Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

arleta
30. nov 2009

Yenn, áno, podľa reakcií publika so usudzovalal, že vypadane minimálne až po Denisovi a Monike.

arleta
30. nov 2009

A je to teraz vlastne naozaj jedno, kto kedy vypadne, lebo šance na presadenie majú všetci, čo tam teraz zostali+ Ben a Leona...podľa môjho názoru. Ak sa nádňjdu ľudia, čo im zložia schopné pesničky.
Idem ja spinkať, unavená som.

yenn
30. nov 2009

podl me tam byl Ben hodne pres cas 😅 Leona samozrejme mela zustat, co uz...

ygreen
30. nov 2009

doporučuju dokoukat do konce

https://www.youtube.com/watch?v=Z2i9QYWzKGU
lenkavano
30. nov 2009

ygreen to myslíš vážně???do konce bych se asi smíchy počůrala 😀 😀 😀 😀 😀 jo a stím Tomu pijemeTomu jsi mě taky pobavila 😉

jabber
30. nov 2009

No tak vida, Monča je fuč a teď kdo další??? 😀

lenkavano
30. nov 2009

chodůr 😎

jakoubka
30. nov 2009

vity-stávka dýdžejů,super zpěv 😀 Štěpán Turek 😉

jakoubka
30. nov 2009

vity-stávka dýdžejů,super zpěv 😀 Štěpán Turek 😉

https://www.youtube.com/watch?v=iCupTU-8kVI
jakoubka
30. nov 2009

když už mi vypadla Leona,tak sázím na Miro Šmajdu 🙂

Chodůr-krásně zpívá,ale něco mi chybí
🙄

lucijja
1. dec 2009

jabber: a ja som vcera poprala...kto mi to teraz pozehli ked monca vypadla??? 😀 😀

jabber
1. dec 2009

lucijja 😀 neboj, on tě naprdne někdo jinej - třeba Darina 😀 žehlit se bude!!!! 😎 😀

lucijja
1. dec 2009

no Darina ma se...ie s prapacenim uz dlho... 😀

ale my to mame asi s manzelom nejako rovnako naprogramovane. lebo raz sme boli na takych obecnych slavnostiach a hrozne sme sa pohadali. On odisiel domov a ked som ja o dve hodiny prisla tak on - zehlil! 😀 😀 😀 To bolo prvy a posledny krat kedy zehlil... 😅

jabber
1. dec 2009

tak to je ideální 😀 😵

lucijja
1. dec 2009

asi ho niecim vytocim... 😕 😀

romiss
1. dec 2009

ahoj,mám dotaz,nevíte náhodou některá,kde bych mohla na netu objednat tricko co měl Miro Šmajda..se Simpsonsem...dcera po něm hrozně touží, hledám už celý dopoledne ....předem díky za radu

lussy23
1. dec 2009

Táto superstar je postavená na hlavu! ☹ Tak najprv zastavia hlasovanie a hneď potom dajú reklamu. 😲 To mali spraviť naopak, nie?
Janka mi bolo ľúto. Niet divu, že bol smutný. Monika bola jeho najlepšia kamarátka. Koniec koncov, Miro bo ltiež smutný, keď vypadla Leonka. ☹
Martin mi pripadá taký divný. Ako keby sa nera objímal a podával ruky pred kamerami.

kacir
1. dec 2009

lussy- Chodur je divnej, neviděla jsem u něj žádné emoce, ani druzí se mu nevrhají kolem krku, možná je to i tím, že je nejstarší, nevím nbo ho oni nechcou přijmout mezi sebe, každopádně to, že byl zvolen objevem roku se nelíbilo ani českým zpěvákum, ne kvuli ss, ale kvuli tomu, že nemá žádnou vydanou desku a vlastně ho nikdo ani nezná, když se nedívá na ss, podle mě je to podraz na ostatní soutěžící

kacir
1. dec 2009

a náhodu o 3Bendík ustál, bylo to dojemný, že má křivý zuby a šišle? On za to nemuže, nevím, proč ho tu tak holky odsuzujou, Habera měl pravdu, minule byl nejlepší, konečně někdo řekl aspon jednou, že není z Chodura posr.....j

silvia123
1. dec 2009

Tú pesničku čo tak dovrzala Monika spievala na Superstar aj Zdena Predná, aj to porota tuším spomenula, len nepovedala meno a trošku inak to vyznelo. Nechce sa mi to hľadať keď to spievala v superstar, ale našla som aspoň toto:

https://www.youtube.com/watch?v=vrSPu9kOCsk
lussy23
1. dec 2009

kacir - majstarší je Miro - 21rokov 🙂
arlete - súhlas. ben má skvelý hlas a ak s anájd eniekto ,kto mu bude písať dobré pesničkyy(najlepšie rapy), iste sa uplatní.

lenkavano
1. dec 2009

jo kacir má pravdu holky chodúr je exot

jabber
1. dec 2009

lussy - oni během tý reklamy asi dávají dohromady hlasy, zřejmě to nějakou dobu zabere 😉

kacir - já vím, že za to Bendig nemůže...že je to vina rodičů, já ho za to neodsuzuju, ale někdo kdo neumí mluvit pro mě nemůže bejt favorit celý soutěže 😅

vitty
1. dec 2009

Devčata děkuji za odkazy, jak já něj mohla zapomenout 😀 . Málem jsem díky němu zemřela zadušením, neboť to byl veselý den a zrovna při pohledu na něj a následném poslechu jsem dostala hystericý záchvat smíchu a zaskočila mi oliva v krku a pak si pár minut nic nepamatuju 😀
Jo SS není prdel, tam jde o život.

arleta
1. dec 2009

Sivlia, tak to podanie Fallin´od Zdenky je o hodne výraznejšie ako Monikine, aj keď falošnejšie. Len škoda, že jej teraz píšu také o ničom pesničky- Zdenke.
Ygreen, takí exoti už nie sú v hviezdnej rote. 😀 😀 😀 😀

arleta
1. dec 2009

Inak sa mi nepáčilo, ako Moniku chválili za tú Beyoncé, podľa mňa to bolo asolútne nevýrazné. Ale to je jedno.

ygreen
1. dec 2009

kacir- ale to šišlání souvisí se zpěvem strašně moc - však to že má čisté tóny nezaplácne to, že šišlá. Jak říkám - do kostelního sboru 😅

silvia123
2. dec 2009

To áno, len čo ja si pamätám, tak na superstar to zaspievala Zdenka dobre, len ako som písala nenašla som to, na tomto turné už trochu "machrovala", tak preto je to falošnejšie, ale aj tak pri tomto podaní by som aspoň nezaspala ako keď spieva Monika, to sú pre mňa totálne uspávanky 😅, som rada že vypadla, aj keď už ma akosi celá Superstar nudí... ešte to pozerám kvôli Mirovi, lebo sa stále zlepšuje a som zvedavá ako to dá... keby tam je Leona, tak ma to určite viac baví.

ledik
2. dec 2009

Ahoj holky, nedá mi to a musím krátce zareagovat na chodura. Nechci vůbec hodnotit jak zpívá, někomu se prostě líbí a jinému ne. Je mi ho ale líto za to, že mu lidé mají za zlé, že byl ve slavíku. On ale za to přece vůbec nemůže. To, že byl nominovaný vychází z toho, že mu lidé posílali hlasy a tím, že se jeho jméno objevilo letos v anketě poprvé automaticky ho to zařadilo do kategorie objev roku. No a že se dostal mezi první tři nominované a nakonec i vyhrál je jen a jen "vina" lidí kteří mu poslali hlasy. Mě to vůbec nevadí, já mu to přeju a to, že někdo argumentuje, že zatím nemá žádnou svojí písničku - spousta zpěváků se živí tím, že zpívají převzaté písničky a nikoho to neuráží. Tak to je vše, doufám, že mě neukamenujete 🙂

lussy23
2. dec 2009

☹ ☹ ☹ http://www.diva.sk/zdravie-a-lifestyle/supersta... - Určite je na tom kus pravdy. Hnevá ma, ako ho neustále trápia! Na detektore lžy mu dávali úplné nezmyselné otázky a keď sa, chudák, obhajoval, že neklame, ziapali na neho ako na sirotu ☹ Potom ho prinútili ísť na kolotoč, na ktorý sa bál a ešte ho tam nechali najdlhšie. Potom vypadli jeho najlepší kamaráti a on vždy pri nich stál!
A práve preto ma tak nahnevalo, keď ste o ňom škaredo rozprávali. 😖 😔
Keby to bolo na mne, vyhodila by som Janka a Martina. Sú to vynikajúci speváci, ale na Martina všetci nadávajú a Janka trápia. nech to už skončí a nech majú pokoj. Čo si myslíte o tom vy? A eštestále st emi nepovedali, kto zaspieval everybody hurts krajšie 😒