Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

harmi
9. nov 2009

bejbypd 😅

petruna
9. nov 2009

harmi : ono se vzdycky dobre diskutuje s nekym, kdo s tebou souhlasi... 😉 😀

harmi
9. nov 2009

petruna, ja som myslela napr teba. nie len tich co somnou suhlasia 🙂

lisounek
9. nov 2009

jj petrun ma pravdu 😀

petruna
9. nov 2009

holky jdu si dat zmrzku, tak nam toho Chodura jeste pekne zdrbnete, at si ulevite 😀
pa

yanna.o
9. nov 2009

jaspi, památná věta v tvém případě 😀 😀 myslím hned tu první 😀 ale jo. Bylo to trapné, parodie a to ječení na konci má vypadat jinak.

chodůr je dobrej, ale včera to byla taky parodie. Moonwalk, rozkrok aby se teda neřeklo a na konci zvedne desku Toma Jonese.. 😀

Ono mi to přišlo celý jako parodie, jackson má laťku vysoko. Krom bena. Ten to zazpíval tak v pohodě a po svym, že mi jeho vystoupení nevadilo a bylo příjemné. Nejde o rozsah, ale o příjemné podání v rámci možností. Může zpívat svůj styl, má na to. Sámer taky není žádná klasa, ale to svý odzpívat zvládne a nezpadl..

harmi
9. nov 2009

petruna, mne to stacilo len som chcela vediet ci ma este niekto taky nazor ako ja. nepotrebujem ho ohovarat. 😉 nikdy nikomu nevnucujem svoj nazor. rada si v normalnej debate pokecam s niekym kto ma iny nazor.

harmi
9. nov 2009

yanna, presne, ben urobil vcera celkom prijemne vystupenie. myslim aj hlasovo v pohode.

petruna
9. nov 2009

harmi : tak to jó 🙂

tohle je tema, ktery me az tak nedrazdi, takze si rada pokecam i s protistranou 😀 😀

na pohadani se, tu mam jine diskuze 😀 😎

harmi
9. nov 2009

petruna 😀

harmi
9. nov 2009

ja mam rada Denisa. a niektore mu tu hovorite samponik. no a co sa mam teraz urazat 😀

petruna
9. nov 2009

já mu řikám cukřík 😀 😀

kubaka
9. nov 2009

miskinadamko - "milá" nemám ráda, když na mě někdo mluví jako na blbce a sám nechápe princip soutěže. československá superstar je soutěž jednotlivců, ne družstev. 😲 Není to soutěž na týmy- tedy vypadávají jednotlivci bez ohledu na národnost. A československá superstar se to jmenuje jednoduše proto, že už tu byly asi 4 ročníky a další by byl prostě nuda, takže to potřebovali dramaturgicky něčím ozvláštnit, změnit, jiank je to ale pořád stejná pěvecká soutěž talentů. Nejde vůbec o to, jestli hlasuje víc čechů nebo slovácků a koho je víc. Tahle soutěž je jedno hřiště s mnoha hráči, z nichž zbyde jeden nejlepší. Takže to rozhodně spravedlivé je.
Když se to rozhodnou udělat česko ruské, tak bude hlasovat 2 miliony čechů a 20 milionů rusů a budou vypadávat taky všelijak. Takže nad tím se nemá vůbec cenu pozastavovat - není to podstatné.

lussy23
9. nov 2009

Teda, vy nie ste normálne, koľko ste sa rozkecali 😀 Ach Miško robí svoje.
Mne sa najviac páčil Janko. Denis pokazil začiatok.
A Martin to je rodený komik. Že napodobnite vranu. A on že krá 😀 A ten jeho moonwalk!

harmi
9. nov 2009

lussy, denisovi zle hrala hudba. on spieval dobre ale pesnicka sa podla hudobnikov nedala poriadne poznat. inak super kapela ale tuto pesnicku nejak nezvladli.

yanna.o
9. nov 2009

lussy, no.. krá.. 😀 prostě krá 😀

petruna
9. nov 2009

me z tech co zustali nevadi nikdo...co se sympatii tyce...ale ke kazdemu bych mela par pripominek, co mi na nem treba nesedi atak.

ale na Chodurovi mi nevadi nic... 😀 nemuzu za to. 😉
nekomu pride namyslenej, me zase ne...
ale muzu casem zmenit nazor, to nepopiram...

na kazdou kritiku na nej bych mela svuj pohled.(opacny)

neni to o tom, jakej je,ale o tom, jak komu pripada, jaky z nej ma kdo dojem. (ted mluvim hlavne o tech sympatiich)

jakej opravdu je, jestli si na neco hraje nebo ja nevim co jeste (stejne tak ostatni) nevime nikdo a ani to asi nezjistime.

me treba ani nevadi letosni porota a to vcera meli u vetsiny soutezicich uplne jinej nazor nez ja...

😲 🙂

dididi30
9. nov 2009

chodur, super spieva a zabava ale ja sa na neho nemozem pozerat, vyzera ako z posledneho zapadakova 😝 sorry, no 🙄 😀
janko bol super, no skoda reci 😎
aj monika sa mi lubila, ale ona si vybera strasne tazke pesnicky 🙄

frisbee
9. nov 2009

Naprostý súhlas s kubakou,k tomu nie je čo dodať. 🙂
To stejné i s bejby....tak,ako bol hotovou umeleckou osobnosťou Cmorík,jeho výkony vyspelé a okamžite možné vydať na CD,to stejné je i Chodúr,pán muzikant,bezchybné frázovanie,absolútny sluch.Jasne,rozhodujú hlasy pubertiakov,takže my ten výsledok nejakým dohadovaním a urážkami na nete absolútne neovplyvníme.Nechajme si závery až po súťaži,uvidíme,kde ktorý z nich skončí,to bude podstatné 😉

lussy23
9. nov 2009

Ja síce niesom Šmajodvá fanynka, ale naozaj dobrý výkon! Lepší ako Monika. No pekne. Odišla Paulínka a už majú novú obeť.
Mamičky, asi ma ukameňujete, ale mne sa Ben začal páčiť. 😔

krpito
9. nov 2009

dievčence, majte svoj názor, ale neviem prečo sa niektoré napr. k.a.t.k.a ☹ vyjadruje o Chodúrovi že je bulo 😢 nie každý môže vyzerať tip-top a navyše ešte krása nerobí z človeka človeka ... 😝 dúfam že ste pochopili ako to myslím 🙂

lisounek
9. nov 2009

joo to krá krá nemelo chybu jsem se mu alespon zasmala..je fakt ze je pohodar to se mu musi nechat.. 😀

yanna.o
9. nov 2009

kubako, neprožívej to tolik.. všechno.. 😀

lussy23
9. nov 2009

Mne sa ten detektor tiež nepáčil. Hlaune u Moniky a Janka si to naozaj mohli odpustiť. Však ich len strápnili.
Dara sa teraz bojí Leony a keby to nebola dobrá speváčka, chválila by ju vždy. 😖

yanna.o
9. nov 2009

lussy tak velký psychodopad ta včerejší šaškárna neměla, aby se dara bála leony nebo naopak 😀 😀

jabber
9. nov 2009

Mě akorát včera zarazilo, že Habera neví co je to bidet 😅 😀

lussy23
9. nov 2009

Počuvajte, neboli tam néhodou nejakí dvojníci porotcov? 😀 😀 😀
Ach, už je to moc, aj Monika má dvojníka 😀
A nevadí, že sa m páči Ben?
Ja vidím na vypadnutie Šmajdu alebo Moniku. Tej proste nesadne veľké pódium, inak je to výborná speváčka.

lussy23
9. nov 2009

Ben má krásny hlas! Úplne božský!
A ešte k hodnoteniu Šmajdy: Jackson neukazoval nahé telo, ani neziapal asi.... 😔
Tie deti sa páčili aj mne. To boli z nejakého detského domova , nie? Ale Janko bol v pomykove z tej plyšákovskej búrky. Tí malí mu to podávali, jemu to všetko padalo, a hovoril, nech si to. 😎 😎 😎 Ale iste im nejaké dal. No na plyšáky nikdy nie si starý. 😉

lussy23
9. nov 2009

Ozaj ten to s tým detektorom mi pripomenulo jednu starú reláciu. Čo dokáže ulica, tak nejako sa to volalo, nie?
Minulý rok to myslím dávali. Tam boli obyčajní ľudia, ako my a vždy ten herec urobil nejakú trápnu scénu(napríklad díval sa babe pod suknu) a tí ľudia ho upozorňovali a všetko natáčala kamera. 😖
Tiež nechápem, ako sa niekoho mohli spýtať, či si myslí o sebe, že bol klokan: 😕 🙂
Keď si už chceli urobiť srandu, mali vybrať normálne otázky. Ako napríklad, pomáhaš mame a tak.

krpito
9. nov 2009

mne to skôr pripadalo, ako keby chceli zistiť, kedy niekto z nich príde na to, že si robia srandu 😝 Jediný Šmajda sa opýtal že na čo to treba a už som myslela že ich kdesi pošle, ale čo čakáme od 15-16 ročných detí ? Ale taký Ben alebo Martin mohli pochopiť že si z nich robia prdel 😀