Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

kacir
8. dec 2009

skoda- že nemáš žádný alba, docela bych se na tebe podívala, nejvíc všechny kritizuješ- viz. Bendík, ale sebe neukážeš

cokosusenka
8. dec 2009

Sorry,za nazor,uz sem nebudu psat

kacir
8. dec 2009

to nejsou bohužel většinou názory, ale trefování se do někoho a to je rozdíl 😉

cokosusenka
8. dec 2009

Jasne,protoze mi neni bendig sympaticky a rekla jsem ze sisla,tak jsi me hned odsoudila.

cokosusenka
8. dec 2009

A k Chodurovi,ja se z nej nezblaznim,to ne,ale to co udajne rekl,psali na seznamu v bulvaru. Tak jsem ti jen napsala,ze to napsal bulvar,takze to pravda byt nemusi

kacir
8. dec 2009

nejde o Bendíka, ale o to, jak to podáš, já třeba nejsem odvázaná z Chodura, ale neurážím ho, přijde mi hrozně nespravedlivý plivat po druhých, hrozně se tady prezentuje, že je to soutěž o zpěvu, ale slyším jen pomluvy nebo ody na vzhled, tanec.....nemyslím ted konkrétně tebe

lucijja
8. dec 2009

jajdaelda: Bendig ma naozaj asi najviac fanyniek, ale asi aj najmladsich. A ako take asi sotva maju peniaze/kredit na to, aby mu posielali kazde kolo hlasy. Vidim to na segre mladsej. Ta uz ma osemnast a stale nema kredit. A predpokladam ze nie len u nas to funguje tak, ze rodicia dobiju trebars 100-200 korun na mesiac a dost. Takze si myslim ze preto mozno vypadol aj ked mal najviac fanusiciek. Ludi ktory uz tie prachy na posielanie hlasov maju zrejme iritoval...neviem...to je len taka uvaha. 🙂

kacir
8. dec 2009

no vidíš a jsme u toho, já jen napsala, co o Chodurovi novýho a tys hned zkritizovala Michala Davida, jeho písničky jsou možná jednoduchý, ale zpívají se hromadu let a nezdá se mi, že by omrzeli a Michal David je jedna z předních postav showbusinesu, tak by Chodur měl vážit slova, teda, pokud to řekl, protože právě tihle lidé mají dlouhý prsty....

kacir
8. dec 2009

lucija- já myslím, že nejvíc jich má Smajda 🙂

cokosusenka
8. dec 2009

Ale ja mam jeho pisnucky taky rada,ale jsou site jen jemu na miru. A jasne ze se Martin nemuze tak vyjadrovat,zatim je stale v soutezi

cokosusenka
8. dec 2009

Jenom jsem myslela jestli tohle vubec rekl

lucijja
8. dec 2009

kacir: mne sa prave podla toho vresku co vzdy mal bendig zdalo ze on... 😀 Tazko povedat...Aj tak vsetci vieme ze superstar nikdy nebola a ani nebude o speve... 😖

kacir
8. dec 2009

máš pravdu, muj názor, finále bude československé- je to naprosto jasný, my už jsme starší, tak to tak neprožíváme 😉, cokosusenka- já teda vubec nevím, komu fandit, asi Dominice? 😕, ta asi toho Mullera neuzpívá, nebo nevím, jaký dostanou písničky 😅

lucijja
8. dec 2009

kacir: Mullera asi uspieva jedine chodur z tych troch si myslim...Muller spieva dost hlboko...nechame sa prekvapit.. 🙂

cokosusenka
8. dec 2009

Ja uz fandim vsem trem. V kazdem je neco a treba za rok budeme znat jen Jana,treba. To ukaze cas. Taky nejsem pubertacka,mam dite a to je pro me na 1.miste a ne Martin nebo Miro,jak to asi vypadalo.

cokosusenka
8. dec 2009

Miro ma pry Mullera oblibeneho,tak treba to pujde i jemu,ale chudak Dominika

ciatko
8. dec 2009

rada by som pocula spievat Bendiga Müllerove pesnicky v slovencine😅 len kvoli tomu lutujem, ze vypadol. aj ked si myslim, ze Cechom (teda vlastne uz len Martinovi) daju spievat ceske pesnicky od neho, z jeho ceskeho albumu (ktore je mimochodom perfektne). co bude asi trochu nefer, kedze Slovaci spievali 2x cesky. no uvidime🙂

ciatko
8. dec 2009

inak, niektore kocky pisete, ze neviete o Mullerovi nic a dlho ste ho nevideli, tak snad neutrpite sok na prenose, vyzera totiz dost blbo po tom, ako zacal mat problemy😒

kubaka
8. dec 2009

kacir - vždyť je to vymyšlené úplně celé - chodur se nerozkecá ani na podiu,k dyž je tázán - proč by tohle vykkládal o někom, s kým se seše osobněl nějakému novináři - ledaže by chtěl spáchat mediální sebevraždu - V bulváru jednou provždy platí, že pravda jsou akorát tak jména lidí, o kterých píší. Všechno ostatní jsou výmysly či domněnky . 😖 Že nad tím vůbec polemizujete

frisbee
8. dec 2009

bulvár nečítať,všetko aplikujte na seba,napísali by o vás,že ste znásilnili babičku,len aby mali obrat 😀

jaspina
8. dec 2009

U nás se právě normálně říká - ten má ksicht na přesdržku.. A nemá to souvislost se vzhledem. Zrovna tak by to sedlo třeba na Hanychovou, která je pěkná, ale prostě jak špulí rty atd, tak bych jí dala nejradši facana, aby se vzpamatovala- a přesně tak jsem to myslela s tím Bendigem. Jak se jen chichotal a první souvislou větu dal dohromady včera.. Jako jak vypadá nebo ne je mě srdečně jedno. Mě provokoval chováním a házením obličejů nebo jak to nazvat.. Tak asi tak. 😉

radka.m.
8. dec 2009

no,mně je tak nějak jedno,kdo vyhraje,akorát jsem se tady pozastavila nad tím,jak jsou účastíci kritizováni,mně jich byla taky spousta nesympatická,ale holky,zase nadruhou stranu si uvědomte,že to jsou vlastně pubertáci,mladáci a ukažte mi jednoho pubertáka,který když otevře pusu,tak by jste mu zrovna jednu nevrazili 😀,takže podle toho,jaký hází obličeje,nebo jak mluví,tak bych je určitě nesoudila,jsou před kamerami teprve krátce nato,aby uměli vystupovat jako kdejaký zpěvák,nebo herec

kacir
8. dec 2009

radka.m.-řekla jsi to za mně 😉

lenkavano
8. dec 2009

radka jo to si myslím i já. 😉

majina.b
8. dec 2009

vo fimále bude Dominika a Martin, Miro nabuduce vypadne.

Dufam, že nik nebude spievať * poschodoch*

lussy23
8. dec 2009

Ja som vedela, že ten chytrák z videa, ktoré som sem dala si z ľudí strieľa! Prvý raz dal to video, keď mal vypadnúť Denis. Ale to, že vypadne Denis a Monika, vedel hádam každý!!!!!! Prepáčte, že som to sem dala!
A celá táto šou je zmanipulovaná! keby boli vo finále dvaja Česi, na Slovensku by klesla sledovanosť!!!! je to nespravodlivé že vypadol Honza, malvypadnúť Miro. Ale Janko nedostal fľašov do hlavy, tak malé pubertiačky nemali dôvod sa nad ním zľutovať! nespravodlivosť, nespravodlivosť, nespravodlivosť! 😠 😠 😠 😔 😕

sowelo26
8. dec 2009

jo, přesně tak, nespravedlivost, promiňte, ale Honza na rozdíl od Mira uměl zpívat. Je to škoda, šikovnej, sympatickej, slušnej kluk, kterej na svůj věk zpíval fakt super a jedinej mohl konkurovat chodurovi

lussy23
8. dec 2009

adamko05 - súhlas, ale Karla Gota zaspeival skvele.
A nepáčilo sa mi ,ako sa martin usmieval, keď sa objímal s Jankom. No vypadol ďalší jeho konkurent, tak.... Samozrejme nič proti nemu nemám!

lussy23
8. dec 2009

sowelo - súhlas.
Miro je ako Bededa 😒 ten tiež spieval na 50% a držali ho tam iba pubertiačky 😉 ☹ ☹
A tie jeho vlasy sú hrozné! A stále mi chýba Leona. ☹

lussy23
8. dec 2009

Prečítala som si všetky komentáre, čo som tu nebola. A keby som nevedela, že je to stránke hlavne pre mamičky, myslela by som si, že tu píšu skoro samé pubertiačky, ktoré si zastávajú svojich idolov a na druhých škaredo nadávajú. Ako by Vám bolo, keby Vaše dieťa bolo v SUPERSTAR a ostatné mamičky by s ao ňom škaredo vyjadrovali? ☹