 😅 jako sorry.. A co se týká poroty - Jandová umí zpívat a s Die Happy si už nějaké jméno udělala - hlavně v zahraničí a Habera taky coby zpěvák o.k. Ale Hejma a Darina? Tam je to malinko kozel zahradníkem... Ti dva by podle mě určitě nedali to,co zazpívají ti finalisté, takže jejich hodnocení není zrovna moc na místě. Nechápu proč tam není někdo jako třeba Kirschnerka? Tak zpívat fakt umí.. A o tom, jestli je Darina pěkná ženská... To je věc názoru - mě přijde fakt šílená 😝 Tam by člověk nějakou přirozenou krásu hledal fakt hodně dlouho a stejně marně..

aktak
3. nov 2009

podla mna je to cisto jej vec, aj zagulatene spevacky byvaju a urcite by som jej to neodkazovala cez media 🙄
ja som najviac spokojna s Haberom, po tom co im vsetkym vycitali tie hluposti co narozpravali na castingoch saq unormalnil a neni voci nikomu zaujaty ani sa nechce za kazdu cenu ukazat ako Dara, to mi na nej asi najviac vadi 🤐 Jandova je ovela normalnejsia

jaspina
3. nov 2009

Ti lidi si image budou budovat.. když se dostanou k nějaké kariéře. A mimochodem - neviděli jste 20 let staré klipy Habery? Účes na Jágra a knír? 😉 To se všecko časem vybere.. Mě nevadí, že je Leona silnější. Proč by museli být všichni zpěváci hubení? Mě spíš vadilo, jak Konev byla na začátku až moc natural..

ciatko
3. nov 2009

Dara podla mna spievat vie, len ma svoj tanecny styl, v ktorom sa vela ukazat v speve neda

bejbypd
3. nov 2009

ja som tiez za haberu 😉 a jaspi no presne si ho pamatam hnile krive zuby,trapne fuzky a uces na jagra alebo mi ja to volam na autobusara 😀

martimarti
3. nov 2009

Jaspi, já viděla fotky Habery v takových džínových mini-šortečkách 😀 😀 😀 To jsem se fakt pobavila 😀

marinka
3. nov 2009

Já jsem se opět trefila s tipem, myslela jsem, že vypadne Markéta a Paulina. Prostě jak už tu bylo mnohokrát napsáno, hlasujou hlavně puberťačky a těm je fuk, že Ben zpívat nemusí, hlavně že má pěkný kukuč..Buď už tam člověk musí zpívat fakt hodně dobře - Chodůr, Leona..aby mu posílala hlasy i starší generace.
O Chodůra se nebojím,ten to vyhraje, i když to není hezounek. Co třeba Horváth a Aneta, taky vyhráli, i když nebyli krásní, ale zpěvem prostě okouzlili 🙂 A osobně si myslím, že ve finále je úplně fuk, jestli vypadnete jako devátí nebo jako třetí, lidi už o vás ví a už je jenom na vás, jak to dokážete využít. Třeba Jandová řekla v jendom rozhovoru, že u nás i v Německu s výjimkou Anety dopadli líp lidi, co se umístili níž a nevyhráli, že mají lepší kariéru, protože neusnuli na vavřínech, že teď o ně bude rvačka, když jsou ta Superstar 😉

jaspina
3. nov 2009

marti - nebo jak nosil ty dlouhé věci a nahou chlupatou hruď s řetězem 😀

krpito
3. nov 2009

ciatko ja som reagovala na to Tvoje : to hovorí ten pravý 😀 😀 😀, Ty si taktná ? ☹

krpito
3. nov 2009

a navyše som súhlasila že je dobrá speváčka 🙂 a nie každý máme ideálnu postavu, inak je veľmi pekná a milá 😉

klba
3. nov 2009

Vcera ma neprekvapilo ze Paulina vypadla, ale ked poslali Bena do dalsieho finaloveho kola tak som si myslela ze zle vidim a pocujem. 😠
Obavam sa toho, aby Bena fanynky nepretlacili az do finale, ☹ ale verim ze cim dalej ich bude menej, tym vacsi pocet sms sa budu delit aj medzi zostavajucich sutaziacich a Ben sa bude porucat. 😝
Marketa ma trochu mrzi, ale casom by isla aj tak, su tam lepsi.

Inak k tej Dare, mne vcera ucesom pripominala mimozemstana. 😖
Osobne nic proti Dare nemam, ale ja by som na jej koncert tiez nesla, jej cd by som si tiez nekupila, mna zase nebavi ona a jej styl. 😝

A co sa tyka Leony, mne sa na nej paci prave to, ze nie je tuctova, je sama sebou, aj ked je MIERNE pri tele,ale len trochu, su teda o dost silnejsie spevacky a su uspesne, v prvom rade vie uzasne spievat a ma charizmu.

alusha
3. nov 2009

aj mne sa paci Leona, na tych 16 rokov sa mi zda velmi vyspela, myslim rozumovo 😀

ciatko
3. nov 2009

krpito
nehovorim mu to predsa do tvare😅 jeho vyroky si vsak finalisti urcite precitaju

klba
3. nov 2009

alusha suhlasim, 😉

lussy23
3. nov 2009

Dobrý deň, mamičky! Tak z tohto šoku sa spametávam ešte teraz. Markéta bola dobrá speváčka. Ale je mi ľúto aj Bena ☹ Michael Jackson nie je nič pre neho, nehodí sa mu to. A hlavne preto, to bol pre mňa šok. Ja totiž nemám rada, keď ich veľmi kritizujú. Z viet ako: ,,Ty nepatríš do finále", ,,bolo to falošné ako stádo divých svíň, bol to najhorší výko zo všetkých troch superstar" mi je nanič. A nazáleží na tom, či to vravia môjmu favoritovi alebo nie. ☹ (druhá veta odznela vtretej sérií pri Konrádovi) Už teraz vidím Bena smutne stojaceho a neúprosny Paľov pohľad. Takto. Keby sa v treťom kole nespievali piesne madony, ktorá bude zrejme pre baby, a Mikeho., mi tak nevadil. Mohli by mu vybrať nejakého Rytmusa či Kontrafakt, určite by sa ukázal. No nejdem už toto písať, aby som náhodou v nedeľu nebola prekvapená. 🙂
Ale zase na druhej strane, je dobré, že vypadol konečne aj Čech. Skoro by boli vonku dvaja slováci, čo by bola škoda, lebo Denisovi by sa Michael Jackson mohol hodiť, vo svojom repertoári má dosť sľaďákov.
A mohli by ste mi ešte napísať o tej Marike? Chcela som vedieť, či tú pesničku Vyznanie spievala pred nehodou , alebo až po nej.

duska1122
3. nov 2009

mne sa tiez leona paci je sama sebou a to je v jej veku super. a ma pekne vlasy 😀 ani ja by som si darinin album nekupila neni to moj styl ja radcej spev a nie ako to nazvat ,,vzdychy, ako ked dochadza kyslik" ale spievat vie to je fakt len sa dala na tento styl a viac ako spevom zaujme jej zivot na titulkach bulvaru. a od hejmu som nikdy nepocula pesnicku ale pocut podla vyjadreni ze sa vyzna a nehovori len fajn to ma bavi

bejbypd
3. nov 2009

lussy mam pocit ze to bolo rok pred nehodou ale nie som si ista...teraz ma asi ukamenujete ale ja mariku teda vooobec nemusim..nemam rada jej pisklavy hlas 😉

bejbypd
3. nov 2009

tak som si to nasla na nete a vznikla v 1979 rok pred marikinou nehodou tak som mala pravdu...

yanna.o
3. nov 2009

co to tady řešíte za krávoviny? 😅 bulvár nečtu, názory michala davida taky ne, to čtu spíš ty vaše.. michal je jeden z těch 3 mil. diváků. Kdybych měla znát názory každého, tak nevím teda 😅 😀 Pokud jde o darinku, tak jsem nevěděla, že ještě zpívá po revoluci. Ale jak je vidět tak jo, normálně je na scéně 😀 Mě trklo až teď při suprstar. Pokud jde o Paulínu, tak z ní mám od skoro začátku těch semifinále pocit, že by byla ráda, kdyby vypadla, protože je jí jasný, že vypdne brzo. Poslouchá každý týden od poroty, že patří mezi nejslabší z té skupiny, taky to asi sama slyší, nějakou soudnost má, rozdíl mezi sebou a chodúrem a spol. pozná. Do toho jí teď pár dní propírá bulvár a navíc je mladičká, takže když tohle sečtu, tak se nedivím, že si oddychla, že konečně vypadla. Na jejím místě bych si taky oddychla, každý týden navíc by byly jen nervy. To samý si asi myslí Ben, který dostane kapky co týden. Šmajda to taky čeká. Markéta to taky čekala, sama řekla o sobě, že narozdíl od ostatních je nevýrazná (s výrazem, že na tohle dojede) a dojela. Ona to čekala, já ne. Čekala jsem Bena, pak Bagárovou, Šmajdu a když tam zbyli 2, tak jsem čekala spíš Denise (mladý, nevýrazný).
Vypadla by později, to jo.. Ale později je později, teď tam ještě mohla být.
Pokud jde o Bena a vyjádření, že tam nemá co dělat, tak proč ho vybírali (porota), proč tedy nevybrali radši Ševčíka? 😉 Ten zpívat uměl hodně dobře, ale nafoukli problém s tím, že nevidí na titulky. Njn. Ben mi nevadí, má skromný pohodový projev. A sám čeká, kdy vypadne. Šmajda taky a i je schopen se tomu zasmát. 😉
Nevadí mi nikdo z nich. Ti slabší dřív nebo později vypadnou, ale nikdo mě tam nepřekáží. Tenhle pocit jsem měla u minulých českých suprstar, když postupovali ti, kteří zpívali špatně a narozdíl od Bena neměli moc dobrý projev nebo byli nudní, slizcí.. a drželi se jak klíšťata 😀
Nejlepší: Chodúr, Dominika, Leona 😉
kdo dočetl až do konce, je dobrej 😎 😀

lussy23
3. nov 2009

A ešte chcem napísať, že Paulínu napriek všetkému obdivujem. Zaspievala, vyhadzov ju nerozhodil, hoci zažila dosť smutných zážitkov.Dúfam, že ju novinári už nechajú na pokoji.
No iste si nájdu novú obeť, ktorou môže byť Janko, Monika, možno si dokonca rypnú do dvojice úžasných. 😠 😖 😔 😕 😨

klba
3. nov 2009

inak to hodnotenie typu co hladas vo finale nechapem, ved predsa porota bena poslala dalej 😒 a verim ze aj kvoli vizazi a zaujimavej farbe hlasu nie len pre jeho spev.

inak vcera v tej spolocnej piesni som si vsimla aky ma monika prijemny, makky hlas, sedi jej spievat v cestine, dufam ze v buducom kole to rozbali, lebo hlas ma fakt krasny, len tie dve posledne kola jej nevysli. 😖

a mne sa leonin uces velmi pacil, pristalo jej to. 😵

duska suhlasim s tym ze vyjadrenia typu to ma bavi mna konkretne uz nebavia, 😅 hejma ma milo prekvapil, velakrat ma trefne poznamky, hovori k veci a povie to co ostatni nehodnotili.

klba
3. nov 2009

yanna, docitala som do konca. 😉

ja to zhrniem za seba, pre mna by mal najdalej zajst chodur, leona, dominika, za nimi su bendig a monika.

a tiez si myslim ze ben zabral miesto napr. tomu sevcikovi, dufam ze sa hudobne presadi, mne sa moc pacil. 😵

dai
3. nov 2009

ahojte,
podla vykonov mala vypadnut bagarova a ten ben - ani jeden ani druhy nic pekne zatial nezaspievali vo finale - donekonecna tam drzat bagarovu, lebo raz pekne zaspievala a ma pirijemny hlas - je chore, ked s nim nevie narabat... nepaci sa mi ze porota ju stale hodnoti aka je super hyper a pritom nic nespieva...
predstavte si ze by tak hodnotili paulinu - myslite si zeby sa spustila ta medialna kampan proti nej? ju ani raz neskritizovali za spev, stale len za nejake pocity - ked si to porovnam napr, s uz spomenutou bagarovou - tam neboli ani pocity ani spev... cize u pauliny bol aspon spev... je mi jedno ktora je sympatickejsie ( vela sa sympatie vytvaraju na zaklade obrazu ktory media o spevakovi vytvoria - monika je za milu, paulina za hyenu... a my stado jalove ich pocuvame...) - nehovoriac o porote ktora ma na hlasujucich nenormlany vplyv... skoda ze ho nema aj v pripade clovek ktory ma zmysel pre hudbu horsi ako ja , zaujimave na hlase ma akurat to ze ked zacne rozpravat tak mu podla mna nerozumie ani vlastna matka a okrem prihluplych vyrazov a jedneho pekneho tanca zatial neukzala absolutne nic - myslim ze kazdy vie o kom pisem...

konvickova sa zial vystihla na 100% - ona je za sivu mysku - nie dost pekna aby ju ospevovali v mediach, nie dost milunka aby bola za moniku, nie dost chlap aby po nej blaznily pubertacky - ona je len obycajna a vie spievat...( aj ked napr. mojmu muzovi sa nepacila ani pri jednej pesnicke, mne ano...)

favoriti su myslim jasny, kazdy vidi kto vie spievat... ben dufam ze pojde dalsie kolo, je fakt chore co tam robi - ako hovori dara - nebavi ma 🙂

yanna.o
3. nov 2009

klba, jseš dobrá 😀 😉
souhlas.. chodur, leona, dominika......pak ten zbytek s tím, že další dva jsou taky dobrý, zbytek je slabší
ben, ale nejen ben.. on třeba i Leo (nebo jak se jmenoval ten kluk) a další zabrali místo ševčíkovi 😉 Když někdo z poroty se vyjádří tak kriticky a přímo - stylem ty tu nemáš co dělat - tak je to dobrý vtip 😀

yanna.o
3. nov 2009

jediné, čím mě ben rozesmívá, je jak mluví hyperrychle 😅 jinak zpívat klidně může.. písničky, co se hodí k jeho hlasu a rozsahu. Není to někdo, kdo by to nezvládl. Viz třeba sámer issa. Ten taky neumí podobně zpívat, ale zpívá. Narozdíl od některých vítězů

klba
3. nov 2009

yanna suhlasim, aj lea som myslela. 😉

dai vystihla si to, mne napr. prislo divne hodnotenie hejmy na adresu moniky, ze uz teraz je superstar, ved este bolo len semifinale a on ju uz pasoval za vitazku a vidis ako to teraz v poslednych kolach ide s nou dolu vodou.

pre mna bola paulina moc nevyrazna, ale je ich tam takych viac, ja skor hodnotim ich celkove posobenie v sutazi, nie len posledne kolo, pre mna bola dlhodobejsie paulina slabsia od moniky, ale monika jej ide pomaly v patach, nema od vyhadzovu daleko.

klba
3. nov 2009

yanna, no mne zatial pasovala k benovi len jedna piesen, nic viac, takze neviem ci sa spevom presadi. 😅
inak citanie si mozem dovolit, drobec spi. 😀 uz nie, takze nic. 😒

lussy23
3. nov 2009

Bejbypd - Vaša reakcia 21:04 včera- . Už som mala o tom víziu a bolo to hrozné. ☹
No nemyslím si, že sa to stane. Martin a Leona mi pripomínajú dvoch finalistov z druhej série- Petra Cmoríka a Máriu Bundovú, len v mladšom prevedení 🙂
Peter bol výborný už od začiatku(bol učiteľom hudby, alebo čo) a hovorili, že v každom kole dostal najviac esemesiek. A to vôbec nebol sladúšik ako napríklad Bezdeda z jednotky. A vyhral dokonca aj slávika, takže je možné , že tento rok si Karel Gott odnesie zlatého slávika posledný krát. 😎 Teda, stále to vyhráva? Lebo Českého Slávika nesledujem, ani neviem, kedy býva. 😒 A Mária bola tiež trochu pri sebe a mala dobrý hlas.
A tiež nechápem, prečo to dare povedala 😕 však Thomas tiež nepovedal Hejmovi, že sa už môže vyspať a Martu prestanú bolieť zuby. 😉