Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

ja001
5. okt 2009

Slováci - Česi...hlavne aby to zas niekto príliš nevyťahoval... ☹ Ja osobne držím veľmi palce Martinovi Chodúrovi. To je jednoznačne najlepší výkon z nich všetkých (môj názor). Niečo, ako náš Cmoro kedysi. Takže ja už svojho favorita mám.

erikasadek
5. okt 2009

suki, dufam budem len rada.. jendej krivdim, ta prva kocka, leona.. uzasna;. 🙂

ciatko
5. okt 2009

staci trosku pogooglit a veru Monika je Romka. ale ved nikto s tym problem nema.😉 aj Berkyova bola a stala sa superstar

lussy23
5. okt 2009

Janula diki. Naozaj má príjemný hlas, pekne sa hodí v tých rozprávkach. 🙂
Draga- Mýlite sa. Pol eura je 15 korún, takže by to malo byť vyrovnané 😉
Teda ja som nevedela, že Chodúr už má nejaké úspechy.... Ale zase je to dobre, keď tam nie sú samí amatéri....
lebo kto vyšiel z prvej slovenskej a tretej série? Nik. Možno Trochu Zdenka Predná...Z dvojky vyšiel Cmorík, ktorý učil spev.... A kde to dotiahol! Ja si myslím, že najlepší speváci sa uplatnia sami, bez Superstar alebo inej šou... .
Tak to hlasovanie je čudné. Tých čechov je naozaj viac.... 😒
Ciatko- ja by som ho tiež najradšej vyhodila... Ale má 23, vypadá na 15, je taký zlatý!!! Teda až na ten účes....
len dúfam, že nedopadne ako Konrád. 😒

lussy23
5. okt 2009

Ja001 súhlas!
Inak mne s apáčili tie prvé štyri, Monika aj Aneta. Spievala jednu z mojichh obľúbených pesničiek, ale ten refrén trochu pokazila.

loretka1
5. okt 2009

ja001 nevim jestli to ma nekdo zapotrebi,ja rozhodne ne i kdyz jsem ceska,mam radsi slovaky,jsou srdecnejsi a uprimnejsi.

suki
5. okt 2009

Vierka Berkyová byla super...moc jsem jí fandila 😵 😵 Jak zpívala Killing Me Softly ...moje oblíbená písnička...jsem z toho byla paf 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=Z1wqz5JC2jI

tady to je 😵 😵

ciatko
5. okt 2009

mne sa pacila najviac v semifinalovom kole s Mariah Carey-i´ĺl be there😵 niekde na youtube to este bude

suki
5. okt 2009

A já mám ještě husí kůži, když si to poslechnu 😵 😵

penny13
5. okt 2009

Moji Favoriti sú jednoznačne Chodúr, Monika, Jan Bendig a Leona.
O Martinovi a Monike nejdem ani hovoriť, to sú jasní finalisti. 😎
Mne sa to hlasovanie nezdá veľmi fér. 😠 Mali by vypadnúť dvaja s najmenším počtom hlasov, ale to asi preto, aby bolo vo Finále rovnako Čechov a rovnako Slovákov. Aby sa naše krajiny nepohádali.... 😒 🙂
Moje typi na vypadnutých:
Chlapci- Slovák - Thomas
Čeh- Leo
Dievčatá- Slovenka - Lucia Lánčošová
Češka - Adrinna Kopecká.

suki
5. okt 2009
ciatko
5. okt 2009

suki
mam bohuzial zablokovany youtube v praci, tak neviem🙄

suki
5. okt 2009

nevadí 😉 No prostě vyhrála právem, ale už dost staré Superstar, uvidíme, kdo vyhraje tentokrát 🙂 🙂

erikasadek
5. okt 2009

este jedna otazka to hlasovani eje stal etake, ze neviem na konci kto vypadol??
ci je to len teraz..?

suki
5. okt 2009

eri jak to myslíš?

suki
5. okt 2009

No pokud vím, tak dneska se ukončí hlasování a spočítá se to a ti co mají vypadnout, tak jim to řeknou a vypadnou...já myslím, že tak to bylo vždycky..teda aspoň u České Superstar.

erikasadek
5. okt 2009

to hlasovanie, vysledky so vcerajska budu az dnes.. spravne??
kdezto u nas je to tak, ze na konci je , odpocitavnie a povie sa na konci kto odchadza, presne vecer , na zivo??

kdezto tu, hlasujete , aj na druhy den ak som to spravne pochopila..

erikasadek
5. okt 2009

aha tak to je dlhe.. 😠 teda pre mna.. 😀

suki
5. okt 2009

No dozvíš se to prostě dneska večer 😀 😀

loretka1
5. okt 2009

ta adriana kopecka to bylo skrehotani..no mazec!a nejvic me dostalo,jak na zacatku rekla ze nema rada jak ji lide prezdivaji marcy gray(nebo jaka to byla zpevacka)ale hlavne ze zpivala tim skrehotajicim hlasem presne jako ona,dokonale ji kopirovala.Uz jen proto bych ji vyrazila.pro nektere lidi to mohlo byt zajimave ale co je moc to je moc.

sasiki
5. okt 2009

niektoré tie baby sú fakt skvelé 🙂 ale priznám sa, že mi tam chýbala kapela - bicie a tak, aj keď klavirista je talent, o tom nepochybujem, ale myslím, že s kapelou by to malo šmrnc 🙂

suki
5. okt 2009

sasiki šetří no 😀 😀

erikasadek
5. okt 2009

no, az dnes , juj to nemam rada take natahovanie;. najlepsie je pre man ako tu hned v ten vecer vieme kto vypadava... 🙂

to je vzruso..
tu ide skor podla mna, aby vela zarobili na sms...
skoda nemozete aj telefonovat... 🙂

vsetko jeto o prachoch..

suki
5. okt 2009

eri však to je jasný, že jde jen o prachy 😎 o co taky jinýho 😀 😀

suki
5. okt 2009

eri, ale za chvilku se už dozvíš 😉 😉 😉 zas tak dlouhá doba to není

erikasadek
5. okt 2009

ved to.. 😀
skoda ze popri tom nejde aj , o kvalitu...

erikasadek
5. okt 2009

pre mna ano.. tym ze niesom doma, teda na slovensku pozeram po prvy krat cez internet, a tak ak si spomeniem , tak mozno si pozriem dne svysledok ak nie, tak az na konci tyzdna; 😀

no co uz asi som rozhickana francuzskom.. 😀 😀

suki
5. okt 2009

tak snad to vyhraje někdo trošku schopnej 😉

Mizím...malá je vzhůru a večer jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂

Tak zatím pááá

hejdita
5. okt 2009

tak mne osobne se libila Markéta Konvičková 🙂 a z kluku Martin 🙂 jeno si ted nevibavim prijmeni.... 😝 ale myslim ze je tam jenom jeden martin ne 😅

loretka1
5. okt 2009

ono to je tezke s tim hlasovanim.me treba strasne superstar bavi uplne to zeru 😀 ale presto nehlasuju.zda se mi to trosku moc dat tydne skoro40kc.myslim ze bude dost takovych lidi a proto ten vitez bude vitezem trosku neobjektivnim 😝 holky si vytipuji hezkeho kluka a i kdyz zpiva nejhur budou posilat hlasy jak silene jen proto aby vyhral jejich favorit krasnoucky 🙄